Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

No tak ewcia ,doswiadczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!hehehhe Ja mam trzecie i ciagle pytam o cos i tak bede pytac jeszcze dlugo hehehe,czlowiek uczy sie do konca zycia!!!! Tak mi sie wydaje,ze najmniej problemow i pytan mialam wlasnie przy piewrwszym,z drugim poszlo jakos ,bo DOSWIADCZENIE!!!!!!!!!,a z malenkim teraz najwiecej sie jakos przejmuje,kazda bzdura. Ja tez jestem wyrodna hehehe,wczoraj malutki uderzyl sie o kaloryfer leciutko,nawet nie zaplakal i to na moich oczach,siegal po cos hehehhe, a Jas jak mial 8miesiecy to wstawal w lozeczku i sie bardzo wychylal i tez raz wypadl z lozeczka na moich oczach,czlowiek chocby chial to nie zawsze upilnuje,takie zycie.Tak wiec czyrna ziemia z doniczki to pikus hehehehe Teraz mi sie dostanie od pomaranczowych pewnie.:P Strach sie bac:) Agula ja mysle ze ta tempka to 100 pro od zabkow,aby to nie chorobsko jakies,bedzie dobrze,najwazniejsze ,ze spadla. Kasiu jak nasza Juleczka sie czuje???????????? Surfitka,co nowego nasz maly \"nygusek\" Ninka wymyslila dzisiaj??????????? Caluski dla maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek bo teraz to my się czasem same nie potrzebnie nakręcamy i szukamy dziuru w całym :( chodz nasze bobaski są mądre i zdrowe :) agula to pewnie przez ząbki,oby tak było. dla Gabrysi 🌻 goba,mierzejka,Milka gdzie jesteście ? kurcze męcze się aby wysłać filmik,ale nie wiem co i jak ?:( kręciłam go aparatem,kto mi pomoże ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez coraz bardziej umacniam sie w przekonaniu, ze temp. od zabkow , bo nic innego jej nie dolega. Ewcia , sprobuj jak zwylky zalacznik na poczcie , tak jak zdjecia . A jak probowalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ,wszystko juz zakumalas????????????heheheh bo ja nieeeeeeeeeee Agula,tak bardziej po polsku prosze heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula próbowałam tak jak zdjęcia załacznikiem,fotki zawsze pomniejszałam a filmiku nie potrafie :( dodałam pare fotek Juli i Erysia z wczorajszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie z wami po ludzku rozmawiac ;) ja nie zmniejszalam fimu a jakim aparatem nagrywalas film i ile ma minut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie chwali ewcia,trening czyni mistrza hehehehheh Musze i ja cos nagrac i puscic do sieci ,ale na interie nie moge wlezc,wiec puszcze na youtube,ale jeszcze mi to zajmie czasu zanim sie zmobilizuje hehehhehehe,ale len ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula nagrywałam aparatem fotograficznym canon i 2 min.-może za długi filmik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek wyslalam ci cos na e-mail , bedzie od picasa web album :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula,dzieki,potem zajrze,teraz lece ,bo kubek w gatki narobil:P Do nastepnego razu,a gdzie reszta?????????? Pom Mamo?????????Ewelona??????????Goba??????????Milka????????????Martusia????????????Gosia29?????Aisha??????????Kasia?????????i wszystkie inne nieobecne mamuski,odezwac sie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia, nie dlugi, ale zalezy jeszcze jaka masz rozdzielczosc ja wysylalam z Kodaka , takie po 30-45 s , wchodzily jako zwykle zalaczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja chyba sama nie dojde do tego jak się wysyła :( muszę poprosić kogoś aby mnie tego nauczył,bo ja zielona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a jestes w stanie sprawdzic ile to ma pjemnosci ? Bo rozumiem ze juz zgralas na kompa. Na you tube jak pislam, zaloz konto, a