Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gratulacje dla Aguli!!!!!!!!!!Super! Ja czekam wciaz.Dzisiaj 2 dzien po terminie,to czekanie mnie wykancza.Dzisiaj jade na kontrol do szpitala mam termin,zobaczymy co dalej.Plamienie juz jest, rozwarcie przy pomocy lekarza na 2-3cm,ale zadnych boli.Denerwuje sie troche.To moj 3 porod i nigdy tak nie mialam.Doch synkow urodzilam przed terminem!Napiszcie cos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,wpiszcie prosze mnie do tej tabelki dzidziusiowej,ja nie wiem jak!!!!!! minia73 lat 34 ter.por. 20.06 plec-synek imie-Jakub Prosze i dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna i Beja, co u Was???????????Sa jakies oznaki?Macie bole? u mnie nic bez zmian.Czuje sie super jakby do porodu mialo byc jeszcze np.2 miesiace .A juz po terminie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja nadal 2w1 i nic specjalnego się nie dzieje, wczoraj wieczorem mały tak strasznie się wiercił że aż mnie bolało, dzisiaj znowu nic(no może poza jednym mocniejszym skurczem), tak więc na nic dzisiaj nie liczę. Zaraz wybieram się na zakupy bo mężuś ma dzisiaj wolne(co ostatnio w weekend dawno się nie zdarzyło). Chcę jeszcze kupić karuzelke nad łóżeczko i jakies drobiazgi do domu, bo po tym jak sie przeprowadziliśmy do większego domu mam pustki na półkach i ścianach, a chcę żeby przytulniej było. Ok uciekam. Będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek ja bym chciała żeby moja mała tak spała, od trzeh dni jest taka nie spokojna, jakby ją bolał brzuszek, w dzień śpi niewiele, budzi się często. Mam wrażenie, że za dużo się najada. na szczęście w nocy śpi w miarę dobrze, ale wieczory są okropne, marudzi i nie wiadomo co jej jest. Mam nadzieję, że to jej minie. Wcześniej sama zasypiała a teraz trzeba ją bujać i jak na dobre zaśnie na rączkach to dopiero można ją odłożyć do łóżeczka, teraz właśnie mój mąż próbuje ją uspac, ale słyszę, że znów marudzi. Surfitka, ja tez jak mala płacze to ja razem z nią, mówiąc, że sobę nie dam rady. Goba i agula gratuluje dzidziusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spisalam sie jak glupia i mnie wywalilo :-( napisze zatem w skrócie... agula - gratuluje !! surfitka - ninka przecudna !! kirysek - ciesz sie ze masz takiego aniołka, jak tylko je nie rzadziej co 3 godz to na pewno jest ok i przybiera na wadze... mierzejka - mam tak jak i ty... wieczory są trudne, usypianie trwa 2 godziny, łzy się toczą po policzkach... a w dzien róznie, dzis na spacerku spał 3 godziny, teraz po jedzeniu znów zasnął w wózku na balkonie, bo w domu ukrop nie do wytrzymania... ide sie walnąć i przespać chwile bo noc była ciężka, chyba z tego upału nie mógł spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka--daj znac jak wyszlo :) Goba--wkoncu!! gratuluje :D!! duzy chlopak :) kirysek----gratuluje rowniez i wspolczuje porodu, ale masz juz za soba :D Agula--ja robie z owocami biszkopt, tzn musy z bita smietana, pycha, zeobilam wczoraj taki 3 pietrowy, potezny!! u´zjedli w 5min oooo hihi i gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D obrze, ze szyski porod hehe byl jarzynowo-malinowo-brzoskwiniowy mniam Milka--moja polozna mowila, ze po bananach dzieci maja zaparcia, tzn jednego dziennie nie wiecej jesc Malgonia--mysle, ze mala kawe mozesz wypic,nic nie bedzie, ja pilam zawsze po karmieniu Surfitka--nie jadlam nic co mogloby zaszkodzic, czasem dzieciaki maja tak i nic nie zrobisz, mojej kolezanki coreczka caly czas ma kolki, karmi ja piersia, podaje lefax,jest ok;) moze daj herbatke koperkowa? albo mleko sztuczne rozpusc w herbatce, ja tak robie jak maly ma bole. A organizm na druga dobre mysle, ze jest czysty;) ale mysle, ze mala mogla byc glodna ..duzo pokarmu moze masz ale moze nie tresciwy, pij moze herbatke dla kobiet karmiocych kirysek---moj maly jak zasnie to spi od 19 czasem do 2 w nocy, to nic zlego,widocznie sie najada i wazy juz ok 5kg a ma 6tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja uciekam zaraz beda goscie o 15tej, dwie kolezanki i meza koledzy, ide do parku polazic , nad ren poopalac sie ;) ale u was z waga to fajnie, ja wyze 55,5 mam 168cm, a waga z przed ciazy .. :/ 52, potem troche przytylam do 54 jak zaszlam, wiec jeszcze chcialabym z 2-3kg zrzucic.. ale nie lubie diet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia a skad jestes? gdzie w niemczech bo my juz tu trzy jestesmy z de :-) a u mnie ok tylko straaasznie