Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość Mam Pytanieeeeeeeeee
czesc dziewczyny, od ktorego tygodnia zaczynaja sie mldlosci ???? ja jestem w 5 i nic mi nie dolega zero mldlosci czsami brzuszek pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki. Byłam dzisiaj u gin.Wszystko ok.Wyniki badań prenatalnych i usg z przezierności karku są bardzo dobre. Mały fika koziołki że aż miło. Super jest móc zobaczyć jak maluszek się rozwija. Nagrałam to na płytę i mam zdjęcia. To takie niesamowite. Taki mały człowieczek i tak doskonale wykształcony. Wszystko jest na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko dziekuje ci bardzo za dodanie mi otuchy,niepokoilam sie troszke,teraz po twojej wypowiedzi zrobilo mi sie lepiej na sercu.sadze ze bedzie dobrze(musi byc dobrze)dziewczynki a czy znacie juz plec dzidziuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, nie kazda kobieta w ciazy ma mdlosci :) jesienna, to bylo usg 4 D ze masz na plycie? Znasz plec? Ewcia, tylko jedna z nas wie co to bedzie ..moze wiecej ale nikt sie nie chwalil i nie wpisal do tabelki. Ja sie nie moge doczekac kopniaka i poznania plci ..a najbardziej to bym juz chciala tulic mojego skarba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kiedys czytalam ze ktoras z dziewczat zna plec,bardzo wczesnie zreszta.super,fajnie terz bym tak chciala.ja sadze ze juz czuje swoje malenstwo,jak mnie smyra,jest ekstra:)a najbardziej odczuwam wieczorkiem jak juz leze w lozeczku.surfitko niedlugo i ty bedziesz czula:)ja bardzo bym chciala poznac plec dzidzi,mam juz w domku 4letniego smyka a wiec corunia do parki by sie przydala.ale najwazniejsze aby dzidzius byl zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, mi plec jest calkowicie obojetna, jestem w pierwszej wyczekanej ciazy :) Po prostu chcialabym znac, taka babska ciekawosc :P A na ruchy to pewnie jeszcze troche..slyszalam, ze w kolejnej ciazy sie dzidzie szybciej czuje niz w pierwszej. Fajnie ze twoja cie juz gilga :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pisałam do Was na początku ale później niestety miałam remont w domu i brak dostępu do internetu ale teraz postaram sie nadrobić zaległości. Mam na imie Monika i pochodze z Krakowa. Jestem mamą 16 miesięcznej Natali i teraz oczekujemy drugiego dziecka. Termin przypada na 26 czerwiec. Wczoraj byłam na usg i wszystko ok. Gin wstępnie powiedziała ze wygląda jej na chłopaka ale ja póki co nie nastawiam sie bo moim zdaniem jest za wczesnie na określenie płci. Pierwszą ciąże przechodziłam bezproblemowo i praktycznie bez żadnych objawów. Niestey w tej mam prawie wszystkie. Najgorsze są mdłości które mnie męczą od rana do wieczora, Jestem w 14 tygodniu więc mam nadzieje ze przejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...15......x... Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...15.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......12.. ...X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X Kika27/29..............Kraków..................x.........26.06.......14....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czerwcóweczki 🌻 Jestem lipcówką 2008 i wczoraj byłam na pierwszym usg. Z miesiączki wynika mi 11 tydzień ciąży. Ale na usg lekarz powiedział mi, że z usg wynika 13 tc. i termin na 28 czerwca, a nie na 8 lipca.... :) ładnie 🌻 Dlatego piszę do Was :) bo chyba jestem czerwcówką jednak 🌻 Mam pytanie - czy któraś z Was ma podobny termin porodu, pod koniec czerca? Jakiej wielkości jest lub było Wasze Maleństwo w 13tc.? Bo moje ma 5 cm i chciałabym wiedzieć dla porównania. Czuję się świetnie od początku ciąży, nie wymiotowałam ani razu 🌻 Oby tak dalej. Pozdrawiam Was cieplutko w te zimowe dni :D P.s. Czy mogę dopisać się do Waszej tabelki???? Byłoby mi bardzo miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...15......x... Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...15.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......12.. ...X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X Kika27/29..............Kraków..................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin.................... x ........28.06 ...... 13 .... