Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Surfitka , ale smieszka z twojej Nnki, a jaka sliczna, minki strzela boskie :D Milka, a juz myslalam, ze milej spedzasz ten czas ;) Wyslalam na interie filmiki ( Picasa web album )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona my od 5 tyg zycia jestesmy na nutramigenie i zyjemy mały dostaje słoiczki gdzie jest mleko i nic mu nie jest ale ja diete mu trzymam i tak (poprostu nic nie poradze na to ze w słioczkach jst nie we wszystkich ale jak mu coś smakuje co ma białko to mu daje i bez problemu)nutramigen jest niedobry ale dziecko sie przyzwyczaja. polecamy nutramigen 2 kochana do ponad roku stosuj diete i bedzie ok.ja tak miałam tez z wiki:-) i głowa do góry dacie rade a na krostki dobra maść LIPOBASE-naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 my jestesny na bebiku ale przed kazdym mlekiem daje mu laktaza enzym to jest lek na nietolerancje mleka krowiego takze niewiem czy musimy zmieniac.... a czy ta lipobaza to jest krem tłusty bo taki potrzebujemy a my mamy teraz z firmy balneum ale niejest nic tłusty od razu wsiaka a drugi z firmy emalium i tez wsiaka, dibrobaze mamy ale on smierdzi i narazie uzywamy bepanthen masc bo jest tłusty taki fajny.... a do kapania mamy oilan on ma skład taki sam jak oilatum i jest tanszy... a po kapaniu smarujesz czymsc jakims balsamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona nie chce cie martwic ale moja Juleczka ma te same obiawy co twoj synek i ma skaze białkowa ,my jemy cały czas nutramigen 2 to jest taki preparat zastepczy nawet dzieci jedza to z nietolerancja laktozy ,Juleczka jeszcze lubi kaszke sinlac ale sie nie martw na zapas bo wielu przypadkach dziedziaczki z tego wyrastaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewalona, no niestety ja nie pomoge. Agula, boska jest Gabi :) Juz spryciula na nozki tak staje :D Silna dziewczynka, zaraz wystartuje, fakt :) I jak pieknie kosi robi. Ninka nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) surfitko Nineczka jest przecudna,śliczna czarnulka !!!!!!!!!! agula super Gabrysia robi brawo ,silna dziewczynka :) wszystkie czerwcowe dziewczynki są wspaniałe !!!!!!!!!!!!!!! a wszyscy chłopcy czerwcowi są boscy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ewelona ja nie pomogę,ale też polecam Lipobaso super - on jest tłusty,troche ciężko go rozsmarować ale naprawde rewelacyjny. Dziś Eryś się wycwanił i zakumał,że abym go nie odkładała na ziemię czy gdzieś tam tylko trzymała go na rączkach,to należy się trzymać mnie za ubranie - cwaniak mój mały ;) jak go trzymam na rękach to się np: bawi rączkami a gdy poczuje że go chcę położyć to zaraz mocno się mnie chyta. Dziś zmykam wcześniej lulu :) Dobranoc,kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona o jej, biedny Macius! na skaze trzeba diete stosowac najlepiej do 3 roku zycia nie podawac produktow mlecznych, a mleko specjalne z apteki. Koniecznie idz do lekarza po masc, bo malego okropnie skora teraz swedzi, i przez to moze byc niespokojny. Ewelona do puki nie bedziesz miala odpowiedniej masci, to wstrzymaj sie z kapielami, bo woda tez podraznia, i skora jeszcze bardziej swedzi!!!! A moze podalas ostatnio jakies nowe warzywa, badz, owoce, lub sok? Gdyby skaza byla, to po bebiku zaraz wyszloby uczulenie. O danonkach tez nie slyszalam nic dobrego;(- zawieraja duuuzo konserwantow, i nnych ulepszaczy, takze prawdopodobnie od tego dostal uczulenia. trzymajcie sie, bedzie dobrze. Agula no widzisz, jak przyjemnie czas spedzam: mala spi, maz w betach, a ja przed kompem sie relaxuje po calym dniu;) Tak wogole, to czekam, az mi libido