Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Czytam i widzę, że nie mamy lekko... Mój luby już nie ma do mnie cierpliwości, nie potrafimy sie dogadać. A czy to nasza wina, że w ciąży reagujemy przesadnie na wszystko? Ciekawe jak oni by się czuli i zachowywali będąc w ciąży. Na pewno gorzej! Natura wiedziała co robi obdarzając tym przywilejem tylko kobiety. Dobrze, że tu możemy sie wygadać. Surfitka, nie wiem jakie są Twoje relacje z mamą, ale może polepszą się po urodzeniu wnuka? A co do objawów, to zobaczcie, kolejne nam sie zgadzają :) Ja też mam problemy z cerą - wyglądam jak nastolatka + plamy. Na pryszcze nic nie pomaga, na plamy maść z wit a+e. A owłosiona jestem jak mamut. To chyba przejdzie, nie? Kiedyś trafiłam na stronkę z opisem objawów, po których można poznać płeć dziecka - zbiór przesądów - i tam chyba było napisane, przyrost owłosienia - będzie syn :) Zobaczymy. Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii a ja wlasnie jak byłam w ciąży ze synem to nic wlosów nie miałam nawet na nogach mniej ich rosło. Mój facecik jeżeli chodzi o czas ciąży to jest na prawde kochany dba o mnie tylko krzyczał na poczatku jak zbyt pózno zjadałam śniadanko.Teraz jak zadzwonie to kupuje mi moje zachcianki i wogole jest super.Żeby nie to auto to juz wogóle ale nie stety z tymi pasjami chlopów to katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka co tam u ciebie mam pytanie może troche za wcześnie jak na nasz stan ale pytam.Kupujesz wózek w anglii bo ja wstępnie oglądałami jest katastrofa jak mi sie spodobal to sie okazalo że w polsce miała bym 4.My sie chyba zdecydujemy kupić w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, to było napisane z przymrużeniem oka :) Ja nie ukrywam, że chciałbym dziewczynkę. Oglądałam sobie niedawno wózki na allegro i jest z czego wybierać. Jak sobie przypomnę jakie wózki były 20 lat temu... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja po lekarzu, powiedzial, ze to normalne ze boli, krew tez od czasu do czasu bedzie,w dodatku powiedzial,, ze w szpitalu nie powinni mnie badac tym rozwieraczem jak mnie to bolalo, dal mi magnez i powiedzial, ze lozysko nie zaslania calego ujscia szyjki macicy tylko czesc i spokojnie moge jezdzic autem, a ja z urlopu zrezygnowalam bo tak mi kazali...aaaa ja sie z mezem poklocilam, nawet nie chce mi sie zyczen skladac.., on twierdzi, ze to ja sie denerwuje nie potrzebnie, pojechal gdzies znowu, a ja dzis caly wieczor i noc sama bo on pracuje :( on jest dobry chlopak tylko niestety byl tak wychowany, jego tatus wielki bissnesman cale zycie matke poniewieral, juz go troche naprostowalam, ale czeka mnie jeszcze duzo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego tez musialam sobie wychowac bo był typowym mami synkiem.Czasem sie śmieje że zabrałam go od cycusia mamusi hi hi hi. mamuska ciesze się że u lekarza wszystko dobrze.Nie moge sie doczekać swojej wizyty ostatnia miałam 27.11,a następna mam 15.01 już chciala bym wiedzieć czy z dzidzia wszystko w pożądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byl gorzej jak maminsynek :p no, wizyte mam 17.01 a dzis to w sumie byla tylko rozmowa, nie badal mnie ani nie robil usg, wkurzyl sie , ze tak mnie w szpitalu bolesnie zbadali i mowi , ze to moze byc powodem, ze teraz mnie boli wszystko jak sikam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamuśko, kamień z serca co? Ciesze się, że wszystko dobrze. Życzę wytrwałości w pracy nad mężem. A tak ogólnie, co jak tam u was z opieką zdrowotną, czy to prawda, że jest super? słyszałam same dobre opinie. Martusia, a jak w Wlk Brytanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj niby super, ale ta mloda ginekolozka nie miala chyba doswiadczenia w badaniu, poza tym reszta super, ale za usg musze zaplacic na koniec ciazy 100euro, takie sa wymogi i tak to groszowe sprawy, np za szpital 20euro,mimo, ze mam ubezpieczenie, ale opieka jest super. np jak urodze przydzielaja mi jedna akuszerke,ktora ma obowiazek przez 2tyg przychodzic do mnie do domu i pokazac jak opiekowac sie malym. I zawsze jak zadzwonie to musi przyjsc, jak czegos nie wiem. idziecie na szkole rodzenia? bo mi tesciowa kaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie trzeba płacić :) Ja pójdę do szkoły rodzenia, to moja pierwsza ciąża i nie wiem nic. A poza jest to plus, ze można lepiej poznać szpital i położną. A kto u was odbiera poród, lekarz, czy