nastepnie kliknij upload movie. Wskaz directory. I samo sie zaladuje. Tylko to troche trwa. Moje fimly np 1.30 min. laduja sie ok. 15 min. Z tym, ze ja krece kamera i sa wieksze, maja po ok 100 MB. Na picasse jeszcze nie probowalam. Mozna tez zaladowac film na bobasy. Ale mojego formatu nie przyjmuja. Ja krece w MPG4. Gosiek, no nygusek wstaje :P A i nie chce spac. Spi tylko od 9 do 6 rano, a przez dzien 2-3 razy po 40 min. :( Malo troche jak na takiego baka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko właśnie nie wiem gdzie to się sprawdza :( trudno :( na you tube założe sobie konto może tak mi się uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, jak klikniesz na plik prawym przyciskiem myszki wyswietli ci sie okno, i tam bedzi epodana pojemnosc. Jak mala ( tak do 10 MB) to spokojnie powinno wejsc jako zalacznik do wiadomosci. Albo srobuj z you yube. Latwiej. I kazdy ogladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, wchodzac na you tube, u gor po prawej stronie masz przycisk sign up, i tam potem masz create your you tube account. I tam w te rubryki wprowadzasz dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko wprowadzam dane i cały czas mi się wyświetla wprowadź hasło,ja wprowadzam i od nowa mi się wyświetla wpisz hasło ? nie wiem co źle robie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , co macie dzis na obiad? Bo to Sroda Popielcowa, cos postnego wypadaloby ugotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula chyba nie założe tego konta,próbowałam różne hasła i nic :( ja dziś na obiadek miałam rybke,jajeczko sadzone,kartofelki i suróweczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, dzieciaczki sldziutkie :) no prosze, Erys taki maly, a juz lozko z panna dzieli ;) Moj P wlasnie zadzwonil i zazyczyl sobie makaron gotowany na mleku na obiad , a ja z Kamusia zrobimy sobie makaron z wedzonym lososiem , pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ hej u nas wczesnych pobudek ciąg dalszy, dzisiaj obudził mnie o 4:20, próbowałam go jeszcze ponosic poprzytulać i wzięłam do łóżka i ciągle popłakiwał w końcu wstaliśmy po 5. Potem poszedł spać o 8 i pospał godzinkę a potem o 11 znowu spanko i spał do 14 i o 17 znowu poległ i śpi już od godziny. Nie wiem co mu jest bo budzi się z płaczem i nie można go uspokoić, tzn od 20 do 3 śpi o 3 pije mleczko i o 4-5 juz pobudka a potem w dzień odsypia tak jak dzisiaj. Wolałabym żeby mniej spał w dzień a więcej w nocy. Już nie wiem co robić, próbowałam go przetrzymać w dzień żeby nie spał dłużej ale to nic nie daje bo płacze i w końcu zasypia na rękach, w łózeczku czy gdziekolwiek. Teraz nie wiem o której wstanie i nawet nie chcę myśleć o której pójdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja sie czasami zastanawiam czemu administratorzy nie zrobia cos z tym forum,na innych forach mozna pisac tylko po uprzedniej rejestracji i przynajmniej jest porzadek,a tutaj lepiej nie mowic.. wazne ze nic sie malemu nie stalo:)Ewcia🌼 Agula ja myje codziennie podloge hihi i odkurzam,bo po obiedzie na ziemi masa okruchow,raz upadl na ziemie kawalek parmezanu,ja nie zauwazylam,bo za noga stolu byl,puscilam mala no i ta oczywiscie znalazla i po cichutku tylem do mnie zebym nie widziala skonsumowala prawie w calosci:P:P elmirka ty moze masz uczulenie na nikiel,podobno nasila sie ono lub wrecz dopiero robi wlasnie po ciazy,ja tez mam,musze prawie caly czas smarowac penthanolem albo clobaza,inaczej skora na lewym palcu wskazujacym mi peka do krwi i na dodatek bywa ze rana nie chce sie goic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×