Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

No ja na grube zakupy tez planuje w kwietniu, a moze dopiero w maju :) A teraz tak po troche, zawsze cos kupie malej i juz ma duzo ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to może faktycznie za wcześnie wszystko kupuje ale od duszego czasu śni mi się że dzidzia urodziła się wcześniej a ja nic nie mialam i tak jakoś się za to wczesniej biore pewnie się uspokoje jak juz wszystko z listy będe miala... Mam jeszcze pytanko czym robicie sobie okolice bikini bo ja do tej pory robiłam kremem vit ale teraz juz się obawiam i zaczełam maszynko nie powiem żeby to bylo mile przedewszystkim juz z dwa dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia, no ja mam z tym problem :o Nie widac juz nic, totalna lustrzyca w moim przypadku jest teraz. Na razie cos tam na slepo podgalam a potem to nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo ostatnio to sobie lustro polozyłam na kibelku i jakos cos tam dalam rade chyba niedługo to faceta będe prosic o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie dzisiaj była przepiękna pogoda. Kurtkę wsadziłam do plecaka i nawet w bluzie było mi gorąco. Wróciłam z uczelni masakrycznie zmęczona. Kręgosłup chyba zaraz mi pęknie w pięćdziesięciu miejscach :P Przed chwilką obejrzałam sobie zdjęcia - super brzuszki. Postaram się też coś wysłać ale chyba dopiero w przyszłym tygodniu. Jutro mam egzamin wiec do południa jeszcze muszę się pouczyć. A co do depilacji to mój mąż doskonale wie, że czeka go to na dniach. Oczywiście już musiał mi to robić, więc użyliśmy do tego jego maszynki elektrycznej hihihi i było ok. Przynajmniej mnie nigdzie nie zaciął. Bo ja już dawno nic nie widzę, a on zawsze ma ze mnie ubaw jak widzi jak się męczę, żeby zajrzeć jak wyglądam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jeszcze sobie sobie radze z maszynką i to całkiem nieźle chociaż przed ciążą było znacznie prościej ;) mi udało się zalogować jutro wkleje jakieś fotki ale z przed ciąży kurcze jeszcze nie zrobiłam sobie foteczki z brzuchem ale postaram się to nadrobić i odrazu wyśle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upeklam wlasnie ciasteczka owsiane- ale sie juz ich najadlam az mi ciezko:O za to Sofijka zaczela brykac chyba z radosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka właśnie nie mąż wrócił z roboty i znów mnie wkurzył nie lubie jak ktoś coś obiecuje i nie dotrzymuje słowa a jemu zdaeza się to notorycznie i o to te kłótnie ale mam nadzieje że będzie lepiej a on dorośnie tylko nie wiem kiedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje ze to cecha harakteru nie dorastania, ale harakter mozna ksztaltowac, Alkatraz nie popuszczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie mu nie odpuszcze ja zawsze wywiązuję się z tego co mówie i oczekuje tego od innych a zwłaszcza od męża, ale on nie wyniósl tego nawyku z domu, ale jeszcze mam nadzieje że się nauczy a jak nie to go zabije najwyżej posiedze 5 lat za kłusownictwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz w chwilach słabości mam wrażenie, że do Ciebie dołączę. Dla mnie najgorsze jest wmawianie mi, że coś powiedziałam albo nie powiedziałam, w zależności co mu akurat pasuje, bo np nie dosłyszał. Normalnie wkurza mnie to jak nie wiem. Ale my się raczej nie kłócimy, a jeśli już, to nie o nas, tylko o jakieś tam rzeczy - raczej poglądy, zdania hihi Więc to chyba nie groźne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to dzisiaj ciągle budziłam się i latałam do łazienki. Wiecie co mi się śniło, i to za każdym razem jak wreszcie udało mi się zasnąć. Że gdzieś jestem, oczywiście nie mam jak pojechać do lekarza, a zaczynam krwawić. Działo to się w różnych miejscach (na uczelni, w hipermarkecie itp..), zawsze szłam siusiu i widziałam zakrwawioną wkładkę i papier. Normalnie taki koszmar, że szok!!!! Dobra teraz uciekam do nauki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
