Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Okej, wiec zrobilam nowy profil czerwiec 2008. Niestety nie wiem czemu wyszukiwarka go nie wyszukuje. Jak przyslecie mi na maila swoje imie i nazwisko i miejscowosc powysylam wam zaproszenia, jednoczesnie podam nicka i haslo, zeby kazda z nas mogla edytowac profil. Ustawilam tak, ze zaden z naszych znajomych nie ma dostepu do komentarzy na profilu ani do naszych forow - sprawdzilam z profilu mojego meza :P Wiec teraz tylko czekam na maile i zaraz wysylam zaproszenia :) Oczywiscie kazda z was musi zalozyc sobie profil i wkleic jakies zdjatka ;) z brzuchalkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sufitka wyslalam ci mejla i przyszla mi wiadomość że takie konto nie istnieje ale zaraz spróbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ale nie moge jak wysylam na sufitka@op.pl to wraca mi mejl z odpowiedzia że takie konto nie istnieje nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobowalam i nic odsyla mi mejla że takie konto nie istnieje wysłalam na ten adres co masz w nicu nie wiem co grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coś z kafejką teraz wiec sufitka wyslalam ci mejla na ten adres co masz w nicu ale znowu odeslalo że takie konto nie istnieje może wyslij mi jakiegos mejla to ci poprostu odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, sproboj skopiowac moj email..bo cos mi sie wydaje ze gubisz r ;) zadzwonili z laboatorium..jutro ide na potrojny test, glukoza podniesiona po godzinie 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o kafeterie? tak..na interie tez :) wyslalam tam juz swoje ostatnie zdjecia :) Wysle ci zaproszenie znaszej klasy. Poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta, albo sama sie zapros z czerwcowek na twoje konto , albo odpisz na maila z jakiego miasta jestes, bo jest was ponad 80 z tym naziwskiem i nie moge cie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moge sie dolaczyc do rozmowy?spodziewam sie dzidziusia termin mam na wrzesien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobione a to super że bedziesz miala powtarzany ten test tak szybko to się dowiesz czy wszystko dobrze ale na pewno jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marlenka, pewnie ze mozesz :) My tutaj co prawda w ciazy troszke wiekszej jestesmy, ale rozmowne tez bardzo, wiec pisz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, no szybko zadzwonili i w sumie to ode mnie zalezy kiedy pojde robic test..ale ja chce jak najszybciej, i tak mialam pozno go robionego, bo w 29 tc, a powinnam wczesniej, zwlaszcza, ze mialam podniesione ryzyko ze wzgledu na pco i wystepowanie cukrzycy w rodzinie :o Wiec juz wzielam wolne z pracy i rano prosto lece na badania :) Jak cos jest nie tak, to czym szybciej tym lepiej sie o tym dowiedziec. No i widze cie na naszej klasie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki juz pisalam na innym forum,ale nikogo o tej godzinie tam nie ma:(mi sie zaczal 4 miesiac i juz nareszcie widac troszke ze jestem w ciazy:)juz sie nie moge doczekac kiedy bede w 6,7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to jak ja czytam marcowki jak jedna po drugiej a porodowke..i sie nie moge doczekac :) A ty pewnie niedlugo poczujesz swe malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze juz za niedlugo:)juz tak czasami czuje ze cos sie tam dzieje:)czy wszystkie dziewczyny tutaj maja termin na czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej tak :) Chyba jedna mamuska ma termin na koniec maja i sa tez dziewczyny z poczatku lipca. Ale zdecydowana wiekszosc ma termin na czerwiec. A powiedz mi w ktorym tygodniu jestes? Ktora to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 14 tyg. i to jest moja pierwsza ciaza:)wyczytalam w gazetach ze w pierwszej ciazy pozniej wyczuc ruchy,a ty?to twoja pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem musiałam zresetowac internet bo cos tam mi nie dzałalo ja kurcze tez jeszcze nie mialam tego testu w karcie ciąży widzialam że w trzydziestym tygodniu robia tutaj ale we wtorek ide do poloznej to się dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×