Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej Przede wszystkim wszystkiego najlepszego dla Anulki , Mikolaja, Kai, Julci i wszystkich dzieciaczkow ktore juz ukonczyly 2 latka ! Szkoda ze mamusie nie zagladaja juz do nas :( Ja lookam tu prawie codziennie, ale nikt nic nie pisze to i ja sie nie wychylam. Ewcia, gratulacje dla malego sportowca ! Ja tez wczoraj trawe kosilam, ale ja wygladam ja biedronka, cala w kropach od komarow. A najgorsze, ze Ninka tez :( Kupilam spray i dzis juz przezornie sie wypiskalysmy. Ale co wczoraj komary uzyly to ich :( Co u nas po za tym. Szaro, buro i zwyczajnie. Nie no przesadzam ;) Nic sie w sumie nie dzieje. Dzis Nina sama zawolala siku i zrobila do toalety bez nakladki bo bylysmy w gosciach ;) Potem kupke tez zrobila do nocnika. Ale nadal to daleka droga do konca pieluszek. Mowi juz bardzo ladnie. Wszystkich wymienia z imienia, ladnie i wyraznie odpowiada na pytania no i taka kropka z niej juz duza :) Pozdrawiam wszystkich dwulatkow i ich mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych topikówych dzieciaczków z okazji ich drugich urodzinek - słoneczka życzymy wam z Julciem duzo uśmiechu na buzi, dużo radości i zdrówka. Widzę dziewczyny że wszystkie robimy tak samo, zaglądamy a jak nikt nie pisze to i my nic nie piszemy i topik zamiera. U nas ok, Julek łobuzuje, urwis z niego kochany i taki synuś mamusi. Od jakiegoś czasu w dzień sam biegnie na nocnik jak chce siusiu i potem woła jak już nasiusia albo przynosi nocnik=powiem wam że u nas fajnie sprawdziły się naklejki - z każde siusiu na nocnik dostawał naklejkę na nocnik i sobie na niego naklejał. Kupka niestety tylko do pieluszki i jak chce kupkę to przynosi pieluszkę a na nocnik za nic wtedy nie siądzie - ale narazie daję mu z tym spokój bo dopiero od kilku dni robi kupkę bez bólu - w końcu leki zaczały działać. Ostatnio zdarza się że w dzień nie kładę małego spać bo nie za bardzo chce ale jak już uśnie to śpi nawet 4 godziny a potem wieczorem jest wojna przy zasypianiu, a jak nie idzie spać to spokojnie jest cały dzień a za to wieczorem zasypia w 5-10 minut i dużo lepiej śpi. teraz poprostu jak widzę że chce spać to idzie spać koło południa a jak nie to sobie biega. ostatnio u nas była bardzo ładna pogoda i kilka dni z rzędu byliśmy na plaży, Julek super się bawił w piasku, budował z Wiki zamki, ale troche w tym roku boi się wody(na basenie nie ma problemu)/ Dzieci oczywiście wysmarowałam kremem z filtrem a że ja nie lubię żadnych kremów i olejków to spiekłam się jak rak ale teraz fajnie czerwień zeszła i chyba jeszcze nigdy nie byłam opalona jak teraz. Pozdrawiam i postaram się dzisiaj lub jutro wysłać zdjęcia na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, Ewcia wyslalam fotki na interie takie z wycieczki i z domu, a z urodzinek przesle za jakis czas, bo oczywiscie jeszcze nie pomniejszylam. Byla wczoraj u nas moja przyjaciolka z coreczka troche mlodsza od Majki, pogoda dopisala, wiec caly dzien dziewczyny bawily sie na powietrzu, a dzis znowu pada. Gratuluje wyczynow nocnikowych, moja owszem powie ze zrobila kupe, czy siku, ale to wszystko do pieluchy, na nocniku posiedzi pare sekund, i koniec. Musze sciagnac pieluche, i mysle, ze zalapie. Dwa miesiace temu pozegnalysmy smoczka, a odbylo sie to bardzo szybko. Po popoludniowej dzemce gdzies polozylam jedynego smoczka, i zapomnialam gdzie;). Wieczorem przed spaniem obszukalismy caly dom, a po smoczku ani sladu. Tlumaczylam Majce, ze smok pojechal pociagiem do Bremen, i juz go nie ma. Przezywala troche, ale zasnela bez problemu, i nie domagala sie go wiecej. Nie spodziewalam sie, ze tak gladko