Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam wszystkie forumowiczki:) Demiluna no niestety taki okres mamy glupi ze dzieciaczki wszystko lapia-nie mozna tego chyba w zaden sposob uniknac bo paskudztwo w poietrzu wisi:( Iza a moze po prostu jakas zabka mu tam siedzi i gilgocze dlatego kicha?Bo skoro nic mu nie leci to moze to nie katarek?Martynka nawet jak ma teraz ten katar to wesola jest ,usmiecha sie i krzyczy wiec dosyc dobrze to znosi:)Mysmy tez kupili termometr w smoczku ale nie dziala:( i mierze takim elektronicznym Mierzejka to wspolczucia dla rodzicow tej dziewczynki ,,,w takim wieku takie slowa to co to bedzie pozniej???Az strach pomyslec.... Iza lepiej do lekarza isc bo niby to katarek ale to jednak malutkie dzicko a z katarku raz dwa moze przejsc na pluca...lepiej dmuchac na zimne Co do gosci to malej to w sumie nie przeszkadza bo od praktycznie urodzenia zawsze ktos u nas wieczorami siedzi:) tzn nie codziennie ale ja np wole pogadac z kumpela jak juz mala poloze spac tak na spokojnie bynajmniej i Martynka jest grzeczna i fochow nie stroi:P spi w drugim pokoju smacznie:) Alkatraz Ty jestes spioch???To co ja mam powiedziec-dzis wstalysmy o 11:00 hihihi mala obudzila sie w nocy o 3 na jedzonko,potem spala do 6 godzinkie posiaedziala zasnela o 7 o 8 pobudka ale ja pokolysalalam i spala do 11:) nie wiem czemu ale ZAWSZE rano czy tam po poludniu jak ja klade to najpierw spi godz z zegarkiem w reku i jesli jej nie przytule i troche nie pokołysze to nie pojdzie dalej spac-no tak ma sobie to poukladane :)a z kolei jak po tej godz zasnie znowu to potrafi 3 kolejne przespac bez budzenia:) Ide sprzatac :) i obiadzio gotowac buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! U nas leje ze ho ho.rano bylismy Z kuba zaprowadzic Jasia do przedszkola potem male zakupki, przebieranko ,jdzonko i teraz niunius spi. Iza obserwuj dzidzie, u mnie tez tak bylo ,myslalam ze ma katarek ,cos mu tam zezilo w nosku.Wpuscilam mu po 2 kropelki soli fizjologicznej,polozylam na brzuszku i za chwile oczyscila mu nosek,w sumie to babolki same wylecialy z noska po nawilzeniu.I wszystko jest ok, to nie byl katarek Zrob moze podobnie i obserwuj malego moze to nie katarek,lepiej zeby nie!U nas jak na razie na szczescie wszyscy zdrowi.Wspolczuje mamusiom ktorch dzidci zalapaly przeziebienie,zycze zdrowka!!!!!! Agula przepis podam,ale musze zapytac meza,bo on to bez zadnych przepisow gotuje,wymysla z glowy ,potrafi ugotowac nawet \"cos z niczego!!\"Dlatego to wszysto takie bomby kaloryczne ma. Ide zaraz prasowac,ale mi sie nie chce!!!!!!!!!! Goba super wygladasz i dzieki za zapr.na naszj klasie.A Twoj Kuba suuuper jest z jednego zdjeciea niezle sie usmialam. Fajniutki...... Ta galerie zdjec masz nie waska ,ogladalam i ogladalam ,az komp. mi sie wylaczyl,bateria sie rozladowala.Bo ja wszedzie laze z komp. Ja jestem na gorze ,czy na dole zawsze z komp.!!!!!!!!!!!!Powoli to chyba nie robi sie normalne ,ale jak chce do Was zajrzec to nie chce mi sie tal latac i schodzic po calej chalupie. pa laski do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki moja julcia chyba ma bardzo sucho w nosku bo ciezko jej odychac i nie wiem co mam jej podac uzywam soli morskiej i nic czy wy macie jakies sprawdzone kropelki albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam termometr elektroniczny i mierze kubusiowi temp. w pupci. On to ladnie znosi.Ale jak pytalam lekarza czy powinnam odejmowac 5 kresek,bo tak gdzies wyczytalam i zawsze myslalam ze tak sie robi,to on powiedzial mi ze nie!!!!!!!Mi sie wydawalo ze temp. mierzona w pupie jest wyzsza.Sama teryz nie wiem co o tym sadzic.???Pytam ,bo czytalam ,ze Alkatraz napisala o