Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość katrin0408
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...32......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......32. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......29...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania Milka sama mi mówiłaś że jak uaktualniam tabelkę to żebym kopiowała ostatnią a teraz ty tak zrobiłaś że nie skopiowałaś ostatniej,widzisz zdarza się każdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milko ty masz termin na 12 więc zaczął ci się 32 tydzień tak jak mi kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza nie przejmuj się, czasem lepiej kilka dni w szpitalu poleżeć to przynajmniej dobiorą ci odpowiednie lekarstwa. Ja akurat z nadciśnieniem nie leżałam(lekarz dobrał mi lekarstwa i na szczęście od razu pomogły), ale w szpitalu w poprzedniej ciąży byłam 3 razy po kilka dni(skurcze mi się przytrafiły) i byłam o tyle spokojniejsza że wiedziałam że w razie czego lekarze są na miejscu i zdążą od razu zareagować. Trzymam kciuki na pewni wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleatitia24
witam, mam pytanie jestem w 28 tc i mam problem. mam straszny katar od dwóch dni ale poza nim nic mnie nie boli temp. też nie mam, jedyne co mam oprócz katarku to łzawienie oczu i to starszne, myślicie że to alergia?? dodam że ''płacze za każdym razem jak wyjde z domu.. to pytanie może jest błahe ale nigdy nie miałam alergii.. co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja sie opieram na tym co mi lekarz wyliczyl, bo mialam dlugie cykle przed ciaza, takze mi wychodzi dzisiaj 1 dzien 31 tygodnia lletitia to moze byc alergia, skonsultuj z lekarzem najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale postraszylam dzisiaj moich facetow... pojechalam na zakupy i w tym czasie moj syn wrocil ze szkoly klucze ma wiec spoko wszedl do domu i od razu do mnie dzwoni na komore gdzie jestem...no a ja pod sklepem siedze w aucie i gadam z kolezanka ktora wlasnie do mnie zadzwonila..no i sie maly nie mogl do mnie dodzwonic...wiec zadzwonil do meza ktory jest w pracy...i mu mowi ze mamy nie ma w domu,i nieosiagalna jest...no i pelna panika...mlody w stresie stary do mnie dzwoni a tu nie idzie sie dodzwonic no a ja niczego nieswiadoma siedze se pod aldi w aucie i plotkuje w najlepsze :-P... jak wrocilam do domu to mlody zaryczany bo myslal ze cos sie stalo ze rodze...stary juz chcial sie z roboty urwac i jechac bo ja gdzies wsiaklam normalnie cyrk na kolach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia--haha dobra jestes :p a mi tez taka panike mezus robi, nawet jak nie bylam w ciazy to musial miec mnie w zagiegu ;) spacerek sie udal, poodkurzalam jeszcze, zjadlam ostatni kawal ciacha i znow przymieram glodem :o czekam do 15 na pierozki :p potem musze ze swoim na solarium jechac :o co za chlop no i jak zwykle on na nocke a ja sama blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu placki komu?? :-P wlasnie zrobilam caaaaale stado i serwuje chetnym jak kto lubi ze smietanka z cukrem albo tak po mesku z sosem wegierskim i oczywiscie miechem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiadek mam szczawiową a na drugie danie podsmażane ziemniaczki kotlecik schabowy i sałata ze śmietaną na słodko. Na zgagę piję kakao lub mleczko. Kupiłam wózek i komodę na ubranka i zastanawiam się gdzie wstawię łóżeczko. Może przykręcę do sufitu. Mam tak mało miejsca. Chętnie bym poprała już ubranka ale ciągle pada i nic mi nie wysycha. Na mojej ulicy pękła rura i nie mam ciepłej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się objadłam , chyba zaraz się okocę. Mój synuś śpi więc chyba położę się obok niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis byłam na usg i lekarz powiedział ze julcia wazy 1500gr mowi ze duza dziewczynka sama nie wiem głowke juz ma na dole ale gin stwierdził ze to moze jeszcze sie zmienic ,,,ale 25 kwietnia wybieram sie do