Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Mi zostało jeszcze 22 dni do terminu i jak czytam co przeżywacie, jestem przerażona..... najgorsze jest to odliczanie minut i czekanie..... Mam nadzieje, że mnie złapie znienacka :) wtedy kiedy najmniej się tego będę spodziewała....czyli przed terminem, ale jak pewnie wszystkie wiecie, to nie zależy od nas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciazy 16 na plusie i zeszlo mi 7 miesiecy aby wrocic do swojej wagi, ale nie odchudzalam sie, karmilam piersia 9 miesiecy.Teraz tez +16 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chce ta diete cud Ja przytyłam juz 18 kg a jeszcze 2 tyg do terminu Musze schudnac bo patrzec na siebie nie mogę O matko znowu mnie złapał skurcz ale zaraz pewnie przejdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje zalozyc topik na dietach :p eh jakos damy rade, a ja watpie agula zebym miala 2 mniej niz przed :p bo beda mnie znow anoreksja nazywac hehe a Wy dziewczyny schudniecie przy porodzie conajmniej 10kg a reszta zejdzie w czasie pologu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) dzieki Milka :) to prawda emily ma duze oczka zreszta tak jak i jej mamusia i siostrzyczka :) agula slodka ta Twoja Kamilka i faktycznie na 3 latka wyglada :)Odnosnie stosunku zuzi do emilki to nie jest zle, tylko te czulosci swoje okazuje z duza czestotliwoscia i jeszcze wieksza sila :) a najwieksze wtedy , kiedy mala spi... natomiast jakiejs agresji nie zauwazylam, za to panie w przedszkolu troche sie skarza. Ale musimy przez to przejsc i juz! a ja w swoje XS sprzed ciazy weszlam po 2 tyg po porodzie tylko mam problem z bluzeczkami bo mam teraz czym oddychac ale generalnie jest ok :) tak ze nie lamcie sie dziewczyny karmienie piersia naprawde pomaga wrocic do formy :) Martusia ja teraz juz wiem dlaczego Ty mialas taka zgage w ciazy, wloski Juleczki mowia same za siebie :) buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Jestem po wizycie, mala wazy okolo 3600 gr, wszystko u niej dobrze, rozwarcie na prawie 2 cm, jak sie samo nie zacznie to wywolanie w niedziele, czyli tu bez zmian. Jedynie nastraszyl mnie moj gin, ze porod z wywolaniem moze trwac 24h :o Ale coz, damy rade. Waga sie nie przejmuje, mam 8 kg na plusie i od 2 miesiecy nic nie przytylam,tez mam nadzieje ze schudne po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz pierwszy, tez mam termin na czerwiec i czytuje Was czasami ale wczesniej nigdy nie pisalam bo do zeszlego tygodnia jeszcze pracowalam. Od paru dni jestem w domu i naprawde juz nie wiem co ze soba zrobic a myslalam, ze bedzie tak wspaniale jak juz nie bede musiala pracowac... Tymczasem tylko sie denerwuje, ze maluch jeszcze nie chce wychodzic i ze na pewno bedzie po terminie (to za 10 dni). Lekarz wczoraj powiedzial, ze rozwarcia nie mam wcale i na nic sie wkrotce nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suritka nie łam się ty co lekarz powiedział. Ja Przy małym dostałam oksytocynę koło 9 rano a o 12:55 mały był już w moich ramionach.Przy wywoływaniu bóle są mocniejsze i częstsze. Jak będziesz dzielnie przeć a nie krzyczeć to pójdzie szybko. Wiecie jak bardzo wyczerpuje darcie mordki. Już się nie ma wtedy sił na parcie. A pierwszy poród bez wywoływania trwał 12 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pytalam wczoraj o mozliwosc wywolania ale lekarz nie okazal zbytniego entuzjazmu dla takiego pomyslu, chyba nastepnym razem musze bardziej stanowczo przy tym obstawac bo juz sie widze jak w lipcu dalej z tym bebnem sie bede bujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi, moja koleznka z wywolywaniem rodzila zaledwie 4 h, i jeszcze wziela sobie epidural, to nie czula