Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dziewczyny skopiujcie calosc, wklejcie do wyszukiwarki i zanim wcisniecie enter, usuncie spacje ktora jest przed przecinkiem..widac gdzie jest bo tyle linka sie w poscie podswietla, dokladnie przed przecinkiem przed cyframi. Jak usuniecie ta spacje - wtedy enter i wchodzi artykul Albo wejdzie na babyonline.pl tam niemowle, rozwoj i jest wiele ciekawych artykulow o dzieciach. Odetchnelam z ulga - cukrzyca sie cofla na 100% :D:D:D:D Oczywiscie musze uwazac i prowadzic zdrowy tryb zycia, ale jak na razie nie jestem chora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zaznaczam swoja obecność... mąż na 10 dni leci do stanów (delegacja) no i pakowanie wielkie mamy... a mi się płakać chce, jak ja bez niego wytrzymam tyle czasu? Ech... Podziam te z Was które radzicie sobie same z wszystkim, jesteście WIELKIE!!! ja to bez męża jak stół bez nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 76
Kochane moje, energia mnie rozpiera, i troche przygnebia mnie juz ta codzienna rutyna, ech byle do przodu. Goba, Maya sporadycznie siedzi w takiej pozycji, prawie caly czas lezy albo na pleckach, albo na brzuszku(czego bardzo nie lubi) Melania co do nauki czytania- to fajne, jezeli traktuje sie to tylko jako zabawe, moze nawet zamowie sobie taki zestaw w jezyku niemieckim. Jest takie stare afrykanskie przyslowie, ktore mowi, ze ciagniete zdzblo, nie rosnie szybciej. Surfitka, Mierzejka super, ze chorobsko sie cofnelo. Mierzejka ja jezdze do galerii czasami z mala, tez boje sie infekcji, zwlaszcza teraz. Oliwka, malutka slodziutka,a dla ciebie moze psycholog bylby dobrym rozwiazaniem? Oby tylko jakas dlugotrwala depresja Cie nie dopadla, badz silna dla corci. Asaka, jezeli karmisz piersia, to po 6 miesiacu mozna zaczac wprowadzac posilki lekarz pewnie powie co, i jak. My zaczynamy dopiero po 7mies pasternak, potem jablko, i gruszke. Po czasie zaczna sie obiadki. Soczkow nie bede podawac ze wzgledu na prochnice, jak to moj gin mowi soczek i smoczek=czarne zabki Generalnie zaczne od warzyw, a do picia tylko woda:) Ewcia chodzi o uczulenia, alergolog stwierdzila, ze marchew niektore dzieci uczula. Jutro spytam jeszcze mojej lekarki co z ta kupa;( Maya ostatnio strajkuje, i kupy nie robi. Na szczescie brzuszek nie boli. Abii oby wszystko dobrze bylo, rob te badania. Lece spac, buziaki mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy porannej kawce :-) ale maly mi dal poslac...jak usnol wczoraj o 20.00 tak dzisiaj do 6.00 pospal potem flacha i spi dalej :-) ja sie troche boje tego wprowadzania pokarko, boje sie alergii no i wogole jak zoladek malego zareaguje na takie nowosci soczki chyba tez se podaruje, do picia najlepsza zwykla woda milka poslalam ci maila z fotkami :-) mnie ta domowa rutyna tez troche nudzi , na szczescie troche pracuje no i mam kontakt z ludzmi aby troche dzisiaj ide na kontrol z malym ciekawe jak bedzie az sie boje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo! witaj GOBA i witam nowa kolezanka ASAKa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja teraztez śpi daje jej butle w dzień co 3godz.120 i nie zawsze wypije!!!ona to woli spać...he,he.Teraz powinna dostac o 9.30 ciekawe czy sie obudzi 24wrzesnia skończy 3miesiące.Ach jak ten czas leci....wczoraj usnęła 0 20.30i bez butli wytrzymała do 6.30 ale w miedzy czasie wstawałam dac jejsmoczka jak zapłakała i dałam jej o 6.30 150ml i wszystko wypiła.od 3mca powinna tyle pic ale sama nie wiem jak ona w dzien mi nawet 120 zadko wypija no ale teraz była głodna na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!! A WASZE DZIECI ILE PIJA I CO ILE IM DAJECIE-chodzi o butle.Jak