Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Kasia 76 Moje Gratulacje, i buziaki dla Julci:) martusia Julcia przeslodka, lekarz mi mowil, ze kleszczy juz sie nie uzywa, a jednak... a Julka silna dziewczynka, i sliczna, a plakac mi sie chcialo jak przeczytalam, przez co Twoje malenstwo przeszlo. Elmirka mysle ze Kaja musi sie przyzwyczaic do atmosfery domowej, wtedy zacznie lepiej sypiac. Moja Maya, tez byla troszke bardziej niespokojna po wyjsciu ze szpitala, a teraz je mnie wiecej o stalych porach, troszeczke pooglada co sie wokol niej dzieje i dalej w kimono, i tak leci dzien za dniem. W nocy jak do tej pory tylko 2 razy sie budzi. Gosia, Ja juz rahube czasu stracilam, od ponad tygodnia jestesmy w domu, i ciagle to samo, ale ciesze sie ze rana juz tak nie boli, i moge na brzuchu spac;) Goba ja cos czuje , ze na dniach u Ciebie cos sie zacznie;) Katrin chyba tez na porodowce, bo od paru dni jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Zajrzałam do Was z powodów sentymentalnych :) Mój synek Kubuś za 2 tygodnie będzie obchodził roczek, jeszcze rok temu siedział u mnie w brzuchu, bardzo miło wspominam czas oczekiwania. Ten rok minął tak szybko jak z bicza strzelił, Mały już zaczyna stawiać pierwsze kroki...mimo że były też i gorsze dni minione 365 dni wspominam jako najbarwniejsze i najpiękniejsze w moim życiu. Pozdrawiam,życzę pociechy z maluchów a tym które jeszcze oczekują życzę szczęsliwych rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się z dzieckiem w brzuchu;-) u mnie nic,codziennie wieczorem mówie sobie napewno dzisiaj w nocy-ale rano jak otworze oczy zaczynam myśleć no już 27 bedzie mały(bo jak wiecie 27 mija 14 przeterminowanych dni) wiecie martwie się o surfitke bo nic nie pisała do agulli a dzidzia napewno ma przy sobie już. pozdrawiam was wszystkie no i wstawajcie nowy dzień:-):-);-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....41.... Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X Surfitka/28........Krakow/NY.....córcia....14. 06...41.....Nina ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....38.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga katrina0408/30...Irlandia..........X............21.06 .....38....X lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 39....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- -----------------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn a gdzie abii,demiluna,masterek bo reszta długo się nie oddzywa. a ciekawe co z katriną,bo od wizyty u położnej w zeszłym tygodniu nic nie pisała. a wy śpiochy wstrętne wstawać bo sama do siebie gadam. ale za to koło11-12 ma przyjść kumpela z bliżniaczkami więc bede was miała w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....41.... Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X Surfitka/28........Krakow/NY.....córcia....14. 06...41.....Nina ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....38.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga katrina0408/30...Irlandia..........X............21.06 .....38....X lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 39....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn uff moj mi dzisiaj dal popalic w nocy..tak od 23.00 gdzies do ok 4.00 co godzina glodny :-O i niestety zjada male porcje wiecej nie umiem w niego wpompowac no i za godz zas pobudka bo niedojedzony :-O ale spoko jakos sie trzymam na nogach po cc codzien czuje sie lepiej :-) maly w sumie tez ok pytanko do mam...jak przewijacie dzieciaki? chodzi mi jakczesto tak mniej wiecej no i czy myjecie przy kazdej zmianie pampersa pupke? i czym woda czy chusteczkami i czy smarujecie? ja sie boje zeby moj nie dostal odpazen biedne te nierozpakowane...wiem jak to obrzydliwie sie czeka a po terminie to juz wogole :-O...ten czas sie dluzy niemielosiernie... ale jeszcze troche juz mamy polowe czerwca wiec kolej na kolejne do rozpakowania :-) trzymam kciuki zeby wszystkim poszly porody ok szybko sprawnie i bez stresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Obudzilam sie rano, a tu mam uda wewnatrz jakies mokrawe, takie