boli. Ja wiem, ze on to mowil tak asekuracyjnie, bo amerykanki to wariatki i gotowe do sadu podac, ze lekarz powiedzial ze beda rodzic np 8 h a urodzily po 10 :o Tak jak ten precednes z kaawa z McDonalda, ze kubek nie byl opisany ze goracy ;) Aprilla, witaj, ja tez dopiero od tego tygodnia nie pracuje, termin mam na sobote, a w niedziele wywolanie, bo mam cukrzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny malzonek wlasnie wrocil z kolacji z klientami wiec profilaktycznie sie troche obrazilam. Oczywiscie ze zazdroszcze i tyle, dobre restauracje i wino to sobie w telewizji moge poogladac ze swojej kanapy, tylko tutaj sie chwilowo nadaje... Poszedl teraz wyrzucac smieci bo widzi, ze zla jestem jak osa wiec nie protestuje i biega z torbami i kartonami a jest tego sporo bo sprzatalam dzisiaj. Jeszcze sie troche poobrazam, zeby bylo jasne, ze ma w najblizszym czasie zadnych kolacji nie planowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 20 czerwca czyli gdyby mieli wywolywac to pewnie w okolicach 4 lipca dopiero, to prawie miesiac jeszcze. I co ja niby przez ten miesiac mialabym robic?? Jak pracowalam to przynajmniej mialam jakies zajecie (odchaczanie dni w kalendarzu, hi hi) a teraz siedze i tyje, skompletowanie wyprawki zajelo mi jeden dzien i teraz moge ewentualnie suwac kojec po pokoju i jezdzic wozkiem na tarasie ale to tez mi sie juz znudzilo. Hmmm, chyba zaczne wyprobowywac domowe sposoby przyspieszania porodu. A to sie maz ucieszy, ze juz zla nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede juz spadac, jutro bede sprzatac szafy, dzisiaj nie dalam rady, jak zobaczylam swoje dzinsy to sie rozbeczalam i poszlam sprzatac w spizarni i przy okazji probowac roznych rzeczy, ktore tam znalazlam. Jutro drugie podejscie, narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie u specow. Ortodonta tak mi podkrecil aparat, za teraz cala szczeka mnie boli- a bolalo mie jak juz mi zaczal dlubac w buzi, a on do mnie : To tak , zeby pocwiczyc bol przed porodem :O . U gina wszystko wporzadku, mam rozwarcie na 2 cm. Witaj aprilia1000, mnie dzisiaj sam lekarz sie pytal czy chce miec wywolywany porod w dniu terminu. choc nie mam zadnych zalecen do tego .Chyba chodzi o to , ze tak to umowi sie ze mna na rano w szpitalu i nie bedzia musial zarywac niespodziewanie nocki.BO tutaj porod odbiera lekarz prowadzacy ciaze i musi przyjechac do szpitala jak zacznie cos sie dziac. Mala_mi , moja polozna w czasie pierwszego porodu tez mnie opierniczala , zeby sie nie drzec , bo wtedy traci sie sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie o tej porze nikogo nie ma a ja mam potworna noc :( Spuchłam i nie moge zasnac a obiecałam ,ze bede rano w pracy wiec o 7 musze wstac :( Przyłapałam jakiegos cholernego doła az zyc sie nie chce :( Moze rano spojrze na to wszystko innym okiem ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, nikogo jeszcze nie ma? Wow :) Ja wczoraj sie niezle przestraszylam. Pol dnia nie czulam ruchow dzidziusia. Probowalismy z mezem na rozne sposoby go obudzic a on nic! Od razu wsiedlismy w samochod i jazda do szpitala. No i co? Maly juz w samochodzie troche zaczal kopac :) Mowie do meza :\" on po prostu chcial sie chyba przejechac samochodem:)\" No ale do szpitala pojechalismy na KTG. Prawie na godzine mnie podlaczyli bo najpierw maluszek spal dlugo potem szalal z kolei, troszke skurczy wyszlo, ale to tylko przepowiadajace. Lekarz mnie zbadal i powiedzial, ze szyjka zamknieta i krotka, a glowka juz mocno przyparta. Wiem bo czuje. Mowil, ze bardzo dobrze jesli mam skurcze przepowiadajace bo one cwicza macice, zeby latwiej mozna urodzic oraz zeby macica skurczyla sie po porodzie. To naturalne wiec ze brzuch twardnieje teraz nawet czesto. Mi w ogole sie bardzo zle spi teraz ze musze wczesniej wstawac bo lepiej mi jak chodze czy siedze. Jak leze to potworny ucisk mam az plakac sie chce. A co u Was? