Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dzień dobry :) Podpisuje liste obecności :) My również z chłopakami siedzimy w domku :) może znajomi do nas wpadną,zobaczymy ;) Życzę miłej niedzielki,a ja zmykam obiadek pichcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ale maly ruch.Ja na sylwestra w domku przed kompem i tv,moze skocze do sasiadow ,to tez Polacy,wiec moze przynajmniej toast wypije a mezus pracuje,bo i tak nie bylo szans nigdzie isc ze wzgledu na Kube:( Maly spi a ja biore sie za obiad uffffffffffff,len w dupie na calego!!!!!!!ale najpierw zrobie sobie kawke i paieroska wciagne,znow sama bo pan odsypia nocke ,bo pracowal,moj biedny chlopina ,za dwoje zapierdziela My po obiadku ruszamy na mala przejazdzke,w sumie to ladna pogoda jak wczesna wiosna i to mnie budzi do zycia hehehehe Dziewczynki odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po obiadku w sumie nie zmeczylam sie za bardzo hehehe resztki podgrzalam i z glowy ponowie sie najedli i i luzik wspolczuje twojemu chlopu gosiek takich nocek, pewnie padniety, moj ojciec czesto ma nocki i lata to trwa a on nie umie sie przyzwyczaic no ale co zrobic czasami trzeba zapieprzac tym bardziej jak my teraz ie pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest Gosia,my nie pracujemy na razie wiec ktos musi nadrobic,dlatego nie jest zle,troche mu wspolczuje,bo on caly tydzien jest w Hamburgu w pracy, weekendy dorabia na nocki,juz mu mowie ze nie kazdy weekend ma pracowac ale on jest troche dziwny i nadobowiazkowy ze mowi ze szef go prosil wiec idzie a i kaska sie przyda,doceniam go za to ale on troche przesadza,wszystkie swieta tez pracowal bo wszyscy musieli bo na taxi ruch od cholery no i teraz sylwester,a niech tam................... Moj zurek zaraz gotowy,moj pan sobie zyczyl wiec niech ma bidula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas święta nienajlepiej, Julek przepłakał 3 dni miał lekką gorączkę i nie wiem co mu jest do tego dzisiaj na brzuszku ma jakąś dziwną wysypkę-mam nadzieje że to potówki ale obawiam się różyczki(te marudzenie i gorączka dają do myślenia).My święta przesiedzieliśmy w domu ze względu na małego - tzn wybraliśmy się do mojego brata ale byliśmy tylko chwilę bo mały cały czas płakał i marudził i nie dało się go niczym zająć. Mały teraz śpi a jak wstanie to zaraz posprawdzam czy wysypka mu się nie powiększa. Od 3 dni trzymam go na samym mleku bo myślałam że może coś mu zaszkodziło ale już sama nie wiem. gosiek mój mężuś też odsypia nockę jeszcze 3 przed nim, a my dzisiaj obchodzimy 6 rocznicę ślubu i nawet nie ma jak świętować bo jak wstanie to za 2 godziny znowu do pracy idzie na 12 godzin +1,5 godziny na dojazdy. Na szczęście w sylwestra i nowy rok ma wolne,a le i tak sami w domu z dziećmi siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna wszastkiego naj naj z okazji rocznicy slubu i dla Julka na pol roczku.No to ty tez masz przekichane ,ja lubie jak moj maz jest w domu,a on wiecznie do pracy na okreta.Twoj maz tez ma nie lekko,nocki sa starszne ,znam ten bol ,bo kiedys tez pracowalam na nocki w Polsce w hotelu w recepcji , a w de w szpitalu jako pielegniarka do usrania bylo ale jak mus to mus Wspolczucia dla meza,moj po 4 nockach ma teraz 3 dni wolne ale laba!!!!, bo z tamtej pracy ma urlop do 5 .01,ale sylwester znow w pracy a po sylwku jak zwykle w weekend,pokrecony swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie wam kochane jaka jestem zmeczona po tych eswietach juleczka jeszcze miewa ataki kolki ja juz nie wiem co z ta moja dziewczyna i kiedy z tego wyrosnie mam nadzieje ze szybko jestesmy przez ten jej brzuszek strasznie opoznieni z dietka je tylko zupki z krolika i pije nieraz soczek jabłkowy zadnych smakowych kaszek nie