Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dziewczyny! Wypowiedzcie się proszę na temat wanienek dla maluchów! Lepiej kupić taką profilowaną czy nie?Co myślicie o wanienkach na stojakach i kąpieli dziecka w pokoju a nie w łazience?Zastanawiam się też nad kupnem takiej uniwersalnej wanienki, przewijaka i komódki w jednym. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek, słyszałam same złe opinie na temat wanienek profilowanych-wg mam z forum, jak i również moich koleżanek. Najlepsze są zwykłe wanienki. Wersja na stelażu jest dobra, bo nie trzeba sie schylać. Ja niestety bedę musiała baaardzo kombinować, bo ten który projektował łazienki w moim bloku, przewidział je raczej jako schowek na miotły a nie do normalnego rodzinnego uzytkowania. Chyba będziemy kąpać w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wanienekja mam narazie taka mała do 6 miesięcy na drewnianym stolazu z przewijakiem mam nadzieje że się sprawdzi.A stolaż to super rzecz bo kręgosup przynajmniej nie boli i zawsze lepiej maluszka się kąpie.Jestem zdania że jak maly podrośnie to kupie troche większą a z tej zostanie mi super przewijak na duszy czas.co do profilowanej tez nie slyszalam zbyt duzo opini.Jak mała będzie solidnie siedziała to juz chyc do normalnej wanny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Milka dziękuje za hasła,już się zalogowałam i wysłałam pierwsze fotki:) Co do wanienek to uważam że takie na stelażu są na pewno dużo wygodniejsze,ja chyba będe kąpac normalnie w pokoju,zresztą jeszcze zobaczę.Muszę zacząc się rozglądac za wszystkim powoli bo mnie poród zastanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba przekonałyście mnie do zakupu wanienki na stelażu z przewijakiem w jednym. Upatrzyłam fajną na allegro i już licytuję! Dzięki babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fajnie bo ten stolaz ma kuleczka i moge wanne chyc do łazienki albo w pokoju kąpac zobaczymy jak to jeszcze bedzie... Właśnie spojrzałam na moja liste i tez mam jeszcze sporo do kupienia a chcialam miec juz wszystko tak na36 tydzień ciąży bo moj maly urodził się w 37 tc więc wole być gotowa... może mąż dzisiaj wczesniej skończy prace to wtedy się wybierzemy na male zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Martusia też właśnie muszę kupic coś takiego,zaraz jadę po męża więc też go chyba wyciągnę na małe zakupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrinka wpisz się jeszcze w kontakty:):) Uciekam obejrze sobie jakis filmek znalazłam własnie w płytkach romantyczną komedie polska dla czego nie dawno nie widzałam a w czoraj zaserwowalam sobie Dirty dancing jakos mnie ten film rozluznia chociaz że oglądałam go juz ze sto razy :):):) No to zmykam sobie ponygusować.... A jeszcze jedno jak tam u was znogami bo mi ostatnoi zaczeły puchnąć i to sporo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Dzięki Martusia;)A do kontaktów już się zapisałam,ja też już uciekam bo muszę jechac po męża,może pózniej tu zajrzę,pozdrawiam dziewczynki i wasze brzusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu! Z nóżkami mam problemy ale póki co tylko wtedy, kiedy ubieram kozaczki-dlatego ograniczyłam po ostatnich opadach sniegu chodzenie w spódniczkach z czego mój Mężuś nie jest za bardzo zadowolony:P Za to jak chodzę w półbutach na szczęście nie mam większych problemu choć wydaje mi się, że ten problem u każdej z nas jest tylko kwestią czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie też dzisiaj leje, w ciągu 10 min w drodze z przedszkola do domu tak przemokłam że wszystko było do zmiany. Teraz siedzimy z małą i rozgrzewamy się ciepłym mleczkiem. Ja we wtorek mam wizytę w szpitalu-w związku z tym że mam grupę rh- będę miała podawany zastrzyk, a w srodę mam badania krwi i moczu w kierunku cukrzycy i przy okazji spotkam się z położną. Podaję mojego maila prześlijcie namiary jak możecie demiluna@interia.pl W najbliższym czasie mam zamiar zrobić zakupy-chcemy w kwietniu kupić łóżeczko, przewijak z wanienką i resztę ubranek, a dla mnie rzeczy potrzebne do szpitala bo wstyd się przyznać ale nie mam w domu żadnej koszuli bo poprostu nie lubię. Na czerwiec chcę tylko zostawić kupienie kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka teraz powinno grac:) Polknelam a na koncu w adresie, ale dobre bylo, mniam, mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale dziś miałam straszną noc i straszny początek dnia, wczoraj pokłóciłam się z mężem tak mnie wkurzył że nie mogłam zasnąć a rano szłam na pobieranie krwi i test glukozy. Dla mnie to koszmar panicznie boje się igieł wogóle nie jadam słodyczy a musiałam wypić to słodkie świństwo. Mam nadzieje że po 15 będzie juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znowu