Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość Pati-77
Czesc dziewczyny Od czasu do czasu zagladam na Wasz topik tak z ciekawosci jak wasze maluszki sie rozwijaja i jak jedzą .Moja corcia urodziła sie 22 czerwca czyli ma juz skonczone 7 tyg . Jak czytam wasze wypowiedzi to az trudno mi uwierzyc ze wasze dzieciaczki tak duzo i czesto jedza . Moja od 2 tyg jest tylko na butli bo nie chciala jesc cyca ( jadla 5 min i zasypiała i tak mogla jesc w sumie bez przerwy . Jak przeszla na butle je bebiko to je co 3 godz robie jej 120 ml ale zazwyczja zostawia troche ( je raz 100 , 90 a czasem tylko 70 ) Po kąpieli je o 21 budzi mi sie około 4 rano daje jej wode z glukozą ( bo mało pije w dzien ) 100 ml a potem budzi sie o 6 rano i dostaje butle i zjada dosłownie wszytko i zasypia , budzi sie o 9 na butle . ładnie przybiera na wadze i dodam ze jeszcze nie zageszczam mleka bo nie widze potrzeby . Zreszta nie wiem czy takiemu malenstwu powinno sie zageszczac . Moje pierwszej corci zageszczałam dopiero jak miał 4 miesiace . Ja wole jej nie przekarmiac skoro to jej wystarcza .Ale wiadomo kazdy maluszek ma inne potrzeby . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i Maleństwa Obiecałam poprawę ale ja na prawdę nie wiem skąd wy znajdujecie czas i siłę na kompa... Jak mam chwilkę to odpoczywam, z Kajunią staram się spędzać co najmniej 5 godzin dziennie na spacerkach i często mam nie posprzątane bo zwyczajnie nie mam na to czasu. Dziś tylko przejrzałam ostatnią stronę i załamka, że tego nigdy nie nadrobię. Teraz wyjątkowo siedzę przed komputerem, jeszcze przed chwilką z Kają na rękach, teraz śpi w leżaczku. Szukam mieszkania w Brzegu i okolicy więc gdyby przypadkiem któraś coś wiedziała o tych terenach to na maila ;) No i szukam ofert pracy dla męża, bo kiepsko z jego pensją, gdybyśmy byli na swoim, to nie dalibyśmy rady, więc musi robotkę zmienić, więc tego też szukam, dobrze płatnej :p Pozdrawiam Was wszystkie i wierzcie, że często o Was myślę, całuję wszystkie maluszki. buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Powiem wam kochane jak sie cos wali to na calego.Ostatnio wam pisalam,ze moj tata mial wypadek i lezy w szpitalu,i teraz w sobote moja tesciowa zabralo pogotowie bo miala stan przedzawalowy,i my teraz od szpitala do szpitala.naszczescie z tesciowa juz dobrze,ale ciagle robia jej badania. Moj Erys od 10 dni nie robil kupki,w piatek dalam mu czopek,lecz nic nie pomogl:(A tu dzisiaj jak bylismy w szpitalu u tesciowej mojego szkraba naszlo na kupkowanie.Ja mu pampersa odpinam a tu drzyzg,poszlo tak ze sciane upapralo,dobrze ze to sciana zmywalna,to troszke zmylam.Moj maly ufajdany caly,ubranko wsio,ja tylko zerkalam czy ktos na sale nie wchodzi,bo bysmy ladny oper zebrali.Po tym wszystkim sie z tego smialysmy-moja tesciowa napewno nie zapomni wizyty wnuka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Powiem wam kochane jak sie cos wali to na calego.Ostatnio wam pisalam,ze moj tata mial wypadek i lezy w szpitalu,i teraz w sobote moja tesciowa zabralo pogotowie bo miala stan przedzawalowy,i my teraz od szpitala do szpitala.naszczescie z tesciowa juz dobrze,ale ciagle robia jej badania. Moj Erys od 10 dni nie robil kupki,w piatek dalam mu czopek,lecz nic nie pomogl:(A tu dzisiaj jak bylismy w szpitalu u tesciowej mojego szkraba naszlo na kupkowanie.Ja mu pampersa