cześć dziewczynki ja juz po śniadanku, teraz popijam kawusię.wczoraj bylam u gina i znow mam 3 tyg zwolnienia i lezenia bo znowu są skurcze, oj jak tak dalej pojdzie to czeka m,nie chyba przedwczesny poród. na dodatek od rana czuje swiąd w tamtych okolicach i nie wiem czy mnie jakis stan zapalny nie dopadl:( w pon musze sie znowu przejsc do gina. a USG mam na 14.04. Alkatraz ile jestescie po ślubie? bo moj mąż na początku też był okropny, dopiero teraz dojrzał do wielu rzeczy (po siedmiu latach!!!!) wiec twoj tez kiedys dorośnie, nie martw się. faceci to duże dzieci:) acha i prosze o wyslanie mi hasla na maila i z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
cześć dziewczynki ja juz po śniadanku, teraz popijam kawusię.wczoraj bylam u gina i znow mam 3 tyg zwolnienia i lezenia bo znowu są skurcze, oj jak tak dalej pojdzie to czeka m,nie chyba przedwczesny poród. na dodatek od rana czuje swiąd w tamtych okolicach i nie wiem czy mnie jakis stan zapalny nie dopadl:( w pon musze sie znowu przejsc do gina. a USG mam na 14.04. Alkatraz ile jestescie po ślubie? bo moj mąż na początku też był okropny, dopiero teraz dojrzał do wielu rzeczy (po siedmiu latach!!!!) wiec twoj tez kiedys dorośnie, nie martw się. faceci to duże dzieci:) acha i prosze o wyslanie mi hasla na maila i z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karka no króciutko bo 15 wrzesnia 07 sie pobraliśmy a przed ślubem znaliśmy sie jakies 1,5 roku więc chyba się docieramy, ale czasem mam wrażenie że jego kosmici porwali i nie wie na jakim świecie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karka no króciutko bo 15 wrzesnia 07 sie pobraliśmy a przed ślubem znaliśmy sie jakies 1,5 roku więc chyba się docieramy, ale czasem mam wrażenie że jego kosmici porwali i nie wie na jakim świecie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ale dzisiaj sobie pospałam jak nigdy.Ja od trzech dni spie super i szok nie wstaje na siusianie chyba pęcherz mi sie powiększył bo tak to musialam ze dwa trzy razy:):):) Z moim mężulkiem na samym początku bylo super potem zaczoł się psuc ze prawie się roztaliśmy ale wiem że te awantury byly o pieniadze i wogóle było nam wtedy ciężko.Bardzo się zmienil jak zamieszkaliśmy w anglii doslownie o 180 stopni i na tą pozytywna strone oczywiście.Teraz też się kucimy ale to naprawde o drobnostki.Widze że jakość życia bardzo ma wpływ na związek.Mówią że pieniądze nie dają szczęścia ale to nie prawda bo bez znich jest życie do kitu i właśnie wychodzą wtedy różnego rodzaju problemy.no przesyd tez nie zadobry ale my jesteśmy posirodku więc jest dobrze. Karka zaraz wyśle ci mejla🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jesteśmy zadlugo małżeństwem bo 6 miesięcy, czasem mam wrażenie że mojego ślubnego porwali kosmici ;) mam nadzieje że jak urodzi się malutka to dorośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ale się dzisiaj wyspalam chyba za wszystkie czasy.Ale teraz od trzech dni śpie super i szok nie wstaje na siusianie chyba pęcherz mi sie powiększył bo tak to musialam ze dwa trzy razy:):):) Z moim mężulkiem na samym początku bylo super potem zaczoł się psuc ze prawie się roztaliśmy ale wiem że te awantury byly o pieniadze i wogóle było nam wtedy ciężko.Bardzo się zmienil jak zamieszkaliśmy w anglii doslownie o 180 stopni i na tą pozytywna strone oczywiście.Teraz też się kucimy ale to naprawde o drobnostki.Widze że jakość życia bardzo ma wpływ na związek.Mówią że pieniądze nie dają szczęścia ale to nie prawda bo bez znich jest życie do kitu i właśnie wychodzą wtedy różnego rodzaju problemy.no przesyd tez nie zadobry ale my jesteśmy posirodku więc jest dobrze. Karka zaraz wyśle ci mejla🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ale