Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

zolty modny teraz, na lato super :) mi tez sie brodawki powiekszyly, jakos dziwnie, cycki urosly o 2 rozmiary, siara wycieka, szczegolnie jak bola to wtedy leci,a mezusiowi tez nie dam sie dotknac :p ej mysle, ze jakas dieta cud sie znajdzie..pizza przyszla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Elmirka to ja musze tez doswiadczenie zrobic, moze jak maz troche possa to cos tam zacznie leciec;p Surfitka ja tez obawiam sie ze pokarmu miec nie bede, i troche mnie tez to dziwi ze siary nie mam, wydawalo mi sie ze przy podwyzszonej prolaktynie powinno leciec juz ciurkiem. A ze starankami to u mnie bylo tak, ze w sumie zadnych objawow nie mialam ktore wskazywalyby na to ze cos jest nie tak, i tak po 5 latach udalam sie do lekarza , zrobil badanie na hormony i okazalo sie ze prolaktyna podwojnie za wysoka. Po 3 miesiacach brania bromokryptyny, po monitoringu (czyli wszystko zaplanowane) zaszlam w ciaze, niestety poronilam. A 3 miesiace pozniej okazalo sie ze znowu jestem w ciazy z Zosia:) pojawila sie niespodziewanie. Moze to glupio zabrzmi ale mnie sie wydaje ze my tak do konca nie decydujemy o tym czy dziecko sie pojawi, one chyba same tez wybieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej która ma na imie renata?na nk jest i nie moge roaszyfrować bo zdjęć na interii niema. milk daj zdjęcie brzucha!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, bo w tym jest tzw. palec Bozy i chocbys nie wiem co robila zycie nie powstanie bez tego \"cudu\". Ale dobrze, ze Zosia pojawila sie tak szybko :) Jak bedzie z pokarmem tak bedzie..najwyzej bedzie flacha i juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i żadna się przyznać nie chce.ide ogłaać w11 ale bede zaglądać a ty surfitka wybadaj sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Surfitka, a slyszalyscie o tej rodzince za Austrii? Ojciec przetrzymywal corke 24 lata w piwnicy i mial z nia 7 dzieci, a jego zona ponoc o tym nie miala pojecia, tylko ciekawe kto porody odbieral. Ale patologia, w glowie mi sie nie miesci. Goba jak wyzdrowieje to dam, a te zolte buciki czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle :o A zolte buciki musza byc urocze :) No i mam sie bawic w detektywa. Mysle, ze jutro pewnie juz wyjasni sie kim jest tajemnicza nieznajoma :) Bo pewnie jest dobrze nam znajoma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja sie sypie pomalau jeszcze w krzyzu cus mi strzelilo, takze kuleje jak chodze:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja za kazdym razem jak sie podnosze czuje calkiem silny bol w dole brzucha. Ale tak jakby miesnie :o i chodze klasycznym chodem kobiety w ciazy...dawniej sie dziwilam czemu tak one chodza z boku na bok..a teraz sama tak z boku na bok :P Ale jeszcze 6 tyg maksymalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten chod mam tak od paru dni:) co sie z nami kobietami dzieje:) Ugotowalam kisielek, ale wszystko z wlasnych produktow i jest pycha polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie juz tak gdzies od czwartku tak trzyma..a najsmieszniejsza jestem, jak zapominam ze bokiem jestem szersza niz przodem :P I chce przejsc na parkingu kolo np ciasno zaparkowanych samochodow i bokiem..i tre tym brzuchem :P Ech czlowiek nie przystosowany do takich gabarytow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, cukire w normie. W srode ide na sprawdzenie malej, ciekawe ile urosnie w tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze bo mi moj lekarz juz tych pomiarow robic nie bedzie;( Zdjec tez nie dostane bo nie ma jak zrobic, glowka w miednicy i nic nie widac, A Surfitka Ninka przeslodka, tak sobie w brzuszku plywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie reszta pan? goba juz chyba wysledzila W 11. milka, ty masz slodziutki brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymaj ten cukier w ryzach, ale podoba mi sie ze tez ze pozwalasz sobie np na loda czasem. Poprostu nie dajesz sie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plywa jak plywa..chyba nie ma miejsca juz za wiele. Jak przysadzi kopa to az oddech trace. Glowka juz tez nisko, pupsko ciagle wypina, a ja ja po tym tyleczku glaskam :) Ledwo co sie pomiary obwodu glowki udalo zrobic. z reszta juz niezle duzy bobas z niej..obwod glowki ponad 30 cm, w brzuszku ponad 28. Szkoda, ze tobie juz nie beda mierzyc. Mi tez by nie mierzyli, gdzyby nie cukrzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, nie czasem, codzinnie musze zjesc cos slodkiego bo normalnie glowa mnie boli :P A ty dalej milke palaszujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze przed porodem jeszcze w szpitalu zmierza, dostalam juz skierowanie na rozmowe. Pojade przedstawic moja sytuacje. A masz juz szpital wybrany tez musisz jechac na rozmowe, czy inaczej w stanach to sie odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka teraz jestem przeziebiona i wogole nie mam ochoty na slodycze, tylko kisielek ugotowalam, a tak wczesniej to szczegolnie ciastka z kremem pochlanialam i czekolade. Moze teraz schudne ze dwa kilo przy tej niecheci do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja juz jestem zarejestrowana i bede rodzic tam gdzie pracuje moj lekarz. U mnie to dluga historia, bo ja mialam problem z zajsciem w ciaze i leczylam sie w klinice nieplodnosci u gin - endokrynologa. Jak zaszlam okazalo sie ze on mi ciazy nie poprowadzi i dal mi skierwoanie do swojego kolegi - poloznika. I tak poznalam mojego obecnego lekarza. A moj szpital w ktorym bede rodzic, nalezy do najlepszych w kraju. Kolezanka mi tu mowi, ze wiekszosc chce tam rodzic, ale nie kazdemu sie udaje. Jedyny minus ze jest polozony dosc daleko od domu, ale chyba nie urodze w godzine. Tutaj mozna sobie wybrac dowolny szpital, zwiedzic wczesniej. Wolny rynek i kazdy chce pozyskac pacjenta i to szpitale sie reklamuja zeby przyciagnac pacjentow. Ale najczesciej idzie sie tam gdzie wskaze twoj lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znaczenie maja ceny za porody...po prostu nie kazdego stac na drogi szpital, albo nie kazdy ma takie ubezpieczenie, zeby chcialo pokryc w drogim szpitalu. A roznica w szpitalach kolosalna..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty sie lepiej nie odchudzaj, slicznie wygladasz :) A choroba zaraz powinna ci odpsucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w11 wyśledzone a teraz na wspólnej. surfitka a twoja mała pupe wypina przy pępkui okolicach?jak jest ułożona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad pepkiem. Glowe ma juz w dole. Przed usg nie wiedzialam, czy to okragle to glowa czy pupa, ale teraz mam juz pewnosc. Goba, a kiedy ty masz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobna sytuacje, lekarz dal mi skierowanie do szpitala w ktorym pracuje, a mam kolo siebie dwa bardzo dobre szpitale, a do tamtego musze jechac okolo 40 min. Postanowilam wiec pojechac tam przedstawic sie, zobaczyc jak oni podchodza do mojego przypadku i wtedy ostatecznie podejme decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×