moja np.płacze a 2 godz.temu jadła to ja jej nie daje butli tylko czekam ta godzinke zeby było 3godz.nie chce zeby była pączulkiem! Co do ubranek to ona jeszcze niektóre 56spioszki i kaftaniki nosi no i 74 tez-zalezy jak szyją-rozmiar rozmiarowi nie jest równy.Ja w szafce mam ciuchy do 1roczku ułozone i jak cos chce ubrac to przymierzam czy dobre nie sugeruje sie rozmiarem. WIECIE CO OSTATNIO MNIE WZIEŁO I CZYTAM NAS OD POCZATKU-niezle co-pierwsza była SURFITKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ech jak sobie przypomne poczatki ten lek czy wszystko bedzie ok.jak jezdziłam do Bydgoszczy na badania czy mała zdrowa to bu!!!!!!!!!!!!!!Ciesze sie ze mam za sobą te przezycia!!!!!!!!!!! CO DO DIET-ja w niedziele koncze kopenhaska i jak na razie lipa!!!!!!!!!!tylko 5kgna tej diecie no jeszcze 2dni licze na 1kg!jak na mnie to mało-ostatnio to 8kg jak 5 lat temu poo Krystim sie odchudzałam!A od poniedziałku jade tylko jogurty i chleb chrupki WASA-no takie pieczywo z wedlina i tylko jogurty.NP.sniadanie tylko kawa,obiad jogurt,kolacja jogurt.Tak bede leciec-z ziarnem jogurty,naturalne,owocowe,kefiry,(czyli 2jogurty dziennie)moj brat tak jadł i przez tydzien5kg-cwaniaczek sie żeni i chce wlezc w gajer!!!!!!!!!!!!! A MAM PYTANKO JAK WASI FACECI CO DO TYCH KG NADPROGRAMOWYCH???????????sorry za takie pytanie ale jestem ciekawa...Moj sie śmieje ze moge tak wyglądac ale ja wiem co mysli...jak po KRYSTIANIE Scchudłam to powiedział,ze we mnie wątpił i juz sie pogodził,ze bede grubcią-ale sie cieszył!!!!!!!ale mi nie dokucza. iDE DALEJ NAS CZYTAC jestem na 18stronie pa!miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Asaka ja troche pozniej ale rowniez serdecznie Cie witam;) Goba ja malej jeszcze nie sadzam bo chyba za mala jest ,,ale nie powiem -chcialaby napewno.Ja lezy na poduszce to potrafi glowe i pol pleckow tak podniesc ze ostatnio az sie wystraszylam-siłaczka jedna:P ale to robi sama bez mojej ingerencji wiec krzywda jej sie nie stanie a sadzam ja tylko w foteliku to jest na polsiedzaco.mysle ze np pol godziny nie zaszkodzi jak bedziesz malego siadała:)Nie dlugo to nasze szkraby zaczna biegac i problem z siadaniem bedzie tylko wspomnieniem :)no tak ale nie mozna niczego przeskoczyc-ETAP PO ETAPIE:) Mierzejka pytasz o supermarkety...hmmm...no ja bylam kilka razy z mala i nic sie nie stalo ale masz racje teraz jest ten glupi okres przeziebien wszyscy kaszla,pluja i rozsiewaja zarazki brr....... Dlatego chyba warto jednak sobie odposcic bo po co malenstwo ma sie zarazic-chociaz z drugiej strony powinno sie hartowa:) Katrina to wesolo mialas z rodzinka i to przez 3 miesiace:):) Z jednej strony napewno fajnie ze ktos caly czas cie odwiedza ale z drugiej to pewnie musi byc bardzo meczace,dlatego teraz odsapnij ,nabierz sil i pisz z nami:) Co do podawania wit D3 to chyba najlepiej zapytac lekarza bo nie mam pojecia skoro w mleku ktore podajesz juz jest.....woda z glukoza slyszalam ze mozna dawac ale widze ze Ewcia pisze ze nie wiec juz sama nie wiem:( ja mojej podaje wlasnie herbatki Hippa.A czemu lekarka odradzila podawania ich? No a ja bylam wczoraj z wynikami malej u lekarza i wyszla jakas infekcja drog moczowych,,,stymze tak troche dziwnie bo bez objawowo tylko leukocyty podwyzszone,bakterii prawie wogole,wczoraj zrobilam jeszcze raz badanie moczu i dzis wyniki-oby bylo dobrze Martynka dostala katarku w nocy a ja nie wiem co robic??Podawac jej cos?smaruje mascia majerankowa poki co a potem moze zapytam lekarza.Uciekam bo moja perelka sie obudzila Mała Mi ja daje tylko wit d3 ,widac co lekarz to inaczej mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja Ty to jestes wytrwala z tym czytaniem-a