pojdzie. Ewcia, i jak tam skora piecze? Oskarek taki dobry w sporcie, napewno jeszcze nie raz przyniesie jakis medal skoro juz teraz odnosi takie sukcesy:) Demiluna fajnie, ze macie blisko plaze, i dzieci moga swietnie sie pobawic.Ciekawy pomysl z naklejkami na nocnik;) Surfitka, ja tez tak podczytuje kafe, bo zwiazana jestem z tym topikiem,ale byl moment, ze Majka nic nie dala napisac, a wieczorami taka padnieta bylam, ze juz na nic sily nie mialam. Ciekawe co tam u Aguli slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) laski dziękuje za gratulacje :) Milka jejku Maja tak wyrosła,cudna jest !!! tyle czasu jej nie widziałam,że poznać sama bym jej nie poznała ;) boziu te nasze dzieciaki tak szybko rosną....a najbardziej widać to po innych aniołeczkach :) Milka kochana ty również świetnie wyglądasz !!! surfitko u nas to normalnie jest plaga komarów :O a jakiej firmy kupiłaś spray ? i czy on działa ? ja też muszę coś kupić bo normalnie nie da się wytrzymać :( gratuluję Ninusi kibelkowych wyczynów :) u nas z załatwianiem różnie jest.... 5 razy zawoła a 10 razy się zesika w majty :( ale już jest wielki plus bo chce siadać na nocniczek a kiedyś nie było o tym mowy :( a gaduła się zrobił z Erysia taki....nic a nic mu się buziuńka nie zamyka :) demiluna świetny jest ten pomysł z naklejkami :) Milka ja dziś wysmarowana śmietaną chodzę,piecze mnie jak cholera jeszcze wczoraj się doprawiłam :( agula,goba,katrina a co u was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nie pamietam dokaldnie, jutro sprawdze to ci na-pisze. Chyba bye bye mosquitos baby. Ale dla doroslych tez ja kiedy psikalam i nic jej nie bylo. A co do komarow to nie ma 100% skutecznosci, ale 90% bym powiedziala ;) tzn. ze3 france potrafia ukasic w determinacji, ale szanse na bable sa znacznie mniejsze, ja siebie tez pryskam i tez znacznie mniej mnie kasaja. A teraz upaly daja sie we znaki :o Co do nocnika Ewciu to u nas dokladnie jak u was, 5 razy zawola a 10 w pieluche..a raczej raz zawola a 10 w pieluche ;) Moze sprobuje jak Deminula z naklejkami, bo ma kczuszke na nocniczku i poic jej nie chce ;) Deminula, ja czytalam, ze chlopca nie powinno sie uczyc sikac na poczatku na stojaco tylko sadzac na nocnik jak dziewczynke, bo wlasnie potem sa problemy z nauczeniem robienia kupki. Lece na interie podgladnac Majeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, faktycznie Ewka ma racje. Mayeczka bardzo wyrosla i tak wydoroslala :) Sliczna z niej ksiezniczka. No i ty jak zawsze w formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne ubranka dla dzieci
Witam, zapraszam do zakupów ślicznych, modnych, kolorowych ubranek dla dzieci - używanych i nie tylko. Ubranka są naprawdę widealnym stanie, a ceny bardzo korzystne. Oto link: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5494996 Pozdrawiam serdecznie, jumbop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie u nas dzisiaj ciężi dzień, Juleczek cały dzień marudził i ciągle paluszki do buzi włada i dotyka miejsc gdzie piątki powinny się kiedyś pojawić, a do tego pogoda kiepska i nawet w ogrodzie nie ma jak się pobawić ani na spacer wyjść, byliśmy tylo godzinkę a Julek przyzwyczajony jest cały dzień na dworze się bawić i dzisiaj rozpacz bo deszcz padał. Surfitka Julcio siusia na siedząco, a kupka chyba nadal kojarzy mu się z bólem więc narazie nie zmuszam go - niech najpierw unormuje mu się wszystko bo nie chcę żey nocnik kojarzył mu się z bólem bo narazie jest sukcesz siusianiem, już wogóle nie zdarza mu się nasiusiać na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Ja was cały czas czytam ale nie mam czasu pisać,Ewcia dziękuje