Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej dziewczyny jestem i ja, nadal bez zmian, chociaż wczoraj już myślałam że może coś ruszy bo skurcze miałam co 15 minut (tak ze cztery i trzymały po ok minucie), ale wszystko przeszło i nic. A tak wogóle to dzisiaj mija mi termin liczony od dnia ostatniej miesiączki - Powiem szczerze że myślałam że właśnie ten termin bedzie trafiony, a tak to pozostaje mi czekac do terminu wyznaczonego na usg(a w sumie i te mam tak naprawdę wyznaczone 3 różne, ale to już mała różnica więc nie ma to już znaczenia-zobaczymy który trafiony). Przedwczoraj mały skopał mi żebro po prawej stronie i boli mnie do dzisiaj tak że nawet nie mogę głęboko oddychać. Do tego wszystkiego pochorowałyśmy się-i ja i Wki mamy problemy z gardłem a moja mama gorączkę. Mam nadzieję że szybko nam minie. A teraz uciekam jakieś śniadanko zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana;) Polozna byla, obejzala mala, i jest ok, pieknie przybiera na wadze, do lekarza nie trzeba isc- zoltaczki nie ma, aczkolwiek na sloneczku princesska musi lezec;) Dziewczyny te ktore macie, albo zblizacie sie do terminu- jedzcie juz na porodowke, bo nie mam z kim pisac o dzieciatkach:) Iza niestety nie da sie uniknac wzdec u dzieci, bo albo nalykaja sie powietrza, albo przy samym procesie trawienia wytwarzaja sie gazy, albo tak jak ja musze uwazac na to co jem, zeby mala brzszek nie bolal, na szczescie moja jeszcze kolki nie miala - uff Masterek juz myslalam, ze Franusia tulisz- ale fajne imie wybralliscie dla malego:) Demiluna kurujcie sie, zebys taka oslabiona choroba nie rodzila, a jeszcze poprosze o kluski slaskie, jezeli cos zostalo;) Goba no jak Kuba tak sie wiercil, to napewno ciasno juz mu w brzuszku, i bedzie chcial wychodzic niedlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny agula78 po tej kąpieli w koncu padłam :) Dzisiaj widze troche chłodniej no i bardzo dobrze Ide wstawie zmywanie i później do Was zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny agula78 po tej kąpieli w koncu padłam :) Dzisiaj widze troche chłodniej no i bardzo dobrze Ide wstawie zmywanie i później do Was zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz...najwidoczniej nikogo nie ma albo nie chcecie ze mna pisac...no nic...trudno...to spadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem byłam w sklepie,zrobiłam gziczek na obiad,teraz gotuje kapuste młodą-ale mam wyżere;-) truskawki wcinam,posprzątane,a telefonów to dzisiaj miałam ju ż kilka czy jade bo dzień terminu;-) a was wywiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez jakiś czas bedzie nas mniej Powoli sie wykluwaja maluszki i jest coraz mnie czasu na pisanie ale mysle ,ze za jakis czas bedzie nas jednak przybywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!U MNIE NIC NOWEGO W ZWIĄZKU Z CIĄŻA!cISZA!!! a DZIS TO PRAWDZIWY PIĄTEK 13!!!!!!!!!!mASAKRA.pO 12 DOSTAŁAM TELEFON ZPRZEDSZKOLA,ZE MAŁY WYMIOTUJE I 39TEMP-POSZLISMY DO LEKARZA I MA ANGINE! TeRAZ SPI,NIE DOSĆ ZE JA NA OSTATNICH NOGACH LEDWO ,ZYJE TO JESZCZE DZIECIAK CHORY...............ECH...................... UCIEKAM TEZ SIE PRZESPIE.......... TrZYMAJCIE SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ech, a co to za zastoj, ktos nam zacial tabelke i nikt nie pisze ze sie rozpakowal juz od kilku dni :( U mnie noc wymeczona, zaczynam sie denerwowac wywolaniem. Mi dzis mija termin z owulacji, a jutro z pierwszego usg i @. I juz stracilam nadzieje, ze samo sie zacznie. :o Milka, ciesze sie ze mala zdrowa. A do slonca ma lezec, tzn, chyba w cieniu, tak ? Izula, super, ze Bartus taki zarlok. Rosnie chlopak :) Masterek, alez ty masz kondyncje :) Ja w tym skwarze przejde sie 15 min i juz cala mokrusienka jestem :o Dobra, zmykam na sniadanie, bo najpierw wstaje i jak jakis maniak lece do kompa sprawdzic czy ktos sie nie urodzil nam nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby ale pustki na forum ja dzisiaj wyszlam ze szpitala i aby pare slow na szybko napisze bo maly lezy mi na ramiieniu cc mialam w czwartek, bolalo troche jak sie wkluwali a potem po znieczuleniu juz nic jak malego wyciagali czulam szarpanie no ale da sie zniesc gorzej wstanie z lozka po cc czy wogole usiasc slabo mi bylo jak tylko mnie posadili wstalam po 24 godz a dzis juz w domu ciezko sie