odejmowaniu kresek. Czytalam jakis artykul i baylo napisane ze : w pupie ierzona to djac 5 kresek, w buzi to odjac 3 kreski, apod pacha nie odejmuje sie. "I wez czlowieku badz madry i pisz wiersze "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu u mnie tez tak bylo.Ja po prostu zakraplalam mojemu malemu noske sola fizjologiczna po 2 kropelki i uwazalam zeby temp w domu nie byla za wysoka.Taka optymalna dla dzidzi to 19-21 stopni.A na noc i w dzien czasami rozkladalam mokre recznik na lozeczko albo stawialam w rozych miejscach male naczynka z woda zeby nawilzyc powietrze.Spowodowane jest to tym ,ze pewnie powietrze u Ciebie w domku jest zby suche.Mozna kupic tez gotowe nawilzacze powietrza z pomiarami wilgotnosci,ale ja zastosowalam domowy sposob i przeszlo.To wazne bo dzidzi bardzo sie meczy i zle sie jej oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem gosi i dziekuje za rady byłam dzis z mała u lekarza ale mnie nie przyjeli bo sie martwie tym odychaniem oczywiscie doktor miał za duzo pacjentow ach ta nasza słuzba zdrowia mam jej dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek35 ja odejmuje bo mi tak l;ekarz kazał ale można przeprowadzic prosty test mierz dziecku temp codziennie i nie odejmuj okaże się że ma stan podgorączkowy a dziecko zdrowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie rozleniwiona po weekendzie w dresiku domowym z kawka i blagam nie kuscie mnie na zadne ciacha bo mnie ssie :-P i sie zaraz na cos rzuce hehe moj maly jak narazie zdrowy tfu tfu mam nadzieje ze go nic nie zlapie chociaz boje sie ze starszy syn przywlecze ze szkoly jakies chorobsko :-O co dzisiaj gotujecie? bo zjadlabym cos dobrego malokalorycznego hehe no i zeby stania przy piecu dlugiego nie wymagalo bo ja len do kwadratu ale obicuje poprawe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja tez rozleniwiona ,ta pogoda chyba tak na mnie dzial.ja dzisiaj cos szybkiego walne na obiad:ziemniaczki ,mielone i jaks salatke wymodze.I z glowy bedzie a rodzinka glodna nie bedzie hahaha .Ja i tak musze glodowac ale pewnie znow obiad ktorego sobie odmowie teraz zjem na kolacje,taka madra jestem,bo ja w sumie na kolacje lubie sobie najbardiej pojesc.I wez tu czlowieku schudnij!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez gubia kolacyjki :-( kurcze maly mi poslam zaledwie pol godz chyba go wezme do wozka i na spacer a przy okazji jakies zakupy zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ja tez najbardziej lubie jesc po poludniu i wieczor :o I wola tez slaba...na torta jakos mnie nie bierze, ale jesc ogolnie to lubie co widac ;) Wrzucilam zdjecia Ninki do bobasow i jestem tez ja z moja porazajaca dlugoscia wlosow :( Martwie sie troche bo Nina sie poci przy jedzeniu, az czasem ma mokra glowke. Tylko moze to z goraca?Najgorsze do glowy przychodzi. Wizyte u lekarza mamy juz 8, wiec niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka ona wlasnie przed samym jedzeniem odstawia te cyrki :( A po jedzeniu biore ja do odbicia i wtedy ulewa, a do tej pory nigdy tego nie robila , no moze 2 razy . Ale mysle, ze to od tego, ze jak w koncu zacznie jesc , to je szybko i lapczywie . Dzisiaj jest juz OK. Wydluzyl jej sie czas pomiedzy posilkami, spokojnie wytrzymuje 3 godz. , a zabawiana moze nie jesc 4. Surfitka dobrze wygladasz w tych wloskach :) . Ninka robi sie coraz bardziej podobna do mamusi :) . Jezeli malej poci sie glowka tylko podczas jedzenia to raczej nie jest to o czym myslisz, o krzywicy , prawda? Bo nie poci sie podczas snu, lezenia ? No ale upewnic sie trzeba :) Demiluna.....jak tam po wizycie u pediatry? Dziewczyny ale wam zazdrodszcze spania!!!! U mnie pobudka 6 - 6.30 . Mamy potem