za pamięć:) U nas czas szybko leci,te dziewczyny które mają po dwójeczkę maluchów wiedzą o czym mówie:)Ale i tak muszę przyznać że Mateuszek jest grzecznym dzieckiem za to moja Vanesska od urodzenia mały psotnik hehe:)Miał pare razy koleczkę ale ogólnie dobrze się chowa i mało płacze.Smoczka absolutnie nie chce i tylko by cyckał cycusia do tego stopnia że na butelkę z mleczkiem też się wypina a ja jeszcze z miesiąc chce pokarmić i koniec bo i tak już mam mało czasu dla Vanesski i z tego powodu serce mnie boli ale tak to już jest a on lubi sobie powisieć na cycku.Za 3 tygodnie lece z dziećmi do Polski na 1,5 miesiąca to trochę odsapne bo mama mi pomoże bo tak to tutaj ciągle sama z dwójką bo mąż cały dzień w pracy,czasem jest ciężko...ale nie żałuje że jest Mateusz,jest kochany:)Dziękuje wam w ogóle za miłe komentarze na nk:) Wszystkim naszym wspaniałym dzieciaczkom życze wszystkiego co najlepsze z okazji drugich urodzinek-moja Vanesska kończy 2 latka za 3 dni,w sobotę imprezka:)Postaram się częściej odzywać o ile czas pozwoli:) Goba a co u ciebie kochana,jak ty sobie radzisz????Jak mała Paulinka się chowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! Pospalysmy dzisiaj do 9!!! Problem mam ze spaniem, bo Majka spi ze mna, i jak tylko wyczuje, ze mnie nie ma to cyrk, nie no tak nie da sie zyc. Zawsze ja usypialam, i wychodzilam z sypialni, a teraz???!!!! Nie wiem co poczac;( Ewcia dzieki za komplementy:) Ty tez wygladasz swietnie przy 2 chlopcow!!!! Gratuluje! A Majcia owszem zmienia sie bardzo, jak ogladam zdjecia, to sama jestem w szoku. Przechodzila juz wszystkie fazy podobienstwa. Najpierw ja, potem wcielila sie w moja mame, teraz upodabnia sie do tatusia. Ciekawe jak to sie wszystko skonczy he, he. Katrina kochana ale twoje dzieci sliczniusie, Mateuszek juz duzy chlopiec, fajnie, ze cycem karmisz, teraz dopiero widze, jakie to szczescie dla dziecka ten cyc, i przytulanie do mamy:) No ale czasochlonne. Dziewczyny u was plaga komarow po tej powodzi zapewne, a u nas plaga kleszczy, to jest dopiero stres!!!!Boje sie tego cholerstwa jak nie wiem, jednego juz mialam, wyciagnelam, i glowa zostala, wydlubalam te resztki igla, dezynfekowalam co chwila, i zaczerwienienia na szczescie nie bylo. Demiluna jak Julianek? Mecza go zabki? Surfitka jak Ninka, bawi sie z pieskiem? Mowi jakies wierszyki? Moja ma faze na wierszyki, i powtarza ciagle swoje 4 wierszyki jednym ciagiem;) Ciekawe co u Mierzejki i Anulki slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki..... oj u nas duzo zmian i zamieszania... maciek na szczescie wyzdrowial i obylo sie bez szpitala, dostal 2 antybiotyk i pomoglo pomalu.... od soboty juz mamy klucze do nowego domku i robimy sobie wszystko ale juz jutro idziemy na swoje bo teraz jestesmy u mamy... mowie wam czasu brak kupe zamieszania i zalatwiania jest przy tym a moj caly dzien w pracy wiec ja nono stop latam i biegam... ale warto jest jak jutro juz idziemy do nowego domku.... a maciek tak tam szaleje niemozna go dogonic i balkon mamy ogromny takze jest super... widze ze imprezki juz trwaja na 2latka.... unas za tydzien robimy urodziny z parapetowka polaczone mamy bedzie 10osob starszych i 3 dzieci ...takze nie jest zle..... DLA NASZYCH MAŁYCH 2LATKOW DUZO DUZO ZDROWKA, USMIECHU NA CODZIEN IWSZYSTKIEGO NAJEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Podczytuje was niemal codziennie, ale brak czasu na pisanie . Pracuje 4-5 dni w tygodniu do poludnia jak P jest w domu , mijam sie doslownie z nim w drzwiach i on idzie do pracy . Pogoda piekna na dworze wiec cale popoludnie spedzamy na dworze . A jak wracamy to obowiazki domowe