Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dobra ja uciekam się powoli szykowac,jak wrócę to się pewnie odezwę i zobacze co tam słychac nowego:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki, Gratulacje dla Gosi i dużo zdrówka dla maluszka, właśnie wróciłam z ktg i żadne skurcze nie wyszły więc nic nie zapowiada, żeby mały wyszedł w piątek. Wczoraj miałam wielkiego doła i cały czas ryczałam, już nie mogę, chce mieć to za sobą bo zwarjuję wcześniej. Tak jak niektóre z Was ruszać się nie mogę a moje nogi są potwornie spuchnięte, ogólnie to ledwo żyję i boję się porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja nie rozumiem czemu tak panikujecie i chcecie szybko urodzic? Zaufajcie naturze. Po co na sile przyspieszac. Dla maluszkow kazdy dzien w brzuszku do terminu to blogoslawienstwo. Oczywiscie jesli wszystko przebiega prawidlowo. Dlatego jesli sie martwicie to zawsze lepiej pojechac do lekarza lub na izbe przyjec. Ja tak robie i jest ok. Wczoraj sie martwilam bo myslalam, ze sacza mi sie wody, ale lekarz zrobil test ph i wyszlo, ze to nie wody no i nie musze sie martwic. Czekam na znak od dzidziaka. A tez mi jest juz ciezko, ucisk duzy, nie moge spac i ciagle stekam. Ale przeciez to juz niedlugo. Najwazniejsze, ze z dzidzia jest ok. Jesli chodzi o obrzeki, to w 9 miesiacu calkiem normalne!!! Ale jesli sa rano po obudzeniu to zle i wtedy trzeba od razu do lekarza. Bo do rana powinna schodzic opuchlizna. Trzymajcie sie. Mi do porodu zostalo 10 dni, do planowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka ale mądrala z ciebie;-) ja tez potrafie tak pieknie mówić ale dużo myśle i nic nie poradze ze już bym chciała,a wiem ze jak przyjdzie czas to dzidzia sama wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba odchodzi mi czop śluzowy. Nie jest co prawda ani podbarwiony krwią ani brązowy ale na wkładce mam masę takiej jakby galaretki. Zupełnie inne niż to co miałam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka wychodzi do domu w sobotę. Obydwie z Kają uczą się karmienia. Trochę ją bolą sutki ale ma pokarm.Powoli coraz lepiej jej idzie z opieką.Chociaż dzisiaj w nocy jeszcze płakały razem. Klajunia ma lekką żółtaczkę ale nie trzeba leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATRIN-dobrze wiem co czujesz mnie tez potwornie boli krocze ledwo co chodze.I jeszczse te słowa-jeszcze nie urodziłas?JAK MNIE TO WK... mŁODY OGLĄDA TERAZ BAJKI A TAK ZA PÓŁ GODZINY BEDE SIEDZIEĆ NA ŁAWCE A ON W PIASKOWNICY-ALE MI SIE NIE CHCE NAJCHETNIEJ TO BYM SIEDZIAŁA W DOMU NO ALE MUSI ZAŁAPAC POWIETRZA ZRESZTA ON TO BY CAŁY CZAS NA DWOZU BYŁ. a JA TO BYM Z CHĘCIĄ POSZŁA NA TAKI SPACEREK Z WÓZKIEM KRYSTIAN BY SIE BAWIŁ A JA BYM PATRZYŁA NA MALUTKĄ!!!!!!!!a NIE TAK JAK TERAZ Z TAKIM BEBZUNEM TO TAK NIE WYGODNIE NA ŁAWCE. nO ALE JUZ NIEDŁUGO-MAM NADZIEJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_mi27 jezeli to galaretka ;) to na pewno czop sie odrywa :) Przede mną jeszcze 2,5 tyg do terminu ale małej jest w środku dobrze i nie pcha sie na ten świat No cóż poczekam cierpliwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja myslalm, ze w nocy pojade do szpitala. Dorwaly mnie dosc silne skurcze, najpierw co 20 min, potem zaczely sie skracac do 15...ale minely, czyli znowu falszywy alarm i na szczescie usnelam i przespalam nocke :) Za 2h pedze do ginka, ciekawe czy cos rusza... Jakby nie cukrzyca to pewnie pochodzilabym sobie do konca czerwca, tak jak moja mama i siostra ( pierwsze porody mialy przeterminowane po 2 tyg). Tez jestem juz zmeczona brzuszkeim ale bardziej nie moge sie doczekac malutkiej :) Ale Jotka ma racje, dzidzia wie kiedy ma sie urodzic i dlatego moj gin czeka maksymalnie do terminu, zeby znowu potem nie bylo zagrozenia dla malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie o czym marzę.Położyłabym się spać na brzuchu. Nie cierpię zasypiać na boku. Chyba wybiorę się na basen. Może chociaż troszkę mi zejdzie opuchlizna ze stóp. Ale co was tak wywiało? Goba co z Tobą? Kirysek wylądowałaś na porodówce? Goba zapisałam sobie Twój numer tel. wrazie W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, u mnie tez chyba porod zbliza sie wielkimi krokami, coraz czestsze skurcze, bol w kroczu. Dzis od 5.30 na nogach i do 7 chalupe mialam wypucowana i obad naszykowany. Beja, ja z moja mala tez wysiedze sie na tej lawce w parku, dzisiaj przed poludniem juz 2 godz, a popoludni powtorka, na dodatek nikogo nie ma w tym parku, siedze jak czubek z Kamila, ani do kogo ust otworzyc. ZA 2 godz, do ortodonty- nosze staly aparat, a potem prosto na wizyte go gina- ciekawe co mi powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z wiki u dentysty bo ją ząb bolał,a potem na zakupach-rzeźnik i biedroneczka no i tak zleciało.kirysek się nie oddzywa więc może coś ją ruszyło jak pojechała na izbe. dajcie znać co u ginia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny!! ja jak zwykle zalatana, bylam dzis na zakupach malych, chcialam sobie jakies ciuchy kupic bo moje XS z zeszlego roku mi nie pasuje :O:O:O a mam tylko albo i az 2kg wiecej niz przed porodem. Gosia dobrze sie czuje, juz wstala :) a maly spi. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!wysuedziałam swoje w piaskownicy 2 godz. kolacje zrobiłam młodemu i sobie.BYłam zapłacic za przedszkole i pani sie pytała czy bedzie w lipcu i sierpniu chodził.Nie dajemy go a przedszkole lipcu otwarte i za darmo trza wybólić 140zł za to ze nie bedzie chodził.A za sierpień nic nie bede płacić bo zamkniete.SZOK! GAdałam z sąsiadka z bloku ,która urodziła pod koniec maja i 3dni po terminie poszła na ktg do szpitala i jej zbadali rozwarcie no i na3cm miała i ja zostawilina wywołanie! Ech juz sama sie łudze,chwytam sie wszystkiego jak tonący brzytwy.Tak mi cieżko....mój mąż wczoraj do mnie powiedział,,KOCHANIE SCHUDNIESZ po porodzie prawda?Juz nie pamiętam jak wyglądasz....Wiem,ze nie mówił tego po złości.Z Krystianem przytyłam 32kg i w 5miesiecy zrzuciłam 37kg-miałam satysfakcję!Kazdy sie dziwił,jak ty to zrobiłaś. WIęc po porodzie ,zaczne odchudzanko................ Jak tam która urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam...ja tez bylam dzisiaj u swojego lekarz i mam co 2 dni na ktg jezdzic....poza tym mowil ze jeszcze kilka dni i w koncu bede miec ta malutka kruszyneczke przy sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super,ze Gosia juz na chodzie niech zbiera sily na małego!Zauwazyłam,ze piersi drgnely -urosły a juz sie balam ze nic nie urosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLUSIA-ja ,ty i KATRIN mamy ten sam termin porodu.Ciekawe która bedzie pierwsza.DO BIEGU GOTOWI START>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>,wiem,ze to nie wyścigi jak bedzie czs to sie urodza nasze dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ,ze mi padło juz na łeb sama ze sobą gadam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa!ide sie kąpać i tv oglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie...chociaz wczoraj na ktg bylam bo sie sie wystraszylam bo sie mala nie ruszala.....a jeszcze dzisiaj sie naogladalam w necie....jak wygladaja zarodki po aborcji w poszczegolnych tygodniach...tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektryczna - ty powinnas napisac TYlLKO 2 kilo mi zostalo!!! Jestes dopiero miesiac po porodzie, wydaje mi sie ze to super wynik. A przy twoich obrotach to pewnie za miesiac bedziesz miala 2 kilo mniej niz przed ciaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×