Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Surfitka napewno mala siedzialaby sobie w brzuchu, bo u mnie symptomow porodowych zadnych nie bylo. Ale dziewczyny szykujcie sie na mocne przezycia;) czyli porod;) Goba ja podawalam czasami w szpitalu sab simplex, i rzeczywiscie super dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem Milka i Katrin jak to jest..moja czasem sie prawie wogole nie rusza, a wczoraj jakby szaleju sie najadla. Dzis pobolwea mnie troche brzuch, ale nie skurcze..tylko tak jakby zoladek i jakos mi niedobrze. Tez czytalam, ze to moze byc przedporodowe..ech, trzeba czekac spokojnie i tyle :) A milka, jak sie czujesz? Jak rana - goi sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka mam nadzieję bo chcę miec to już za sobą:)Chcę miec już swoją dzidzię na świecie,calutką i zdrową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu zeby tak mały chciał wyjść to bym chyba z radości skakała,no surfitka ty mnie pocieszasz a sama mądra bo w niedziele bedzie mieć dzidzie przy sobie,wzięłaś do kogoś numer z interii? ja mam beji i melanii bo kto jeszcze w polsce?a gdzie reszta dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już byłam 2 razy na tronie,mam delikatne skurcze i na dodatek tak mnie czasami zabolą uda wewnętrznie ze ocipieć można-no i oczywiście myśle sobie może to już? a tak wogóle to jak urodze to moge przesłać na interie smsa więc zaglądajcie. milka a ten sab simplex podawałaś bo mała miała kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy się też tak boicie porodu i tego jak to będzie jak zobaczycie swoje skarbeczki?Ja ciągle o tym myślę,a przecież jakoś to będzie no nie?Mnie pobolewa cały czas podbrzusze jak na okres tylko nie tak mocno,może to też jakiś znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin pocieszaj się tak jak ja codziennie. a porodu to się boje-i sama niewiem czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te lekarstwo na kolki mama mi przywiezie w przyszłym tygodniu właśnie z Niemiec podobno jest najlepsze,nazwy nie pamiętam ale to pewnie to samo o którym wy piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ja nimem nikogo za zachodnią granica polski:-) mam nadzieje ze jakoś dam rade a poza tym mam nadzieje ze mały nie bedzie miał kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pocieszam się goba bo już wariuje,co prawda mam jeszcze 11 dni do terminu także jeszcze mogę sobie poczekac,jedno jest pewne na pewno wszystkie urodzimy:)A kiedy to już nasze dzieci o tym zdecydują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka rana z zewnatrz zagojona, w srodku jeszcze nie, chodze po domu normalnie, ale na spacerku to jak babinka powolutku. Dzwigac moge do 5 kg. Co tu duzo gadac cesarka to rozlegla operacja brzuszna, normalnie kiedys kobiety 2 tygodnie w szpitalu lezaly. Goba mala miala kolke, i dalam troche, to jak zaczela purkac, od razu widzialam ze jej lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat też nie mam nikogo za zachodnią granicą ale rodzice mieszkają blisko granicy dlatego też bez problemu się dostali i kupili w najbliższej aptece.Ale i tak chciałabym żeby mój skarbek nie miał kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, no pocieszam cie ile moge 😘. Wiem, ze madra ale i tak do niedzieli jeszcze troche dni...no i jednak to bedzie naturalny porod, wiec nie wiadomo jak sie potocza sprawy..zaczynam sie troche bac. Moze ty sie rozpakujesz w termin ? No Milka, ja wiem, ze cesarka to nie takie nic..i tego balabym sie jeszcze bardziej niz naturalnego porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Jestem nadal 2w1.dziś miałam mieć wizyte u mojego gin,ale dzwonił do mnie,ze cos mu nie pasuje i przekłada pacjentki z wtorku na poniedziałek.A powiem Wam ,ze nie miałam zamiaru isc do niego no ale zadzwonił,mówię sobie tak mu zalezy na pacjentkach......fajny pójde co tam wydam 80dych niech strace no i ktg dzis 20zł!Wizyta była pojechalismy z moim chłopem i Synkiem!Oni poszli na lody a ja na wizyte. Wchodze do gabinetu łdnie dzień dobry wchodze na wage a ten na mnie Z RYJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-sorrry ale inaczej tego nie można nazwać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BOZE jak pani tyje, co pani je? Boze jak tak można!!!!!!!!!A ja mu kontre ,ze to moja sprawa,co i ile jem i mam juz dosyc jego dogryzań jak tak