położna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ogolnie nie jest zle tylko np. pierwsze badanie krwi mam dopiero 8.01 mocz zbadala mi na pierwszej wizycie.Ginekologa nie zobacze chyba wogole chyba że problemy przy po rodzie to może przyjdzie bo poród odbiera polożna.W czasie całej ciąży 2 razy usg w 9 tc i w 20tc.My za nic nie płacimy jeszcze witaminy mamy za darmo.Do połoznej moge dzwonić w dzień i w nocy.Po porodze mogą cię wypuścic po 7 godzinach tylko polożna może nawet u mnie nocowac jesli mam taką potrzebe.nie pokoi mnie tylko to że nie mam badania ginekologicznego przez cala ciąże nie wiem jak to tu dziala chyba jak jest zagrożenie to wtedy kierują.Ja na szczęście bylam w polsce w pazdzierniku i zrobiłam tam wszystkie badania i cytologie więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Można do was dołączyć? Mam co prawda termin na 6 lipca ale u was tak miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, to nieźle, dobrze, że mozna liczyć na taka opieke. ciekawe jak to teraz będzie u nas, coraz gorzej z naszą służbą zdrowia... Mała Mi witaj! Pewnie, że możesz sie przyłączyć. Im więcej tym raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE gosia29..................Mainz................?......... ......20.06........?.. przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...19...Elias karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...17......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x aspira/31..........Rumia......................x......... .03.06....19......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..18......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 05.06...18.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka....12 .06....16....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....15......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x martusia 82/24....Kalisz/WB.........X......29.06.....15..Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X mala_mi27/30...........Szczecin................x.........06.07.......14....x No to się dopisuję do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądźmy dobrej myśli :) W przyszłym tygodniu ide do nowego lekarza, jestem ciekawa jak będzie. Teraz sie przygotowałam, wiem jakie badania powinnam mieć zrobione i nie dam się zbyć. Nastrój mam bojowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale zamula, ten gdzies w trasie, twierdzil ze idzie zarowke wymienic i zaraz wraca a juz wymienia prawie 2h, widze na tel ze dzwonil do fryzjera i jakiegos typa... chyba gdzies dzis wybede z domu bo pierdolca dostaje... moze na spacer, ale zimno wieczorem i ciemno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie nie chce nawet myśleć o spacerze moj wróci kolo 18 i juz dzwonił że w sobote idzie do pracy a tak lubie jak ma caly weekend wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nigdy nie mamy weekendow wolnych, zawsze mielismy nocki, a maz jeszcze ciagnie cala nd od rana,wiec nawet po nocce w sb nie odespi. teraz ciagnie sam.bo ja juz sie nie nadaje do latania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pracocholik z niego mój to od 5rano do 18 wię nir najgorzej,a wiekszosc weekendow ma wolne na szczęście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Mamuśka, nie przejmuj chłopem. Miłego weekendu dziewczyny, do poniedziałku, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj poszłabym na spacer ale u mnie strasznie zimno. Mróz i silny wiatr. Przyszła mamo a co robisz dobrego na obiad? Ja sobie zamówiłam chińczyka z dostawą do domu. Mniam... pyszne sajgonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem za szpital sie tu nic nie placi a i usg ja mam jak narazie wszystkie darmowe, odplatne mi zaproponowali takie dodatkowe w 13 tyg ciazy lacznie z badaniem czy niema dziecko wad itp ale nie robilam tego :-/ przy porodzie polozna bedzie musowo, juz przed porodem mozna se tu jakas wybrac, ja bym najbardziej chciala polke, jest jakas ponoc swietna w wiesbaden wiem tylko ze mowia na nia pani ania ale jak ja dorwac jeszcze nie wyczailam :-) ja do szkoly rodzenia chyba nie pojde jakos nie ciagnie mnie do tego moze jakas wyrodna matka jestem :-P a tak to u mnie wszystko ok jak narazie i oby tak dalej moja ciotka juz jest 2 dni po terminie i czekam przy tel ale poki co nic sie u niej nie dzieje...takiej to dobrze juz niedlugo bedzie miec z glowy :-) to narazie tyle i lece robic obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×