Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27.... kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....41..Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........40. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....40.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..40..Nina ewunia626/29........siedlce........synek....14.06-----40---sebastian majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........14. 06.....39...Jula Jotka79............Lublin............synek.......21.06.. .....39............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......39....X karolinna7.........Wrocław...........syn.........20.06.. ...38....X agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06....... ...Gabrysia Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 39.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... .35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .38....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka...28.06.....37....ania Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/23..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......38...Kaja oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia SylaT................Warm-maz.....córcia.....03.07...... 37....Dominika mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick----------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IM IĘ ------PORÓD Iza_---------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05--------21.06-------------------2300---- --Emilka---------SN przyszła---13.05-------28.05----51------------3480---- E liasek------- -CC Merana-----23.05 ------5.06-----52------------2700----- Aleksander-----SN Ewcia24----28.05-------2.06-----52------------3200------ Eryk---------sn bezire------31.05--------7.06-----51-----------3000----- Krystianek-----cc karka_81--31.05--------1.06-----60-----------4010------ Dawidek------cc milka---------3.06-----12.06------50-----------3360---- --Maya------------cc mierzejka------5.06-----5.06-------51------ 2780------ Ania-------------cc Melania.........09.06.....05.06.....58......3250.....Mikołaj..........SN martusia-----08.06......29.06---------------3260-------julia-----------sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki goba1 ...ja zaraz ide sie kapac a potem zaczyna sie moj film...o 22....kogel-mogel...swietna komedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia100
czesc dziewczyny Jejku jak tu wszystko pędzi :) musiałam nadrobic wszystko z całego dnia :) Widze ,ze coraz dłuzsza robi sie dolna tabelka Swiezym mamusia serdecznie gratuluje ! i juz zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolusia ja myślę że to normalne,ja też mam opuchnięte nogi bardzo ,ze aż kostek nie widac,jeśli tylko ciśnienie masz w normie i nie ma białka w moczu to nie masz sie czym martwic,to już urok ciąży...nie martw się już niedługo koniec i twoja kruszynka ci wynagrodzi wszystko:) Halo Surfitka nie zapomnij dac przepisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide spaś gosia trzymamy kciuki-daj znać co i jak po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dzisiaj straszny upał Mi mała weszła pod sam biust i pcha sie nóżkami niemiłosiernie az mnie piecze z bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie te jeszcze przyszłe mamy i te już mamy. Piszę w imieniu żony bo jak wiecie szybko nie odezwie się. Dała tylko znać, że jedzie do szpital. Wszystko działo się błyskawicznie. Żona wstała rano za parę sekund zobaczyliśmy, że odeszły wody. Pełna koncentracja bo czas nas naglił jeżeli miało by to być cc to każda minuta jest nawagę złota zanim mała wejdzie w kanał rodny bo w tedy to woda po kisielu. Nie wiem jak szybko dojechaliśmy ale na moje oko przejechałem 35 km w 18 min na całe szczęście cało i bezpiecznie no i na drodze nie było żadnej policji bo inaczej albo dostał bym tyle mandatów, że prawko do zwrotu albo wybłagał bym że zapłacę każdy mandat ale niech nas eskortują do szpitala. No i cała reszta to można się domyśleć :) Dodam, że zmieniliśmy plany co do szpitala po ostatniej wizycie u niby specjalistki, która miała nas poprowadzić i zapisać na termin do szpitala we Wrocławiu. Wybaczcie ale nie czytałem wszystkiego co żona wczoraj pisała wróciliśmy z meczy i sam padłem jak niemowlę. W pośpiechu wybraliśmy Namysłów i jak na razie nie żałujemy :) Wracając do izby przyjęć wszystko poza kolejkami zresztą, żona miała całe mokre spodnie bo wody wyciekały przez całą drogę. Na izbie przyjęć wszystko perfekcyjnie pełna mobilizacja dosłownie kilka minut i jedziemy na oddział. Na oddziale standardowe 100 pytań \"do\" czyli cały wywiad badania do 40 minut i już chirurdzy ponaglali, żeby żonę zwozili. Cała reszta to już minuty do 25 minut i po sprawie, przywieźli córkę na oddział noworodków. 