Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Sorki za nieobecnosc, ale praca... Tak, marlenko to moja pierwsza ciaza. Ja poczulam dzidzie w 17 tc pierwszy raz, a wiem, ze to i tak wczesnie :) Martusia, dziekuje za komplement, ja tez ogladlam twoich panow :D A ciebie juz widzialam, i jak pisalam brzuchalek fajniutki :) Goba zaproszenie na nk zaraz pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba mejl własnie poszedl jak bys miala problem to mów bo ja dzisiaj jestem jakas zakrecona i poglam pomerdac conieco ale mam nadzieje że wszystko ci dobrze podalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zaproszenie na naszą klase i te hasła i inne to potrzebne mi sa do czego?bo ja niekumata jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba serce tamte hasła to masz by wejśc na strone mejlową naszego wspólnego mejla gdzie możemy zostawiac nasze zdjecia i sekretne wiadomości.Najpierw wejdz na strone interia.pl potem wejdz napoczte i sie zaloguj tymi hasłami co ci podałam na interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam uzpełnij kontakt swój i jak masz fajne fotki to wyslij na ta strone mejlowa co ci podalam to sobie bedziemy ogladac twoje zdjecia a ty nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze hasła :) alkatraz69@wp.pl no i oczywiście instrukcje logowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzucholce :) Nie było mnie od wczoraj po południu i już miałam 5 stron do przeczytania ufff... zajęło mi to prawie godzinkę. Jeśli chodzi o kosmetyki dla dzieci to ja chyba się zdecyduję na kosmetyki robione dla drogerii Rossman ale te niemieckie (absolutnie polskie). Moja siostra je używa i jest bardzo zadowolona. No i nie są drogie. A chusteczki wilgotne, to będę kupować te które akurat będą w promocji albo najtańsze, bo uważam, że nie ma wielkiej w nich różnicy. A jeśli chodzi o mężów - to mój podobnie jak Wasi mężowie przybiera na wadze razem ze mną. Śmiejemy się, że on nosi brata dla Kaji i jesteśmy w zmowie, on pierwszy rodzi i powie mi jak było hihihi No a właściwie niebawem dobiegnie setki, więc brzuszek ma nawet jak na bliźniaki hihihi :P:P:P Ja znów po masakrycznie obolałej nocy. Poszłam sobie jeszcze z teściową do miasta mebelki pooglądać i kupiła mojej Kajusi cudną (dodam kolejną) sukieneczkę, a ja wybrałam takie różowe spodenki bawełniane. No i jeszcze dwa kocyki :P takie do wózka i zamiast kołderki na lato. Normalnie, jakby miała już mało ubranek hihihi Ja też chcę hasła na pocztę i na naszą klasę. Komu mam na maila wysłać swoje dane i oczekiwać zaproszenia :) Niestety nie mam tam wklejonych zdjęć z brzuszkiem, tylko same ze ślubu, ale obiecuję poprawę :) Nie wiem czy się jeszcze odezwę, bo mam zamiar spędzić weekend na uczelni. Ale jak coś to miłych wolnych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-mir-ka zaraz ci wysle hasla na poczte tylko cos dziewczyny mówia że nie moga sie zalogowac ale ja robie to bez problemu wiec sprubuj moze tobie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze że z meżami mamy ten sam problem muj do tego jeszcze ma humorki że hej.po moim nie widac że tak przytył bo zawsze był huderlaczek teraz to przynajmniej wygląda zdrowo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze że z meżami mamy ten sam problem muj do tego jeszcze ma humorki że hej.po moim nie widac że tak przytył bo zawsze był huderlaczek teraz to przynajmniej wygląda zdrowo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super a cos się z tą kafejka u mnie w komputerze dzieje juz musialam resetować dzisiaj internet mam nadzieje że się nic nie popsuje jak ostatnio bo mnie szlak trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zalogowana a na meilu co mam wpisać jakie dane marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam w kontaktach wejdz na nowe i wpisz adres mejlowy albo co chcesz mozesz numer telefonu adres wpisz co uważasz ja wpisalam telefon to bedzie dobra sprawa jak ktoras pojedzie rodzic to bedziemy sms wysyłac żeby na kafejce powiadomic co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez problemu też zalogowałam się na n-k :D:D Dzięki za hasełka, śliczne macie zdjęcia i śliczne maleństwa - szkoda, ze jeszcze pod skórą zakamuflowane hehe Miłej nocy ja już zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pa ja też uciekam bo jeszcze pozmywac musze jak by co to jutro podam haselka albo te dziewczyny co maja niech wyslą to do zobaczyska buziaki i milej nock🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczyscie informuje, ze wlasnie wyslalam meila na interie:) Siedze teraz przed kompem, maz spi, a mnie sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak macie konta na naszej klasie to sie po protu zaproscie, zeby kazda mogla zobaczyc pozostale :) Oczywiscie najpierw potrzeba haslo i nick, ale teraz juz kilka z nas je ma, wiec nie bedzie problemu. Mni jutro raczej dluzej nie bedzie na necie, wiec nie bede mogla wyslac hasla, bo jak pisalam, ide na ten 3 godzinny test z rana, plus inna strefa czasowa i wychodzi, ze pewnie kol o5-6 wieczorem zasiade przed kompem. Dobranoc i licze, ze jutro juz zobacze wiecej brzuszkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj byłam u ginekologa z wynikiem posiewu moczu i mam antybiotyki brac przez 7dni.mam zapalenie ukladu moczowego.ja tez poprosze o adres konta.izabela.ic@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×