wzywaja . W domu sajgon, bo tatus im prawie na wszystko pozwala byle mu nie dokuczaly ;) , obiad trzeba ugotowac itd, itd ... Teraz chwila spokoju , bo starsza jeszcze spi a Gabi jak zwykle o 6 rano juz wyspana , nie wazne o ktorej pojdzie wieczorem spac. Moje kiedys ladnie zasypialy same w lozku a teraz musze sie z nimi polozyc - 5 min i ladnie spia , a tak to bija sie i kloca w lozku z pol godziny zanim zasna. Gabi rozgadala sie niesamowicie, kaskader wszedzie wlazi , wszedzie biegiem, zapatrzona w siostre jak w swiety obrazek , chce robic wszystko co ona, ubierac sie jak ona ;) Nie bylismy jeszcze na bilansie dwulatka , tylko tak u lekarza bo bardzo kaszlala i mamy najnowsze dane :P : wazy 13 kg i ma 86 cm :) U nas na szczescie komarow nie widac, ale tam gdzie mieszka tesciowa to zywcem zjadlyby !! Dziewczyny , my mamy oprocz czegos przeciw komarom takze sztyf po ukaszeniu przez komara. Polecam bardzo cos takiego , bo zawsze ta cholera gdzies wlazie i ugryzie , ja mam uczulenie na ich jad i zaraz puchne i swedzi okropnie z tydzien a jak posmaruje to naprawde dziala cuda :D Ewcia, Milka ale z was laski , wygladacie kwitnaco :) Maya slicznie rosnie , tak z niej juz panienka . Gratuluje Oskarkowi wyczynow sportowych i zycze dalszych takich wynikow :) A moj zieciunio to kawaler ze ho ho !!! Buziaczki dla niego od narzeczonej . Katrina ale ci chlopak rosnie :) Pewnie wesolo masz teraz w domku , a jak Vanesska zazdrosna o braciszka ? Ewelona gratulacje nowego mieszkania , niech wam sie tam dobrze mieszka :) Demiluna to super , ze Julcio tak ladnie radzi sobie z siusianiem na nocnik , zuch chlopak !!! Surfitka szykujecie sie do imprezy urodzinowej ? Pozdrawiam was , buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski pamietacie mnie jeszcze ? daawno nie zagladalam ale dzisiaj jakos mnie naszlo prosze ile wpisow mam d nadrobienia :-) milka co do kleszczy...szczepilas sie? my w hessen przyjelismy rok temu szczepienie wszyscy -darmowe, powiedzialam tylko ze jedziemy na urlop na bayery a tam spore zagrozenie no i lekarz zaszczepil u nas leci dzien za dzien strasznie szybko tobias skonczyl wczoraj 2 latka :-) spory facet z niego, ale malo mowi :-( tzn mowi po swojemu i ciezko sie z nim nieraz dogadac nocnik mamy zakupiony od roku i rownie od roku mija go szerokim lukiem walac ostro w pampersa...a jak zrobi kupe to sie chowa i wola " fee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cichoooooo Ninka duzo zdrowka, szczescia i samych radosnych dni w Twoim zyciu zyczy ciocia Aga , Kamilka i Gabi 🌻 🌻 🌻 U nas wszystko Ok , ladna pogoda nam dopisuje to siedzimy ciagle na dworze . Ewelona , jak tam po urodzinkach i parapetowce ???? Ewcia snilas mi sie wczoraj, ze wydalas swoja wlasna autorska ksiazke :D Surfitka , jak sie ma nasza panna w dniu swoich urodzinek ? Aisha a ciebie gdzie wywialo ?????????? Pa laski, lece do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnostwo całuskow dla naszej NINKI....... duzo duzo zdrowka, usmiechu i wszystkiego najlepszego..... agula my dopiero w sobote mamy imprezke takze jeszcze... i rzeczywiscie pustki tu jakies.... my tymczasem probujemy sie odnalez w nowym miejscu tzn powiem wam ze mi jest tak dziwnie niby lepiej to napewno ale jakos tak.... pewnie za jakis czas.... katrina mateuszek rosnie jak na drozdzach...juz duzy fajny bobo jest a waneska super starsza siostra... przylatujecie 1lipca akurat w moja 4 rocznice slubu.... tyle teraz na glowie ze nawet zapomnialam ze to juz niedlugo.... nieobijac sie dziewczynki...piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, bardzo dziekuje za zyczenia i pamiec :) Jak dzis