Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość beacia81
Ja jestem z Krakowa. Też pracuję w biurze tylko niestety na dwie zmiany, jeden tydzień od 7-15 a nastepny 11-19. Nam udało się w trzecim cyklu starań, oboje się bardzo cieszymy. Jesteśmy 3 lata po ślubie, latka lecą (mam już ich 26) więc najwyższy czas i pora. Zażywam ELEVIT PRONATAL i dodatkowo ginka przepisała mi jod. Dzisiaj byłam na badankach, które mi zleciła, czyli mocz, morfologia, cukier, OWA i TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfiko witaj jejku po 5 latach? ale wyczekana ciąza...suuuper gratuluje a ile masz latek? to twoje 1 dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotkaa... ale jak myslisz który kolorek???? :) mam bardzo jasną karnacje, wręcz anemiczną, więc jest to dosć ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesli jestes typem wiosny to odradzam biel cera bedzie wtedy przezroczysta, wyperałabym miedzy brazem choc jest dosyc mocny albo zielenia ale przyzieleni moze twoja cera wygladac jakby chora bo ta zielen to brudna zielen tobie dobrze jest w pastelach ale takich czystych i lekkich kolorach, bo jestes typem wiosny tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak wiosna, sama nie wiem :/ ale wydaję mi sie że tak, zieleni nie lubie chciałąm albo biały albo czarny, ale sama nie wiem doradź proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weż w takim razie biały bo tam jest dekold wiec i tak bezposrednio nie bedzie sweterekkotrasrowła z cera bo bedziesz ubierałam pod spód jakas bluzke...poza tym wiekszosc dołów zapewne masz w ciemniejszych koloroach wiec a czarnym byłoby za smutno bierz biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gattha28
Bylam dzis u lekarza. Jak na 7 tydzien to wielkoscjest w normie. Powiedzial ze nie widzi tętna i mam przyjsc za tydzien. Czy mam sie bardzo denerwowac ? Bo mowi, ze juz powinien widziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gathha nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze. Twoja dzidzia dopiero się kształtuję wiec wszystko powolutku, dziś serduszka nie ma a jutro już będzie. Uśmiechnij się, i nie denerwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To i ja napisze parę słów o sobie. Jestem z Krakowa. Mam 29 lat i pracuje w biurze (kadry i płace). To moja druga ciąża. Mam 15 miesięczną Natalie która jest naszym oczkiem w głowie. Z moich obliczeń termin porodu wypada na 26 czerwiec czyli dokładnie w naszą 4 rocznice ślubu. Na razie ciąże mam potwierdzoną prze test i badanie z krwi. Wizytę u lekarza mam za tydzien. Póki co łykam kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te sweterki wynalazłyście. U mnie złożyło sie tak ze druga ciąza w podobnym okresie co pierwsza wiec rzeczy już mam. Choc nie wiem czy nie skusze sie na jakiś sweterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam a powiedz kika kochana duzo przytyłas podczas ciązy ile ci zostało? miałas cesarke czy naturalny poród ....ktos ci bedzie pomagła przy drugim czy złobek/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam a powiedz kika kochana duzo przytyłas podczas ciązy ile ci zostało? miałas cesarke czy naturalny poród ....ktos ci bedzie pomagła przy drugim czy złobek/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kochane wczoraj nakupiłam juz spiochów i kaftaników.....hmmmm mój m. powiedział bym tak snie szlała bo i tak napewno troche dostaniemy od rodziny i znajomych w prezencie (ja kupiłam razem ze 20 sztuk) acha nie wiedziec czemu kupiłam jeszcze takie majcioszko spodenki wykończone koronka a całoscs w kwiatki - m. zapytał skad wiem ze bedzie dziwczynka....hahahha -nie wiem, ale chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Was mało;) bo w zeszłym roku to było....;) na tym etapie od 2 tygodni już wiedziałam że będę mieć bliźniaki. czerwiec to piękny miesiąc. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka: Ja miałam poród naturalny ale szczegółów Wam nie będę opisywać bo każdy poród inny. Mój trwał prawie 20 godz. Niestety był wywoływany bo Natalii nie spieszyło sie na świat. W ciązy przytyłam około 13 -14 kg. Dopiero po 15 miesiącach udało mi sie wróci do mojej wagi a tu znów ciąża. Chciałam jeszcze schudnąć jakieś 5 kg no ale to juz następnym razem. Pierwszą ciąże przechodziłam idealnie. Żadnych mdłości Pracowałam prawie 8 miesięcy ponieważ dobrze się czułam. W tej niestety już zaczęły sie mdłości. Na szczęście nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka*****
