Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc:) Widze ze ja dzis pierwsza?Moja mala co wczoraj maruda byla,niby wszystko ok,niby nic ja nie bolało a zasnac sama w łozeczku nie chciala,nawet na spacerze w wozku najpierw dala koncert tak 15 min a potem usnela,nigdy mi tego nie robila ..... Ile wasze dziciaczki wypijaja juz mleczka?Moze pytanie skieruje do mam karmiacych butelka bo na cycu dzieci czesto sa przystawiane i chyba trudniej okreslic ile wyija?:) Moja mala wypije 150ml i teraz nie wiem ...ogolnie starcza jej to na 4 godziny ale zauwazylam ze sa takie dni ze mala boli brzuszek nad ranem a tak jak juz miala bole to tylko wieczorkiem...moze za zadko jej podaje mleko?Nie chce jej przekarmic ale byc moze robie zle ze odstepy miedzy mleczkiem to az 4 godziny?Moze wtedy zbyt łapczywie je i od tego bole brzuszka? Druga sprawa....dziewczyny macie jakas sprawdzona diete????Bo ja juz nie jem duzo a te 7 kg mi stoi i stoi POMOZCIE...... Trzymam wlasnie moja pchełke na rekach bo \"ponoc\"znowu boli ja brzuszek....tylko do konca nie jestem pewna czy to brzuszek czy moze fakt ze przyzwyczaja sie na rekach ,,,,troche sie prezy i purta wiec to jednak brzucholek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja w dzień zjada co 3 godziny po ok 125 ml. i nie może być nawet 30 min opóźnienia bo płacz a w nocy zależy jak jej się chce. Np wczoraj zjadła o 21:40 obudziła sie o 3 a potem o 7. W nocy zjada żadziej ale w dzień nie przepuści żadnego posiłku. Martynko a czy podajesz herbatke z kopru?? ja swojej podawałam i był problem bo zadużo gazów się produkowało i bolał ją brzuszek. Odstawiłam koperek i jest super teraz nawet nie podaje rumianku tylko samą wode i nie mamy problemu z kupkami(własnie jesteśmy po mega kupie porannej). Moja zazwyczaj załatwia sie rano potek ok 12 i wieczorem. Wieczorem niezawsze ale brzuszek jej nie boli. A wczoraj miałyśmy chyba z 5 kupek,więc z trawianiem nie ma problemu. Ja podaje jej mleczko bebiko1 smakuje jej i brzusio bo nim nie boli. Ja ide dziś z małą do lekarza o 9 30 ide prywatnie bo to super pediatra jest i ma doświadczenie chce żeby małą obejrzał. Nic jej nie jest ale chce żeby zobaczył ją fachowiec. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkartaz,podaje jej albo herbatke z kopru albo ulatwiajaca trawienie,jak boli ja brzuszek i jak jej ja podam to jest ulga wiec nie wiem.....chyba jej sluzy dobrze? Ja od poczatku daje jej Nan 1 Slyszalam cos o wodzie przegotowanej...ale nie wiem czemu boje sie jej ja podac...jakas glupia chyba jestem bo rzeciez woda jej nie moze zaszkodzic nie?;) Mam wieksze zaufanie do tych herbatek ...moze dlatego ze jest napisane ze ulatwia trawienie no a koper wiadomo ze tez ma swoje wlasciwosci no a woda....? ajj sama nie wiem.....moze jeden dzien sprobuje i zobacze ale bardzo dziekuje za odpis Napisz jak po lekarzu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zaczęsto podajesz jej koperek to niedobrze bo on wzmaga produkcje gazów i może ma ich zadużo( jak tak miałam ze swoją małą) a wode podaje przegotowaną Zywca. Na tej wodzie też robie jej mleczko. Może spróbuj odstawić na troszke herbatke z koperku a zastąp ją rumiankową. Ja kupuje z Hippa. A najlepiej jeden dzień podaj samą wode. Wiem że wiele dzieci nie chce pić samej wody ale moja ją uwielbia jak Twoje dzieciątko nie będzie piło samej wody możesz dosłodzić odrobine glukozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane..u