dluuuugi dzien :D Ide ogarnac chalupe i pomyc podlogi , bo moje panny poszly spac i trzeba wykorzystac chwile spokoju na cos pozytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Agula, tylko podcza jedzenia, i jak jet chlodniej to zdecydowanie mniej. A podczas zabawy czy snu nie, na szczescie. A mi Ninka juz dwa dni z rzedu przespala cala noc :D Od 9 wieczor do 6 rano, zjadla i wczoraj do 9 , a dzis to nie wiem, jak wychodzilam do pracy o 8 jeszcze drzymota drzemala ;) I tez 3 godzinki juz spokojnie wytrzymuje, a jak gdzies jestesmy to nawet 3,5 sie jej zdarzylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzuuuuu , nie ptrafie powstrzymas sie od slodyczy!!!!!!!!!!!!!!! Pozbylam sie z domu wszelkich slodkosci, zeby mie nie kusilo i zostao tylko rafaelllo kokosowe , a ja nie nawidze kokosow. A dzisiaj wciagnelam go!!!!! Nie przeszkadzaly mi kokosy, byle bylo slodkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja uwielbiam kokosy!!!!!!!!mniam mniam podrzuc jak nie lubisz Moj szkrab jiuz od miesiaca przesypia cale noce i nie budzi sie na jedzenie, to niesamowite!!!!!!!!!!!!Klade go o 19.30 i spi do 7-8 rano i zawsze na noc sam zasypia.Bog mi chyba wynagrodzil te nieprzespane noce z moimi starszymi chlopcami ,to byla masaaakra. Moj tez wytrzymuje 3godz,a czysami i 4,a jak poczuje gloda to tak je szybko i lapczywie ze malo sie nie udusi .Zawsze tez go odbijam po jedzeniu to wazne. surfitka moj tez sie pocil kiedys podczas jedzenia ,tez sie martwilam,ale juz mu to przeszlo.U nas jedyny problem jaki mamy to ta paskudna ciemieniucha.Niby juz mniejsza ale ciagle nie znika!!!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly tez zasypia roznie ok 19-21 a budzi sie ok 5 :-) potem zje i spi dalej do ok 9 miedzy posilkami ma przerwy rozne od 2,5 godz do 4 albo wiecej kokoska luuubie jak ktos ma na zbyciu rafaello to adres podam i czekam na prtzesylka hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! My po wizycie u pediatry i powiem tylko jedno - to jest parodia. A myślałam że przyzwyczaiłam się do tutejszej służy zdrowia.Mój mąz się śmiał że sama przebadałabym dziecko lepiej niż ta tzw pani doktor. Przed wejściem do gabinetu lekarskiego pielęgniarka zważyła i zmierzyła Julka. Pani doktor ograniczyła się do zmierzenia obwodu główki, zbadania pulsu i przyłożenia do klatki piersiowej stetoskopu(1 raz). I było po badaniu. Spoglądając na datę urodzenia obliczyła że Julek ma 20 tygodni, a potem poprawiła to na 2 lata i 12 tygodni. Mając przed sobą niespełna 3 miesięczne dziecko. Gdy powiedziałam jej że mały jest przeziębiony nawet nie spojrzała na niego. Powiedziała do zobaczenia za 3 miesiące i tyle. Szkoda słów. Narazie podaję małemu paracetamol, stosuję też wodę morską i krople do noska homeopatyczne(euphorbium) i pod nosek maść majerankowa. Jak do środy nie będzie poprawy to pójde do lekarza rodzinnego(tam przynajmniej maluszka osłuchają, żebym miała pewnośc że płucka i oskrzela w porządku) teraz dzieciaczki zasypiają w swoich łóżeczkach, a ja cały czas słucham i pilnuję małego bo boję się żeby się znowu nie zakrztusił. Dziewczyny nie odciągam pokarmu jużż 2 tygodnie a dzisiaj piersi miałam tak przepełnione że pokarm sam wypływał i musiałam odciągnąć pokarm i nawet nie odciągając do końca uzbierało sie 100 ml i tak dało mi to do myślenia czy nie spróbować znowu karmic małego przynajmniej 2 razy dziennie odciągniętym mlekiem. Sama nie wiem - muszę się zastwnowić. Dziewczyny które nie karmicie piersią jak długo utrzymywał się u was pokarm i kiedy dostałyście pierwszy okres?? Piszecie o witaminie d3, ja też się zastanawiam czy nie podawać małemu(przezornie załatwilam sobie i koleżanka przywiozła mi