goraco i duszno zas przesiedzialam pol dnia w papierach ale w koncu wygrzebalam sie :-) elektryczna w centrum mainz jest impreza johanesfest , ale nie ide nie chce mi sie tyle ludzi i goraco jak diabli , troche zaluje bo co rok tam bylam ale w tym se odpuszcze moj maly prawie spi a ja sie relaxuje :-) ale mam lenia ani mi sie nie chce nic gotowac, mam jakas zupa od wczoraj wiec styka nic wiecej nie robie ...tzn robie strajkuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI NA INTERIE WYSŁAŁAM ZDIECIA MOJEJ JULCI POZDRAWIAM WAS GORACO .SZWY BOLAAZ MNIEJ KARMIE PIERSIA I BUTELKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc mamusie obecne i przyszłe:)Tak dawno się nie odzywałam bo musiałam przywyknąc do nowej sytuacji:)Jestem oczywiście zakochana w mojej słodkiej córeczce ale też miewam złe chwile,kiedy jest marudna a ja nie wiem co jej jest.Dzisiaj sobie spokojnie śpi dlatego postanowiłam napisac.Gratuluje wszystkim mamom które rozpakowały się tuż po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie trochę poczytałam wstecz co pisałyście i widzę że nie tylko ja mam kłopoty z karmieniem albo z usypianiem mojej niuni.Początki w ogóle były trudne,ale powoli dochodzimy do porozumienia,ale czy wasze niunie też tak czasami wiszą przez cały dzień na cyckach?Normalnie ja nie mam czasu czegoś zjeśc a ona ciągle chce cycuszka.Ale i tak jest taka kochana,nie mogę uwierzyc że już jest z nami:) Beja ty miałaś termin taki jak ja czyli na wczoraj i jak tam u ciebie?Jednak ja byłam pierwsza choc wzięło mnie z zaskoczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosia29.Je mieszkam w Ratzeburgu,to jest 50km od Hamburga(polnocne Niemcy).Od 6 lat zyje w Niemczech-krotko.A ty skad jestes???????? Disiaj bylam na kontroli i nic sie nie zmienilo,nadal czekac.Jak nie urodze do 30.06 to beda wywolywac,juz sie boje !Pozdrawiam wszystkie dziewzynki Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej minia ja jestem z mainz do hamburga chyba ponad 400 km buu a szkoda czasami bywam w hannover to tez tak w sumie w twojej okolicy chyba nie? ja w niemczech siedze juz 8 lat ale nie wiem nawet kiedy to minelo :-O nie boj sie wywolywania jeszcze troche czasu masz moze cie to ominie malenstwo widac uparte no ale moze sie zdecyduje w koncu na wyjscie :-) a tak to u mnie ok siedze caly dzien w domu malego wystawilam tylko na balkon jak spal a mnie sie samej doopska nie chce ruszyc :-P z jedzeniem czasami sa problemy za czesto by chcial staram sie go przetrzymywac i dopajam woda no ale niekiedy juz taki glodny i wsciekly jak mu smoka daje ze sie poddaje i daje mu zarcie nie czekajac ani 2,5 godz a gdzie reszta sie szweda cos cisza na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....40.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 39....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC AnetkaG27------05.06-----------------55-----3370-------- --julcia---------sn martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn katrina0408----13.06----21.06-----60------4035-------van essa--------sn surfitka--------16.06----14.06----55-----------3490----- -Ninka-----------sn Goba1----------21.06-----13.06----59--------3600-------- -Kubus----------sn klakowska84....17.06....27.06....57........3750.......Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Na poczatku gratulacje dla mamusiek ktore w koncu urodzily:) Widze ze macie tez problemy z karmieniem malenstw? Moja Martynka tez wiecznie nie moze sie najesc:) głodomorek :)) na noc daje jej butelke a wdzien cycusia i powiem wam ze dopiero jak wypije mleko z butli okolo 24 w nocy to spi mi do 5 nie raz do 6 rano i sen ma gleboki a po piersi tak akos dziwnie-jakby sie nie dojadała. Pokarm mam ale moze malo tresciwy? juz sama nie wiem....chyba wolalabym dawac jej mleczko tylko z butli bo wiedzialabym ze jest najedzona !!!! A jak u Was z kg po ciazy,ja dopiero dzis sie pierwszy raz zwazylam po porodzie,7kg zgubilam od razu i jeszcze 7 zostalo....brrr......:( napiszcie cos pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka ja mam to samo z moją niunią,dopiero po butli śpi mocno a po cycku to troszkę pośpi i zaraz znowu chce,czasami cały dzień wisi przy cycku:(Ale nie chce na razie zrezygnowac z karmienia piersią bo to najlepsze dla dziecka w końcu,ale do 3 miesiąca i chyba będzie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kg to u mnie już spadło 12 kg,a jestem tydzień po porodzie ale ja przytyłam 