Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

milka nazywa się to czarcie żebro-w aptekach spotykane pod nazwą ziele ostrzeżenia zaparzam i potem letnie wlewam do wanienki i spłukuje dziecko z góry na dół i odmawiam zdrowa ś mario i mówie (ja tak sobie \"sio cioty\") potem wyciągam dziecko i wycieram a to co zostało w wanience to czekam az ustanie i patrze czy są fafoły na dnie i wylewam :na rozstaju dróg,niedobremu sąsiadowi pod furtke,albo do ubikacji i spluwam przez lewe ramie. jeżeli w wanience były fafoły to znaczy ze dziecko było oczarowane-ociotowane:-) ja w to osobiście wierze więc jak kto uważa. mój zasypia raczej sam-czasem troche popłacze ale co tam i w nocxy budzi się raz na flache ok 4-5 jak dostanie 9-10 an jak o 19-to ok 2-3 no ale nie jest źle no nie?] za to wiki usypia ostatnio ok 23 i mnie to irytuje bo zamiast mieć wieczór dla siebie to ona ciągle mamo tato i wymy sla masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! U mnie od kiedy Kamila zasypia sama ( tj. od 3 dni :P ) w domu jest spokuj o 21. Gabrysia zsypia 20-21 , i budzi sie na mleczko o 2 i 5 . A kamilka zasypia teraz w ciagu 15-20 min. A wczesniej biegala do 22. Alkartaz u mnie to samo :D . Zawsze jak gdzies jedziemy i malutka wystrojona a maz ze starsza corka czekaja juz w samochodzie, Gabi robi kupke :P Mala_mi jak tam, Hania zasnela sama? U nas pododa dzis do du..., pochmurmo i chlodno :O . Dzisiaj przywioza mi nareszcie pralke , huuuura !!! Od tygodnia nie robilam prania, a przy 2 malych dzieci to mozecie sobie wyobrazic ile mi sie tego nazbieralo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej u mnie praktykuje to rodzina cała przy dzieciach i znajomi-nawet ja się w tym myłam jak byłam mniejsza i bolała mnie czesto głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny to znowu ja :) U mnie niestety po starości czyli kiepsko Nie moge spac Na dodatek strasznie mnie wysypało na ramionach i udach Miałyście taki problem??? To chyba hormony Nie wiem czy mogę coś na to wziąć bo karmie piersią .Chmm i jeszcze to mi się przyplątało .... ja to mam pecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ja chyba zwariujemoje dziecko nie dość, że w dzień nie chce spać tylko na raczkać w dodatku domaga się ciągłego noszenia ja już opadam z sił to jeszcze dzisiaj w nocy o 2 karmienie i od 4 już nie chce spać ja nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak. W dzień to czasami nawet siku nie mam jak zrobić w dodatku jakaś deprecha mnie dopada. Co za życie, rozkleiłam sie kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka 100 wykąp sie w oilatum jest to taki płyn my kąpiemy w tym naszą małą i wszystkie krostki jej znikają wiem że dla dorosłych też jest to dobra kuracja. Perłakrynicy spróbuj podać swojemu dzieciątku troszke herbatki z rumianku do picia. Rumianek uspokoja i łagodzi dolegliwości żołądkowe. Ja mojej malej podaje rano 100 ml i wieczorem tak z 1,5 h przedkarmieniem. Co prawda ja nie karmie piersią tylko butla ale może warto spróbowac. Jak moja sie napije to zaraz potem idzie wielka kupka i spanko. Spróbuj może tez włączyć jakąs spokojną muzyczke i mów spokojnie do maleństwa. Ja też tak miałam moją była strasznie niespokojna a teraz jest super. wczoraj zjadła o 22.15 może ze 20 ml mleka(zawsze wciaga 100-120) i zasnęła obudziła sie dopiero o 3 i wtedy zjadła całą butle a potem o 6 jedzonko troszke pomarudziła i spi. Mi pielęgniarka środowiskowa tak poradziła i jest oki. Ja herbatke kupiłam z hippa i naprawde jest super a oprócz tego bardzo małej smakuje. Zawsze warto spróbować i może przyniesie efekty tak jak u mnie. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo co tam u was w niedziele?mój mąż na rybach więc ja okupuje kompa od rana, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perłakrynicy dobrze cie rozumiem ze masz juz dosc i ze zlapala cie deprecha bo ja to tez przechodzilam ...nieraz mnie jeszcze jakies smuteczko najda....ale jest lepiej Ta herbatka to dobry pomysl,moja nawet nieraz przy niej zasypia:)Jeszcze do nie dawna tez musialam Martynke nosic na rekach-pol godziny (jak nie wiecej) usypiac bujajac na rekach a Ona jak tylko kladlam ja do lozeczka to sie budzila,Wtedy zaczelam wkladac ja w fotelik bo mozna bujac go noga i chociaz rece wolne moga odpoczac.No ale teraz to juz mala wkladam do lozeczka i zasypia sama tzn stawia na poczatku opory ale daje jej na przemian smoczka ,kilka lykow herbatki mowie do niej cichym tonem i zostawiam ,czesto jej wypada smoczek wiec musze biegac z pokoju do pokoju i kilometrowke walic:) ale naprawde sie oplaca aaaa zapomnialabym (to chyba metoda Goby) Nakladam blisko jej twarzy pieluszke tetrowa zeby czula zapach....na poczatku nie jest latwo ale trzebaa byc wytrwalym,A co w dzien wogole Ci nie spi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła jak juz czujesz ze jest Ci zle napij sie herbatki z melisy wyciszysz sie i bedzie Ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----7.08- -----4445----56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------01.08- - ---5100---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----28.07-- - -----4200-----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------22.07------4630---54,5 el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----21.07--- ----5200-----62 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----25.07 - - ----4250---58 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----06.08-- ----5340-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----21.07-------4760- ---55 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----08.08 ------4760-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------?? kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka a jak w domu?ok?przeszło mu czy nie? mam nadzieje ze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki co ile karmicie swoje malenstwa moja julcia nawet 3 godz nie wytrzymuje je 120mil i jest jej maało ,ma cały czas krostki takie malusie na czułku ja nie wiem coto jest chyba sie wybiore z nia do arelgologa J ulcia juz wazy 5500 i mierzy 57 cm rosnie jak na drozdzach wczoraj miala straszny dzien cały czas płakala a dzis na odwrut spi cały dzien te cholerne kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w piątek miałam mały wypadek. Nie zauważyłam stopnia i się potknęłam no i mam złamaną nogę w kostce. 6 tygodni w gipsie mam siedzieć.Mężuś wziął 3 tygodnie urlopu bo tylko tyle mu zostało a miał wziąć dopiero na święta bo mieliśmy jechać do rodziny w góry. Jestem uziemiona. Kurcze ale ciężko zrobić cokolwiek. I to teraz przy miesięczym maluszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia78 moja mała zjada ok 120 ale w dzien nie wytrzymuje mi 3 h w nocy jakos sie tak czesto nie domaga jedzonka. Zastanawiałam sie czy jest cos co mozna dodac do mleczka zeby bylo bardziej wartosciowe i mala spokojnie wytrzymała 3h. A tak musze miedzy posiłkami oszukiwac ja 2x woda. Mam pytanko kiedy zaczyna sie wprowadzac malenstwom soczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Goba nie przeszło Wyprowadził sie jak Oliwka miała 2 tyg Dlatego niezbyt czesto pisze Wpadłam w depresje i jest mi cholenie ciezko ale czytam Was codziennie tylko jakoś cięzko mi jest cokolwiek napisac :( Własciwie to chyba powinnam odwiedzic inne forum ... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Goba nic sie nie zmieniło Wyprowadził sie jak Oliwka miała 2tyg Ja wpadłam w depresje i tak to wygląda Zagladam do Was codziennie ale jakoś nie moge nic napisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz ja zaczęłam dodawać do mleczka też wypija tak 120 ml kleik ryżowy, dodaję tak pół miarki a czasem na noc prawie całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) liwka to wspolczuje ci ale moze lepiej ze sie wyprowadzil niz mialabys sie z nim codzienie klocic?Wogole to nie kumam typa-rodzi mu sie corka a on sie wyprowadza?Jakis nieczuly dupek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sorrki ale musialam to napisac!!!!!!!!!!!!! Jak czesto dodajecie ten kleik ryzowy? do Kazdego jedzonka? Moja Martynka jak zasnela w sobote wieczorem tak spala do dzis do 8 rano robila tylko przerwy na jedzenie a nieraz to ja musialam ja budzic-masakra nie wiem co jej bylo-ale powiem wam ze odpoczelam bynajmniej psychicznie troszke taki spokoj w domku;)) Myslalam juz ze cos jest nie tak ale teraz obudzila sie ,posmiala do mnie i lezy poki co sama;)wiec wszystko w nalezytym porzadku;)) Za tydzien w sobote chrzciny:)) Dzis ide pozałatwiac wszystko a teraz juz uciekam bo Mala chce sie bawic:))PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka a już myslałam że wszystko za tobą-no ale niema tego złego-teraz przynajmniej masz oliwke a on..........dalej nie napisze.ale za wczasu idz gdzieś do psychologa zebyś moja droga w głębszą deprzeche-chyba ze dasz rade sama bo pamietaj-DZIDZIA WYNAGRODZI CI WSZYSTKO. JA DAJE MLEKO MAŁEMU 150ML CO 4 GODZINY