Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dobranoc kochana a co do mamy to jak dzidzia sie urodzi to na pewno zmieni zdanie i sie wszystko ułoży pa🌻🌻🌻 Ewcia sprubuj sobie krem dla dzieci bambino albo oliwke na pewno pomoze .Ja smaruje buzke kremem bambino i mam jak pupcia niemowlaczka tylko przebarwienia ale nie mozna mieć wszystkiego no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !! U mnie -14 stopni i słoneczko...brrrr az sie nie chce z domu wychodzic... no ale jak trzeba to trzeba... dobrze ze juz piątek i potem dwa dni leniuchowania ;-) byłam wczoraj u lekarza - mój niepokój okazał się uzasadniony, mam infekcje ( plesniawka ) - dostałam globulki i maść, ale leczenie ponoć w ciąży może być długotrwałe... za dwa tygodnie idę do konroli i zobaczymy...ważne że nie ma zagrozenia dla ciąży ani dla mojego zdrowia...tylko że znów mamy z mężem szlaban na pewne sprawy :-( Aspira a jak twoja wizyta u ginka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamuski:) Przyszła mamuska ja tez mam problem z moją kochaną połowką bo kase wydaje na deski, wyjazdy jest instruktorem windsurfingu, ale niedługo to sie mu ukruci hihihI ja tez troche pływałam dlatego bez sportu jest mi nudno, na pocątku ciązy chodziłam na basen ale odpada bo po nim non stop choruje wiec odpusciłam...a brzusio rosnie... Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Cale szczęście ja nie mam problemów z cera. Wypryski mam tylko po czekoladzie bo moja wątroba jej nie \"lubi\":( a smaruje cale ciało balsamem Johnson do bardzo suchej skóry i pomaga. Wczoraj widziałam moje maleństwo na usg:) jest tak ruchliwe że płeć poznam chyba dopiero jak urodzę:) No a brak ruchów to niestety wina łożyska. Jest za nisko. Mam bezwzględny nakaz leżenia bo grozi mi jego odklejenie. ale ważne że z dzidzią wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! widze , ze u was na wesolo, a ja ide do lekarza na 12:30, bo mam takie bole, ze jak robie siku to przy koncu dostaje takich skurczy ze z wala mnie na pdloge, i tak sie gamole potem znowu, a bol, ze lzy w oczach, niech se gada, ze to normalne ale ja chce cos rozkurczowego, bo jeszcze 4,5miesiaca mnie czeka cierpien, w dodatku u mnie deprecha c.d. maz mnie z rownowagi wyprowadza, wkurza i nie mam sil do niego. musze sie wam wyzalic :p bo ma dzis urodziny, wiec wczoraj mowie do niego, ze skoro ma wolne z pracy(nasz nieudany wyjazd) to chce miec jutro z nim wieczor wolny, tylko my,bo tak to ciagle ktos przylazi a ja chcialam troche spokoju, nic nie moge mu lepszego zaproponowac z moim stanem jak wieczor we dwoje. Wiec on ledwie wstal,dzwoni do brata ze ma przyjechac,bo on ma jakies sprawy,wiec mowie, zeby dlugo nie trwalo, przyjechal ok 18tej,wpadl na 5min i mowi,ze idzie do kolegi cos mu pomoc,ja zonk n twarzy, potem ok 21 dzwoni tel, i jego brat sie pyta czy moze u nas spac(mieszka 1km dalej :/) to co mialam powiedziec, ze nie? a on kazal mu sie mnie spytac bo wie, ze jak on mi powie to zrobie awanture,wiec przyjechali po 22ej i ogladali filmy do 2 w nocy, a teraz spia, a jak powiedzialam mu,ze musze z nim pogadac jak brat pojdzie,to mowi, ze nie umniem sie zachowac.. :/ a ja mialam taka nerwice,ze lapy mi lataly i ´ciesnienie chyba 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aspira->ja tez mam nisko osadzone i maly kopie jak nie wiem,dzis od 7mej rano i do tej pory czuje,ale jest bardzo ruchliwe, lekarz powiedzial,ze to wulkan, boje sie tylko czy ta ruchliwosc to nie moja nerwica :/ ktora przeszla na malucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamuśka ja jestem sama z moim maleństwem i nieraz ryczę z tego powodu ale w końcu to była moja decyzja. Twojemu mężowi potrzebny chyba jakiś zimny prysznic albo terapia wstrząsowa. Zaczoł by w końcu doceniać to co ma. A moje małe też jest bardzo ruchliwe. Może jest za małe jeszcze? Lekarka kazała mi się 'wsłuchiwać' w brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz prawie w 20tyg, bo mam termin na maj :p ale sie beszczelnie wrabalam na wasz topik :p, ja ruchy takie bardzomocne zaczelam czuc 2dni przed sylwestrem :) poczekaj jeszcze troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamuśka a do tej pory brałaś jakieś leki na te bóle? też bym nie wyszła od lekarza zanim by coś nie dał. Na pewno będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego meza,to sie nigdy nie nauczy , terapie wstrzasowa dostal nie raz ale ja jestem w takim stanie, ze nawet jak mam racje to jej nie mam,bo kobiety w ciazy to tylko sie czepiaja... :( i tak sie motam sama ze soba, w dodatku przed ciaza leczylam sie na nerwice.. boje sie o male przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 3czerwiec wiec to 19tydzień. Jestem cierpliwa. Gorzej z panią doktor;) mówi że przy tak ruchliwym dziecku muszę czuć ruchy, tym bardziej że już je czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małemu nic nie będzie. Najwyżej duży temperament będzie