moze bo od razu boli ja brzunio tylko podaje jej kaszke sinlak Zabkow narazie brak cały czas czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , melduje ze zyje :) U nas ciagle trwaja swieta , wpadlam sie tylko przywitac , bo zaraz jedziemy z Mikolajem do meza chrzesniaka. Widze, ze reszta tez baluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Włąśnie niedawno wróciliśmy z Julkiem ze szpitala. Pojechaliśmy bo wysypka o której wam pisałam zaczęła się powiększać. W szpitalu czekaliśmy ponad 2 godziny na przyjęcie ale na szczęście okazało się że to nic poważnego. Mały jednak dostał antybiotyk bo ma zaczerwieniony i lekko opuchnięty język i gardło. Ja miałam obawy że to może być różyczka, w szpitalu myśleli że to może alergia ale ja nic ostatnio nie zmieniałam więc to raczej można wykluczyć. Teraz trochę poczytałam w internecie i może to była trzydniówka - objawy się zgadzają gorączka a po ustąpieniu plamista wysypka. Mam nadzieję że teraz będzie już lepiej. Teraz idę położyć wiki spać bo julek już na szczęście śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!melduje sie na posterunku!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEmiluna zdrówka dla synusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a u nas dzieciaczki dychrają Krystian iK iniusia!ech!!!!!!!!!z krystianem bylismy na pogotowiu w sobote bo taki kaszel ze cholerla!!!!!!w nocy dychrał jak pokrecony a w dzien nic!!!!!!!!!!dziwne!zbadali i dała syrop mucosolwan i wit,c nic nie ma na oskrzelach na szczescie a Kini daje orawoslazowy przez strzykawke bardzo tego nie lubi!!!!!!!!!!!!!!!!!! sobota wieczór była super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po 19 zawiezlismy dzieciaczków do mojej tesciowki uspiłam Kiniusie i poszłam -miałam wyrzuty sumienia ech!!!!usneła po 21i spasła do 2 i babcia dała butle i o 8 sie obudziła a ja juz bylam o 8.15!!!!!!!!he,he! jak przyszłam do domu to muza na cały regulator,tance i alkohol na calego!było 10 osób!!!!!!!! jak mnie zobaczyli to z podziwu nie mogli wyjść co niektórzy !kuzyn mój widział mnie miesiac po porodzie i jak teraz zobaczył to zdziwko!!!!!!!!!Fajnie sie czuła m,ze mnie tak chwalili jak ładnie cschudłas jak ty to zrobiłas?????super usłyszec takie słowa!!!!!!!!!! a pozniej poszlismy na miasto an balety na dyskoteke-STAre KONIe a na dyskoteke!!!he,he!wytanczyłam sie za wszystkie czasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!było super!!!a w domu bylismy po 3 moj małzon z kuzynami jeszcze pił a my dziwczyny spac poszłysmy!!!!!!!!nocowalo 4osoby u nas!2kuzynów z dziewczynami!narzeczone własciwie-dla mnie to głupota chodzic ze sobą 5 lat a slub????????gadają ze nie mają kasy asiedza 3 lata w Angli!!!!nie rozumiem takich ludzi!ja z amoim to po 1,5 roku slub po 6miechach od slubu ciąża i jest ok!!!!!!!!! A sylwester mój idzie do pracy bo w restauracji pracuje i maja dla ludzi impreze robic a Krystianek do tesciowki idzie -mieszka od nas 10min.na piechote!a ja z Kiniusai w domu !!!!!!!Gosiek ja teaz sylwek przed kompem chyba????????i tv ale znając mnie to po 22bede spac!!!!!!!!!pewnie po 12 telefon mnie obudzi beda dzwonic z zyczeniami!!!!!! GOBA_nie było Cie pare dni na forum?????????co jest grane ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja PIERWSZ WIDZE MUSZE SOBIE TO WPISAC W KALENDARZ RZADKO TO SIE ZDARZA PRAWIE WCALE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Demiluna dobrze że to nie różyczka,dużo zdrówka dla Julianka 🌻🌻 Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu i dla Julianka na pół roczku 🌻👄❤️❤️👄🌻 Beja fajnie że się imprezka udała,i super że dostałaś komplementy,to bardzo budujące i radosne odczucie :) Dużo zdrówka dla dzieciaczków 🌻🌻 U nas jak zawsze nocka koszmar :( Wczoraj