odpinam a tu drzyzg,poszlo tak ze sciane upapralo,dobrze ze to sciana zmywalna,to troszke zmylam.Moj maly ufajdany caly,ubranko wsio,ja tylko zerkalam czy ktos na sale nie wchodzi,bo bysmy ladny oper zebrali.Po tym wszystkim sie z tego smialysmy-moja tesciowa napewno nie zapomni wizyty wnuka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Powiem wam kochane jak sie cos wali to na calego.Ostatnio wam pisalam,ze moj tata mial wypadek i lezy w szpitalu,i teraz w sobote moja tesciowa zabralo pogotowie bo miala stan przedzawalowy,i my teraz od szpitala do szpitala.naszczescie z tesciowa juz dobrze,ale ciagle robia jej badania. Moj Erys od 10 dni nie robil kupki,w piatek dalam mu czopek,lecz nic nie pomogl:(A tu dzisiaj jak bylismy w szpitalu u tesciowej mojego szkraba naszlo na kupkowanie.Ja mu pampersa odpinam a tu drzyzg,poszlo tak ze sciane upapralo,dobrze ze to sciana zmywalna,to troszke zmylam.Moj maly ufajdany caly,ubranko wsio,ja tylko zerkalam czy ktos na sale nie wchodzi,bo bysmy ladny oper zebrali.Po tym wszystkim sie z tego smialysmy-moja tesciowa napewno nie zapomni wizyty wnuka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Powiem wam kochane jak sie cos wali to na calego.Ostatnio wam pisalam,ze moj tata mial wypadek i lezy w szpitalu,i teraz w sobote moja tesciowa zabralo pogotowie bo miala stan przedzawalowy,i my teraz od szpitala do szpitala.naszczescie z tesciowa juz dobrze,ale ciagle robia jej badania. Moj Erys od 10 dni nie robil kupki,w piatek dalam mu czopek,lecz nic nie pomogl:(A tu dzisiaj jak bylismy w szpitalu u tesciowej mojego szkraba naszlo na kupkowanie.Ja mu pampersa odpinam a tu drzyzg,poszlo tak ze sciane upapralo,dobrze ze to sciana zmywalna,to troszke zmylam.Moj maly ufajdany caly,ubranko wsio,ja tylko zerkalam czy ktos na sale nie wchodzi,bo bysmy ladny oper zebrali.Po tym wszystkim sie z tego smialysmy-moja tesciowa napewno nie zapomni wizyty wnuka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Powiem wam kochane jak sie cos wali to na calego.Ostatnio wam pisalam,ze moj tata mial wypadek i lezy w szpitalu,i teraz w sobote moja tesciowa zabralo pogotowie bo miala stan przedzawalowy,i my teraz od szpitala do szpitala.naszczescie z tesciowa juz dobrze,ale ciagle robia jej badania. Moj Erys od 10 dni nie robil kupki,w piatek dalam mu czopek,lecz nic nie pomogl:(A tu dzisiaj jak bylismy w szpitalu u tesciowej mojego szkraba naszlo na kupkowanie.Ja mu pampersa odpinam a tu drzyzg,poszlo tak ze sciane upapralo,dobrze ze to sciana zmywalna,to troszke zmylam.Moj maly ufajdany caly,ubranko wsio,ja tylko zerkalam czy ktos na sale nie wchodzi,bo bysmy ladny oper zebrali.Po tym wszystkim sie z tego smialysmy-moja tesciowa napewno nie zapomni wizyty wnuka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Az sie wierzyc nie chce, ze od wczoraj wczesnego wieczora nikt nic nie napisal :( Hej dziewczyny, nie dajmy sie, co? Ewcia, no niezle maly zalatwil sprawe, ale ja bym chyba na rzesach chodzila jakby mi mala nie zrobila tak dlugo kupy. Teraz robi mi raz dziennie, i podaje jej rumeianek i koperek i masuje brzuszek, zeby ta kupka codzinnie byla. Elmirka, super ze dlugo spacerujecie :) Pati, Moja tez tyle zje co twoja z butli, ale ja jej w nocy podaje cyca, bo uwazam, ze jest jeszcze za mala na tak dlugie przerwy bez jedzenia. A ile wazy to sie przekonam