nas duzo zmian...Kubuś juz mało co chce mohjego cyca,dokarmiam go butelka ..i niestety spodobało mu sie to..a to dlatego ze na cycku sie denerwował i często chciał jesc..wiec chyba było mało mlekczka czy jak,sama nie wiem...powiedzcie mi ile takie 2 miesięczne dziecko powinno zjadac i co ile godzin? Ja uzywam mleka Nestle NAN Active 1..ale jets drogie i na krotko starcza wiec przejde chyba na Bebilon bo karmiłam nim mojego 1 syna i bardzi jestem z niego zadowolona poniewaz moj 1 syn miał skaze a po tym mleczku nie. Jestem troszke załamana bo znów zaczełam mocno krwawic po 9 tyg od porodu,dodam ze z męzem kochałam sie jak było 7 tyg wiec tak jak powinno,i nic mnie nie bolało:( I jak myślicie ,czy to moze byc okres ze względu ze juz duzo mniej mały ciagnie cyca..no ale ciągnie jeszcze. Nie wiem co robic czy isc do lekarza czy poczekac..kurde doła mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca głowa do gry może to poprostu okres ja małego karmie(od wczoraj pepti zamiast nutramgenu)co 4 godziny 150ml-a na kartonach i puszkach macie dawkowanie-u mnie na przykład 150ml 5 * dziennie-no i tak daje co 4 godziny bo w nocy odpada jedm\\no karmienie adzisiaj obudził się o wpół do 4 jak nigdy bomzawsze 5-6. agula a twoja mała już duzo waży w wieku mojego kuby a już 6400?i jaka długa mój był wiekszy i tak nie przybiera na wadze w 6 tyg miał 5340 a teraz może około 6 a wzrost ja mu zmierzyłam i 62 wyszło a niektóre rzeczy na 62 już małałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
gopa kurcze ale dziwne to by było bo przeciez jeszcze karmie piersią..małemu daje butelke co drugie karmienie...i myslicie ze spokojnie te 130 moze zjesc na raz tak? bo nie chce go przekarmic. Moj malutek urodził sie z waga 3900 a jak miał 6 tyg wazył 5430..teraz widze ze coraz pulchnijszy sie robi,chyba o dtego mleka z butli go takm popędziło.i jak na piersi nie robił kupki co 4 dni nawet dłuzej tak odkąd dokarmiał go butlą robi od pau dni codzinii,ale jeszcze mam do Was jedno pytanie..jego kupki są zielonkowate..czy to normlane na mleku modyfikowanym? ja dla mojego maluszka brałam płatną szceopinke kosztowała 105zł i zamisat 3 są dwa lub jedfo wkłucie...przy pierwszym szcepieniu musiały byc dwa bo jedną szcepionike trzeba podawac oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nocka spokojna, bez dodatkowych pobudek :-) tak ze chyba najgorsze za nami... ale dzis siedzimy w domku, zeby nie kusic losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy po wizycie u lekarza i wszystko jest oki moja mała Hania jest okazem zdrowia. Waży 5710 czyli sporawo. Lekarz mi powiedział że mam małej nie podawać żadnych herbatek tylko samą wode. Powiedział mi żebym nic nie wprowadzała dzieciakowi. Ma pić tylko wode i karmnienie co 3 h w dzień a w nocy na żadanie. Jeśli mała śpi a jest jej pora karmienia nie budzić jej-nie wolno wybudzać dzieci bo są nerwowe. Jestem bardzo zadowolona z wizyty bo lekarz jest konkretny i nie przesadza z nowościami. Uważa żeby zaduzo nie szczepić dzieci bo one same produkują sobie antyciala. A i powiedział mi że Hania ma prawidłowe odruchy i nie ma napięcia mięśniowego poprostu spina się jak jest w obcym miejscu. Wziął ją na rece i ona była zadowolona rozłożyła łapki i się uśmiechała. Ale na rechabilitacje możemy chodzić ale nie musimy ćwiczenia jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Dziewczyny polecam