wiesz ze ja zawsze tez chcialam to poczytac od poczatku?? ale nigdy na to czasu nie moge znalezc.....co do kg tlo moj maz mowi na mnie hipcio:P:P:P Ale nie zeby zrobic mi przykrosc,raczej w formie zartu,wiem ze napewno chialby zebym byla chudsza ale jakos specjalnie nie robi mi wyzutow no przeciez to wszytko \"przez\"naszych aniolkow kochanych:) gdybym przytyla tak po prostu to moglby cos mowic ale ze jestem po ciazy to siedzi cicho bo bym mu jeszcze odpyskowala swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja ja karmie mała butlą i pilnuje jej godzin co do jedzenia podaje jej co 3 h plus minus 10 minut. Jak jesteśmy na spacerze i spi to jej nie daje jeść poprostu jej nie budze. Co do glukozy i herbatek to ja małej nie podaje uwielbia zwykłą wode. Wiem że jeśli dzieci nie piją wody to odrobine glukozy zeby bardziej smakowało. Ale lekarz mi powiedział że lepiej nie zasładzać i nie podawać herbatek bo to sztuczne i lepiej uniknąć tego. Co do kilogramów u mnie jest problem ale w drugą strone zabardzo schudłam, waże mniej jak przed ciążą 46 kg a najlepiej czułam sie i myśle że wyglądałam przy wadze 51-53 kg. Mój mąż mówi że mała jest grubsza odemnie a ja poprostu nie moge przytyć Mała mi marudzi juz zadługo sama się bawiła 1,45 h wiec i tak sporo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka, ja tylko na chwilke bo Mikołaj leży na macie ale i tak domaga się uwagi... z tą witaminą d3 to przede wszystkim lekarz powinien orzec czy nadal podawać czy nie, bo do 3 miesiaca to na pewno trzeba... nam powiedzial zeby podawac bo Mikołaj nie jest zbyt silny ( choć nie wiem na jakiej podstawie tak stwiedzil bo rozwija się książkowo :-P )... dzis czeka mnie rozmowa z kierownikiem, podjelam decyzje o powrocie... wykorzystam jeszcze urlop wypoczynkowy i od listopada wróce do pracy... zobaczymy jak to bedzie wygladac, w razie czego na wychowawczy zawsze mogę jeszcze pójść... Milka, masz racje z tym czytaniem - mądre przysłowie :-) ja zrobiłam sobie karteczki ale ostatnio coś mi zapał minął... u nas ostatnio dramat z zasypianiem, kładę go do łóżeczka a ten wrzeszczy i wpada w histerię... tylko rączki albo cycek pomagają... w końcu muszę przytrzymać, żeby przestał machać rączkami i po 10 min się wycisza... masakra... nie wiem co mu się stało...no i sypia nadal 4 razy po 30-40 min w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszyłyście mnie bo mój kuba jeszcze główki sam z pozycji leżącej nie podnosi-co mam zrobić-zacząć się denerwować?a może za sztbko go włożyłąm w fotelik i się nie wyćwiczył?cholera pomóżcie bo niewiem czy to ok? mój małżon nic już nie gada bo wtedy ja jemu daje kontre ze przez 2 lata 20 kg z tym ze przez ostatnie 9 miesięcy 10 kg na plusie-przestał palić. małyn jeszcze śpi a co do mleka podaje nutramigen 4*dziennie po 180ml a w tabelce jest 5 karmień ale mały 1 ma około 8 rano i ostatnie tez okolo20 bo potem idzie spać i spi do rana. witamine d3 podaje codziennie 2 kropelki i teraz przy katarze miał witC i wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania jak czytam o twoim Mikołajku to rzeczywiście Ania zachowuje się podobnie. W dzień nie zdrzemnie się dłużej jak 30-40 no czasmi godzinka i tak 4-5 razy w ciągu dnia, noc dzisiaj też nie ciekawa, bo pobudki od 2 prawie co 2 godziny. Też zastanawiam co jej się stało z tym spaniem jest tak gdzieś mniej więcej od dwóch trzech tygodni. Zazdroszczę Wam dziewczynki, że wasze dzieciaczki przesypiają całą noc. Mam nadzieję jednak, że jej tak nie zostanie a jeżeli tak to trudno, jakoś to wytrzymam. Dziś byłam u pediatry i pytałam się o wprowadzenie jedzonka, tak więc po 4 miesiącu można już zacząć wprowadzać zupki, najpierw