podskoczy;p Gabi super!!! Pieknie brawo bije sprytna dziewczynka:) Surfitka, Ninka swietnie stoi, iskierka mala:) Kasia przeczytalam cos o tych pluskwach, straszne zarastwo!!! Spieszcze sie z tepieniem tego, bo samice zaczynaja juz w marcu jaja skladac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana wy jescze wszystkie spicie a ja juz musiałam wstać bo moje dziecko stwierdziło ze mamusi snu juz wystarczy:) . Wczoraj była ze mna cały dzień teściowa uczy sie jak opiekować sie mała bo niestety wszystko co dobre sie konczy i 5 marca wracam do pracy. Obecnie jestem na wychowawczym i zyjemy z pensji męża a zawsze przyda sie dodatkowa kaska tak że trzeba wracać. Wiem ze mała będzie w dobrych rękach ale i tak mam obawy- mam nadzieje ze nie będzie wprowadzała swoich zmian tylko dostosuje sie do naszych. Jedyne co mnie cieszy to ze nie będzie problemu ze spacerami bo do poki mała była ze mna spacerowałyśmy 3-4 godzinki dziennie bez względu na pogode i ona tak sie nauczyła. Jak jesteśmy na spacerku spi mi ładnie cały czas a jak wracamy to mam radosne wyspane dziecko. Pracy nie mam złej bo ide na 7-30 i o 15-30 koncze. Mała w tym czasie jes od 11 do 15 na spacerku wiec chyba nie bedzie sprawiała jej kłopotów i nie umęczy zabardzo babci. Jedyne co mnie przeraza to to ze Ona będzie teskniła :( a ja jeszcze bardziej ale cóż trzeba to trzeba. Posłałam pare fotek na interie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie, Alkatraz__🖐️ to zdjecie w pianie jest boskie !! Nie martw sie powrotem do pracy, ja tez mialam obawy - maly zostal z tesciową a ta nie jest młoda ( 64 lata ) ale dzieki temu odmłodniała i radzi sobie swietnie... A Mikołaj raczej nie tęskni, świetnie się z nią bawi :-) za to ja oczywiscie tesknie, ale na szczescie w pracy czas szybko leci i ani się nie obejrzę i jestem w domu... a w czasach kryzysu pracę trzeba doceniać... Agula__Gabi super juz sobie radzi !! W koncu jakis film od ciebie udało mi się otworzyć :-P Ewelona__nie pomogę ze skazą... Mikołaj jest coraz silniejszy, jak leżę na podłodze to wspina się na mnie i prawie staje na nogach, i do raczkowania się przygotowuje :-) tak że mama dumna :-) ok, uciekam do pracy - miłego dnia życzę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie juz dawno niestety Julcia jest rannym ptaszkiem nie dosyc ze z 4 pobodki w nocy to jeszcze 7 wstaje i juz koniec spania potem drzemka o 10 i chwilka spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melanio ja sie z tad wyprowadzam juz troche wydezenfykowałam mieszkanie i w nocy juz nic nie widziałam ale pewno sie pochowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane,nadrobilam zaleglosci:) Kasiu wspolczucia,jedyne wyjscie to dezynfekcja,albo sie wyprowadzic jesli planujesz.Te pluskwy mogly przyjsc z sasiedniego mieszkania,jesli ktos np.nie dbal o porzadek i pewnie nie tylko wy je macie,sasiedzi tez powinni wydezynfekowac mieszkanie,bo inaczej nie da sie tego wytepic,bo nawet jak wy je wytepicie to i tak przejda.Wspolczucia,nigdy sie nie spotkalam z tym osobiscie,ale ja bym chyba nie spala w nocy,bala bym sie zasnac;) Zdrowka dla chorowitkow zycze,moj doszedl do formy juz:) Mierzejka,i co powiedziala rehabilitantka na rozwoj Ani??Pytalas????? Gratulacje za nowe wyczyny dzieciaczkow i jak najmniej guzkow:) Kubek walczy na podlodze, ja mysle ,ze u nas to jest tak ,ze on ma jeszcze nie wystarczajaco silne lapki,ale tez jest wygodnicki bardzo. Kochane ,zycze milego dzionka,u nas zapachnialo wiosna,chociaz temperatura jeszcze zimowa troszke,ale sloneczko zawitalo.juz mi lepiej:) Trzeba cos wymyslec na obiad brrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem sorka ze go dałam bo siora mi wysłała a ja nie mogłam w mozilli odtworzyć i musiałam przez google wiec go tu wlepiłam a filmiku z kubą w roli głównej mam ale nie umiem dac na youtube u nas w nocy 3 pobudki masakra katar wrócił wiec niewiem czy górne ząbki sie nie szykuję. ide na interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miałam jeszcze wczoraj zajrzeć ale jakoś się z mężem do łóżka położyłam :p Alkatraz w sumie to dobrze wymyśliłaś z tym chodzikiem. Nie używasz go jako uwalniacz czasu, tylko w sytuacjach awaryjnych. Masz z tym rację, przecież taki ograniczony czas jaki w nim spędza córcia na pewno jej nie zaszkodzi. Beja Ty się przejmujesz dużym rozmiarem!! A co ja mam powiedzieć, ja noszę 42-44 i jakoś muszę z tym żyć, choć powiem, że bardzo ciężko, ale jak mam przejść na dietę, to jest jeszcze ciężej. :p A no i cycki też mam dwa zwisy hehe nie spodziewałam się, że karmienie tak je zniszczy, a były ładne duże i stojące :p hehehe Ale mam zamiar zapisać się w końcu na ten aerobik, muszę siostrę zmolestować, bo będę z nią jeździć, ja nie mam prawka :p Bo opona wisi, że hoho, pomimo, że ważę mniej niż przed ciążą. Tłuścioch jestem i tyle :p ale co tam ciacha mniam mniam. A ja właśnie wysyłam oferty pracy, bo wczoraj sobie kupiłam Wyborczą z dodatkiem praca i znalazłam aż 2 ogłoszenia dla siebie - szok, szkoda tylko 2 zł było. Milka ale mi smaka narobiłaś tym obiadem z mężem, normalnie aż ślinę musiałam przełknąć. :p Mierzejka niby dzieci nie powinny oglądać tv bo ponoć mogą mieć problemy z koncentracją, nauką itd.. ale moim zdaniem to nie ma na to reguły. Rozumiem o co chodzi z brakiem miejsca, bo my mamy jeden pokój i to bardzo mały. Jak Kajci zasłanialiśmy tv to zaglądała na niego jak nie wiem, a teraz jak nie zwracamy na to uwagi to już przestało ją to interesować. Tylko jak reklamy z piosenkami, albo serial jakiś się zaczyna to wtedy patrzy, kończy się piosenka i już nie chce oglądać. Czasem włączę jej Baby TV lub Jim Jam na N telewizji to chwilkę ogląda bajeczki, ale też nie długo, bo ją nudzi. Myślę, że nie popadajmy w skrajność, nic jej pewnie nie będzie, jak co jakiś czas zerknie. Kasiu współczuję, nawet nie wiem co Ci poradzić!! SZOK!! Sorry dziewczyny, że nie chwalę jakie cudne macie dzieci, ale nie mam czasu na interię - na prawdę. Ale co będę chwalić, jak przecież wiadomo, że nasze forumowe dzieci to najcudniejsza, najzdolniejsza i najmądrzejsza grupa maluszków na świecie :) Dobra teraz zmykam na spacer z Kajcią, potem mam korki, uff nie wiem kiedy odetchnę, ostatnio zalatana strasznie jestem, chyba za dużo planuję na każdy dzień. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże dziewczyny co wy robicie ze wasze dzieci takie kumate mój kuba to daleko w polu ninka i gabi można by zec ze juz prawie raczkują a mój tylko siedzi daleko mu do pozycji wyjściowej ach piekne i cudowne dzieciaczki hania w pianie ślicznie wygląda a jak pieknie chodzi w łóżki:-)pozadrościć wam dziewczynki pośle kilka fotek kuby na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zapraszam na capucino;) U nas ok, mala pelza nieporadnie po pokoju, troche sie denerwuje, ale prze do przodu;) Gosiek ja dzis robie gulasz i mam pyzy do tego Kasiu trzymajcie sie!!!! Alkatraz sliczna Hania, wesolutka dziewczynka:) Ewcia gdzie jestes? Goba dobre z tym filmikiem, tez bylam pewna, ze to cos z Kubusiem;) Bylismy wczoraj u lekarza, dostalismy skierowanie do okulisty, chociaz lekarka nic nie zauwazyla niepokojacego, jednak dla spokoju idziemy sprawdzic oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba,Kubolki juz tak maja;) Ale nie martw sie jak rusza ,to