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 14 tygodniu ciąży. Wynik ostatniego usg prawidłowy:W JAMIE MACICY WIDOCZNY POJEDYNCZY PłóD żYWY O PRAWIDłOWEJ AKTYWNOśCI RUCHOWEJ. CRL-75 MM-13W4D, BPD-26 MM - 13W6D. łOZYSKO NA śCIANIE TYLNEJ. FHR PLUS /+/. A Wy jakie macie wyniki usg? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...15......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 06.06...16.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......12.. ...X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witam po długiej przerwie bo miałam problem z netem ale wszystko nadrobiłam.U nas wszystko dobrze tylko nadal brak apetytu mam nadzieje że nie dłógo wróci.Jak tam u was przygotowania do świąt bo ja szczeże mówiac to nie chce mi się gotować.Pierwszy raz spędzamy świeta bez naszych rodzin i jest tak troche smutno.Wiem że najważniejsze jest że jesteśmy razem ale zawsze świeta mielismy w dużym gronie.Dla nas troje nie chce mi sie nawet nic przygotowywać.Stwierdziłam że to ostatnie świeta w anglii co roku będziemy teraz jezdzić do polski.Pozdrawiam serdecznie miłego dnia no i witam oczywiście nowe osoby🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...15......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 06.06...16.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......13.. ...X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) surfitko ja w pierwszej ciazy ruchy czulam tak okolo 20tc.no a teraz juz troszke wczesniej tak od 7dni dzidzie czuje,a wiec15-16tc.w pierwszej ciazy tez bylam bardzo ciekawa pluci mojego malenstwa,a teraz chyba jeszcze bardziej:) witajcie kika27 i shamanka08 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj martusiu 82;)glowa do gory,nie martw sie brakiem bliskiej rodziny.pozdrawiam was goraco.papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamusie! Życzę Wam wesołych, spokojnych Świąt. Dużo zdrowia w Nowym Roku, oby nasze maluszki urodziły się zdrowe i szczęśliwe. No i wszystkiego dobrego! I udanego Sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewcia24🌻🌻🌻 Najwazniejsze że jestem z moimi chlopakami:):):) Słuchajcie w pierwszej ciąży mialam ruchy w 17tc a teraz od dwóch dni juz czuje, a dopiero w poniedzialek zaczyna mi sie 14 tc czy to mozliwe że tak wczesnie.Mam kilka razy dziennie no i to chyba dzidzia widocznie bedzie bardzo ruchliwym malcem ze tak szybko zaczyna.Ja nie bede wiedziała jaka plec bo po pierwsze w tym szpitalu nie mowia i zmezem stwierdzilismy ze chcemy miec niespodzianke.Wybraliśmy imiona dziewczynka bedzie Julia ,a jak chlopiec to Wiktorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki - Będę miała syna fujarka duża taka ,żę lekarz mówi że na 100% mam crócie co prawda 7 latkę- ale czułam sie na dziewczynkę;) Mąż sie cieszy za to jak głupi:) i ruchy tez czyje a synuś ma od głowy do pupki 9,2 cm a przy następnej wizycie bęziemy dokładnie oglądać serduszko Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolu mnie lekarz pozwolił tylko kodipar i nic wiecej tez na to cierpie ostatnio mnie trzymało 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamuski:) Dawno nie zaglądałam bo mnie rozłozyło i lezałam w łózku ze az tyłek mnie bolałą od tego hhihih W ten szczególny dzien zycze Wam wszystkim radosnych spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Oczywiscie obwitego mikołaja:) a Waszym małym Skarbom ciepłego, spokojnego , milego leniuchowania w brzuszku:) i smacznego próbowania pierwszych wigilijnych potraw:) chcoiaz przez pępowinke:). Pozdrawiam Jesienna..... czy mozesz mi podac namiary na lekarza u którego byłas na badaniach prentalanych? ja niestety nie byłam bo przegapiłam a juz mi idzie 16 t.c. i teraz sie troche martwie. wiem ze robi sie tez jakies badania pomiedzy 18 a 22 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...15......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 06.06...16.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....16.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......13.. ...X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia Dla wszystkich przyszlorocznych mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×