lekarza prywatnie on jest najlepszym genetykiem i z usg duzo wiecej sie dowiem i bede spokojniejsza i moja chłopina chce abysmy nieli kolorowe usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ale tu cisza nastała. Ja siedze teraz w domku i odpoczywam w samotności. Mąz ma dzisiaj wolne i zabrał małą i pojechali sobie w odwiedziny do znajomych,a mi przykazali leżeć i nic nie robić.Wiec uciekam leniuchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja znow przymieram glodem, co sie dzieje?? maly kopie, az mnie wszystko boli, juz w sumie ma troche sily. Mniam..wcinam znow slodkie :o chyba od jutra zrobie sobie mala diete antycukierkowa,bo przywale drugie 10kg na sam koniec. Maz jak zwykle w robocie :(, kuzynka byla chwile ale musiala leciec do moich tesciow bo poscig za nia prowadzili hehe Polozna dzwonila do mnia, jutro ma mi podrzucic jakies ulotki o ciazy, poza tym jak powiedzialam jej co lekarz powiedzial, to stwierdzila, ze od poczatku wiedziala, ze to sie skonczy cesarka, bo jestem za waska w biodrach, w ogole jestem drobna i ona nie wierzy, ze maly sie przekreci bo nie ma jak, ma za malo miejsca, a nawet jakby jakims cudem by sie obrucil to podejrzewa, ze i tak zrobia cesarke bo przy mojej budowie jak bedzie 3200g wazyl to sie moze zaklinowac w kanale rodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
nie martw się przyszła z chęcią bym się z toba zamieniła, ja wolę cesarkę. z gabim mialam cesarke a potem z wiką poród naturalny i z dwojga zlego wole to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
poza tym moj dzidzius tez 2 tyg temu lezal posladkami w dol i nie wiem czy sie przekrecil (w pon mam usg) wiec nie wiadomo czy nie skoncze tak jak ty a termin mamy prawie ten sam:) obnizyl ci sie juz brzuch?bo mi tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki :) brzuchol mi sie obnizyl, boli jak chodze, wiec wleke sie jak slimak :p a jak masz brzuch ? bo mi wywalilo do przodu po bokach nic! z tylu nie widac,ze jestem w ciazy. Napisz cos wiecej jak to wyglada? boli znieczulenie? oni lozysko tez wyciagaja?? boli?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi lekarz ez polecil cesarke. Jeszcze bede na ten temet scislej rozmawiac przy nastepnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.j też pójde spać.ale wam się pochwale że łóżeczko już stoi. wyglada łądnie tylko jeszcze dzidzi brakuje tam.do jutra laski pa surfitka a co z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda spac jeszcze nie ide, ale wszystkim spiacym zycze milych snow:) Goba no to super ze lozeczko stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja za wami nie nadzam i tyle :P Nie dam rady wszystkiego przeczytac, o jedzeniu szkoda pisac - polowe z tego nie moge po prostu :P Nie mam ani lozeczka, ani wozka..nie mam nic jeszcze. I pewnie to glupie ale boje sie kupic :( Kupilam troche ubranek i to wszystko. Ostatnio wogole dopada mnie przerazenie, ze bede do dupy mama i nie dam sobie rady z mala. :o Mamuska, mi tez do przodu tylko taka pilke wywalilo. Ale mam wysoko, ze oddechu nie moge zlapac. Ale ty jestes dwa tygodnie do przodu przede mna, wiec zobacze za 2 tyg :P I mowisz, ze cesarka... Milka, a czemu ci polecil cesarke? Kurcze moj tez cos napomknal, ale pogadam z nim na wizycie, juz za 1,5 tyg :D Gosia, o tych placakch, mniam, mniam...a tu dlugo, dluuuugo ich nie bedzie :( Chociaz wirtualnego schrupie ;) Kasia, corcia panna jak sie patrzy :) I pakowanie???? Ja nawet pizamek jeszcze nie mam takich rozpinanych, ani klapek, ani podkladaow...kurcze, nie mam niczego. - tylko brzuch :P Iza, trzymaj sie 🌻 Mala mi, super, ze wszystko dobrze. NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...32..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......32. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......29...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania U mnie tez sie zaczyna 32 tc. A i jednak postanowilismy zmienic imie, znaczy moj maz wybral Nine :) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