wilgotne. Ale to chyba sluz jak sprawdzalam. Sporo go musialo byc. Bo wody sa konsystencji wody prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzień dobry ja również melduję się 2w1, Powiem wam ze ostatnio jakoś przystopowałam z ciągłym myśleniem kiedy maleństwo zdecyduje się wyjść. Termin z miesiączki już za mną teraz czekam do 23(termin z usg) a potem zacznę się denerwować jak nic się nie wydarzy. Bardziej to chyba zdenerwowany jest mój mąż , cały czas siedzi jak na szpilkach, a jak jest w pracy to na każdy dźwięk telefonu podskakuje. Moja mama ciągle się śmieje że chciałaby zobaczyć wnuka zanim wróci do Polski. No a ja dziewczyny nadal walczę z chorym gardłem, własnie próbuję dodzwonić się do przychodni-ale to graniczy z cudem. A na 11 mam wizytę u stomatologa. Tak więc dzisiaj raczej dzionek minie na wizytach u lekarzy. No ale cóz jak trzeba to trzeba. Odezwę się później jak już wszystko pozałatwiam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka wody są konsystancji wody:-) ka mi p[rzebijali pęcherz to wody były jak woda;-) gosia a jak twój ma na imie mały? ja pamietam ze czesto zmieniałam pieluszke i przemywałam chusteczkami chyba że zrobiła się pupa czerwona to gazikami z wodą. może to co pomoże,a apropo jak pisałas wczoraj to ja moją wiki kąpałam codiennie jak tylko wyszłą ze szpitala najperw rano jak przychodziła a potem wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba moj maly ma na imie Tobias :-) juz wpisalam w tabelce :-) ja pierwszego syna tez kapalam kiedys codziennie ale teraz w szpitalu polozne mowily ze to nie dobrze tak ze lepiej raz w tygodniu bo ta skora jest bardzo delikatna a woda wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jest tu ktoś?? ja melduję się 2w1. Taki przeterminowany kinder... Już mam dosyć!!! Może ja słonicą jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo ładne imie malutki nosi. a do mnie przyszłą teściowa i mówi ze mi myszy kalendarz zjadły;-) a co ja moge jak jemu tak dobrze?ale powiem wam ze człowiek przez tych ludzi taki zestresowany bo wszyscy pytają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja się właśnie zastanawiam czy nie założyć klubu przeterminowanych?? ileż można tak chodzić i chodzić? ja z usg termin miałam wcześniej niż z miesiączki atu oba wzięły w łeb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie tych którzy pytają to ja już otwarcie warczę na znajomych którzy na mój widok pytają "ooo to ty jeszcze "cała"?" to jest takie wkurw.... że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny, gratuluje nowym mamusiom:) Kasia--dobrze, ze z mala ok:/ strachu pewnie sie najadlas:( ja dzis co 2h wstawalam,ale maly zjadl i spal,wiec ok. Wlasnie pieke ciasta dla szwagra na urodziny do szkoly a na sb na impreze pewnie bede musiala piec i gotowac, zeby chlopak mial udane party ;) maly dzis spokojniejszy, oby bylo ok, ale mieszam ale jak robie mleko to zamiast w wodzie-rozpuszczam mleko w herbatce koperkowej. Maly wiecej wypija i mysle, ze boli brzucha nie dostanie;) Goba--dzieki za komentarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, gdybyście były zainteresowane, mam do sprzedania 4 opakowania kropelek SAB SIMPLEX - rewelacyjnego środka na kolkę niemowlęcą i wzdęcia! Niedostępny w polskich aptekach. Moja córeczka ich zażywa, na razie kolek brak. Opakowań mam za dużo, złożyła się rodzinka i mi je zakupili za granicą. Więc te które mi zostaną mogę komuś odsprzedać. Posiada ulotkę, jest oryginalnie zamknięty. Preparat posiada zakraplacz, ma dobrze tolerowany przez dzieci smak. Termin przydatności do spożycia 10/11.2010. Transport nie wpływa na jakość czy przydatność produktu, ponieważ należy on do lekarstw \"przed użyciem wstrząsnąć\". \"Sab Simplex\" zawiera w jednym mililitrze 69,19 mg Simeticonu. Simetocon jest substancją , która powoduje obniżanie napięcia powierzchniowego gazów jelitowych i zapobiega zbijaniu się małych pęcherzyków w duże pęcherze powodujące dolegliwości kolkowe. Wobec powyższego jest bezpieczny i może byc stosowany tak długo jak to jest potrzebne. Z własnego doświadczenia wiem, że preparat pomaga na nawet bardzo silne kolki i bardzo dziecku smakuje. Jedno opakowanie starcza na około miesiąc użytkowania. Opakowanie: 30 ml DAWKOWANIE: 0,6 ml=15 kropel do każdego mleka/posiłku*. *Dawka dla dzieci od 3 tygodnia życia* Ważne jest, aby robić to systematycznie. Krople są całkowicie bezpieczne i nie wchłaniają się do organizmu. Zainteresowanych zapraszam na maila: robkal07@poczta.onet.pl Cena: 30 zł + wysyłka (5,00 zł). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co z surfitką........... ewa załóż taki topik ciekawe ile nas bedzie;-);-);-);-);-);--) pewnie tylko my.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha elektryczna podaj jedno ciacho tutaj.a tak apropo to jakie dajecie mleko dzieciom bo wiem ze cyce u was odpoczywają(teraz należą do mężów);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba--ciacho wysylam :D, ja mam aptamil pre, super sie sprawdza, maly nie ma kolek ani boli.. myslalam wczoraj, ze cos go boli,dzwonilam do poloznej í okazalo sie, ze to prawdopodobnie przez to,ze moi rodzice wyjechali i on tesknil, faktycznie moi rodzice caly czas sie nim zajmowali, bawili itd, byl w centrum uwagi.. dobrze, ze mu przeszlo i oby nie zapeszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie;) Gosia szukalam tej ksiazki i nie moglam znalezc- dzieki za link, a jeszcze tylko zastanawiam sie czy nie lepiej kupic 2 i 3 roku zycia, wtedy rozwoj jest intensywniejszy. Pieluchy musze malej coraz czesciej zmieniac, bo pije wiecej i sika. W nocy tak o 23 ostatnia zmiana, potem nad ranem o 5. Tobiasek (ladniutkie imie) zacznie wiecej jesc tak po tygodniu, narazie zoladeczek jeszcze malutki. Elektryczna ja mam nawal rodziny w sobote, moze tez cos upieke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mój zrobi niespodzanke nam i wyjdzie 22.06 nasza 6 rocznica slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D Choć wcale tak do śmiechu mi nie jest. Spałam dzisiaj godzinkę :( i jakoś oczy mi się zamykają. Nasza Księżniczka dzisiaj całą noc chciała jeść i się przytulać i tak od północy do 5 rano. Ja ją do łóżeczka a ona w ryk. Na rękach ciągle ssała cyce na zmianę, aż mnie już bolały. Ale faktycznie jadła, nie bawiła się. Żarłok się z niej niesamowity zrobił. Jeśli chodzi o kąpiel, to my ją będziemy na razie kąpać co drugi dzień, a potem codziennie, ale jak troszkę podrośnie ;) Codziennie przemywam ją mokrymi chusteczkami, buźkę myję, oczka solą fizjologiczną. Przy każdej zmianie pieluszki przecieram ją chusteczkami i smaruję kremem na odparzenia, żeby się niczego nie nabawiła. Pieluszkę zmieniam praktycznie przy każdym karmieniu, czasem co drugie, zależy ile godzin minęło, bo kupkę robi na okrągło. A chyba nikt nie chciałby spać w kupie. No a karmienie jest czasem co godzinę, czasem nawet co trzy, w nocy często co godzinę. Przynajmniej zaczynam zauważać, że nabiera ciałka i okrągłą na buźce się robi, bo wszystkie ubranka za szerokie. :p Coś się nasza Kruszynka budzi. Więc idę się jeszcze na sekundę położyć, bo zaraz ssak znów się przyssie. Pozdrawiamy wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie? tak sobie myślę... jutro tj 17,06 moja młodsza córka ma 7 urodziny więc gdybym jutro urodziła to fajny byłby zbieg okoliczności nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie i dwupaki :) Dzisiaj zauważyłam ,ze troszke obniżył mi sie brzuch albo mam tylko taką nadzieję ;) Na 13 ide do lekarza moze cos mi przepisze na te moje hemoroidy Matko kochana jak ja będę przec to przeciez mi wyjdą wszystkie wnętrzności MASAKRA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia--faktycznie super by bylo w jednym dniu:) ja wlasnie nakarmilam brzdaca, lezy w chustawce i sie cieszy hehe,czkawki dostal.. Milka---polecam biszkopta malinowo-brzoskwiniowego ;),pyycha chyba juz kiedys pisalam przespis, a ostatnio robilam brzoskwiniowe wydmy, to jest z delicjami , brzoskwiniami i galaretka-pyychaa!!! kurcze a miala byc dietka :/ zaraz ja tak przewijam przy kazdym karmieniu, tylko w nocy rzadziej bo chce zeby spal a przewijanie go budzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×