miało:) powinnaś skupić się na sobie. Dbaj o swoje samopoczucie. Rób sobie małe przyjemności. Codziennie coś co lubisz. Pamiętaj że teraz ty i dziecko jesteście najważniejsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz nie kazał ci brać nospy albo skopolanu? mnie też tak boli ale wszystko jest dobrze wiec widocznie tak musi być. Jak pójdziesz dziś do lekarza powiedz mu otwarcie o swoich obawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamuska - przykro mi ze twoj mąż tak cie traktuje, to naprawde niesprawiedliwe i po prostu nieludzkie... kobieta w ciąży powinna być pod specjalną ochroną i nawet jak sie czepia to mąż powinien to zrozumieć... ale ludzie są różni, jak widać - jedni próbują inni nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, ale ja nie mam tu rodziny, w ciagu roku, wyprowadzilam sie 900km od domu, nie umiem dobrze jezyka, do tego, zaliczylam 2przeprowadzki, leczylam sie na nerwice, potem prawie wpadlam w anoreksje, potem byl pogrzeb mojego dziadka ukochanego, potem byla wojna i chcialam do polski, potem byla praca po 17h dziennie, potem ciaza,potem slub i teraz stoje w kropce... aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa sorry, ze marudze ale nawet nie mam z kim pogadac :( do tego on twierdzi, ze ja szukam problemow, czepiam sie i dzialgam caly czas... taaaa... a ja bym chciala,zeby wiecej uwagi mi poswiecil, zeby sam podszedl do mnie poglaskal po brzuchu, przytulil a nie jak ja go zmusze, brakuje mi tego i tafia mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE gosia29..................Mainz................?......... ......20.06........?.. przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...19...Elias karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...17......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x aspira/31..........Rumia......................x..........03.06....19......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..18......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 05.06...18.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka....12 .06....16....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....15......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x martusia 82/24....Kalisz/WB.........X......29.06.....15..Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamuśka i po to sa takie miejsca jak to. zawsze jest ktoś kto cię wysłucha:) w sprawach damsko męskich jestem ostatnią osoba która mogła by się wypowiedzieć. Współczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chej mamuski ja znowu pozniej bo dzisiaj troche poleniuchowałam.A z tymi facetami już tak jest ja ze 4 lata temu mialm meksyk w domu nie moglam nigdy powiedziec wlasnego zdania bo on mądrzejszy.W końcu przegiol i oswisdczylam że ma sie wyprowadzic nawet rzeczy mu spakowalam.Po dwóch tygodniach chyba przemyślał i teraz mam w do mu innego facet dosłownie nie do poznania.Wiadomo że zdażaja się kutnie pewnie jak wszędzie ale nigdy nie takie jak kiedyś.Wiecie nie raz facet potrzebuje pożądnego kopniaka w tyłek żeby sobie uświadomic co może stracić .U mnie to zadziałało i od 2 lat jest na prawde super z malymi wyjątkami ale na to moge oko przymknąć hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie troche inaczej... :( bo on czuje sie jak bog tutaj, bo czasem jak cos palnie to na prawde mam ochote sie spakowac, ostatnio cos klocilismy a on do mnie, ze mam doslownie wypierdalac do polski, gdzie mieszkanie tutaj jest na nas dwoje ,to ze tu mieszka dlugo nie znaczy , ze jest bogiem... teraz sie uspokoil,bo faktycznie sie spakowalam, wiec sie wystaszyl, nie bedzie jezdzil po mnie.. wdodatku mam uraz po ostatnim zwiazku... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamusko szczeże nie lubie żeby dzieci się wychowywaly bez ojców ale jak on tak traktuje cię jak jesteś w ciąży to co będzie potem!!! Może masz inny charakter ale ja ze swoim pewnie bym wróciła do polski do rodziny i bliskich gdzie czuła bym sie zrozumiana.Sorki że ci to pisze ale nie nawidze takich facetow moj ojczym byl wlasnie z takim charakterkiem i wiem co moja mama przeżywała.Więc jestem takiego zdania że duzo kwiatu chodzi po tym świecie i jak wszystko zawodzi to znalez sobie kogos kto zasluguje na ciebie.Chociaż uslyszałam przykre slowa od swojego ale nigdy nie powiedzial że mam wypierdalać to szok co napisałas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem w szoku... choc bylam kiedys z czlowiekiem, ktory mnie nie szanował, i podobne rzeczy slyszalam z jego ust... na szczescie ze w pore ( po 5 latach zwiazku !! ) sie zdecydowałam na rozstanie... teraz jestem z cudownym czlowiekiem, oczywiscie kazdy ma swoje wady - ale jesli chodzi o szacunek do drugiej osoby to podstawa wspólnego życia... również szacunek do samej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamuśka trzymaj się i daj znać jak tylko wrócisz od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×