Eryś zkonczył 7 miesięcy :) Muszę sie pochwalić bo Eryś już prawie raczkuje :) tzn. chodzi troszke na czterech,ale też jeszcze pełza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziękuje za życzenia. Małemu ta wysypka powoli schodzi - na brzuszku jest juz dużolepiej najwięcej ma na główce i buzi- dziwne to . gratulacje dla Eryczka. A ja mam kolejne zmartwienie, odkad Julek nauczył się przewracac na brzuszek wogóle nie przewraca się z brzuszka na plecki - jak się zmęczy leżeniem na brzuszku to zaczyna płakać i nie umie się obrócic na plecki. Kładzie wtedy główke płasko na kocyku albo podnosi i kładzie główke i tak kilka razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i 🌻 dla Julianka ( troszke spoznione , ale szczere :) ) Ja mam ten sam problem z moja Gabrysia , zdaza sie jej przekrecic na plecki, ale glownie to przez przypadek. A tak to bedzie marudzic i klasc glowke na podlodze a sie nie przekreci . Wybieram sie dzis do lekarza z nia to sie spytam o to, ale znajac podejscie tutejszych lekarzy to pewnie oleje sprawe :O A u Julianka to rzeczywiscie wyglada na trzydniowke . Wszystkiego Naj dla Eryczka na 7 miesiecy 🌻 Ewcia u mnie nocki tez koszmarne :( , ledwo zyje Beja , to sie wybawilas !!! Oj tez bym tak gdzies poszla na balety , ale przy naszych nockach to raczej nie mozliwe :O . A ty nadal na diecie, czy przerwa na swieta? Kasiu obie corcie urocze , Klaudia ma piekne , krecone wlosy , super! Julcia slodziutka :) Ewcia ty jak zwylke elegancka , w towarzystwie czarujacych mezszczyzn !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Kurcze wcześniej się tyle napisałam i wcisnełam jakiś przycisk i zablokował mi się komputer, więc musiałm go zresetować, uhh ale jestem wściekła Demiluna i Agula, ja odnośnie tego przekręcania pytałam się rehabilitantki, bo Ania też miała taki etap, że wogóle nie chciała się przekręcic z brzuszka na plecy(pomimo wcześniejszego opanowania już tej umięjętności) a ona mi na to, że bardziej ją interesuje, czy Ania prawidłowo przekręca się na brzuszek , mojej znajomej dziecko też mimo doskonałego rozwoju nie obracało się na plecki i pediatra powiedziała jej że to nic złego. Teraz już Ania często się przekręca, ale czasami jak jest bardzo zmęczona to też kładzie główkę i się denerwuje, chyba chce zeby ją zabrać już z podłogi i pewnie nie ma ochoty na przewracanie się. A mnie zkolei martwi to, że nie chce dalej stawać na te nóżki, kurcze przecież 5 stycznia skończy już 7 miesięcy, siedzenie też jej jeszcze nie bardzo wychodzi, bo leci do przodu, czasmi jej się uda posiedzieć kilka sekund bez potrzymywania, ach wogóle ostatnio mam jakiegoś doła, martwię się, że tak mało przybiera na wadze, mało je, no i wogóle załamuje mnie ta jej alergia, bo żadnych owoców jej nie mogę dawać, bo ją zaraz wysypuje, szok. do tego jest czasami bardzo marudna i niewiem z jakiego powodu, czy to przez tą alergie, czy to na ząbki:( Nocki na szczęście jakoś w miarę pobudki co 3-4 godziny, ale z tym też bywa różnie Napisze Wam co moja kruszyna je a Wy mi powiedzcie, czy Waszym zdaniem je też za mało? 9 - 60-80 ml mleczka 12 -40-60 ml kaszka sinlac 14 -50 ml mleczka 16 -pół słoiczka zupki 18 -50 ml mleczka 20 -40 kaszka sinlac Jeszcze w między czasie daje jej ze 3-4 razy cyca, ach no i w nocy kilka razy cyc Ewcia wszystkiego naj dla Eryczka no i super, że zaczyna już Ci powoli raczkować u nas pewnie jeszcze daleko do tego Beja super, że mogłaś się tak wyszaleć u nas podobnie jak u Aguli, przez te nocki niegdzie bym nie mogła się ruszyć a w dodatku to od kilku dni nie mogę jej zostawić, w święta poszłam z mężem do kościoła a tu teście dzwonią, że mała płacze i nie mogą jej w żaden sposób uspokoić jak tylko weszłam i wzięłam ją na ręce to od razu zadowolona, wczoraj