marchewkę(dania jednoskładnikowe), później ziemniaczek i dynia, oczywiście trzeba przy tym obserwować dziecko, czy nie ma wysypki, bólu brzuszka. Powiedział, ze jeszcze niedawno nie kazano przy karmieniu piersią dokarmiać niczym przed 6 miesiącem życia a teraz to się zmieniło i trzeba pierwszy posiłek wprowadzić nie wcześniej jak przed 5 miesiącem a nie później niż po 6 miesiącu życia. Jestem ciekawa, czy moja królewna będzie chciała jeść co oprócz cyca, bo jak do tej pory łyżeczką dawałam jej tylko lekarstw i był przy tym płacz. Goba nie masz się czym przejmować napewno niedługo Kubuś zacznie podnosić główkę. Myślałam, ze po lekarzu uda nam się wybrać na targowisko, a tu deszcz, ale się wkurzyłam, bo akurat byliśmy niedaleko i Ania spała, więc warunki na zakupy były. Jestem zła, bo myślałam, że się trochę rozerwę a tu nici z lowrowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----12.09-- -5100----60 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------09.09- - ---6000---?? Merana----Akeksander-23.05---2700------52------28.08---- ---5260---61 Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.09-- - -----4800----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51----19.09-- -----7450----64 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------15.0 9-------7000---64 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490-----46-----21.08------4400---56 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----27.08-- ----6320-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 gosiek35--Jacob(Kuba)26.06--3580----52-----????-------59 80-----???? demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----04.09 .------6100-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------4820------59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale mam klocka :-) najciezszy po mamusi chyba idzie :-) bylismy na kontroli i szczepieniu z malym wszystko ok rozwija sie dobrze, i zdrowy jak ryba dzisiaj go zaszczepili w obie nozki ale sie darl biedny :-O az sie boje co bedzie pozniej musze do apteki skoczyc po paracetamol w razie czego ide wstawiac obiad no baby gdzie wy? aha ja witaminy malemu podaje, jedna tabletka dziennie rozpuszczona w mleku, wit D+flour, takie bylo zalecenie lekarza od samego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 myśle że nie powinnaś się denerwować dzieci rozwijają się w różnym tępie może poprostu potrzebuje więcej czasu :) Moja w foteliku jest od ponad 1,5 miesiąca i uważam że nie ma to wpływu na jej rozwój. Ona leżąc na brzuszku bardzo ładnie trzyma główke a teraz jak jest w pozycji półleżącej podnosi sie jak bychciała usiąść. Może powinnaś częściej klaść swoją pocieche na brzuszku żeby wyćwiczył sobie odruch trzymania główki. Polecam też ćwiczenie dziecko leży na pleckach i pokazywać mu zabawke raz z jednej strony a raz z drugiej tak żeby dziecko przekręcało główką. Takie ćwiczenie jest proste a maluszek ćwiczy mięśnie nie nadwyrężając przy tym kręgosłupa ja mojej tak robiłam. Co do witaminek to podaje vigantol wit d jedną kropelke dziennie, miała kiedys witamine C ale lekarz powiedział żeby nie podawać skoro jest zdrowa sama ma się uodparniać a w przypadku gdy będzie chorowita wtedy zacząć podawać. Uważam że nie ma co szprycować dzieci zadużo witaminami. My jak byłyśmy dziecmi nic nie dostawałyśmy jadłysmy piasek i kąpałyśmy się w blocie a jesteśmy zdrowe więc dziecku trzeba też pozwolić na wytworzenie sobie samemu obrony przed wirusami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Ja też staram się małego karmić co 3 godziny i tak zaczynamy o 7:30(180 ml),10:30(150 ml) potem jak się obudzi ok 14-15 (150ml) Potem po 3 godzinach (150 ml), przed