się dzisiaj wyspalam chyba za wszystkie czasy.Ale teraz od trzech dni śpie super i szok nie wstaje na siusianie chyba pęcherz mi sie powiększył bo tak to musialam ze dwa trzy razy:):):) Z moim mężulkiem na samym początku bylo super potem zaczoł się psuc ze prawie się roztaliśmy ale wiem że te awantury byly o pieniadze i wogóle było nam wtedy ciężko.Bardzo się zmienil jak zamieszkaliśmy w anglii doslownie o 180 stopni i na tą pozytywna strone oczywiście.Teraz też się kucimy ale to naprawde o drobnostki.Widze że jakość życia bardzo ma wpływ na związek.Mówią że pieniądze nie dają szczęścia ale to nie prawda bo bez znich jest życie do kitu i właśnie wychodzą wtedy różnego rodzaju problemy.no przesyd tez nie zadobry ale my jesteśmy posirodku więc jest dobrze. Karka zaraz wyśle ci mejla🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
cześć dziewczynki ja juz dawno po śniadanku, teraz popijam kawusię.wczoraj bylam u gina i znow mam 3 tyg zwolnienia i lezenia bo znowu są skurcze, oj jak tak dalej pojdzie to czeka m,nie chyba przedwczesny poród. na dodatek od rana czuje swiąd w tamtych okolicach i nie wiem czy mnie jakis stan zapalny nie dopadl:( w pon musze sie znowu przejsc do gina. a USG mam na 14.04. Alkatraz ile jestescie po ślubie? bo moj mąż na początku też był okropny, dopiero teraz dojrzał do wielu rzeczy (po siedmiu latach!!!!) wiec twoj tez kiedys dorośnie, nie martw się. faceci to duże dzieci:) acha i prosze o wyslanie mi hasla na maila i z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzucholki :) jak samopoczucie? u mnie dzis sloneczko, wiec od razu lepiej :) Milka dzieki za info, tylko, ze ja przed ciaza (i w poprzeniej zreszta tez) w ogole nie chorowalam. Ja z gatunku tych, ktroych trzeba mlotkiem potraktowac, zeby cos sie dzialo. Wszystko, co mnie spotyka w tej ciazy to same nowosci, o ktorych wczesniej (na szczescie) sie tylko uczylam... a teraz mam praktyke. Z wyjatkiem herpesa oczywiscie, bo ten mi towarzyszy odkad pamietam, regularnie raz w roku. Wiec albo nagle mnie oslabilo albo normalnie nie wiem co.......... Czekam z niecierpliwoscia na czerwiec, wrecz odliczam dni, a to sie jak na zlosc tak ciagnie jak \"stara guma od majtek\" :( Martusia dzieki za mile przywitanie i to, ze o mnie myslalas :) slodkie to ;) podaje mojego maila madziara.77@wp.pl Dzis moj brat ma slub w polsce a ja tylko wzdycham.... no coz sila wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malinka no i powiedz jak ten wózeczek się sprawuje bo ja na przyszlom sobote jade kupić.Malinka jak dobrze pamietam to ty jesteś położna powiedz mi serce jak trzeba rozrobić spirytus do pępka dla maluszka bo cos dzisiaj tak o tym myślałam a zapomnialam juz...zaraz wysle mejla Karka dbaj o siebie i nygusuj ile wlezie na pewno na zdrowie ci to wyjdzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz sprawdzić skrzynke... Sprawdzisz ten wózek to pewnie dopiero w czerwcu ale tylko powiedz czy jest ok i czy z ta gondolka kupiłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, wozeczek cudny, super w prowadzeniu. Fajnie jest pomyslany raincover masz do dzidzi dostep z boku, nie musisz calego odpinac. No i kosz na zakupy fajny. Bardzo jestem zadowolona. Ta torba (carrycot) przyda mi sie na pewno do podrozy samolotem i na codzien, zebym wozka na gore nie musiala tachac. spirytus do pepka ma byc 70% ale jak nie chcesz sie bawic w rozcienczanie spokojnie te gaziki leko wystarcza. I co wazne tylko raz dziennie mozna przemywc spirolem, bo w przeciwnym razie uszkodzisz tkanke i moze sie wdac zakazenie. Znam kilka takich przypadkow,gdzie mamy swoja nadgorliwoscia zrobily krzywde dzieciaczkom. A tutaj w uk uzywaja soli fizjolog do przemywania...Ale i tak wydaje mi sie, ze najwaznejsze jest nie moczyc pepucha podczas kapieli ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×