z Polski) bo tutaj nie podają dzieciom tej witaminy bo niby nasłonecznienie wystarczające- a ja sama nie wiem bo jak zacznie padać to 2-3 tygodnie czasem słońca nie widać. A co do słodyczy to ja mam takie napady że jadłabym tylko słodkie-to zdarza się tak raz w tygodniu ale wtedy staram się upiec ciasto bo wolę to niz cukierki i batoniki-przynajmniej wiem co w środku siedzi. Ok uciekam teraz prasować-dzieciaczki pozasypiały, na szczęście prawie zawsze do 21 oboje już śpią. nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----12.09-- -5100----60 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------09.09- - ---6000---?? Merana----Akeksander-23.05---2700------52------28.08---- ---5260---61 Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.09-- - -----4800----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51----19.09-- -----7450----64 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------15.0 9-------7000---64 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490-----46-----21.08------4400---56 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----27.08-- ----6320-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 gosiek35--Jacob(Kuba)26.06--3580----52-----????-------59 80-----???? demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----22.09 .------6659-----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------4820------59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze mi sie cos przypomnialo bo ja to sklerotyk jestem moj maly ma ciemieniucha...fajnie poschodzilo ale w jednym miejscu niestety nie..zrobila mu sie twarda jakby skorupa na glowie...bylismy u lekarza i to chyba grzyb mamy masci i smarujemy ...a na oko to jak ciemieniucha :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna ,sorry ze sie tak wypowiem,ale to jakis niedorozwoj talekarka,przeciez wystarczy spojrzec na dziecko to widac ze to malenstwo jest. 2 latka i12tyg????????????,ha ha to przeciez Julek sam na wlasnych nozkach do gabinetu by wszedl.Duzo zdrowka dla synusia i idz do innego pediatry.Pa pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 76
Witam Mamusie! Demiluna ale jestem zbulwersowana ta p. doktor zmien lekarza i to jak najszybciej. Dziwne tez, ze wit D nie przepisuja, my mamy stosowac te wit do roku, i zawsze na wizycie pytaja czy mam odpowiedni zapas w domu. Naslonecznienie u mnie podobne jak u Ciebie, bo ja na polnocy Niemiec mieszkam. Surfitka nie wygladasz zle, ale podobalas mi sie w tych dluzszych wloskach, nie chcesz zapuscic tak do ramion? Ninka slodziutka, taka pocieszna dziewczyneczka. Mierzejka, ciekawe skad u takiego 2,5 rocznego dziecka takie zwroty do matki? Moze w domu tak ze soba rodzice rozmawiaja? Gosia, Maya tez ma ciemieniuche, wyglada to jak strupy, mam dobrze nasmarowac oliwka, i wyczesac. Moja mala tez katarek ma, wkraplam sol fizjologiczna, i odciagam frida Apropo zarcia na miescie, to czasem na sniadanie chodzilismy z mezem do takiej ulubionej knajpki, i to uwielbialam, zaczynalo sie od 10 trwalo do 14 w formie szwedzkiego bufetu. Rozkoszuje sie kawa na miescie- tez uwielbiam(zwlaszcza teraz kiedy nie moge pic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek wiele osób mówi że Julek duży jak na swój wiek jest - no ale nie wiedziałam że aż tak :-) a tak na poważnie to "lekarka"to chya nawet oło prawdziwego pediatry nie stała i pewnie gdybyśmy z mężem nie byli w szoku przebiegiem tej wizyty to byśmy się odezwali, ale jak wyszliśmy z przychodni to nie wiedzieliśmy czy śmiac się czy płakać i pomyśleć tylko że potrzebne jest skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 76
^Jutro zaktualizuje tabelke, a teraz mala nakarmic, i w bety, Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 76