kupić baloniki nad łóżeczko lekarz powiedział mi żeby było jak najwięcej kolorów wokół łóżeczka a balony są tanie i sprawiają dzieciątkom radoche(musi mieć duzo bodzców kolorowych) a oprócz tego ciągle mówić do pociech. ja czasem z nią się tyle nagadam że aż mnie gardło boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki melduje się na posterunku u nas nocka jak zwykle super teraz mała spi w ogródku... jak się obudzi to się pogimnastykujemy i na spacerek.no i dosyć dobrego za tydzień mały do szkoły i znowu wczesne wstawanie i długie spacery do szkoły..Ale jak trzeba to trzeba nic na to nie poradzimy.. Demiluna dziękuje za mejla to faktycznie miałaś przboje ale ciesze się że wszystko dobrze się skończyło.Trzymam za was kciuki mam nadzieje że wszystko u was się wyprostuje i mały nie będzie miał żadnych problemów.. Camomilla u mojej małej też czasem rączka ucieka ale od kąd małą częściej kłade na brzuszku to coraz lepiej daje sobie rade.Staram się tak 6 razy dziennie i naprawde widze efekty np: 3 tygodnie temu rączke cały czas miała na boku a teraz już sama ją ładnie przyciąga... Martynka ja nie mam jakieś diety zaczynam nie jeść po 18 i zero słodyczy(może tylko troszeczke).zobaczymy czy dam rade:0:0 Obca ja też kochana bardzo długo krwawiłam tak jak pisałam już wczesniej bo aż całe 6 tygodni potem miałam tydzień przerwy i znowu krwawieni wróciło okazało się że miałam zapalenie i dostałam antybiotyk od lekaża.od kąd go skończyłam brać jak narazie jest wszystko dobrze więc moim zdaniem musisz iść do lekarza... Zmykam bo mała się budzi całuski odezwie sie popołudniu pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba kochana własnie zapomniałam ci napisać nie bylo tam tego kremu ale jeszcze dałam koleżance nazwe i ma sprawdzic tam u siebie dzisiaj wieczorkiem będe wiedzieć jak by co dam odrazu znać.U nas w miasteczku go nie ma ale jak będe winnych na zakupach to bede szukać i ci odrazu napisze..pamietam o tobie nie martw się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepionki aceluralne to te 1uklucie.ale my jednak zdecydowalismy sie na te 3uklucia.wlasnie dzis je mial,najbardziej plakal przy tym 3 bo bylo najbolesniejsze w nozke.nastepne szczepienie za 1,5miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia dzieki w razie jakaś przesyłak albo coś w tym stylu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----13.08-- ---4720----56 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------21.08- - ---5600---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----12.08-- - -----4500----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----06.08-- ----5340-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08........4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----18.08 ------5310-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca, a ja nadal karmie a @ mialam juz prawie 3 tygodnie temu. Kto powiedzial, ze jak sie karmi nie ma @? U jednych nie ma u innych jest. Juz pisalam, jak moja babcia wezwala pogotowie, jak mama dostala @ po 6 t po porodzie, mimo ze karmila. A w szpitalu jednoglosnie stwierdzono - okres !!! Zaczelam brac te mini pigulki i odstawilam...nie dosc ze przytylam 2 kg w 2 tygodnie :( to jeszcze zaczelam plamic :( Nie bawie sie w takie gowno :o Nocka dzis troche niespokojna, przez sensacje na ulicy..jakies bojki urzadzali o 2-ej nad ranem, nie moglam potem usnac. Dobrze, ze chociaz Nina