Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

w piatek bede w takiej fajnej aptece to jest tam mnustwo kremów i poszukam..Butelka fantastyczna smoczek na kształt piersi mała wogule nie miała od początku problemu z ciągnięciem tylko dorobiłam jej dwie dziurki igłą bo jedna była za mało ja nawet nie mogłam uciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow goba spore robisz chrzciny ja bede miec tylko 9 osob ale za to pare dni wszyscy u mnie spia hehe jutro do nas przyjezdzaja rodzice i moja siostra na 10 dni wiec bedzie kupa zamieszania no ale ciesze sie :-) porobie fotki i posle na interka pbiecuje a jak nie to prosze o jakie karne baty :-P heh wiecie ze ja jeszcze ie bylam na kontroli ciagle cos w droge wchodzilo a to mi nie pasowalo a tp ginekolog mial urlop..teraz mialam termin w poniedzialek i co...dostaalam ciote aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj wykończona jestem, mały bardzo dzisiaj niespokojny i dużo płakał, teraz śi ale bardzo niespokojnie. Dzisiaj uratowała mnie husta bo jak go do niej włożyłam i chwilę pochodziłam to zaraz się uspokoił i zasnął - szkoda tylko że przyypomniałam sobie o niej dopiero wieczorem. goba ja stosuję ten krem na rozstępy - firma palmers - ja rozstępów i tak się dorobiłam ale po pierwsze mam skłonności do nich a po drugie przyznaję się że nie byłam systematyczna w stosowaniu kremu - zapach ma nienajładniejszy ale trzeba przyznać że skóra po nim jest dobrze nawilżona. Niestety nie pamiętam ile kosztuje, ale napewno nie jest drogi (martusia ja kupiłam w superdrug\'u) Dziewczyny wczoraj si,e dowiedziałam że w październiku odwiedzą nas moi rodzice -supper już nie mogę się doczekać. My chrzciny będziemy wyprawiać tutaj zważywszy że chrzestni też tutaj mieszkają. Nie planuję żadnego obiadu tylko ciasto kawa i ciepła kolacja. Nie będzie wielu gości -chrzestni z małżonkami i dziećmi. Może uda nam się zorganizować wszystko w październiku jak rodzice tutaj będą ale to zależy wiele od polskego księdza - bo jeszcze się nie dowiadywałam jak to wygląda(wiem że raz w tygodniu jest odprawiana polska msza) Martusia ja mam taką butelke ale powiem szczerze że u nas się nie sprawdził bo bardzo się smoczek zasysał do środka jak mały ssał i kupiliśjmy z aventu i ta jest super jak dla nas. Gosia ja kontrole ginekologiczną nie wiem kiedy będę miała - chyba jak do Polski pojadę. Tutaj 6 tygodni po porodzie jest wizyta u lekarza rodzinnego, więc poszłam a on mnie tylko zapytał czy myślę że wszystko ok i czy dobrze się czuję no i oczywiście jaki rodzaj antykoncepcji wyrałam. Zdecydowałam się na spiralę więc chyba będzie mnie ktoś musiał pooglądać chociażby przy samym zakładaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja cala ciaze stosowalam ten krem na rozstepy i nie mam ani jednego :D I jest taniutki, chyba zaplacilam kolo 5 dolarow za butelke 315 ml. Ale tez nie stosowalam systematycznie, wiec po prostu sadze, ze nie mam sklonnosci do rozstepow i nie mialam duzego brzucha w ciazy. No i zapach mnie pod koniec ciazy bardzo draznil. U nas chrzciny za rok. Chrzestni wstepnie wybrani - ja mam tylko siostre, maz ma tylko brata :) Chociaz z zapraszaniem wstrzymam sie do przyszlego roku..Nina pewnie sama pojdzie juz do chrztu :P Goba, a co to za chrzciny bez ciacha :P Dla mnie miecha i wody mogloby nie byc ;) a ciacho dobre to podstawa :D Deminula, chcesz powiedziec, ze nawet cie nie zbadali jak sie zagoilo? Co do butelek to tylko NUK. Mam Aventu, ale malej