Z Bremen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka niestety nie mam możliwości wyboru pediatry - tak jak pisałam do pediatry potrzebne skierowanie - ja poprostu dostałam list ze szpitala że mam termin wizyty - podany tylk adres przychodni i nazwisko lekarza i tyle. Na codzień mamy lekarza rodzinnego w innej przychodni. Taką procedurę maja i tyle. Ale prawdę powiedziawszy darowaliy sobie o wiadomo że jakby cos sie działo i coś by niepokoiło to wcześniej bym sie reagowało i nie czekałabym na wyznaczony termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, nie zalamuj mnie z tymi wlosami :( Ja jestem bardzo niezadowolona z tego co mam na glowie 😭 ..i musze poczekac az odrosna. Chcialam skrocic, bo bardzo mi zaczely wypadac i klopot teraz z praca, suszeniem. Ale nie az taak !!! Ciachla i wogole nie zrobila tego co chcialam 😠 Ale jak to pisala Agula, wlosy to nie zab - odrosna ;) A na razie zapuszczam od nowa :D Deminula, to straszne co napsialas o tym lekarzu, totalna ignorancja??? A gdzie porady odnosnie zywienia, szczepienia itp ???? No i co z waga i wzrostem dziecka..hmm chyba dwulatek troche inaczej wyglada niz trzymiesieczny niemowlak ;) No ja to bym jakas skarge zlozyla chyba, bo nie pozwolilabym sobie na takie traktowanie. Dobranoc, buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem w szoku o tym co napisałaś o lekarzu jak ja ide do kontroli to trwa przynajmniej 40 min. Lekarz zbada dziecko osobiście wypyta sie o jej zachowanie odruchy, bo wiadomo w domu inaczej sie zachowuje jak w przychodni. Małą obejrzał z każdej strony sama byłam zdziwiona że tak dokładnie. Jedyne co mi nie powiedział to jak wprowadzać inne pokarmy i tylko dlatego że owiedział że zrobi to przy kolejnej wizycie bo teraz jest zawczesnie i moge zapomiec a tak jak przyjde w październiku to da mi dokładną porade jak wprowadac jedzonko. Co do wit D to daje małej 1 kropelke w mleku sztucznym jest ale powiedział zebym dawała bo to mała daka a ta kropla zrekompensuje jej braki. Jak powidziałam mężowi jak przebiegała wizyta to sam był zdziwiony profesjonalnością i podejściem żadko spotyka się osobe która tak przykłada się do pracy. Widać odrazu że to lekarz z powołania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo,witam:U nas pogoda paskudna.Nocka jak zwykle przespana ,Kubus po sniadanku , a teraz czas na kawke z mleczkiem.Zaraz niunius pewnie zasnie.Teraz lezy grzecznie i bryka w lozeczku. Wypije kawke ,przekasze cos i biore sie za obiad i porzadki.dzisiaj cos mnie chwyta ochota na robote ,trzeba to wykorzystac,pa dziewczyny ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----12.09-- -5100----60 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------09.09- - ---6000---?? Merana----Akeksander-23.05---2700------52------28.08---- ---5260---61 Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.09-- - -----4800----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51----19.09-- -----7450----64 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------15.0 9-------7000--64 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120--59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100--58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490-----46-----21.08------4400---56 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----27.08-- ----6320-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 gosiek35--Jacob(Kuba)26.06-----3580-----52-------22.08------5980---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----22.09 .------6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------4820-59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×