jutro. perla krynicy, ja tez kapie mala okolo 20, potem tulenie, butla kolo 21 i spanie miedzy 21-22. deminula, tez bym zalozyla mirene, ale ja chcialabym rodzenstwo dla niny w miare szybko, ale doskonale cie rozumiem. U nas wszystko dobrze, mala grzeczna, usmiechnieta. W dzien nadal malo spi, w nocy nadrabia. Nadal dostaje 3 butle na dzien, bo moja laktacja jakos nie hamuje specjalnie. Z drugiej strony mam jeszcze 3,5 tyg wiec chcialabym ja jak najdluzej karmic cycem. Taka rozdarta jestem tym powrotem do pracy :( Pozdrawiam was i piszcie co u was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj znów mam chwilkę:D:D:D Teściowa mi dziecko ululała i teraz Kajusia śpi koło mnie w leżaczku. Byłam w mieście i kpiłam sobie fajną koszulkę na ramiączkach, już wyprałam w łapach, niech schnie, jutro ubiorę :P Dzisiaj poszłam na halę targową i wyczaiłam takie małżeństwo co przyjeżdżają z nowymi zabawkami edukacyjnymi za grosze, tylko pudełka zniszczone no i bez gwarancji, angielskie, pewnie z przemytu hihihi. Kupiłam Małej lampkę nocną co daje cienie zwierzątek na ścianę i melodyjki, bo boi się spać po ciemku, no i mnie też wygodniej. A ciągle włączaliśmy zwykłą małą lampkę i prąd żarło, teraz będzie żarło baterie :p Umówiłam się z nią na wtorek za tydzień, ma mi przywieźć jakieś maty edukacyjne, ponoć takie wypasione ogromne to max 120zł więc taniocha. Ale ma dosłownie wszystko, nie mogłam odejść od tego. Oglądałam taką super matę co się podłącza do telewizora, tam jest gra jakaś a na niej się tańczy i coś tam jeszcze robi, tylko 80zł, sama bym się w to pobawiła, ale nie mam miejsca, żeby Kaji zabawki trzymać przez 10 lat :( Normalnie wołami mnie trzeba było odciągać od tego straganu hehehe. Mówiłam babce, że mogłabym tak pracować, czy mnie nie chce przyjąć, a ona, że z chęcią. Tylko sobie od razu pomyślałam, że Kaja jeszcze za malutka, ale się zdziwiłam jej poważną odpowiedzią. Dobra kończę bo was jakimiś pierdołami nudzę ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ja kąpię Kaję koło 19, czasem troszkę później, ale max przed 20. Potem się z nią bawimy, czasem mężowi drzemie na klatce piersiowej przed tv i około 21 idzie spać już tak na noc. Miała problem z zasypianiem, więc nie wiem czy o tym była mowa, ale ja oglądałam taką płytkę jakiegoś pediatry amerykańskiego, który pokazał jak dziecko w kocyk zawinąć i śpi jak suseł. Super się sprawdza i w nocy dziecko dłużej śpi. Biorę ją na śpiąco do karmienia między 24 a 1, bo jak nie wezmę, to o 2 się budzi. Na szczęście umie na śpiąco jeść :p I tak śpi sobie do 4. Czasem już nie śpi do rana, zasypia koło 7, a czasem zasypia koło 5 potem o 7 znów cyc i rano potrafi jeść co godzinkę. W dzień regularnie co 2h. Oczywiście cały czas cyca. Codziennie daję jej herbatkę do picia. Pije około 250 ml. Do południa ułatwiającą trawienie, po południu uspokajającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Haniątko kąpiemy 19-20 w zależności od jedzonka ale kąpieli to 3 godzinki zabawy z małą muszą być nie zasypia odrazu pokąpieli i jedzonku ale za to jak zje 22-23 to nie wypija nawet całej butli tylko asypia przy jedzeniu. Ale uwielbia kąpiele jest bardzo zadowolona jak ja rozbieram to juz wie o co chodzi i cieszy sie. gdzie Wy sie wszystkie podziałyscie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka - ile ci wypija ??????? Naprawde