smoczki nie pasowaly, krztusila sie i pozmienialam smoczki na Nukowskie i jest super :) a butelki teraz juz kupie tylko Nuka. Agula, wlasnie malej dzis znowu tempka skoczyla na 37,8 :o Zadzwonilam do lekarki i kazala przyjsc. Jutro idziemy zobaczyc co sie dzieje i dlaczego ta temperatura ja meczy. Niby nie jest duza, bo to tyle ma w pupie, ale jednak jest troche za wysoko..czy to przez te ciagle upaly tak ja mecza. A co do jej raczej \"niepodnoszenia\" glowki to wlasnie kazala mi ja klasc wiecej na brzuszku. Ja mojej nie nosilam na pionowo, bo mi w poradni powiedzieli ze po piersi nie trzeba odbijac i nie kladlam na brzuszku wogole przez pierwszy miesiac. Potem tez niewiele, bo wedlug mjej mamy jest za mala :o I glupia sluchalam sie \"doswiadczonej\". No i mala przez to ma troszke slabe miesnie barkow i pleckow. I teraz mam ja czesto klasc na brzuszku. Wiec kilka razy dziennie cwiczymy, a jak ja nosze to tylko na pionowo. Juz fajnie sie rozglada i trzyma prosto glowke. A na brzuszku jak lezy to nie bardzo jej wychodzi wstawanie, ale bedziemy nadal probowac :) Dobranoc wszystkim..a moze juz dzien dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chrzciny beda 7.09 , bedzie 15 osob , po kosciele pojdziemy do restauracji na obiad. Obiad bedzie w stylu szwedzki stol-zupa, 3 rodzaje miesa, kilka surowek, ziemniaki, pierogi , plus kilka przystawek typu ;galareta, tatar, do tego otwarty bar z olkoholami , placimy ok. $ 55 za osobe. Co zostanie pakuja nam do domu, pewnie pare osob wpadnie jeszcze do nas do domu na drinka, wiec bedzie na zakaske. Trzeba bedzie zrobic jakies ciasto. Goba dzieki za pomysl na salatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam butelek z Avent, i tak naprawde to innych nawet nie probowalam, bo mi odrazu te podeszly. Ja byla u mnie moja mama to byla bardzo zdziwiona, ze podnosze Gabi pionowo, a odbicie, kto kiedys szlyszal o odbijaniu! Mnie i moje rodzenstwo trzymali przez 3 miesiace w becie i nie dopomyslenia bylo podnoszenie do pioniu. Ale na brzuszku kazala mi klasc mala od pocztku, na lepsza prace jelit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie poranne ptaszki z was;)) Ja tez odwiedzilam forum o 3:20 ale nie mialam sily nic isac-nakarmilam mala i do spania.... Ja z kolei uzywam butelek Dr Browns sa antykolkowe podam link to mozecie sobie podpatrzec http://www.allegro.pl/item417190038_dr_brown_s_3_butelki_antykolkowe_240ml_gratis.html Ja na chrzcinach mialam 13 osob,robilam w domku-zamowilam jeden torcik a reszta to byla mieso i salatki (krabowa i z zupek chinskich) polecam bo sa naprawde dobre-takie inne niz te jarzynowe ktorych jestem przejedzona:) No i jeszcze byl bigos i leczo ,jedzenia zostalo mi duzo Goba nawet jesli nie masz ciasta to i tak spokojnie to wystarczy;) Co do antykoncepcji.....nie moge zazywac tabletek bo mam zylaki:(:( i lekarz mi przepisal plastry A JA NIE CHCE ICH UZYWAC i zabezpieczamy sie gumeczkami,troche sie boje ale na spirale moj maz sie nie zgodzi bo nie chce zebym miala \"tam\" cos zakladane no a plastrow z kolei ja nie chce....kurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze kiedys bralam tabletki i bylam z nich zadowolna ,lekarze boja sie mi je teraz przepisac bo moga mi sie zatory porobic i co ja mam w tej sytuacji zrobic???No chcac nie chcac w moim wypadku zostaja chyba tylko prezerwatywy....maja tez duza skutecznosc ale nie powiem-i tak sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, co do butelki to ja też