Ninka? Ano niespecjalnie grzeczna dzis byla. Od niedzieli jestesmy bez smoczka, po rpstu sie zepsul z moja pomoca :P No i Ninka stwierdzila ze jest zepsuty i sie nie da go juz ssac. Plakala troche w niedziele, wczoraj wspomniala o nim raz, a dzis wogole ! Ale musialam jej juz zabrac, mimo ze kilka tygodni kupilam nowy ( stary byl nie do domycia, weszla woda do srodka i zaczal cuchnac). Tak bardzo ssala ze az przy tych upalach sobie dziuba odparzyla :o Bo ida jej te piatki i chyba to jej troche pomagalo. No ale cos kosztem czegos. Nie ma dzemki popoludniowej, bo jak stwierdzila jest juz duza dziewczynka. Chodzi jak zombie niewyspana, widze, ze chce jej sie spac i ja lamie, aklade do lozka, ale gdzie tam...damy rade ;) Mi w sumie to by bylo na reke gdyby chodzila wczesniej przez to spac, albo dlauzej spala. Ale niestety nie ma tak dobrze. Najblizsze plany to ostro biore sie za nocnik ! Wszystkiego dobrego dla Vanesski ! Agula, jak pogoda ladna to od razu jakos tak weselej czlowiekowi :) I wiecej energi ma :D Ewalona, no my tez torta przenieslismy na sobote. Jakos wszyscy w weekend maja wiecej czasu, a dzis to by dmuchanie bylo o 7 wieczor, wiec bez sensu. No i pisac, pisac dziewczeta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) 100 lat,100 lat i wszystkiego najlepszego dla Ninusi 🌻👄🌻 spóźnione ale szczere życzenia dla Gabrysi i Kamilki 🌻👄🌻 wszystkiego najlepszego laleczki moje kochane synóweczki !! agula one urodzinki chyba miały 10,11 - tak dobrze pamiętam ? a może się machłam ;) buhaha ja i książka ;) dobre hihi ale jaja a o czym ją napisałam ???;) oj agula współczuję :( to ty bidulko 24 h na szybkich obrotach :( ewelona jak tam u was ? kurcze u nas już 2 dzień mamy montażystów bo zmieniamy piec...pierwszy piec bardzo dużo nam palił bo w tym roku spaliliśmy aż 17 ton miału + drewno :( panowie montażyści powiedzieli nam że tym piecem śmiało można by ogrzać 3 domy takie jak nasz :( eh dosyć że firma wcisneła nam za duży piec na nasz dom to pozatym spierniczyli nam instalacie centralną :( i teraz trzeba wszystko wyprowadzać :( ale czy będzie dobrze ? kurcze nie pozwoliłam im kuć w ścianach więć nie wiem jak to będzie,jutro będziemy rozmawiać z szefem tej ekipy...dziewczynki normalnie mam doła :( nowa instalacja która nas sporo kosztowała a teraz jeszcze przeróbki,ciekawe ile zapłacimy. życzę spokojnej nocki,dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, a czemu masz te przerobki ukladu? Masz zamkniety czy otwarty? Wiesz, ja tu mam wykwalifikowanego speca od instalacji kolo siebie ;) , wiec jak cos chcesz wiedziec i sie upewnic to pytaj ! A dziewczynki Aguli maja urodzinki w przyszlym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona,surfitka jakoś nie widziałam waszych postów :( gratki dla Ninusi za pożegnanie smoka :) napewno z nocniczkiem to będzie już z górki ;) mamusiu dacie sobie rade,masz wprawe :) oby Ninusi szybko ząbki wyszły 👄 Erysiowi też 5 jeszcze nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no tak 21,22 ?? tak mają aguli córy ? surfitko u nas jest zamknięty układ,,,a przerabiają bo ogrzewanie podłogowe nie ma mięszacza :( jest jedno zasilanie a powinny być dwa,brak pąpki na zasobnik ciepłej wody,zakładają czujnik pokojowy i odpowietrzniki automatyczne a rurki w kotłowni do tej pory mieliśmy z alu - pex a teraz będziemy mieć w miedzi. może jeszcze coś ale nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, generalnie moj maz odeslalby tych nowych instalatorow ( o starych nie wspominajac), do prawa budowlanego z wrzesnia 2009 na temat kotlow na paliwa stale i zamknietych ukladow ( naczynie przeplywowe i zawor bezpieczenstwa