przyszła: samo znieczulenie jako tako nie boli po prostu daja ci zastrzyk w kregosłup i po paru min nic nie czujesz od pasa w dol, nie da rady poruszyc nogami itd. tylko ze jak mnie kłuli to akurat mialam skurcz i wez sie nie ruszaj ja cie tak boli wiec mnie dwoch chlopowa trzymalo zebym sie czasem nie poruszyla.poza tym nic nie widzisz co ci tam robia, bo jestes zaslonieta od nich kotara a oni tam robia swoje. nic nie czujesz tylko takie jakby szarpniecia przy wyjmnowaniu dziecka, ale to nie boli. lozysko tez ci wyjmuja. potem mi pokazali gabiego a oni mnie zszywali.potem zawoza cie na sale a znieczulenie mija po paru godz, gdy puszcza daja ci srodki przeciwbolowe. a potem przez kilka dni bardziej a potem mniej boli cie ten szew w dole brzucha jak po kazdej operacji. ale wole to niz bol po zszyciu krocza, dla mnie to byla masakra:( no i nie mozesz przez jakis czas dzwigac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O DZIEKI WIELKIE KARKA:* wczoraj dzwonilam do swojej ciotki ,ktora miala 2 cesarki i sie pytalam o wszystko ze szczeglolami, jedyne czego sie boje to tego zastrzyku i pierwszego bolu po :o poszlam spac o 1:00, myslalam, ze wczesniej sie poloze ale tak dlugo nawijalysmy przez telefon, wstalam o 9 bo polozna ma mi przyniesc te ulotki. Musze jechac na zakupy, do pierarni i naszykowac obiad na jutro dla tesciow :o ... chyba barszcz i krokiety zrobie,bo nie bede musiala robic osobno dla kazdego salatek i roznych mies, bo tak wybrzydzaja. pogoda sie poprawila, sloneczko wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamusie. Surfitka nie martw sie napewno jeszcze zdazysz wszystko kupic, i napewno bedziesz super mama, glowa do gory. Ubierz sie i idz pospaceruj, takap iekna pogoda, a moze wpadnie ci cos w oko. Ja sporo zakupow robie na allegro, dzis wlasnie kupilam 20 pieluszek, aspirator i majteczki pod pieluszki ,czasami zaloze kluseczce dla odmiany tetrowki. Przesylam Wam linki, super sprawa, naprawde taniej niz w sklepie i nie trzeba szukac: http://www.allegro.pl/item339770785_aspirator_do_nosa_dla_niemowlat_i_nie_tylko_.html http://www.allegro.pl/item341876579_majtki_majteczki_do_pieluch_tetrowych.html http://www.allegro.pl/item338354446_pieluchy_pieluszki_tetrowe_60x80cm.html Pozdraiwam i mam nadziej ze komus sie przyda ten link. :)Pozdraiwam i glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze podzielcie się swoimi opiniami. Mój lekarz wczoraj powiedzial, ze brzuch mi sie obnizyl, a jestem w 31 tygodniu ciazy. Ale ja nie odczuwam tego obnizenia w cale, no moze troche czasami, ale nawet nie widze zeby byl nizej. Co to moze znaczyc? Kazal mi lezec wiecej i wypoczywac. Martwie sie bo wiem, ze brzuch obniza sie 3-4 tygodnie przed porodem! A ja mam jeszcze dwa miesiace. A czy ktoras z Was miala tak, ze obnizyl jej sie dwa miesiace wczesniej a urodzila normalnie w terminie? Po drugie czasami krociutko zakluje mnie tak nieprzyjemnie w dole brzucha z jednej strony, macie tez tak? A czy ktoras z was ma cukrzyce teraz w ciazy? Bo ja mam, jestem na diecie i jest ok. Wczoraj na usg wyszlo ze z dzidziusiem jest wszystko ok. Prosze wypowiedzcie sie na moj temat. Dzieki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka mi lekarz tez mowil zeby wypoczywac i wiecej lezec, czsami czuje ze dzidzius juz chce przyjsc na swiat, czuje go jakos tak nisko.cukrzycy nie mam.Ja proponuje odpoczywac.Pozdrawiam i trzymaj sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki wczoraj miałam jakis problem z internetem ale go zresetowałam przez całą noc i jest ok.Zaraz nadrobie co tam nadrukowałyście.Od wczoraj czuje się jakaś zmeczona i ospała ale naszczęście mam badanie krwi we wtorek i sprawdzimy czy się nie przyplątała anemia bo jestem bardzo blada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz. A moze jeszcze sie ktos wypowie? Prosze, to bardzo pomaga mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×