jest w stanie dwumiesieczny maluszek wypic szklanke na raz???? Jestem w szoku. A w nocy jej nie budz na jedzenie, jak wstanie to jej dasz. Alkatraz, sama jestem ciekawa gdzie wszystkich wywialo ? Helo..jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!!! Moja mala daje mi popalic od 3 dni, myslalam ze to brzuszek ale to chba plecki moje dziecko bola :P , jak tylko ja klade zaczyna marudzenie. Teraz lezy w lozeczku i niezby jest z tego powodu szczesliwa :( . Ja moja panne kapie ok. 20 i spanko ok.21. W dzien je co 2godz, a w nocy wytrzyma najdluzej 6. Elmirka , popieram Surfitke, nie budz malej w nocy na jedzenie, jak bedzie glodna to sama da znac :) Pati-77 🖐️ ... zagladaj do nas czesciej im nas wiecej tym weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nadal niespokojna.. , nocka i ranek sa ok, a gdy wracamy ze spaceru do domu na poludnie , zaczynaja sie schizy :( , gdy daje jej cycka szarpie sie i placze , a mleka mam pelne piersi... wlasnie zasnela, chba bede musiala odciagnac pokarm , bo mam pelne cysterny... My chrzciny robimy 7.09 , po kosciele pojdziemy na obiad do restauracji, bedzie jakies 12-15 osob. Ale i tak pewnie pare osob wpadnie jeszcze do nas do domu na drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja małego kąpie między 19-20.je w ciągu dnia co 4 godziny-chociaż ostatnio głodny jest co 3,5 a idzie spać ok 22 i w nocy miedzy 3-5 budzi sie głodny. właśnie go wykąpałam w zielu-jakiś taki markotny był,no i co???fafoły-ociotawała go dzisiaj koleżanka mojej mamy która chciałaby być babcią a dzieci się nie kwapią za bardzo.teraz lezy w kołysce i patrzy na rybki w akwarium-ooooooooo własnie zasnął -fajnie o 22 karmienie a on odłynął.ooooooo kręci się i gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo mruczy-minęło 3,5 godziny od ostatniego karmienia i już daje znaki-może dlatego ze nutramigen nie jest tak pożywny jak inne mleko?jak myslicie? a gzie milka i melania??? gdzie te wszystkie baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki;) Goba jestem, tylko kolowrot mam ostatnio- maz na urlopie, to i dzien inaczej wyglada. Bylismy dzisiaj na szczepieniu, mala dostala 2 zastrzyki. Jeden ze szczepionkami przeciwko 6 chorobskom, i 2 przeciwko pneumokokom. Nie zdecydowalismy sie na rotavirusa, bo okzalo sie, ze kosztuje 200 euro plus koszty szczepienia, i zamowienia, czyli razem 220!!!! Wczesniej babeczka zle nas poinformowala co do ceny/sama nie wiedziala, bo tu nikt na to nie szczepi/. Lekarka zreszta odradzila to szczepienie, nalezy tylko przestrzegac zasad higieny, i nie powinno byc klopotu. Maya poplakala moze pare minut, po czym zasnela juz w samochodzie, potem obudzila sie juz z rogalem na buzce:) A lekarka kazala klasc malej wzdluz ciala recznik do spania, bo jak juz kiedys pisalam lubi przekrecac glowke w jedna strone, a to nie dobrze, bo potem moze miec problemy z postawa. Jezeli po miesiacu nie bedzie poprawy, to zaczynamy cwiczenia:( Mezus kupil mi buciki, i sweterek w fioletach- sliczne(jak dla mnie oczywiscie), do tego zafundowalam sobie pelling z Origins, i humor od razu mi sie poprawil, do tego wchodze juz w niektore dzinsy sprzed ciazy;) Surfitka, weszlam na bobasy, ale Ninka slicznie sie usmiecha, jakie to szczescie, miec takie wesole, i pogodne dziecko. Maya tez spokojna i wesola, a wazy juz 5700:), i jest tylko na cycku. Agula