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja nadal w dwupaku.kirysek się nie oddzywa,martyna dzisiaj ma cc. aprilla witaj w naszym gronie. u mnie żadnych objawów porodowych choć o dziwo mały śpi a zawsze o tej godzinie buszował. surfitka zazdroszcze ze ty już w niedziele a wywoływaniem się nie przejmuj. mi podali rano kroplówke(mąż mi przypomniał bo ja twierdziłam ze nic) a o 13 żel dopochwowy no i cały czas dolargan i mała była o 20 ale bóle dostałam bardzo późno-niejest źle. wstawajcie pipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale pogoda! Pada od samego rana. Wstalam wczesnie bo sie kolezanki z pracy za mna stesknily i od osmej dzwonily wszystkie po kolei z nowymi plotkami. A ja w dresie, na kanapie, bez makijazu, bez zadnego planu na przedpoludnie. Hmm, trudno sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluch w brzuchu zadowolony konsumuje sniadanie, przeciaga sie i kopie nozka, ani mysli wychodzic, ja juz stracilam nadzieje na przedterminowe rozwiazanie. Naprawde te ostatnie dni sa najgorsze, wydaje mi sie, ze w tej ciazy to ja juz chodze pare lat a konca jeszcze nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprilla ale przed tobą jeszcze czas a ja mam termin na jutro i żadnych znaków,mały pcha nózke w prawy bok-napewno mu ciasno ale uparciuch niechce wyjść. a gdzie reszta rodzą?masakra się zrobiła tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba tez mam takie wrazenie, ze wszyscy rodza (tylko nie ja:( oczywiscie). A masz juz jakies doswiadczenie w kwestii porodow? Jak tak to czy bylo na czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprila mam doświadczenie:14 dni po terminie -wywoływany-właśnie pisałam surfitce że niema się czego obawiać. a ty gdzie mieszkasz?może się wpiszesz do naszej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE aspira/31.........Rumia..............X......... ...03.06....27....X kirysek............Bialystok..........synuś.......08.06. ..41....Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce.............córcia......10.06... .26.....Julcia tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....40.... Kubuś malgonia80/27...okol. Kraków.....synuś......13.06....40.....Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X Surfitka/28........Krakow/NY.....córcia....14. 06...40.....Nina ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....38.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...39.....Franuś kasia78/29.........Łódz..............córcia.....14. 06....39....Jula Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga katrina0408/30...Irlandia..........X............21.06 .....38....X lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 37....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz--------CC malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51------------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100----Juli an--------cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- -----------------CC mnie się dzisiaj kończy 40 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doswiadczenie mam prawie takie same, 14 dni po terminie ale zaczelo sie samo z siebie dzien przed terminem wywolywania. No tak, nasze doswiadczenia nienajlepiej nam wroza... Do tabelki chetnie sie wpisze, zaraz sprobuje. Mieszkam w Belgii, pierwsze dziecko tez mialam tutaj, ma juz 4 lata i chodzi do szkoly. Kochana z niej dziewczynka, mam nadzieje, ze ta z brzucha taka sama bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×