Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

marta mała przesłodka,włoski cudne-ale chyba ma zółtaczke;-)co? małgoniu cholero gratulacje serdeczne-a mówiłać=ś ze przenosisz,a tu prosze twój kuba szybszy od mojego-najważniejsze ze wszystko ok. załapałam doła przez małgonie bo ten sam dzień terminu a ja jeszcze siedze przed kompem😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgonia - GRATULACJE !!!!!!! Martusia, Julcia przeurocza. A odciagasz pokarm?? Ojej, mnie pewnie to samo czeka juz niedlugo... NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE kirysek............Bialystok..........synuś.......08.06. ..41....Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce.............córcia......10.06... .26.....Julcia tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....41.... Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X Surfitka/28........Krakow/NY.....córcia....14. 06...41.....Nina ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....38.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś kasia78/29.........Łódz..............córcia.....14. 06....39....Jula Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga katrina0408/30...Irlandia..........X............21.06 .....38....X lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 38....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz--------CC malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100----------Julian--------cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- -----------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kubus----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, ja zawsze mialam czym oddychac, w ciazy tak bardzo nie urosly, no i nosze taki luzny stanik, bo w ciasniejszym mnie bola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłąm stopke sobie już dzisiaj bo w nocy się napewno nic nie wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, chcialam zdjecie zobaczyc i klapa..jestes na interii moze, bo nk jest tylko jedno i nie wiele widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać psia kość-surfitka pogadaj z tym do góry zeby się zlitował nademną i może zadziała tak ze pojedziemy razem w niedziele. jutro wlece się zameldować a potem jade do mamy i niewiem o której wróce. do zobaczenia brzucholki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, zebym to ja miala takie uklady z tym u gory to sama tulilabym juz Nine :P Ale jak cos to pogadam z kim trzeba i chociaz poprosze o cierpliwosc :P Ale powiem ci ze jakbym miala jeszcze 2 tyg czekac to chyba bym sie pocwiartkowala...jedna dobra rzecz w tej cukrzycy, ze dzidzia nie moze byc przenoszona. A i mam nadzieje, ze niedziela bedzie dla nas owocna i urodzi sie kilka dzieciakow..a moze nawet jutro. Nadzieja wciaz zywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pewnie jako jedyna nie mam zdjec z okresu ciąży :( Jakoś tak wyszło :( Mam taki plan ,że w niedzielę pójdę do parku i tam sobie troche popstrykam Ja nie wystawiłam wiecej zdjec Moja mama na nk ma moje zdjecia slubne to samo nazwisko imie Teresa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka. koniecznie musisz sobie zrobic, tak na pamiatke :) Slubne zdjecia sliczne...ach zebym jeszcze obok biustu miala taka talie jak ty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka dziękuje ale o dawnej figurze to pewnie na długo bede musiała zapomniec :) ale powiem Wam taką ciekawostkę ,że moja córcia została poczęta w samą noc poślubną :) taki prezent slubny z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala-mi , jak tam ? Dalej w domu czy moze juz ze swoim malenstwem przy cycusiu? Malgonia80 moje GRATULACJE!!!!!! Martusia82 malutka przeurocza, i te