znowu zostawiłam ją z mężem i to samo, kurcze a było już tak fajnie, chyba zrobiła się mamusiowa córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka to mnie troche uspokoilas z tym przekrecaniem sie na plecki :) Moja je tak mniej wiecej 5-6 cyc 9 - 60ml kaszki ryzowej + swieze owocki ( razem jakies 90 -110 ml ) 13 - cyc 16 - wrzywka ( ok 50-60 ml) 17-cyc 19-20 -120 ml mleka w nocy pare razy cycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka mi sie wydaje ze twoja mala je za czesto przez to te porcje jakie je sa male,moze proboj jakos przetrzymac bo niby je te 6 posilkow i cyc iles razy to duuzo w sumie , wydluz czas miedzy karmieniami a w tych momentach moze daj pic, moj kiedys tez sie domagal co poltorej co 2 godz, polozna wlasnie mowila zeby wytrzymac dluzej i podac wode no i jakos udalo sie u nas wyglada tak jedzenie 8--150 ml mleka 12-150 ml mleka 15-pol sloiczka zupki 18-150 ml mleka 21-180 ml kaszki no i do rana do ok 8.00 mam spokoj z karmieniem w nocy jak sie przebudzi to smok i tak juz mniej wiecej jest od ok 3 miesiacy w miedzy czasie podaje do picia sok lub woda przeotowana jak dam jeszcze jakis deserek to przewaznie jedno mleko w ciagu dnia odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Deminula, wszystkiego dobrego dla Julianka 😘 Dziewczyny, moja ma rozne dni i czasem fika jak szalona, siluje sie, chce wstawac, kreci sie na brzuch i z powrotem, a czasem ma ochote tylko lezec, przekreci sie z braku laku na brzuch i tez potem kladzie glowke i sie zlosci. Ja postanowilam nie schizowac, zwlaszcza, ze wiem, ze doskonale potrafi sie przekrecic jak chce z powrotem na plecki. Kiedys tak sie zrolowala ze az z dywanu spadla. A stalo sie to w 3 min, jak poszlam do lazienki. A co do jedzenia to moja chyba za duzo je ;), U nas to wyglada tak: 6 rano - mleko 150 ml 9 rano - kaszka owocowa - 80-100 ml 12 - warzywka z mieskiem - 120-150 ml 14 - jabluszko 70 gr 15 - mleko - 150 ml 18 - kaszka ryzowa 120 ml 21 - mleko 150 ml No i miedzy czasie pije herbatki ziolowe, malinowe, soczek lub wode z glukoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też myślę czasami że Julek dużo je 8-mleko150 ml lub gęsta kaszka(taka podawana łyżeczką) 11- mleko 150 ml 14-słoiczek zupki 17 -mleko 120 ml 19.30 mleko 210 ml 3-5 nad ranem mleko 150 ml. Do picia podaję małemu wodę czasem soczek i co 2-3 dni przed południem troche jabłka lub banana. A u nas jednak wysypka nie mija, na pleckach ma wiecej niz wczoraj. Poobserwuje go jeszcze jutro a jak nie będzie poprawy to pójdziemy do lekarza. Dziewczyny jak myslicie moge go wykąpać dzisiaj tzn przynajmniej opłukać letnią wodąmoże bez mydła bo tak przecieram mu pupę chusteczkami imyje rączki i buzie samą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Mierzejka, moja tez dlugo sama nie siedzi. Szczegolnie jak ja cos zainteresuje, zaraz traci rownowage, a interesuje ja z regolu szybko cos ;) I nauczyla sie upadac tak by ladowac na brzuszku. Ktos sie pytal na czym dziecko sie bawi. Ja kupilam malenki dywanik kolorowy. No i ma tam tez play mate, ktorej wlasciwie nie skladam wogole. Troche sie jej teraz zaczela zwijac, ale coz..trudno. Deminula, to twoj je mniej wiecej jak Ninka :) Ja bede probowac jej ograniczyc, widze ze juz sama czesto mi zostawia w butelce, wiec z tego 150ml to zjada 120-130, napisalam przygotowywane ilosc ;) A moze nie tyle ograniczyc ilosc, a czestosc a co za tym idzie wykluczyc jedno mleko, bo w 7 m.z. dziecko powinno jesc mleko 4 razy dziennie, a moja je 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc u nas marudnie-dziąsła spuchniete w nocy atak płaczu i wzdęć przez całą noc przespał 2 godziny w sumie :-( katar lekki kaszel cały czas-ja wyląduje w wariakowie-moze to na zęby ???:-( a