nie jest wystarczajace dla ukladu zamknietego). Tu chodzi o wasze bezpieczenstwo i uklad powinien byc otwarty, chyba ze montujecie specjalny kociol wyposazony fabrycznie w zabezpieczenia takie jak np, wezownica schladzajaca, albo wymiennik plytowy w kotlowni. No chyba ze zmieniasz na kociol gazowy to ok, uklad moze zostac zamkniety. A co masz w scianach? Tez alupexa? I co, nie zmieniasz tego? Jesli tez masz alupexa, moj maz doradza abys na uklad grzejnikow tez zalozyla mieszacz, nawet bez silownika z reczna nastawa temperatury. ( bo domyslam sie ze nie chcesz kluc scian, a sama zmiana rurek w kotlowni niewiele wnosi). Jesli oczywiscie zostajesz na kotle weglowym. I powinno lepiej dzialac. A generalnie na twoim miejscu zmienilabym na gaz ( jesli oczywiscie masz taka mozliwosc). Nam za cala zime lacznie z ciepla woda i kuchenka wyszlo ok 3,5 tys zlotych za caly sezon ( listopad - kwiecien) utrzymanie 240 m . kw. domu. ;) Powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko dzięki za informacje :) u nas niestety nie ma możliwości aby zamontować kocioł gazowy :( mieszkamy 120 m od drogi i wjazdem 5m leci już prąd i woda wcześniej nie myśleliśmy o gazie ziemnym,a teraz nie ma sensu kopać wjazd :( U nas było już kilku instalatorów i wszyscy takie same proponowali nam rozwiązania - a wię musi być dobrze :) tak myślę ;) buziam Was dziewczynki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane na poczatku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTOW I SOLENIZANTEK . U nas wszystko postaremu Julia mało nadal mowi ale strasznie zato jest nie grzeczna ,ale wszystko rozumie ,na nocniczek usiadzie zrobi siusiu i kupke ale sama nie zawoła,,dodałam jej nowe fotki nas nk ,co domnie to przefarbowalam sie na rudo ,a co tam trzeba sie zmieniac.Co do starszej corki to idzie od wrzesnia juz do gimnazjum ooo matko jaka juz jestem staara....kochane ja was czytam prawie codziennie ale nie mam weny na odpisywanie ,jestem strasznie zmeczona wieczorami bo od rana pracuje a potem dom i dzieci ,moja jula tez nie spi w dzien i chodzi takto o 20stej spac ale potem sie budz juz o 8rano kochane caluje was wszystkie goraco dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tez zycze wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego !!! Szkoda ze tak malo piszecie. :( Nina wrocila do spania w dzien. O smoczku juz nie ma nawet wspomnienia. Generalnie jest marudna, ale to na pewno przez zeby, ma bardzo popuchniete dziasla z tylu :o Wczoraj dmuchalysmy swieczki na torcie, Nina byla wniebowzieta ze miala spiewane 100 lat :) Ewcia, no szkoda ze sie nie da z tym gazem, a ci pierwsi wam tak schrzanili ta instalacje. A powiedz mi tak z czystej ciekawosci, chyba ta podlogowka za ciepla byla, niezbyt komfortowe? Teraz na pewno bedzie lepiej. Agula, a ty jak tam? Imprezka za tydzien czy juz teraz? Milej niedzieli zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) kasiu fajnie,że znalazłaś chwilkę aby nam coś napisać :) widziałam Julcie jest śliczna i tak wyrosła :) surfitko biedna Ninusia 👄 kurcze te zęby to są okropne :( dużą imprezke robiliście z okazji 2 urodzinek córuni ? Surfitko piec już mamy zamontowany i gościu nam powiedział,że mamy szereg zabezbieczeń które chronią przed przegrzaniem kotła i wzrostem temperatury....yhm ale jak to jest to ja nie wiem :) ja i mąż jesteśmy laikami i ufamy fachowcą - hihihi musi twój mąż podskoczyć do nas i zobaczyć czy wszystko faktycznie oki ;) a jeśli chodzi o temperature podłogówki to było spoko,bo mąż regulował ciepło zaworem termostatycznym :) laseczki goba,aisha,hanio,martusia,camomilla i pozostałe inne co u was