wloski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski... rozpakowywac sie powoli 13sty minol wiec data lepsza ponoc w pelnie ksiezyca najczesciej sa porody a pelnia chyba cos kolo 20stego ma byc u mnie 1 nocka minela w miare ok maly budzil sie do karmienia ok 3.00 i 6.00 jak bedzie tak jesc co 3 godz to spoko, wczoraj bylo gorzej bo co godzina prawie chcial :-O ale macie tematy alkoholowe :-P a ja wczoraj na przywitanie w domu napilam sie szampana :-D pyyyszny byl niekarmie to moge, w sumie troche tylko bo nie ma co szalec po cc a jeszcze se musze zastrzy podawac taki zeby nie dostac trombozy ( zapalenie zyl chyba po polsku) milka albo elektryczna mialyscie te zastrzyki tez? lece do malego bo pora karmienia sie zbliza i zas niespokojny sie robi trzymam kciuki za kolejne rozpakowywujace sie oby szybko sprawie i bezbolesnie poszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!został mi równiutko tydzień do terminu!i nic ........terza boli mnie brzuch i leze a o kroczu to nie wspomne......Ech niech juz wyłazi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja ja przeterminowana jestem;-) i tez mówie niech wyłazi a wmawiam sobie ze termin mam za 2 tyg zeby się nie dołować ale momentami mysle ze może 16 pojade taki mam termin z usg nawet po nocach snie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja ja przeterminowana jestem;-) i tez mówie niech wyłazi a wmawiam sobie ze termin mam za 2 tyg zeby się nie dołować ale momentami mysle ze może 16 pojade taki mam termin z usg nawet po nocach snie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzień dobry melduję się w dwupaku . Malgonia gratulacje. U mnie niestety ciągl dalszy chorób, mnie gardło nie przestaje boleć, a nawet boli coraz bardziej, a na dodatek wczoraj wyladowałam Z Wiki w szpitalu bo zaczęła wymiotować i cokolwiek wypiła wszystko zwracała. W szpitalu stwierdzili że to musi być jakiś wirus i musi samo przejść i odesłali do domu. Dzisiaj już wyglada to lepiej, no ale zobaczymy jak coś zje, bo narazie tylko pije. Ja za to całą noc nie przespałam bo małej się cały czas odijało i pilnowałam żeby nie zwymiotowała. A u mnie nadal żadnych objawów zbliżającego się porodu nie widać. Mały musi być naprawdę nisko bo czuję ucisk główki i czasami jak sie ruszy to ból od krocza aż w plecy idzie. Napewno nie jest to przyjemne. Aha przepis na kluski śląskie napiszę przy najbliższej okazji bo teraz śniadanko czas zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja dzisiaj obudziłam sie z bolem głowy i tez jeszcze 2 w 1 ale termin mam równo za 2 tyg wiec czekam cierpliwie Goba wiem ,ze biedna juz czekasz z niecierpliwoscia ale chociaz mamy ta swiadomosc ,ze to juz blizej niz dalej i w koncu sie wykluja :) wyjscia nie maja ;) Ja po cichutku marze ,ze w ta pełnie 18 moze mała bedzie chciała sie urodzic ale z drugiej strony to moze byc tłok na porodówce i wtedy beda nas traktowali maszynowo ...Chmm chyba wole poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
o matko nie bylo mnie tydzień a tu tyle dzieciątek się narodzilo:) gratulacje dla wszystkich mamuś:) potem nadrobie zaleglosci w czytaniu i wysle zdjecfia na interie tylko troche uprzątne chałupkę póki maly spi, bo jak wrocilam do domu to chaty nie poznalam tak zarosla kurzem a wsród kurzu moj mąż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gratulacje dla nowych mamuś. My już w domku od wczoraj. Widze, że jeszcze troszkę Was zostało do rozpakowania no, ale w końcu dopiero połowa czerwca. W każdym bądź razie życzę Wam lekkich i bezproblemowych porodów, bo mój niestety taki nie był. To co mi się przydarzyło to był po prostu istny koszmar, nawet w najgorszych snach mi się o tym nie śniło. Pamiętacie jak miałam duże obawy co do wywoływania porodu i niestety