moze kladz mala czesciej na brzuszku, kiedy nie spi, albo na boczku. Ciekawe od czego moglyby ja plecki bolec???? A pomyslalas o nerkach?? Wiem, ze to moze brzmi powaznie, ale dzieci, tak czesto maja zakazenie ukladu moczowego, a wiadomo, jak takie zakazenie szybko w gore idzie. Powiedzcie, czy wasze malenstwa tez nie cierpia sie ubierac Jak moja?? Zawsze jest placz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, nas czeka jutro szczepienie :o Moja lubi sie przebierac, zawsze jej wczesniej pokazuje co jej ubiore - dziewczynka, niech sie stroi :D No i duza juz Mayeczka, ciekawe ile Ninka wazy. Zazdroszcze ze spadasz z wagi, ja co prawda mieszcze sie we wszystko sprzed ciazy, ale liczylam, ze cos schudne podczas karmienia a tu nic :( Wszystko przez moja mame i jej slodka diete ( zeby mleko bylo slodkie :P). Nawet kilogram mi przybyl :( Goba, oj ty masz z tym ciotowaniem :D Ale dobrze, ze masz metode by sie tego pozbyc ;) Ja slyszalam tylko o czerwonych wstazeczkach :) Agula, a moze malej goraco w plecki..a jak sie zachowuje jak ja polozysz na brzuszku, albo boczku? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka z tymi pleckami to chodzilo mi o to , ze mala nie chce lezec w lozeczku, tylko chcalaby , zeby ja na raczkach , do gory nosic :P . Jak trzymam ja na rekach to pojawia sie duzy usmiech na buzi, a jak tylko ja odkladam to jest podkowka, i zaczyna sie marudzenie, nie placz , wiec raczej nic ja nie boli :) Moja tez przekrecala glowke w jedna strone ( konkretnie w prawo ) i lekarka kazala mi robic bardzo proste cwiczenie: polozyc dziecko na kocyku, na pleckach, prawa reka przycisnac prawy bark dziecka do podlogi ; a lewa , otwarta reka przekrecic glowke dziecka tak, aby lewy policzek dotknal podlogi. U nas rezultaty byly juz po tygodniu. Mam nadzieje , ze zrozumiale to opisalam :) , wiadomo , jak przekreca glowke w lewo , to wszystko robimy odwrotnie. Ja tez chetnie wybralabym sie na jakies zakupy na poprawe humoru, ale moj chlop nie wytrzyma sam z dziecmi dluzej niz 0,5 godz. :O , a z dziecmi to nawet nie mam po co wchodzic do sklepu :( . A wlasnie, dziewczyny , jak u was z waga?? U mnie nadal + 6 kg, pomimo tego, ze jem tylko warosciowe pokarmy, pozwalam sobie jedynie na ciasteczka owsiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja tez owsiane ciasteczka + biszkopty+ herbatniki :P I co kilka dni drozdzowke. I waga drga ale w gore ;) Jak przestane karmic, zero produktow macznych, owoce i warzywa tylko i schudne :) (moze:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam pytanie, czy wasze dzieci sie slinia? Nina od wczoraj sie slini, wklada sobie rece do buzi i gryzie mi strasznie sutki jak juz sobie poje to urzadza sobie sesje i wyzywa sie na moich piersiach ;) Nie wiem..moze ja dziasla swedza? Przeciez na to za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Gabi tez od jakis 2 tyg, bardzo sie slini i puszcza banki :D , bo ślinianki dojrzewaja i produkują więcej śliny z czym dziecko sobie nie potrafi poradzić i stąd wypluwa tą ślinę :) maz chyba zobaczyl moj wpis na kafe, bo zabral mnie do sklepu :P kupilam sobie nowy cyckonosz do karmienia- wiedzial w co inwestowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;( Kiepski humor mamy ,moj sasiad -kolega28 lat wpadl wczoraj pod pociag:(:(:(:( Odcielo mu dwie nogi,jego stan jest krytyczny.Za dwa