słychać jak dzieciaczki napiszcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Ewciu ;) , ze sa te zabezpieczenia. Moj maz jest troche przewrazliwiony, bo widzial sporo przykrych sytuacji juz , przez spaprane instalacje ( no i jest swiezo po szkoleniach i uprawnieniach to pamieta to i owo ;) ) . Nawet nasz dalszy sasiad trafil do szpitala z powodu wybuchu kotla :o Jak kiedys podjedziemy do Czestochowy to czemu nie, pewnie ze zagladniemy do was ;) A imprezka nie byla duza. Byla moja siostra z dziecmi i dziadkowie. A dzis ma przyjsc brat meza z zona, bo wczoraj go nie bylo w Krakowie. Czyli po prostu rodzice chrzestni i dziadkowie ;) Jak podrosnie to bede organizowac bardziej uroczystosci dla dzieci, ( pewnie i dla doroslych tez w drugim terminie), ale poczekam az pojdzie do przedszkola i bedzie miala wiecej kolezanek i kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Ewcia , dzieki za zyczenia na zas ;) Rzeczywiscie , moje sa z 21 i 22 , wiec to juz jutro Gabi na urodzinki. Ale impreze robimy za tydzien , bedzie ok 15 osob. Torta zamawiam z piekarni , bo musi byc z obrazkiem ksiezniczki Ariel - na szczescie obie zakochane sa w jednej i tej samej ksiezniczce :P , obiad tez zamawiam w restauracji , zrobie tylko jakies zimne zakaski . podlogowka, instalacje grzewcze ... dla mnie czarna magia o czym piszecie ;) SUrfitka, dobrze ze Ninka wrocila ci do spania w dzien , bynajmniej masz chwilke spokoju i czasu dla siebie. Moja niestety juz nie spi od okolo 2 miesiecy :O czasem zdarzy sie jej zasnac w samochodzie jak gdzies jedziemy popoludniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona, spoznone ale szczere zyczenia dla Maciusia z okazji urodzinek , duzo zdrowka i usmiechu na buzi 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego naj najlepszego dla wszystkich naszych dwulatków! Co nowego?w zasadzie nic...praca dom i tak w kółko! Kinga bardzo jest za mim meżem i Krystianem jak ide do pracy ja to mówi pa,pa,buziaka daje drzwi otwiera a jak maz idzie to płacze.........czyżbym była wredna matka!!!ja trzymam rygor-oczywiście nie do przesady a maż pozwala i wtedy wiadomo dziecko lgnie tu gdzie mu lepiej!!!!!!!!!!!! Surfitko pytałaś sie chyba w jakim proszku pierzemy rzeczy ja od urodzenia w proszku dla dorosłych a z plamami nie mam problemu jako tako bo mam full ciuszków dostałam i jak plama to nie żal mi wyrzucić! Za tydzień koniec roku !krystiamn sie cieszy ! Pisałam ze chodzi na karate i te zajęcia nawet w wakacje beda 3 razy w tygodniu ciesze sie bi n igdzie nie jedziemy a przynajmniej bedzie miał rozrywke! Byłam z dzieciakami i moimi rodzicami w aquaparku było super! Ale sie wkurzyłam-kinga juz nie sika woła i ubrałm jej strój kąpielowy! a baba do mnie ze powinna mieć takia pieluche do pływania!!!!!!i ze nie moge z nia do wody wejść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja i tak swoje weszłam ale sie ta baba pultała ze szok!!! ale fajnie było-w wodzie czuj esie jak ryba!Krysti tez a on cały czas zjeżdzał ze zjezdzalni! Byłam na wyborach oddać głosik,potem na zakupach i teraz czas na kompa i kawke jeszze jutro wolne i do pracy!teraz mam 4dni wolne a mój mąż 4 dni do pracy a pożniej ja na 3 dni do pracy on 3 dni wolne dobrze ze jakos to idzie i tak w kółko! Kinia nic ni emówi nadal po swojemu!w czartek kończy 2 latka i tez w czwartek wyprawiamy-beda dziadkowie,i chrzesni robimy w domku! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Mam nadzieję, że nie wypisałyście mnie jeszcze z kafe;) Pod mój dach powrócił internet, więc obiecuję, że będę pisać. Tylko najpierw doczytam, co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×