okazały się słuszne. Ta cholerna otoksycyna spowodowała u mnie krowotok a co najgorsze nie ja się wykrawiłam tylko malutka...no, ale dzięki temu że byłam akurat na bloku porodowym i wspaniałej opiece lekarskiej jest duża szansa, że będzie wszystko dobrze, będzie miała rehabilitacje, żeby dmuchać na zimne. Została bardzo dokładnie przebadana i na szczęście zmian w mózgu nie ma, ale za 10 tygodni ma mieć badanie, które nas upewni, że jest całkiem zdrowa. Mówie Wam co ja przeszłam najchętniej chciałabym o tym porodzie jak najszybciej zapomnieć. taki przypadek jak mój ponoć zdarza sie bardzo, bardzo rzadko...więc się nie przejmujcie jeżeli któras będzie miała wywoływany poród. Cesarka trwała ok 3 minut. Mam tylko wielką nadzieje, że mój Anulek sobie z tym poradzi, bo naprawdę bardzo szybko wyszła po tych okropnych przejściach na prostą. Jest kochana, w końcu mam ją przy sobie, bo przez pierwsze 4 doby leżała na oddziale noworodków i nie było mi lekko, gdy leżałam z dziewczynami na sali, które cieszyły sie swoimi zdrowymi dzidziami a ja sie ciągle modliłam, żeby była zdrowa. Trzymajcie za nią kciuki. Zdjęcia postaram się wysłć póżniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka rzeczywiscie przeżyłaś koszmar :( Na pewno z malutką jest wszystko ok i nic się nie martw tylko już się nią ciesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka to co przeszłaś to koszmar!!!!!!! najważniejsze zeby z małą było ok-a napewno bedzie. pisała do mnie mała_mi ze jest w szpitalu bo miała skurcze i zaczęły jej się wody sączyć i zostawiwiają ja na oddziale do 38 tyg chcą przeciągnąc i wywoływać, ja nadal 2w1 mam dzisiaj delikatne skurcze ale nic poza tym surfitka ja mam nadzieje ze dasz zna ć jak już urodzisz no bo to w końcu jutro! a ja nic............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, mam nadzieje, ze z malutka naprawde bedzie dobrze..i kurcze mam w porach :( Dzis 14, termin :) Ale nic sie nie dzieje, wczoraj troszke skurczy, mam biegunke ( pewnie z nerwow) , mala spokojna jak nigdy, musze ja budzic, bo sie denerwuje i wszystko bez zmian... A dzis ostatni dzien we dwojke :D:D:D Zmykam dziewczyny, trzymajcie sie i jak cos to przesle smsa do Aguli, ona da wam znac :) NAstawiam sie na dluzszy czas wywolania, doczytalam, ze po prostu tak dlugo to trwa bo na poczatku daja male dawki oksy, zeby nie bylo kompplikacji bo roznie kobiety reaguja. A moze najpierw tylko przebija pecherz i beda czekac czy samo sie nie zacznie..to tez jedna z metod wywolania. Najwazniejsze zeby Ninka byla zdrowa. Ja bede cierpliwa. Buziaczki i mam nadzieje, ze kilka z was sie rozpakuje podczas mojej nieobecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Prosze o rade. Troszke mnie swedzi moje intymne miejsce, delikatnie. Cholera, tez nie mialo kiedy. Nie wiecie czy moge sobie posmarowac clotrimazolem? To 40 tydzien ciazy. Poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze i badania malutkiej wyjdą w porządku. co do clotrimazolum też się zastanawiam czy można pod koniec ciąży stosować. A ja właśnie wróciłam ze spacerku, pochodziłam ponad 2 godziny, zrobiłąm zakupy, dokupiłam dla maluszka jeszcze czapeczkę, a teraz zabieram się za dokończenie obiadku-dzisiaj barszczyk czerwony z ziemniaczkami i śmietanką- mama gotuje pycha, ale mężusiowi muszę zrobić coś innego bo on tego nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania767
dziewczyny co do clotrimazolum to moge wam powiedziec za na pewno mozecie smialo go uzyc . Ja jak bylam w szpitalu w 28 tyg ciazy( grozil mi przedwczesny porod ) to mi dawali ten lek codzinnie co wieczor bo stwierdzili stan zapalny . Innym dziewczynom tym co byly po terminie tez dawali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×