pada ale naszczęście nie musze po małego iść bo mąż wcześniej wychodzi z pracy i go odbierze a potem na te zakupy go namuwie:):):) alkatraz tak juz jest z tymi facetam no i ja tez nie lubie tych przeklętych igieł:(:(:( My na maj zostawimy kupienie komody, łóżeczka,pościeli dzisiaj chce dokupic termometr do ciala i wody oraz kocyk i z dwa ręczniki +myjke.Juz nie moge się doczekac tak lubie jezdzic do tego sklepu dla dzieciaczków:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez chce adres na nasza klase ja jestem zalogowana w naszej klasie po nazwa kasia7897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja juz po tym potrojnym tescie glukozy, kluta bylam az 4 razy no i mam ogromna nadzieje ze wyniki beda dobre. A rezultat powinen byc jutro, choc nie wiem czy uda mi sie go zdobyc w zwiazku z weekendem. Jak nie to w poniedzialek. Staram sie nie denerwowac, bo to nie dobre dla dzidzia. Zaraz zagladne do naszej klasy i na skrzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia , nie znajde cie nickiem. Jak mozesz przyslij mi imie, nazwisko i miejscowosc na skrzynke, a ja ci odesle haslo i nicka do nk i interii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka nie denerwuj sie, bo to i tak wyniku nie zmieni, co ma wyjsc to wyjdzie.Masz tam dobra opieke medyczna, wiec gloowa do gory:) Super pomysl z poczta, mozemy sie bez obaw ogladac, czy chocby pisac otym co nas wkurza ale juz nie tak publicznie jak na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkobieta
Witajcie, przepraszam, ze Wam sie wtryniam, ale moze ktoras z Was mi cos doradzi. Na poczatku moze powiem ze mam 26 lat i nie jestem malolata. Otoz, mam 30 dc. Zazwyczaj moje cykle byly od 26-28 dni. Jak latwo mozna sie domyslec okres mi sie spoznia. Natomias od paru dni (5) mialam brudzenia, brazowe, pierwszy dzien pojawila sie odrobinka krwi, myslalam, ze to miesiaczka sie zbliza a tu nic. Potem byy delikatne brudzenia, na wkladce higienicznej malo co bylo widac. I do tej pory nic. Zrobilam przed chwila tes Quick Vue, on ponoc jest najlepszy i pokazal jedna kreske. Piersi zrobily mi sie chyba jakby pełniejsze i bola jak na miesiaczke. Czasem mnie jajniki zakuja. Nie wiem co mam robic, strasznie sie denerwuje ze cos mi dolega. Doradzcie mi moze co mam zrobic ? Czekac jeszcze i zrobic test za pare dni (moze doradzicie jakis dobry) czy od razu dzwonic do ginekologa ? Jeszcze raz przepraszam, ze tak sie Wam w watek wcielam, ale nie mialam do kogo napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko,sprobuj zrobic za kilka dni jeszcze raz test ciazowy.ja na 4 sprawdzalam,co do nazwy testów to np.Bobo test,Amil te moge polecic.jesli na nich wyjdzie 1kreska to idz do ginekologa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po zakupach wiec kupilam smoczki ,butelke bardzo fajna smoczek ma kształt piersi,ręczniczki z kapturkami, myjki i inne pierdułki obejrzałam dokladnie jeszcze raz ten wózeczek co mam kupic na drugi tydzien jak ja uwielbiam te zakupki... surfitka na pewno bedzie dobrze wiem że nie da się o tym nie myslec ale postaraj się bo bedzie ok jak by co to jestesmy z toba😍😍 Kkobieta nie wiem jeżeli chodzi o lekkie plamienie to może wystopic w początkowej fazie porodu tak zamiast miesiączki bo i nieraz niektóre kobiety to do trzeciego miesiąca mają okres tak miala moja ciocia.Co do testów to robiłam ten co ty robiłas i jak bylam w 4 tygodniu ciąży to mi nic nie pokazal dopiero jak poszlam do lekarza 2 tygodnie pózniej to robil mi taki na papierku lakmusowym i wyszlo.Do lekarza myśle żebys nie szla wczesniej niz jakies 7 tygodni od ostatniej miesiączki bo i tak ci nic nie wykarze więc zostalo ci czekanie.Albo jak chcesz to idz wczesniej może akurat życze powodzenia i mam nadzieje że ci z deka pomogłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia oj jak fajnie masz z tymi zakupami, ja dopiero pod koniec kwietnia sie rozkrece na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje za wsparcie 😘 Wiem ze bedzie dobrze, bo najwyzej dostane diete i leki i doctrwamy z malutka do konca. Juz nam duzo nie zostalo. I dobrze, ze mamy teraz to konto, naprawde mozemy sobie popisac, ale jak pisala melania, wpisujcie swoje nicki, bo sie nie znamy jeszcze :) Kobieta, ja mialam plamienia w dniu spodziewanej @, potem na nastepny dzien ustaly. Ale wogole nie robilam sikanca, bo za rada lekarzy, wiem ze czesto sa nieskuteczne we wczesnej ciazy, tylko od razu poszlam zrobic badania krwi beta hcg. No i w 31 dc wyszla pieknie ze to ciaza i to 5 tydzien :D Zaden lekarz wczesniej nie jest wstanie stwierdzic ciazy, ani sikaniec. Najskuteczniejszym narzedziem jest wlasnie badanie laboratoryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×