Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

kurcze, cos kafe mi nawala.... Suritka , czekam jutro na wiadomosc i zaraz dam znac dziewczynom co i jak :) mnie od wczoraj cos czysci, wczoraj 3 razy na kibelku , a dzisiaj do poludnia juz dwa razy. Surfitka, o ktorej jedziesz do szpitala, bo zeby nie bylo tak , ze to ja pierwsza bede wysylac smsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka, to straszne co przeszlas w czasie porodu, ten strach o Malutka...Ale wszystko musi byc dobrze, i bedzie .. Szybkiego powrotu do zdrowia i duuuuuuuuuuzo buziakow dla dzielnej Anulki 😍 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna , moj tez jak nie ma miesa na obiad , to sie nie naje Dla mnie raz w tygodniu wystarczy mieso ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) wczoraj nie mogłam wejść na kafeterię a dziś cały dzień byłam u mamuśki:) więc dlatego się nie odzywałam:) teraz lecimy z mężem do znajomych. Zajrzę tu jutro. Pozdrawiam was wszystkie:) P.s. dziś mija mój termin więc jutro już będę przeterminowana:):):):) heh synkowi coś za dobrze w brzusiu. Mam nowe imię dla niego:) Miał być Sebastian a będzie Igor. Ładnie? Co sądzicie o tym imieniu??? Dzięki za opinie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia, a ja myslalam, ze ty juz w szpitalu na porodowce, a tu prosze dalej na nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka trzymaj sie kochana, i mysl pozytywnie, z Anulka napewno bedzie dobrze;)🌻 Dla Was Surfitka trzymam kciuki za Was, jakby cos nie szlo, to krzycz ze chcesz cesarke!!! Goba nie stresuj sie tak tym terminem, to zobaczysz ze zaraz na porodowke bedziesz pedzic;) Malgonia gratuluje duzej dzidzi;)🌻 Gosia ja dostalam tylko 4 zastrzyki, a ile musisz wziac?? Widze ze nasze maluchy o tej samej porze budza sie na jedzonko;) Maya nauczyla sie smoka ciagnac od wczoraj, kupilam taki z Aventu imitujacy sutek, i poprostu kocha go. Ale pozwalam jej na to, bo tez cyca ciagnie z taka sila, jakby chciala go calego polknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
Agula, ja jade na 6 rano do szpitala, ale wiesci raczej szybko nie bedzie..zalezy jak sie rozkreci. Mam urodzic do 24 h :o Sebastianek ladnie i Igorek tez..co sie komu podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam do Katrin sms napisac,bo cos dlugo jej nie ma, ale nie zostawila nr na interii;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ale o to chodzi ze ja nie chce cesarki..ja sie tego bardziej boje niz naturalnego porodu. Ale wiadomo, ze i tak sie to moze skonczyc jak prowokacja nie zadziala, gin mnie uprzedzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka nie boj sie cesarki, to nie boli, tylko swiadomie przechodzisz cala operacje, tzn, widzisz co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jakos daje rade..wszystkie dajemy to i ja dam powtarzam sobie :P Troche sie denerwuje, ale wiem ze musze ja urodzic, nie ma wyjscia :) A Mayusia mowisz taki dzielny ssak? A cyca pewnie tez tak mocno ssie :) Zanim sie spostrzezesz mala juz nie bedzie taka mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tej swiadomosci sie obawiam..dziura w brzuchu a ja o tym wiem, brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosnie z dnia na dzien, i wymagania tez sie zmieniaja, najpierw tylko cyc i spanie, teraz juz domaga sie coraz wiekszej uwagi, jak nie to ryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ta dziure widzialam odbita w lampie;) Zaraz mi sie Kuba Rozpruwacz przypomnial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, wywalilo mnie z neta.. No a jak ty mama myslisz, ze ciagle bede lezec i spac i jesc i tak wkolko..a na zabawe tez musi byc czas..i na raczkach lubie byc :) Grunt to chyba zachowac umiar, bo potem taki kleszczyk to ciagle chce na rekach byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w netu mnie wywaliło popołudniu i poszłam z wiki na dwór-2 godziny:spacer,rower,spacer,gra w piłke a mały dalej siedzi,ale mniej się dzisiaj rusza-ciekawe czemu-pewnie ma już mało miejsca. dziewczyny jak myslicie ile może ważyć?jak 2 tg temu miał 3250-3500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ja dostalam jeden przed porodem dzien wczesniej potem w szpitalu jeszcze 3 a do domu mi przepisali tez jeszcze 3 wziac sama se je daje w noge bleee nie jest mi nic tyle ze profilaktycznie :-O maly chwilowo spi a tak to je albo karze sie nosic tulic itp nie chce byc sam hehe maly a cfany ciekawe jak tam reszta rozpakowywujacych sie ja nie widzialam cesarki swojej ale patrzylam w lampe bo myslalam ze jak milka widziala to ja moze tez :-P ale nie dalo sie w sumie to nie boli cesarka czuje sie co robia ale to nie bol nie ma sie co bac :-) gorzej moze troche jest jak te znieczulenie podaja i obczajaja gdzie to sie wbic to nie bylo za przyjemne, ale to tez nie trwa jakos dluga i trzeba wytrzymac no a potem najgorsze 2 doby pierwsze jak czlowiek wstanie rozrusza sie to juz jakos powoli codzien jest lepiej i mniej boli :-) no niestety dziewczyny nie ma porodu bez bolu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