usnela i spi kwiatuszek moj. Agula, ale Gabi duuuza !!! Nic ci nie powiedzieli w przychodni? Bo jak na dziewczynke to nie za duzo wazy? Alkatraz, suoer, ze Hania zdrowa !!! Wlasnie wiem o tych kolorach i zamowilam Ninie playmate fisher-prica, z serii rainforest :) Mam nadzieje, ze bedzie jej sie podobac. Zmykam dziewczyny, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki, długo mnie nie było bo musiałam zmienić operatora, no i troche było z tym zamieszania. Ale jestem juz w sieci Tylko czasu na siedzenie przy kompie nie mam, nieliczne wolne chwile przeznaczam na sprzatanie i gotowanie, moja mała jest bardzo wymagającym dzieckiem, nie lubi być sama. Ciężko mi będzie nadrobić zaległości w czytaniu, mam nadzieje że u was wszystko w porządku. Muszę jeszcze zajrzec na interię, zobaczyć wasze maluszki i posłać zdjęcie mojej córci. Acha, Obca moja też robi takie zielone kupy, też jest na sztucznym, a na wzdęcia daję jej espumisan, pomaga. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalic - moja Ninka dzis pierwszy raz rozesmiala sie na glos :D Trwalo to chwileczke, ale cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, wzruszyłaś się? Ja sie popłakałam jak moja mała uśmiechnęła się do mnie świadomie po raz pierwszy. Stara, a głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----26.08---4800----56 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------21.08- - ---5600---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----12.08-- - -----4500----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----06.08-- ----5340-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----18.08 ------5310-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Moja mala strasznie marudna po wczorajszym szczepieniu, nie schodzi zrak.Dalam jej teraz srodek przeciwbilowy i probuje zasnac. Surfitka.... lekarka powiedziala: A czym pani ja karmi? Ityle. Gabi jest tylko na cycku , je co ok.2,5 godz. , ssie przez 8-10 min.Wedlug siatek centylowych jest ponad wykresem jak na 2 miesieczne dziecko ! Ale na siatce ciezaru ciala w stosunku do jego dlugosci dla dziewczynek jest na 50 centylu, czyli idealnie, wiec sie nie martwie :) . Jej tata jest wysoki i dobrze zbudowany ( teraz to juz nawet za dobrze :P ), z Kamilka mialam to samo- urodzila sie drobna , a po paru miesiacach byla z nie niezla klucha . Camomilla .... jak tam po wizycie u lekarza, z raczka wszystko OK ? Niestety nie znam zadnej stronki z cwiczeniami, nie byly nam nigdy potrzebne i mam nadzieje ze wam takze nie beda :) U mnie tez ciagle +6 kg , ale narazie odpuszczam sobie diety. Po pierwszej ciazy tez magiczne 6kg trzymalo sie przez 6-7 miesiecy, a potem nawet nie wiem kiedy samo mi spadlo, moze tym razem tez tak bedzie :P . Mojemu chlopu i tak sie teraz bardziej podobam, mowi , ze lubi jak jest za co zlapac :O Obca_ zielone kupki to po mleku sztucznym, a dokladniej po zelazie ktore jest mleku. Jezeli nie ma innych niepokojacych objawow to nie ma sie czym martwic :) U nas ladna pogoda, a mu siedzimy w domu ze wzgledu na Gabrysie, a Kamilka dostale warjacji z nudow :( . Wczoraj tesciowka zadzwonila , ze nie przyjdzie na chrzest !!!! Ale mnie wkur***a ! Teraz to juz przegiela , nie mam ochoty znac tej baby , co za zgorzchnialy czlowiek! A jej \" obraza\" zaczela sie od tego ze nie zadzwonilismy do niej w sylwestra z zyczeniami :O . Brak slow.... A i nie odzywa sie do drugiego syna , bo przypomniala