chodzi no ale to potrwa zanim zbiore sily narazie tyle zajze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, uwazaj na siebie i dbaj o rane. Po cesarce podobno powinno sie jak najdluzej lezec, wiec jak dasz rade lez !!! A jak nabierzesz sil to czekamy na zdjecia synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Goba1 , a ty tu nadal!!! :P Iza- , no no , 90ml - to niezzly ma spust twoj Maly, siesze sie ze wszystko OK. Demiluna,mi tez narobilas smaka na te kluski, daj przepis jak je robisz. U mnie dzisiaj obiad z grilla- mieso juz sie od wczoraj marynuje, ziemniaczek, kukurydza w kolbie i do tego salata , mniam , mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia29, szybkiego powrotu do zdrowka! Ale ci fajnie, masz juz swoje malenstwo przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia29 gratuluje maluszka :) A ja jeszcze do terminu 2 tyg :( No ale cóż nie ma innego wyjścia trzeba czekać :) Mała dzisiaj tak sie rozpycha ,że mam wrażenie ,że chce mi wyjść gardłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, wlasnie zobaczylam zdjecie na nk :D Super chlopczyk z twego synka..i chyba cala mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mamy wszystkie gorące pozdrowienia od ELmirki. Miała dzisiaj wychodzić ale nic nie wiadomo. Bolały ją plecy i żołądek i zrobili jej dodatkowe badania i okazało się że ma białko w moczu. Czeka na decyzję ordynatora czy zostaje jeszcze w szpitalu czy dostanie tylko leki i do domu. Z jej Kajusią jest ok. Zdrowa i silna dziewucha. Waży 2580g i wcina mleczko za dwoje. U mnie stara bida. Ledwo chodzę i wszystko mnie boli. Jak pisałam wczoraj odszedł mi czop ale jeszcze nic się nie zaczęło. Za to krocze boli mnie straszliwie. Ledwo się mogę poruszać. A i tak chodzę ze łzami w oczach z tego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE kirysek............Bialystok..........synuś.......08.06. ..41....Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce.............córcia......10.06... .26.....Julcia tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....41.... Kubuś malgonia80/27...okol. Kraków.....synuś......13.06....41.....Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X Surfitka/28........Krakow/NY.....córcia....14. 06...40.....Nina ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....38.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś kasia78/29.........Łódz..............córcia.....14. 06....39....Jula Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga katrina0408/30...Irlandia..........X............21.06 .....38....X lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 38....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz--------CC malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100----Juli an--------cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- -----------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia , to szybciutko Was wypuscili,nabieraj sil, i zagladaj tu do nas;) A slyszalam ze dobrze jest rane po cc naswietlac lampa, tylko ciekawe czy to mozne gdzies wypozyczyc??? Surfitka, Maya w domu przed oknem lezy w wozku tak zeby slonce na nia padalo, i to tylko na buzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u wiki w przedszkolu na zakończeniu roku-ale nadal do końca czerwca bedzie chodzić. gosiu witaj po szpitalu mały przesłodki a mnie nic nie rusza a dzień obiega końca. a tutaj pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze spaceru z Kamilka, ledwo co doszlam do domu. cos Gabrysia strasznie mnie cisnie na pip**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
Jestem , wlasnie weszlam..cos bylo nie tak z kafe.. Myslalam, ze Goba pojechala jednak dzis ;) A moze wszystkie na porodowce ? :P Wczoraj czytalam, ze czesto wplyw na porody ma pogoda i faza ksiezyca ..nawet nie wiem jak ma sie teraz u nas to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Co tak pusto?Agula!Ja jestem! Byłam dziś na pieszej wycieczce, potem zakupki, potem odwiedzinki psiapsiółki i teraz się objadłam i dobrze mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze ruszy cos i u nas na topiku do przodu :) A dziewcszyny, czy podczas karmienia mozna jesc lody? Oczywiscie nie z orzechami, czekaloda czy truskawkowe, ale zwykle smietankowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×