Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość kasia78
fajnie jest na tym forum fajnie ze istnieje takie cos .Ja mam nastepna wizyte za trzy tyodnie ale nie wiem czy pojde do tego samego lekarza bo on mi nic nie mowi nawet nie kazał brac mi zadnych witamin ani kwasu foliowego mysle o zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
a pozatym to sama nie wiem w ktorym tygodniu jestem on dał inny termin w internecie wychodzi inny i jestem w sumie załamana tym wszystkim ,Surfitka a jak ty sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, wpisz sie do tabelki..jak nie wiesz ktory to tydzien nie wpisuj i tyle :) Dopiszesz jak bedziesz wiedziala. A kiedy mialas ostatnia @? A jak nie jestes zadowolona z lekarza prowadzacego to go po prostu zmien :) Mamy przed soba kilka miesiecy wizyt i trzeba sie rozumiec ze swoim ginem...w sumie moj tez nie poszalal i nie zapisal zadnych pastylek..poprzedni ( bo leczylam sie u gin-endo) jak potwierdzal ciaze zapisal mi multiwitaminy dla kobiet w ciazy. dostaam tylko wytyczne co do diety :) Ogolnie ciaze znosze wysmienicie :) Nie mam nudnosci, jestem troche wrazliwa na zapachy, bola piersi....ale to i tak cudowne uczucie, ta mysl ze juz za 7 miesiecy bede tulic malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
ostatni okres mialam 8 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
no i w ktorym tygodniu teraz jestesmy co ci powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, ja koncze 10 tc. W tamtym tygodniu w srode dzidzia miala 8 t i 6 dni..w miare zgadza sie to z owulacja, bo wedlug niej dzidzia powinna miec wtedy 8 t i 5 dni. Wiec wedlug wszelkich znakow na niebie jutro mija 10 tygodni i zaczyna sie 11 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
a ja nie wiem na pierwszym usg lekarz mi nic nie powiedział tylko ze bije serduszko,a na drugim usg ktore mialam w piatek stwierdzil ze chyba 7 lub 8 tydzien ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, jesli liczyc od @ to masz tak samo jak ja :) Po prostu kalendarz w reke i liczysz tygodnie :) 40 tygodniowa ciaza trwa od pierwszego dnia @. Chyba ze weisz, ze mialas dlugie cykle i owulacja byla pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam dzisiaj u innego gin. I będę do niego chodziła. Jest milszy w obejściu i dokładniej wszystko wytłumaczył. Na temat pesaru powiedział że to mało prawdopodobne. Kazał mi brać folik i dobrze się odżywiać ale nie jeść za dwoje. W pierwszej ciąży gdy miałam 20 lat utyłam 30 kg. W drugiej tylko 12. W tej jakoś na razie nie mam apetytu ale też muszę się pilnować. Mam mały problem w domu. Moja starsza córka chcę mieć siostrę a mały chce brata. Najlepszym wyjściem były by bliźnięta :)))))) Ale na szczęście jest tylko jeden maluszek w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
okres miałam zawsze co 30 dni ja juz sama nie wiem naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
jesienna wiedzmo ja w pierwszej terz przytyłam 30 kilo ale byłam 11 lat mlodsza i wazyłam 50 a teraz jak zaszłam to waze 70 kilo ciekawe do ilu dobije napisze wam za trzy tygodnie ale juz teraz waze 75 a to dopiero drugi miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, a na kiedy ci gin termin wyznaczyl? co wskazalo usg? jesienna wiedzma, fajnie ze znalazlas pasujacego ci gina :) U nas jeszcze nie ma dzieci, to ni ma sporu :D A co do diety to tez uslyszlam ze wystarczy 10 kg...i zeby uwazzac na to co sie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie wiem czy ten gin jest fajny czy nie taki sobie byłam u niego juz 3 razy a on mnie ani razu jeszcze nie badał a z usg to ja juz sama nie wiem najpierw stwierdził 10 czerwiec potem powiedział ze pozniej a w sumie po drugim usg nie podał mi zadnego terminu nastepna wizyte mam za trzy tygodnie to napisze CI.Aco do pierwszej ciazy to chodziłam prywatnie a teraz chodze normalnie ale zastanawiam sie z powrotem nad prywatnym bo ten wsumie za duzo nic nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z waszymi piersiami? Moje sa strasznie bolesne i takie duże mi się zrobiły. A to dopiero początek. Aż sie boje jak będą wyglądały za parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link3333333
znalazłam jeszzce fajna stronke, po lewej stronie jest przybornik kobiety i kalkulator mozna podpatrzec co sie zmontowało chłopca czy dziewczynke:) http://piekielko.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez sa bardzo bolesne i tez chyba rosna a tak wogole to ja mam rozmiar d to potem sama nie wiem az sie boje bede miała dynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link 333 juz to robiłam wyszło mi ze dziewczynke a ja chce miec tak bardzo chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link3333333
hej mnie strasznie piersi bolały około 4 t.c nie mogłam ich dotknąc bo zaraz był okropny ból, teraz jest ok, za to widze ze chyba pojawiają sie hemoroidy i straszne mam parcie na pecherz la przy koncu sikania mały ból , ekarz podejrzwał zapalenie pecherza ale zrobilam wyniki i sa ok nie wiadomo dlaczego tak mam moze któras z was tez miała, i moze poradzicie cos na te hemoridy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link3333333
no wąłsnie ja tez robiłam i wg usg to dziewczynka ale w.g moich obliczen chopak. Kasia widze ze my jestesmy w jednym wieku i tez czerwcówki:) Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewuszki mi piersi tez rosną...ku uciesze mojego partera, powiedzcie kochacie sie czy odpusciłyscie sobie sex? pozatym nadal duuuzo spie i jem za duzo ale to przez niepalenie razcej az sie boje jak tak dalej bedzie to bede monster bo juz sie w spodnie nie mieszcze....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Wpadłam na chwilke do Was jestem z majówek 2008, jeszcze niedawno my zakładałysmy topik, a jest już z czerwcówkami. Ten czas tak szybko leci. Jesli chcecie mam fajna stronkę, jak podacie termin ostatniej miesiaczki czy termin porodu zobaczycie jak wyglada aktualnie wasz dzidziuś. http://babystrology.com/tickers/ Pozdrowienia od majówej 2008 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O piersiach to nawet strach pisac, zaczely bolec 3 dni przed spodziewana 2, myslalm ze to na wlasnie na ta france, i bola ciagle. teraz jakby troche mniej..Moj rozmiar przed ciaza F, a nawet nie chce myslec co to bedzie.... Denerwuje sie bo troche ciagnie mnie podbrzusze :( Baja, zauwazylam ze juz sa topiki z lipcowkami 2008 :D A czerwcowki to chyba wszystkie juz wiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tu tak rzadko zagladacie .mnie sie tak nudzi z checia bym sobie z kims popisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja jestem dosc czesto, ale nie moge sie nadziwic ze jest tak malo dziewczyn na czerwiec :( Czyzby we wrzesniu malo kto w ciaze zachodzil :( Na lipiec jest juz wiecej dziewczyn niz nas czerwcowek, chociaz jeszcze miesiac sie nie skonczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mysle ze jest nas duzu ale jeszcze mało dziewczyn odwiedzilo nasz topik ja tu bede az do rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moja droga lato to lato czesto sie zachodzi w ciaze jak to sie mowi ciezarowek posypało sie jak grzybow po deszczu :) Ja z pierwsza corka tez zaszłam w lato juz 21 kwietnia skonczy 11 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×