Witajcie Dziewczynki. Ja mam termin na 23 czerwca (w nasza 7 rocznice slubu). Mam juz corcie 4-letnia, wiec staram sie spokojnie podchodzic do ciazy. Moim rodzinnym miastem jest Krakow ale obecnie mieszkam na wyspach. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gattha28 mam dokładnie taki sam przypadek ja Ty wczoraj sie dowiedziałam że jestem w ciąży. Zmieniłam lekarza bo od 2 lat starania i nic on mi wykład robi jakie sa metody leczenia niepłodności bada mnie i mów A tak wogóle to jest Pani w ciązy. Do tej pory jestem w szoku. Robił usg dopochwowe i też mówił że nie widzi zalążka w ciałku żółtym ale u mnie to tak 3 tydzień. Boję sie ale mam nadzieję że będzi dobrze a termin tez chyba będzie na czerwiec 2008. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się do was dołączyć mam 25 lat i to moja druga ciąża mam już synka Kubusia ma on 6 lat.Ja o ciąży dowiedziałam się przypadkiem z mężem staraliśmy się ok 9 miesięcy ale po 6 przestałam robić testy.Pochodze z Kalisza ale obecnie mieszkam na wyspach.Do rodzinnego miasta pojechaliśmy na spóznione wakacje na początku pazdziernika.Postanowiłam iść do lekarza zrobić sobie badania ogólne a lekarz po usg stwierdził że mam powiększoną macice i podejrzewa ciąże ale nie widać jeszcze pęcheżyka więc kazal mi przyjść pózniej.Na następną wizyte wybrałam się 26 pazdziernika przed samym wyjazdem no i znalazł lekarz pęcherzyk 0,41cm wedłóg miesiączki mówi że troche mały i zarodka nie widać bo powinnam być wtedy jakieś 7 tygodni w ciąży.ąle powiedział że mam się nie martwić bo mogły wystąpić zaburzenia chormonalne z powodu nie regularnego okresu teraz do lekarza wybieram sie 5 listopada już tu na miejscu jestem ciekawa co mi powie. P.S.oczywiście gratuluje wszystkim przyszłym mamą i pozdrawiam🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka buleczka
moja fasolka tez ma 5 tyg, i sie bardzo boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Martusia82 milo, ze nie jestem sama (mam na mysli GB). Bylas juz tutaj u lekarza? Ja mam wizyte dopiero we wtorek, zobaczymy jak w ogole to tutaj wyglada, ponoc zgola odmiennie niz w polsce... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka buleczka , nie boj sie! Bedziemy sie tu wspierac w trudnych momentach. A teraz najlepsze co mozesz zrobic dla siebie i dziecka to myslec pozytywnie, nie denerwowac sie i duzo odpoczywac. Glowa do gory, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki bardzo serdecznie dzisiaj jestem bardzo ospała i dopiero teraz zasiadłam do kąputera🖐️ malinka tutaj to zupełnie inaczej wygląda u mnie w rejonie ide najpierw do lekarza rodzinnego a on kieruje mnie do szpitala na badania potem z tamtąd jestem skierowana do położnej i ona będzie mi prowadzić cała ciąże.Na usg sobie pewnie poczekam bo tutaj jest robione tylko 2 razy w czasie całej ciąży jeżeli oczywiście nic się nie dzieje.Moja koleżanka tutaj rodziła i jest zadowolona zobaczymy jak to z nami będzie ale na pewno dobrze🌻🌻🌻 Ja też mam ostatnio doś mocne bóle tak jak w czasie miesiączki i takie dziwne kucia w pochwie ale lekarz jeszcze w polsce mi mówił że to normalne.Pozdrawiam was kochane oraz te wasze kruszynki buzka😘😘😘 P.S. dziewczynki mam takie nie typowe pytania jak tam u was ze sexem bo ja jakoś się boje żeby sie nic nie stało przez te 3 miesiące.Napiszcie swoje opinie bo jestem ciekawa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gattha28
Ja mam ciagle bole w podbrzuszu, rzekomoto naturalne wlasnie z tego powoduktory wymieniasz. Jednak,jak wyzej pisalam,ja czekam na usg w przyszly piatek,abylekarz znalazl tetno plodu,bo nastraszyl mnie ze jeszcze nie ma.... W przypadku, gdy wszystko jest ok, te bole tez sa naturalna czescia naszego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak miałam robione usg to lekaż znalazł tylko pęcheżyk ale bardzo malutki że nie widać w nim płodu powiedział że to za wcześnie ale sie nie denerwuje bo czuje że jest dobrze i tobie to samo radze myśl pozytywnie bo na pewno będzie wszystko ok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×