sobie ze nie wyslal jej specjalnego zaproszenia na slub, ktory bral 7 lat temu!!!!! Jej chyba dzieje sie cos zlego z glowa, powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ja dzisiaj bylam na kontroli u gin,tak to wszystko w pozadku,tylko mam malom nadzerke,ale narazie to musze tak zyc:),gdy skoncze karmic piersia to chyba bede miec ja wypalna;( Przed chwila dzwonila moja szwagierka,byla z mala na szczepieniu,lekarz dal jej skierowanie do kardiologa bo jakies szmery na serduszku slyszal,co to moze byc moze wy wiecie? agula fajna kluseczka z malutkiej:) a pepus jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest, jest.Lekarka powiedziala , ze nic zlego sie z nim nie dzieje tylko bardzo wolno sie goi :( Mojej siostry corka tez mial szmery w seduszku, jezdzili z nia do lekarza , ale nic nie wykryli, a po pewnym czasie wszystko ustapilo. Teraz ma 7 lat i nic jej nie dolega. Wiec moze u twojej szwagierki dziecka tez nie bedzie nic groznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACH TEN PEPUS:) MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO BEDZIE Z DOBRZE,POJADA DO LEKARZA TO MOZE ICH ON TROCHE USPOKOJI.MOIEJ KOLEZANKI SYNEK MIAL MALUTKA DZIURKE W SERDUSZKU I PRZEZ TO TE SZMERY,ALE NASZCZESCIE DZIURKA SIE ZAROSLA I WSZYSTKO OK.ZDROW JAK RYBA. ZMYKAM LULU, ZYCZE PRZESPANEJ NOCKI,DO JUTRA BUZKA.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, mały dostał po jednej w obie nóżki. Za 4 tygodnie kolejne szczepienia. Mały trochę niespokojny ale gorączki nie ma. Ewcia moja córeczka też była pod kontrola kardiologa, lekarka nazwała to szmerem niewinnym i nic złego się nie działo, poprostu musiała z tego wyrosnąć. Martusia u mnie też koniec wolności, Wiki też zaczyna teraz szkołę, w dodatku to będzie początek. Mam nadzieję że będzie dobrze. Agula faktycznie jesteście rekordzistkami z tym pępuszkiem. Surfitka to widzę że mnipigułka także tobie nie służy. Ja już nigdy nie dałabym się na to namówić. Pozdrawiam. Odezwę się jutro, mężuś ma wolne do czwartku więc spędzamy czas bardziej rodzinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, wstawac dziewczyny !! wczorajszy dzien byl troszke marudny, caly czas na rączkach albo na cycku - ale to przez szczepienie... dzis juz od rana mikolaj wesoly i smieje sie od ucha do ucha... pojdziemy w koncu na spacer to juz calkiem wróci do normy nasze życie... ide się ogarnąć bo zaraz sie obudzi to nie bedzie juz czasu... milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!nasza kiniusia jak pisałam ostatnio ze ładnie spi w dzien to teraz po godzince i juz po spanku albo po 10-15 minutspi.ma straszne kolki placze,placze i z płaczu zasypia ale na 10=15 minut ten infacol nie pomaga na kolki.krysti miał je do 6mca i nic nie dostawał pomagało dyndanie na rekach i i w koncu z placzu usyoiał.juz nie bede cudowac -trudno trzeba to przejsc.póki co w nocy wstajchce byraz i tak o 6-7 do małej i nocka bez placzu. ja w piatek na przeglad podwozia-do gina ide ale tez niezle musze o 6 wstac od 8 przyjmuje a chce byc pierwsza w kolejce wiec o 7 pod gabinetem.a mój zostanie z dzieciaczkami. dzis jestem z kingusia bo mąz w pracy a Krystiana zabrali teście na cały dzien i przyprowadza go o 20.od pon.do przedszkola idzie.kochane ja od porodu 23juz schudłam troche za szybko....no ale z ilu 36 ech spasłam sie to mam za swoje!pa!mała daje znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×