spaniem ok 20 (180 ml )i ok 2 w nocy(180ml). W ciągu dnia zazwyczaj troszkę na dnie zostawia(a zdarza się też że wypije tylko połowę)ale w nocy i rano wypija wszystko. Kiedyś budził się jeszcze na jedzenie ok 6 ale teraz daję mu smoka i śpi dalej bo i tak po 7 muszę go budzić żeby zdążyć do szkoły. Wszyscy mówią że jest wielki jak na niecałe trzy miesiące, i ja też to widzę bo mam kilka ubranek po mojej córci to te które ona nosiła mając 5-6 miesięcy na Julka już są dobre. Do gondoli już się prawie nie mieści i na dniach bedę musiała zacząć wozić go w spacerówce. Mój mąz jest przyzwyczajony do moich nadprogramowych kilogramów bo zawsze miałam ich sporo a teraz i tak ważę mniej niż przed ciążą i mam nadzieję że jak zacznę ćwiczyć(to takie plany ale jak narazie nie mam na to siły) to jeszcze zrzucę trochę. A u mnie dziewczyny w rodzince i wśród znajomych wysyp dzieciaczków. Szwagierka w listopadzie rodzi i brat z bratową właśnie ogłosili ze spodziewają się drugiego potomka. teraz uciekam po wiki do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka moja Martynka tez miala ostatnio taki okres ze w nocy czesciej sie budzila ale na szczescie jej przeszlo o teraz jak usnie okolo 20 to spi do 6 rano ,w nocy tylko wstaje zeby dac jej smoczka :P tak wiec moze Twoje malenstwo tez sie przestawi? Wiecie co jedna rzecz mnie niepokoi u niej,mianowicie taka ze w nocy jak juz usnie(zasypia na boczku) to potem oczywiscie sie przekreca na plecy i czesto ma cos takiego ze bardzo rzuca na prawo i lewo glowke,jakby miejsca nie mogla znalezc??Nie wiem czy to dobrze i czy wasze dzieci tez tak robia?Staram sie wtedy ja brac na bok ale oczywiscie to nie trwa dlugo i znowu lezy na plecach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka mi lekarka odradziła herbatek bo podobno wyjaławiają jelitka,nie wiem sama co o tym myślec,moja mała wody nie chce więc dosypuje jej odrobinkę herbatki dla smaczku,zawsze troszkę wypije:) Dzisiaj idę do lekarza z nią bo ma mocny katar i pokasłuje,lepiej dmuchac na zimne,szkoda mi jej bo męczy się bidulka,nie może oddychac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój kuba na brzuszku super trzyma główke nawet powiedziałabnym ze utrzymuje sie na przedramionach ładnie-główka sztywno ale chodzi mi o to ze kiedy dziecko podnosi główke jak laze na pleckach?jak na ółleżąco to próbuje a jak na płask na pleskach to no cholery a wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała jak leży w wózku to się siłuje i próbuje podnosic główkę,jak na półleżąco to nie,na brzuszku też ładnie trzyma główkę ale podobnie jak dzieci pozostałych dziewczyn nie lubi tej pozycji za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiktorii podawałam heratkę i wszystko ok było. Julkowi tez podaję ale on nie chce wogóle pić nic poza mlekiem. Czasem wypije rumianek ale taki zwykły expresowy(super działa jak mały nie może kupki zrobić, leciutko słodzę go glukozą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ja wczoraj wam pisalam,ze maly dostal chrypki,no i ona nadal jest,najpierw mial katarek,ale juz mu przeszedl,goraczki nie ma kaszlu tez brak,tylko ta chrypka,podaje mu syropek STODAL,jak sadzicie powinnam isc z nim do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia jak uważasz,ja bym chyba poszła na twoim miejscu,tak jak pisałam wcześniej lepiej dmuchac na zimne.Moja mała też ma katarek i lekko pokasłuje i dzisiaj idę do lekarza z nią muszę się upewnic że nic jej nie jest bo czytałam że z takiego zwykłego katarku może zrobic się zapalenie ucha a tego wolałabym uniknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde zawaliłam sprawe bo mogła dzisiaj iść,ale sobie pomyślałam że to