u nas nawet ostatnio to były 3 karmir\\enia nawet:-( a tak 8-9 -150ml mleka 12-13-słoik zupki 16-17 mleko lub kaszka 20-mleko a w miedzy czasie herbtka a dzisiaj tak 8 mleko 13 obiadek 17 mleko 20-kaszka łyżeczką :-(jakos mi ostatnio odmawia picia mleka zostawia duzo albo wcale nie chce tak jak dzisiaj na wieczór zamiast mleka musialam dorobic kaszki bo mleka nie chciał. zmykam do jutra jak dam rade bo jade na urodziny do chrześniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moja Julenka je tak 8-9240mleka potem o 12stej zupke potem o 15 240 mleka o18stej kaszke sinlak io 22 mleczko ze 200 no i w dzien pije z 300 ml wody z glukoza i 100ml soczku jabłkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43----18.12-- 6700----68 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.12- --7600-- -80 Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------04.12-- -7560----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2850-----57---- 17.10-- -5280--- -? Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 18.11---8000-- -74 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -15.09--- 7000-- 64 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----05.12 - -7930-- 74 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 23.09-- --6240---62 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----5.11.--- 8140---67 Agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----29.12....9200...69 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----09.10-----7150--64 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59 Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55....19.12.....7800...70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dzisiaj na szczepieniu , Gabrysia nawet nie pisnela jak lekarka ja kula :) , zobaczymy czy bedzie taka dzielna w nocy. Recepty na sol fizjologiczna oczywiscie nie dostalam , bo nie potrzebna ...... A poza tym woda morska to samo co sol fizjologiczna :O Co do przekrecania sie na plecki... to ma jescze czas , slowa mojej pani doktor. Poradzila mi , abym pozwolila malej pospac w nocy w foteliku samochodowym to moze troche dluzej pospi . Sprobujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, dzielna Gabrysia :) I jaka duza :D No i zycze spokojnej i przespanej nocki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie... nie bylo mnie troche czasu bo mialam wolne a w domu czasu na komputer brak... maly jest bardzo absorbujący i staram sie poswiecac mu jak najwiecej czasu... nocki nadal u nas przechlapane - tak ze trzymam sztamę z agulą i ewcią... Mierzejka__zazdroszcze tych 3-4 godzin przespanych w nocy... cos zrobilas z małą czy sama się tak przestawiła ?? u nas jedzonko wygląda tak mniej więcej : 6 - cyc 9- kleik kukurydziany ( 100-120ml ) na moim mleku 12 - zupka jarzynowa z mięskiem 15- jabluszko z dynią 16- cyc 19-cyc zastanawiam się czy nie podawać mu jeszcze raz dziennie kleiku...bo kaszki owocowej wogóle nie chce jeść :-( Demiluna__zdrówka dla Julianka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,u nas ok.Ja postanowilam juz nie schizowac,ale chce zrobic termin do neurologa zeby on zobaczyl rozwoj Kuby.Tak dla swietego spokoju chce isc.W sumie to on nauczyl sie przekrecania na brzuch ale len nie lubi tego i musze go zachecac,sam nie bardzo ,ale nie schizuje juz ,siedz w miare ladnie ale nie pozwalam bu dlugo siedziec. Co do jedzenia to zadnych problemow. 8-9 150 mleczka 10.30 deserek 12- 180ml mleczko z kaszka 15-sloiczek zupki 18-150 mleczka 20-180ml mleczko w miedzy czasie cos do picia glownie soczki, Ze spaniem tez super ,nic sie zmienilo i z usypianiem luuuuuuuuz. No i grzeczny jest bardzo i radosny,nie marudzi nawet na zeby ,znosi to dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×