A WNOCY WYTRZYMUJE 6-7,a jakąś kaszke mam zamiar dopiero od 5 miesiąca kukurydzianą tak jak wiki na noc tylko.a dlaczego dajecie mleko co 3 godziny?prawie wszystkie są podawane co 4. gosia i elektryczna zaginione w akcjii. a milka i surfitka to się ociągają;-) alkatraz a soczki po 4 miesiącu są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka a już myslałam że wszystko za tobą-no ale niema tego złego-teraz przynajmniej masz oliwke a on..........dalej nie napisze.ale za wczasu idz gdzieś do psychologa zebyś moja droga w głębszą deprzeche-chyba ze dasz rade sama bo pamietaj-DZIDZIA WYNAGRODZI CI WSZYSTKO. JA DAJE MLEKO MAŁEMU 150ML CO 4 GODZINY A WNOCY WYTRZYMUJE 6-7,a jakąś kaszke mam zamiar dopiero od 5 miesiąca kukurydzianą tak jak wiki na noc tylko.a dlaczego dajecie mleko co 3 godziny?prawie wszystkie są podawane co 4. gosia i elektryczna zaginione w akcjii. a milka i surfitka to się ociągają;-) alkatraz a soczki po 4 miesiącu są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba moja mala zaczyna wypijac 150ml ale to nie zawsze i wtedy wytrzyma 4 godziny ale tak jak wypije 120ml to co dwie ,trzy godz sie domaga i nie ma opcji zeby ja oszukac czyms innym:) Bardzo chcialabym zeby w nocy mi dluzej wytrzymywala ,nieraz jak wypije o 22 to potrafi spac do 3 ale potem to juz co dwie godziny pobodka:( moze jak bedzie ciut starsza to bedzie potzrebowala wiecej snu w nocy ?Nie wiem...A Ty juz po chrzcinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś przeważnie je od 70 do 90 czasem 120.w dzien je co 2,5-3godz.a w nocy moglby wogole nie jesc wczoraj jak zjadl okolo 21 to dopiero zjadl okolo 3 i to sama go budzilam bo spal i na spiaco jadl,90ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś przeważnie je od 70 do 90 czasem 120.w dzien je co 2,5-3godz.a w nocy moglby wogole nie jesc wczoraj jak zjadl okolo 21 to dopiero zjadl okolo 3 i to sama go budzilam bo spal i na spiaco jadl,90ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moja mala je cyca i miedzy cycem butle, niezaleznie co je wytrzymuje 2h miedzy posilkami i nie ma szans zeby ja przwetrzymac, picie tez daje, ale oszukac sie nie da. Z butli zjada 80-90 ml. Czasem mniej, czasem ciut wiecej. Ale jeszcze nigdy nie zjadla wiecej niz 110. W nocy dzzis np zjadla cyce o 8 wieczor i obudzila sie o 2, zjadla i dospala do 6.30, znow zjadla i do 8 rano pospalysmy :) Oliwka, wspolczuje i naprawde warto udac sie do specjalisty jesli czujesz ze jest zle z toba. Ale mam nadzieje, ze odnajdziesz sily dzieki coreczce. Goba, dobre to odczarowywanie :P Martynka, no to mala naprawde czesto ci je i jeszcze w nocy..wydaje mi sie ze mozna cos dodac do mleka, zeby sie najadala. Ale z drugiej strony nie mozna dopuscic do nadwagi dziecka, a przy butli latwo o przekarmienie. W bobasach w stopce dorzucilam kilka nowych zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Byliśmy dzisiaj na kontrolnej wizycie u lekarza rodzinnego. Pooglądał małego, sprawdził bioderka - powiedział że wszystko ok. Wyptał mnie jaką metodę antykoncepcji wybrałam - chyba zdecyduję się na spiralę-mirena i będę miała spokój na 5 lat o ile nie bedzie zadnych problemów. Nie chce zadnych tabletek o strasznie od nich tyję a i tak mam już sporą nadwagę. Dziewczyny mój mały ciągle przy cycku i do tego strasznie się złości, wczoraj wieczorem taka suszę miałam że podałam mu butelkę- owszem spał sobie ładnie do 1 w nocy a potem musiał go strasznie boleć brzuszek bo płakał i prężył się(tak więc nocka nie przespana), chyba będę mu między karmieniami podawała herbatke albo wodę. Dzisiaj najadł sie o 13 a po 40 minutach już sprawiał wrażenie głodnego więc podałam mu herbatkę - wypił 40 ml i teraz śpi. Przecież w tak krótkim czasie pokarm się nie nadąży wytworzyć. Wczoraj wieczorem wypił z obu piersi a potem jeszcze 100 ml z butelki. Nie wiem może ten stres związany z pobytem w szpitalu sprawił że mam mniej pokarmu. Ostatni mały chce byc ciągle na rękach i jak usnie i i położymy go do łóżeczka to zaraz sie budzi i płacze- ale dzisiaj powiedziałam dosyć i przetrzymałam go w łóżeczku, stałam przy nim podawałam smoka, głaskałam po główce i w końcu się uspokoił i śpi. perła krynicy ja kąpię małego ok 20, potem karmienie i spanie-tak ok 21 mały już albo zasypia albo nawet śpi. oliwka przykro mi że tak się sprawy potoczyły, ale głowa do góry teraz może być tylko lepiej, widać nie dorósł do bycia odpowiedzialnym partnerem i ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×