mu przejdzie,ale pewnie nie:( ojejku,nie wiem czy jutro w ośrodku przyjmuje mój lekarz.A może mu poszło na oskrzela i dlatego mu tak chrapi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje opini o tym produkcie::: FOREVER LIVING PRODUCTS\"ALOE BERRY NECTAR\" PODOBNO AMERYKAŃSKIEJ FIRMY MOŻE SURFITKA I AGULA SIE ORIENTUJĄ?DZIEKI ZA ZAINTERESOWANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Ale naprodukowalyscie stron, dopiero skonczylam czytac :) Ja ledwo zyje , oczy na zapalki i kawa :( , karmie mala piersia i nie powinnam jaj pic, ale nie dalabym rady podniesc sie z lozka . Od dwoch nocy prawie nie spie, dziewczynki budza sie ciagle, momentami to nie wiem do ktorej mam isc , bo obie razem zaczynaja plakac. Gabrysia juz tak ladnie przesypiala mi noce a teraz prosze , maz stara mi sie pomoc , ale nie bardzo moze , bo cycka nie da, a Kamilka wola mnnie a jego wygania z pokoju :( . Dzisiaj Gabi spala od 4 do 5 w bujaczku , a 5-6 u mnie na brzuchu - wiem , ze to nie zdrowe, ale nie dalam rady. w dzien tez nie ma jak odespac, bo spia w roznych godzinach. Ale co tam, jeszcze troche i mam nadzieje ze sie polepszy :) Ja nie podaje Malej , zadnych witamin, lekarka nie kazala, powiedziala tylko, zeby jak najwiecej wystawiac dziecko na dwor , dopiero na jesien podam multiwitaminy. Slale , nowe posilki zaczne wprowadzac po 5 miesiacu , zaczynam od jabluszka :) . Pic jej nic nie daje , bo ona nie chce, nie chce pic z butli. Moja panna nie chle lezec za dlugo na pleckach, klade ja w pozycji pollezacej w bujaczku na 15-20 min. Glowki jeszcze nie podnosi z pozycji lezacej na pleckach. Dziewczyny , jezeli dziecko nie podnosi glowki lezac na brzuszku do 3 miesiaca, nie mozna tego zaniedbac!!!!!!!!!!!!! W tym wieku POWINNO podnosic glowke, choc na pare sekund!!! Jezeli tego nie robi, prawdopodobnie ma oslabione napiecie miesniowe, a to wymaga rehabilitacji. Moj P to zadowolony z moich paru dodatkowych kilogramow, wierze mu, bo on lubi pulchne kobitki, jak jest za co zlapac :P :D . Beja podziwiam cie z ta dieta, boze same jogurty, zoladek sprzykleiby mi sie do kregoslupa :D . Ewcia... u mnie lekarz kaze przyjsc dopiero jak jest goraczka, bo jak sam katar i kaszel to nic na to nie da :( , samo musi przejsc Kolezanka zaproponowala mi , zebym pilnowala jej dziecka.Mieszka na tym samym osiedlu i jej mala jest 3 misiace starsza od mojej Kamliki. Moze fajnie by bylo, bo zawsze jakis grosz wpadlby do kieszeni , ale chyba nie dam rady fizycznie , juz teraz narzekam przy 2 swoich . Na dodatek Kamilka nielubi bawic sie z nia, ciagle bija sie i wrzeszcza :O . Spadam, bo Gabi zasnela , Kamilka oglada bajki a ja musze ogarnac chalupe. Wczoraj zostawilam meza z dziecmi i pojechalam po zakupy.... zrobili z domu pobojowisko , nie wiem od czego zaczac sprzatanie, eh Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina tez jak lezy na pleckach nie podnosi jeszcze glowki, natomiast jak jest na pollezaco chce siadac. Tak samo jak jej podam dwie raczki od razu sie prazy do siadania. jak lekko ja podciagne to glowka juz ladnie nie opada w tyl tylko idzie do gory :) na brzuszku potrafi juz dosc dlugo trzymac glowe w gorze i dosc wysoko...tylko na rekach sie malo wspiera. Jak ja nosze pionowo to juz ladnie sztywno trzyma glowke. Wiec chyba nie jest z nia tak zle :P Agula, kurcze masz urwanie z dzieciakami. Ale potem odchowasz i bedziesz sie smiala ze inni po kilku latach wracaja do pieluch ;) Goba, moja tesciowa chyba to uzywala i chwalila. nawet chyba mnie pytala o to, ale tego w sklepie na polce nie widzialam. Uciekam dalej do pracy. Pozdrawiam i zycze zdrowka dzieciaczkom i mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×