można!!!!!!!!!!A on ,ze to dla mojego zdrowia,nie chciał mnie urazić.Póki co wyniki mamm dobre i nic mi nie puchnie.zrobił wpis do karty ciązy i owi ,zebym na fotel a ja ze nie .......i dalej mu gadam,jaki on jest,ze kaze łazić co tydzień na koniec i kase ciągnie tylko i ze normalnie co 4tyg.sie chodzi a nie co 3tyg.ze jak tak mozna i w ogóle............Dostałam jakiegos szału! Jak sie nagadalam to rzuciłam kase na biurko i mówie,ze dzikuje za prowadzenie ciąży ,ze spotykamy sie ostatni raz. A on,ze mam kase wziąć i sie uspokoić kase wzięłam i poszłam!!!!!!!!!!!!!!!jak wyszłam to ryczałam jak bober1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj sie zdenerwował ,i tez sobie troche na niego powyzywał!!!!!!!!!! a dziś byłam na ktg w szpitalu za 20 zł wyszło ok.ale rozwarcia nie sprawdzili,każa czekac!No i wieczorem bolałmnie brzuch -myslałam ,ze umre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POzatym te upały mnie dobijają cały czas sie kleje czuje,sie śmierdząca i oblesna i do niczego!!!!!!!!! Zrobiłam sobie koktajl z truskawek z mlleka i kostek lodu!!!!!!!!Pycha!!!!!!!!!!!! A wczoraj z nerwów po wizycie poszlismy na pizze i byłam obżarta jak słoń!!!!!!!!!! KIRYSEK-wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu!!!!!!!! MELANIA I ELMIRKA_gratulacje macie juz swoje dzieci super!!!!!!!!! ELMIRKA-maszsuper męża wszystko tak pieknie poisał dla nas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Beja jestem w szoku że tak cię lekarz potraktował,ale dobrze mu powiedziałaś!!!Należało mu się,ale cham!!!!Ja też dużo przytyłam i wcale sie nie objadałam przez całą ciążę,widocznie tak już mamy że kg troszkę za szybko przychodzą,nikt mi tutaj nic nie powiedział,wyniki dobre więc o co taki krzyk?Dobrze zrobiłaś,tylko już się nie denerwuj bo dzidziusiowi tylko zaszkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Gosia urodzila dzis rano przez cc ;) maly ma 51cm i wazy 3440 :D , ponoc nie bylo tak zle :D, ma jasne wloski i karnacje, pozdrowienia dla Ciotek :D jak napisze wiecej to wam przekaze, teraz uciekam bo tesciowa ma urodziny :o buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wlasnie wrocilam ze szpitala. To nie byly plodowe, zrobili test na PH. To moglo byc spowodowane lactovaginalem. Zrobili KTG -wynik dobry, jeden skurcz tylko byl. Za 3 dni musze sie zglosic na kontrolne ktg. Ale w ogole dzis sie zle czuje, nie wiem czemu, biegunka, nudnosci, bol glowy. A wiem, ze przed porodem moze tak byc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 mojego brata dziewczyna tez przez caly dzien chodziłam do toalety potem zaczeła zwracac i o 5 rano urodziła sie Polusia Położna mi mówiła ,ze organizm nieraz sam sie w ten sposob oczyszcza wiec lepiej sie przygotuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja 1981 i bardzo dobrze ,ze sie nie dałaś w koncu to Ty mu płacisz i mozesz wymagac troche szacunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia GRATULACJE !!!!! Niech sie synek zdrowo chowa i ty tez szybciutko wrcaj do zdrowia :) Beja, no straszny ten twoj gin..po co na sam koniec ciazy wypuszcza sie z jakimis bzdurnymi tesktami, nie przejmuj sie :) Juz niedlugo urodzisz dzidzia :) wiecie co, siedze prawie naga, nie che mi sie jesc z tego upalu..cukier mi spadl ponizejnormy :o W kibelku bylam juz dwa razy..tylko pije, jedyne co mi sie chce :P ech, chyb apojde po jakies lody, ale ubierac misie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sureferk78
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sureferk78
Wpadłam na chwile to ja surferek 78 ja urodziłam w maju troszke za wczesnie, Moj córcia miała byc w czerwcu jest xdorwa i piekna powodzenia dziewczyny ! lece do mojego szczescia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sureferk78
Milka 76 mam pytanie do Ciebie bo widze ze miaszkasz w niemczech moze mogłabys mi pomoc albo ktoras z Was ,mieszkam teraz w polsce tu tez pracuje i jestem na maciezynskim ale z mezem chce za jakis miesiac wyprowadzic sie f\do niemiec on ma obywatekstwo. Co mi sie nalezy kiedy jestem tam a jestem tu na macierzyunskim musiałabym sie zwolnic tutaj z pracy? chcemy osiedlic sie tam na stałe. maz pracuje ale treaz jest na zwol lekarskim. Pozdrawiam i prosze o pomoc ewentualnie maila. ewel_m@tlen.pl z góry serdecznie dzikeuje i trzymam za was kciuki mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×