5 minut i miałem ją już na wyłączność dla siebie. Na 35 minut położna zostawiła mi ją umytą przewiniętą spokojną i przychodziła kilka razy pokręciła się sprawdziła czy wszystko ok. Miałem 35 min cale dla siebie wtedy patrzyliśmy się z córcią na siebie otworzyła pierwszy raz przy mnie oczka piękne okrągłe, i tak na nią spoglądałem. Standardowe miny grymasy wycie na całą buźkę przez ten czas to wszystko działo się przez ten czas. potem położna zabrała małą razem z innymi małymi pacjentami na przewijanie ważenie itd. W tym czasie poszedłem na korytarz no i patrzę, a tu moja zadowolona kochana żona jedzie na salę. Oczywiście jak już się na niej znalazła do 15 minut przywieźli nam córeczkę. Spędziliśmy razem parę dobrych godziny ciesząc się razem jej widokiem. Mała jest zdrowa urodziła się o 9.00 oczywiście czasu Polskiego waży ok 2800 i jest długa na 57 cm, dostała 10 punktów. Będę kończył dla zainteresowanych wysyłam na Waszą pocztę zdjęcia naszej córeczki Kaji. Pozdrawiam i dla wprawnych bo sam tego nie zrobię proszę o wpisanie naszej niuni do tej tabelki. Trzymajcie się ciepło i trzymam kciuki za pozostałe dwupaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!! POzdrow zonke od nas wszystkich , niech szybko do nas wraca! Wiecie co, w pierwszej chwili pomyslalam , ze elmirka wrocila juz z porodowki i sama to pisze :P Lece zobaszyc zdjecia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-mir-ka serdecznie Wam gratuluje :) dobrze ,że wszystko się dobrze skńczyło :) i macie swoją córcie już przy sobie Mam nadzieję ,że moj mąż te będzie taki dzielny bo aż miło się to czytało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze elmirka i melania---------gratuluje :D!!!!!! kurcze coraj wiecej dzidziusiow :D jutro gosia dojdzie!! dziewczyny mam troche inne pytanie--- jak wygladaly u nas sprawy lozkowe po porodzie bo mam jakies opory :o ..tylko ze ja po cc, a mozna cos tam niechcacy uszkodzic ?? najpierw lepiej isc do gina i on musi pozwolic czy jak to wyglada?? nie zebym chciala :p pytam z ciekawosci, tak czy siak moj maz wzial rozwod ze mnai ozenil sie z tv na czas meczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka gratuluje raz jescze dzidzi i \"ekspresowego\" meza :) agula 78 ale masz ladna coreczke :) ile ona ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El-mir-ka, gratulacje!!!!!! :)) NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE aspira/31.........Rumia..............X......... ...03.06....27....X kirysek............Bialystok..........synuś.......08.06. ..41....Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce.............córcia......10.06....26.....Julcia surferek78/29..Szczecin...........córcia......12 .06...26.....X tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Pozna..............synuś......13.0......40.... Kubuś malgonia80/27...okol. Kraków.....synuś......13.06....40.....Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06....37.....X Surfitka/28........Krakow/NY.....córcia....14. 06...40.....Nina ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40.....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....38.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...39.....Franuś kasia78/29.........Łódz..............córcia.....14. 06....39....Jula Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06....39.....X gosia29..............Mainz............synuś.. ...20.06.....39....X karolinna7..........Wrocław.........synuś......20.06.. ..38....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06.....X... .Gabrysia Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga katrina0408/30...Irlandia..........X............21.06 .....38....X lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 37....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 37....