29 kg także zostało mi 17kg a może więcej zrzucę,chciałabym...:)to też jest dobry powód żeby karmic cyckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak macie pokarm to nie przechodzcie na butelke.Butelka jest wygodna dziecko zasypia o 21 godzinie i potem budzi sie o 6 rano na kolejne jedzonko.To fajne i wygodne ale sztuczne to kaszka która syci dzieciaka by dłużej czuło sie nasycone.Ja karmiłam cycem do roku w pierwszych miesiącach pobudka co 2 godziny ale trudno dziecko chce a ja karmie .Dzisiaj ma 9 lat i u lekarza jesteśmy tylko na szczepieniach zero problemów zdrowotnych.Nacierpieliśmy sie z mężem ale taka dola rodziców co pragną zdrowego dziecka. Butla usypia dziecko w nocy ale czy to takie fajne że mamy je z głowy i możemy sie wyspać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze macie dokladnie te same problemy co ja..ale na razie zaparlam sie i nie dokarmiam butla. W nocy 3 razy karmilam w odstepach godzinnych i mala potem spala 4h i pospalysmy razem, teraz w dzien mamy to samo..jest goraco, jej chce sie chyba pic i domaga sie cyca. Nawet co 1 - 1,5h. 10 min possie i ze spaniem tez nie bardzo. Ale jakos trzeba przezyc. Czuje sie zmeczona, ale nikt nie mowil, ze poczatki sa proste. Potem dziecko sie reguluje, nie wola tak czesto jesc i nasza laktacja znacznie sie poprawi. Tylko trzeba dac sobie troche czasu..a teraz przebolec. I tak jak wy placze jak mala placze..a tak wogole, to placze prawie codzinnie o jakies bzdury, nie poznaje siebie. Nawet plakac mi sie chce z radosci ze juz mam Ninke. Czemu nikt nigdy nie mowi ze polog to tak trudna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokarm jak pokarm ma swoje właściwości dzieci z cycucha jedzą dużo czesciej.Pójdziesz na pierwszą wizyte lekarską i lekarz oceni ile przybiera na wadze .Bądź cierpliwa nie szprycuj od razu mleczkami sztucznymi póki nie wiesz czy to potrzebne. Ja z córą wróciłam do domu to ona non stpo przy cycku i dziamgała a w nocy to koszmar drzemka na godzine 20 minut ssania i po krótkim czasie znowu wołanie o cyc. Ale ja nie myślałam o tym że mleko w cycku mało wartoścoiwe tylko że ona to lubi i tak było długo :( ale dałam rade. Na najbliższej wizycie lekarskiej dowiesz sie czy twoje cyckowe mleko służy ...sama nic nie wymyślisz a tymbardziej nie bądź nadgorliwa i nie dawaj sztucznego bo naprawde szkoda dziecka by od małego dostawało kartonowe jedzenie skoro ty masz czym karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja tylko na chwilke. Bardzo dziekuje za przywitanie mojej Gabi i gratulacje. Wrocilysmy dzisiaj do domu, Zycze wszystkim nierozpakowanym takiego szybkiego jak moj, ale opisze to jutro, bo dzis musze sie troszke zorganizowac. Kozystam z chwilki , bo moja mama i maz zabrali Kamile do parku- nie mozna z nia dojsc ladu odkad zobaczyla dzidziusia w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....40.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 39....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC AnetkaG27------05.06-----------------55-----3370-------- --julcia---------sn martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn katrina0408----13.06----21.06-----60------4035-------van essa--------sn surfitka--------16.06----14.06----55-----------3490----- -Ninka----------sn Goba1----------21.06-----13.06----59--------3600-------- -Kubus---------sn klakowska84....17.06....27.06....57........3750.......Al eksandra agula78..........21.06.....20.06....51.........3400.....Gabrysia.......sn Goba1 Gratulacje, w koncu doczekalas sie swojego Kubusia!!! klakowska Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla rozpakowanych mamusiek :-) a ja karmie flacha od 1 dnia nawet nie probowalam karmic cyckiem, piewrsze dziecko wytrzymalam 3 tyg teraz sie poddalam :-O moj pierwszy syn wychowany na butelce do chorowitych nie nalezy :-) do lekarza ide baaardzo zadko a antybiotyk nie pamietam kiedy mial wlasnie go nakarmilam przewinelam i sie bawi w lozeczko swoimi paluszkami :-) a ja mam czas na kompa i kawke hehe pamietacie ze dzisiaj dzien ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wciaz czekam i czekam tralala!Nie ma zadnych oznak zblizajacego sie porodu.dzisiaj jest 3dni po terminie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej . U mnie wszystko w porzadku, Tomus wlasnie spi. Co do kg to u mnie dzien po porodzie bylo mniej o 10 narazie jest o 13 mniej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×