tygodnie mial brac slub ,wszystko zorganizowane,sala ,orkiestra no wszystko a nie wiadomo czy z tego wyjdzie...Moja kolezanka a jego przyszla zona w drugim miesiacu ciazy....kiedys juz poronila i teraz tez bala sie ze przez stres zwiazany z weselem poroni a tu taka tragedia.To sie stalo wczoraj pod wieczor wiec duzo nie wiem,przeszedl jakas operacje ale nawet nie wiem na co.Boze to jest straszne co sie dzieje,tak mi ich szkoda!Sa ze soba od 10 lat teraz jak juz sie zdecydowali i uzbierali po czesci kase na slub stalo sie takie nieszczescie:(( Poza tym jesli z tego wyjdzie nie wyobrazam sobie jego reakcji jak sie dowie ze nie ma nog w koncu to mlody chlopak.Oj beda przed nimi ciezkie chwile ale najwazniejsze zeby doszedl do siebie. Dziewczyny jakie zycie jest kruche........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----13.08-----4600----56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------01.08- - ---5100---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----28.07-- - -----4200-----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------22.07------4630---54,5 el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----21.07--- ----5200-----62 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----25.07 - - ----4250---58 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----06.08-- ----5340-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----21.07-------4760- ---55 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----08.08 ------4760-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------?? kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ciąży bardzo szybko schudłam mimo tego że karmiłam piersią tylko 2 tg. teraz waże 53 czyli zosta ly mi jeszcze 4kg nadwyżki ale mam nadzieje ze juz nie bede chudla i taka waga mi zostanie bo zdecydowanie lepiej sie w niej czuje. Ja nie odchudzałam sie mam tak dobra przemiane materii. Po porodie wychodzac ze szpitala juz nie mialam brzucha tylko troche skóra mi wisiała. Moja pociecha tez cierpi na bol plecków ;) najlepiej na raczkach i w oknie, ale ja ją biore na rece odkładam i mowie do niej jak sie uspokoi to sama grzecznie lezy gadajac do siebie. U nas fatalna pogoda od wczoraj wieczór pada i jest zimno nie wiem czy wyjkdziemy na spacer ;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety musze przynajmniej z 5kg schudnac ale po pierwsze musze odstawic te pieprzone słodycze no i wprowadzic wiecej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka a jestes na nasszej klasie???ja mam nadal pare w plusie ok 3-4 kg-masakra najwiecej w brzuchu-udach i dupsku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie jem słodyczy jakoś mi nie smakują od dziecka nie lubiłam czasem jak mnie najdzie to na pączki serowe ale cukierki i batoniki są bleee. Za to mój mąż zje wszystko co słodkie i nie może się oprzeć waży 130 kg i nie może schudnąć ale dlatego ze dojada w pracy batonikami. Narzeka że jest gruby zagryzając batonika i mówi że to nie od słodyczy tyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. U nas pogoda do bani,brzydko,pochmurno i zimno. Martynko tak zycie jest bardzo kruche,mam nadzieje ze sasiad przezyje i pogodzi sie z brakiem konczyn,i jego dziewczyna szczesliwie donosi dzidziusia,i beda razem sie cieszyc zyciem. U mnie jeszcze 4kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×