takiej używam, i jest ok - smoczki są różne, z butelką jest nr1 potem jest nr 2 od 3 miesiecy, smoczek kosztuje 7 zł ale warto kupic od razu wszystkie 3, jak bedziesz przez internet kupować... Tyle że chyba sprzedają pakowane po 2szt... ja mam w Jasle sklep gdzie mają cały osprzęt to rozpakowują i sprzedają pojedyńczo... I jeszcze mam zamiar kupić termos do tych butelek: http://www.allegro.pl/item416890812_termobox_tommee_tippee_i_inne_butelki_1_sztuka.html ok, uciekam na razie, wykąpać sie musze póki mały spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ide sie jeszcze polozyc-pogoda do kitu-pada:( a sprzatac mi sie nie chce,jakos nie mam dzis humoru.maly dołek mnie złapał a to najlepiej przespac-zeby tylko mala sie nie obudzila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja na poczatku uzywalam butelek z Aventu ale Bartus bardzo zle z nich pil,wylewalo mu sie gdzies z boku mleko i to duze ilosci.a teraz mam butelki i smoczki z Canpolu i super sie sprawdzily.ostatnio neurolog przepisal mu badania na zelazo ,wapn.i mial pobierana krew z glowki:(((((((((bo z raczki nie chciala leciec ponoc za gesta krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melaniu a oznacza na smoczku 3 bo dostałam i niewiem co to znaczy? a tak ogólnie to hello dziewczyny rekord pobity KUBA SPAŁ OD 10-6 RANO A JADŁ O 20 I DOPIERO O 6 HURRAAAAAAA az w szoku byłam i w nocy sprawdzałam co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Super goba,jak fajnie dlugo Kubus spal:)-pewnie sie wyspalas? Wy tu o antykoncepci,ja z mezem nie stosowalismy zadnego zabezpieczenia,poprostu liczylam na wyczucie meza:) i tak nam sie udawalo przez pare lat.No ale nie jestem pewna tego co sie wydarzylo tydzien temu,boje sie ze poprostu maz niezdazyl w pore go wyciagnac:(.A teraz po porodzie bardzo szybko znow zajsc w ciaze,bo organizm jeszcze sie nie przestawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja tu sie boje z gumkami a Ty bez???Odwazna jestes:) Tak to pprawda ze po poroodzie latwo zajsc w ciaze dlatego tymbardziej trzeba uwazac.Stosunek przerywany jest dosc ryzykowny moim zdaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje nawet z gumkami,a 6tyg po pologu wlasnie kilka razy byl stosunek w gumkach i jak poszlam na wizyte do ginekologa i pytala sie mnie czy juz byl stosunek,ja mowie,ze tak ale z gumka a ona takie pytanie \"a nie pekla?\",\"nie czuje sie Pani w ciazy?\".jak ja wtedy sie wystraszylam,pytalam co chwile meza czy jak wyrzucal czy nie byla peknieta:)))a teraz juz stosuje tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo ryzykowny.Jakos po porodzie pierwszego synka nie zabezpieczalismy sie bo jak by maz nie zdazyl,-to ok,byla by mala wpadka:)-nie przejmowalam sie bo chcielismy miec 2 dziecko,a teraz mam pietra boje sie jak diabli,chcemy 3 dziecko,ale to byloby troszke za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Mam pytanie. Moj dwumiesieczny juz synek jakby slabo reaguje na twarze i nie usmiecha sie do nas, bardziej sie usmiecha przypadkowo ale nie do ludzi. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka niemartw sie,mojej kuzynki dzidzia dopiero po skonczonym 3 miesiacu,zaczela kontaktowac sie przez usmiech,gaworzenie,sadze ze rozwuj dziecka jest bardzo indywidualny. ide w przyszlym tyg.do gina to moze poprosze o wypisanie skierowania na to badanie,to bedzie dopiero 2 tyg.od stosunku-bedzie juz wiadomo,czy my cos nabroili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×