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz--------CC malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51------------3000------Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------Dawidek------CC milka----------03.06----12.06----50-------------3360------Maya----------CC mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------Ania-----------CC Melania-------09.06----05.06----58-------------3250------Mikołaj--------SN martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------Julia------------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------Kaja------------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektryczna czarownica gin Ci powie Mysle ,ze jednak przez pare tyg bedziesz miała spokój tzn do zakonczenia mistrzostw albo do momenty jak Polacy odpadna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, Kamilka 22 czerwca skonczy 2 latka, ale wyglada jakby miala ze 3. Poszla chyba w tate, bo ja niecale 160cm w kapeluszu. Elektryczna musi cie najpierw gin zobaczyc, bo wiesz to tak jak z tym tamponem :P . trzeba odczekac 6 tygodni od porodu. Powiem ci, ze mi po pierwszym porodzie dluuuugo sie nie chcalo, dobrze ze lekarz kazal mi poczekac 10 tyg. to mialam dobra wymowke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, twoje dwie panny sa przecudne, jaka jest roznica wieku miedzy nimi? Jak Zuza reaguje na mlodsza siostre? Powiem ci , ze ja sie troche obawiam, czy Kamilka nie bedzie zlosliwa co do malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia, lekkiego porodu :) Dziewczyny, sorki ze tak nagle zniklam, ale przyszli nagle goscie :) A potemmaz z pracy i tak zlecial wieczor.. co do przepisu, to ja wam napisze, jak ja je robie, ale ja nigey nie trzymam siekartki i zawsze robie wszystko na wyczucie, no moze oprocz pieczenia ciast, ale tego to juz ze 2 lata nie robilam ;) Tym razem zeberka byly zamarynowane marynata staropolska kamisa ( czesto marynuje tez zwyklymi przyprawami z oliwa tj. przyprawa do zeberek, wieprzowiny, wegeta lub co kto lubi ;) i trzymam w lodowce pod przykryciem ok. 24-36h ) . Nastepnie zapiekam je na patelni, doslownie przez 5 min z kazdej strony ( nie daje zadnej oliwy, wykorzystuje ta z marynaty) . Nastepnie wrzucam wszystkie do jednego garnka, przykrywam i zaczynam dusic ( oczywiscie dodaje wody) , kiedy zaczynaja mieknac wlewam butelke piwa i zeberka gotuja sie w tym piwie.Jak sie piwo wygotuje lubie je zapiec chwile w takim sosie, bo tluszcz caly z nich zostaje wytopiony i jest na dnie gara. I do tego robie ziemniaczki, salatke i obiad z glowy :) Nie wiem czy to dobrze opisalam, ale mozecie sprobowac, po zamarynowaniu zeberka robia sie dosc szybko i sie praktycznie rozplywaja w ustach. Smacznego :) Zmykam do lozka, ciekawe czy dzisiejsza noc bedzie przespana..strasznie mnie piersi zaczely swedziec ;) a jakbym chciala sie podrapac to bola :o A Nina jakies akrobacje dzis urzadza w moim brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję elmirce ! Mam pytanko. Ja biore lactovaginal dopochwowo co 3 dzien. Lekarz kazal. Wczoraj wieczorem akurat wzielam. I dzis rano obudzilo mnie uczucie wyciekania wody z pochwy, takie delikatne. Wygladalo jak zwykla bezbarwna woda na moich palcach. Bylo tego doslownie odrobina. Pomyslalam, ze to moze wody. Ale na tym sie skonczylo.Jak na razie nic mi nie cieknie. To chyba nie moga byc wody, jak myslicie? To moze byl ten lactovaginal? Poradzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, Ewunia trzymam kciuki, może już jesteś po, Ja dostaje nerwicy bo z jednej strony boję się porodu a z drugiej jak pomyślę, że mogę jeszcze tak chodzić 2 tyg. po terminie to mi się płakać chce. jutro idę znów na ktg i pewnie się dowiem że mały jeszcze się nie wybiera. Nogi tak jak niektóre z Was mam jak kalafiory więc najlepiej mi boso, nawet klapki są ciasne. W nocy mam jakieś atki duszenia i nie wiem czy to z nerwów czy coś mi się rzeczywiście zaciska. Mąż też mnie wkurza i jeszcze mi mówi, że musi dłużej w pracy zostać a w przyszłym tyg. to wogóle nie wiadomo ile tam będzie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka wg mnie to było to to lekarstwo które zkładasz, ale poobserwuj co dalej będzie się działo. Mi też czasami się tak zdarzało gdy brałam jakieś globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirko gratuluje kajuni🌻🌻🌻 ewcia pewnie już po ciekawe jak tam. mnie już zaczyna to wszystko wkurzać,bo się bujam z brzuchem jak słonica-nawet ludzie mi mówią ze już czas na mnie bo brzuch mam wielki,a dzisiaj 10 a tu nic masakra, jotka mnie się wydaje ze to poprostu upławy,mi też tak cieknie ale ja cały czas nosze wkładke. a mnie w nocy obudził ból żołądka a teraz mnie boli wątroba albo cuś chyba mały ją za mocno okopuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×