bedziemy mialy jeszcze tego dosyc:)Trzeba bedzie na wszastkow uawzac,chociaz ja juz tesknie za jego raczkowaniem,a tu nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Milka jestem ;) specjalnie na twoje zawołanie melduję się :) Alkatraz Hania słodziutka,śliczna pianowa panienka - super !!!!!! Elmirka powodzenia w szukaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś jedziemy na pogrzeb,zmarł szwagra ojciec. Ja dziś taka zabiegana czytam Was od rana,ale nie piszę bo ciągle coś,Erysiowi zupke gotuję tu Oskaruń mnie woła tu to - tu to,ale teraz mam już chwilkę. Eryś od wczoraj wymyślił sobie fajną zabawe,ma moje opakowanie takie okrągłe po witaminach i podnosi się na krzesło kładzie to pudełeczko na krzesło,pare sekund się nim pobawi i zrzuca na ziemię,schyla się i znów podnosi i tak w kółko :) oj mój mądrala kochany.Szkoda że nie umiem wstawiać filmików bo pokazałabym wam mojego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna 24 lata
Cześć! Wiem, że wy tutaj jesteście wszytkie mamusiami ale napewno świetnie orientujecie się w sprawia atykoncepcji. Dlatego opiszę moje zmartwienie". Zazywam tab.anty. sindi-35 już od 4 miesięcy. Gdy robię przerwę 7 dniową to miesiaczkę dostaję około 4 lub 5 dnia przerwy, tym razem jest już 7 dzień przerwy a tu nic, zero miesiaczki. Czy jutro powinnam zacząć brać nowe opakowanie tabletek? Dodam , jak kończyła mi się mieziaczka w zeszłym miesiącu to współżyliśmy z mężem , ale było jeszcze krwawienie, jeszcze jedno, fatalnie tez się złozyło, ze zapomniałam zażyć tabletkę jednego dnia, a następnego zażyłam dwie. Wiem wiem, co powiecie jestem nieodpowiedzialna , ale czy mogę być w ciaży? czy miesiączka ma prawo się spóźniać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, Gosiek, Goba, Elmirka 🖐️ Milka__jakis czas temu wkleiłas taki link do sciagania muzyczki... Kojarzysz mozez czy mozna całe albumy sciagac, czy tylko kazdą piosenkę z osobna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia to sobie Erys obmyslil zabawe;) fajne pomysly maja te nasze dzieciaki;) Maya dzis namietnie cwiczy przechodzenie z siedzenia na brzuszek, i co zmieni polozenie to marudzi;) Gosiek, jak masz gondole z glebokiego wozka, to sadzaj tam Kube, nawrzucaj zabawek, zobaczysz jak szybko nauczy sie trzymac rownowage, a przez to pewnie siedziec. Ja tak robilam, i Maya teraz super siedzi sama;) Wczesniej tylko sie denerwowala, i kiwala na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, Martusia dala ten link, ja tego nie sciagalam, nie moge pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka,z siedzeniem u nas to nie ma problemu,siedzi ladnie i trzyma rownowage,czasami pleci do tylu przez nieuwage,ale tak to jest super,ja tylko narzekam ,ze on noe kwapi sie do raczkowania i pozycji wyjsciowej,czekam namietnie:P A pomysl z gondola to sciagnelam od ciebie :P,bo widzalam na zdjeciu,mam gondolke i wsadzam go do niej tak od tygodnia,ale tylko wtedy jak chce cos zrobic , a on siedzi wtedy i nie musze zwracac uwagi ,ze poleci. Milka ,no to jak z tym obiadem,wyslalas?????Uwielbiam pyzy,kluchy wszelkiego rodzaju:) Gulasz tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek wyslalam DHL-em goracy, pachnacy- pycha ;) My zbieramy sie do centrum handlowego. Musze cos kupic na roczek, bo ide za tydzien na impreze;) Myslalam o jakiejs duuuzej ksiazce, i zabawka do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy w sobote roczek,ale dajemy kaske i z głowy :) ja tez poproszę pyyyszny obiadek ;) gosiek twój Kubuś to cały tatuś ;) a zobaczysz jescze troszkę jak będzie śmigał,aniołeczek kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×