do mam co urodzily jakie mialyscie skurcze na ktg i przy jakich zaczynalyscie odczuwac bol? ja na razie mam 50-80 ale wypuscili mnie do domu chyba za male zeby zaczal sie porod pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja na chwile,pisze jedna reka. maly od 16 placze, zwymiotowal, zrobil kupke, nie wyglada to na bol brzucha, jest niespokojny, moze czopek uspokajajacy? spalam 2 h, nie wiem jak dam rade, maz na nocce... kurde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skurczy nie mialam jedynie ok 20% na ktg ale nie odczuwalam ich wcale elektryczna moze kolki? ma twardy brzuszek? nic innego nie przychodzi mi do glowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa ale mialam cyrk przy kapaniu;( Maya nie znosi kapieli, oliwkowania itp., chyba ogranicze te zabiegi do minimum, i wprowadze jak juz bardziej swiadoma bedzie. Tez uwielbia tulic sie do cyca jak narazie, no nic trzeba tak robic aby dziecko szczesliwe bylo, a nie stosowac sie do jakis ksiazkowych porad. Surfitka juz za pare dni bedziemy wymieniac swoje uwagi co do maluchow. Gosia mnie zadnych szpryc juz nie przepisali, a jezeli sama nie dasz rady sobie zastrzyku zrobic, to moze polozna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja właśnie wróciłam od znajomych i nadrobiłam wczorajsze i dzisiejsze zaległości w czytaniu waszych postów :) Mierzejka - bądź dobrej myśli:) Na pewno z malutką będzie ok:) Ale swoją drogą to straszne co przeżyłaś :) Właśnie z powodów tak nieoczekiwanych zajść boję się porodu:) Z jednej strony mówię sobie że przecież jakoś muszę urodzić a zdrugiej strony to paraliżuje mnie strach :( Jotka79 - clotrimazolum śmiało możesz stosować bez obaw bo ja miałam podobny problem i lekarz powiedział mi że w tym tygodniu ciąży jest całkowicie bezpieczny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie ma kolek, bo by plakal caly czas a to wyglada na jego kaprysy, rodzice byli, kazdy bral go na rece, to samo tesciowie i znajomi a teraz rodzice pojechali i ustawia nas po katach :/ znow cala noc nie przespana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka dzisiaj twój wielki dzień🌻❤️👄 pisała do mnie kirysek:12.06 urodziła syna 3920 jest przesłodki,poród trwał 18 godzin ale wszystko ok kirysek gratulacje🌻🌻🌻 a ja nadal 2w1 pomimo spacerku wczoraj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE AnetkaG27.......Siedlce.............córcia......10.06... .26.....Julcia tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....41.... Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X Surfitka/28........Krakow/NY.....córcia....14. 06...41.....Nina ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....38.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś kasia78/29.........Łódz..............córcia.....14. 06....39....Jula Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga katrina0408/30...Irlandia..........X............21.06 .....38....X lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 38....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz--------CC malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- -----------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920-------tomaszek--------sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek gratulacje :-) ale mialas biedna dlugi porod ale dzieciak duzy dobrze ze wszystko ok :-) ja se juz 2 zastrzyki podalam jezcze dzisiaj ostatni polozna odwiedzi mnie w poniedzialek maly w miare spi ok w nocy pobudka ok 2.00 i ok 6.00 wiec nie jest najgorzej ale nie pije duzo po ok 50 ml kapac go jeszcze nie kapalam , ponoc nie trzeba za czesto sprobuje pierwszy raz wykapac jak bedzie miec tydzien ale stracha mam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej melduję się u mnie nadal bez większych zmian, wczoraj myślałam że coś rusza, miałam przez 1,5 godziny skurcze tak co 10 minut, ale nie były jakoś bardzo bolesne i potem przeszło. No cóż trzeba czekać innego wyjścia nie ma. Gardło coraz bardziej dokucza i chyba jutro wybiorę się do lekarza. Teraz idę zjeść śniadanko a potem pomylę co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×