Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

No , Gosiek wyprzedzilas mnie z zyczeniami dla Rubenka :P 100 lat dla Rubenka !!!! Wszystkiego co najlepsze dla roczniaka Spoznione zyczenia urodzinowe dla Czarusia 🌻 Gosiek, dopiero sie obrobilam, dzieci spia, domek ogarniety i P tez zaspokojony :P :P :P . Na NK pewnie moj P siedzial, bo on nie ma swojego profilu tylko luka przez mojego , jego znajomi i rodzinka dopisuje sie do moich znajomych :) Bo on to beztalencie komputerowe , potrafi jedynie poruszac sie po NK , Onecie , stronie z autami i tvpolonia ;) reszta to czarna magia, aaaa i jeszcze wie jak rozmawiac przez Skype :P Powiedzcie mi , czy w Stefance czuc tak wyraznie kasze manna, chodzi mi o smak, bo ja nie przepadam za nia, czy moze rozgotuje sie i zmiesza sie z reszta skladnikow ??? U nas Gabrysia nie mowi tylko pokazuje tak i nie :) Na TAK kiwa glowka, a na NIE kreci . Rano jak pytam sie czy chce mleczka , to moooocno kiwa glowka i idzie do kuchni, staje pod szafka i mowi ; to, to, to ... :D Nauczyla sie tez pokazywac : tu, tu , tu kaszka sroczke wazyla ( gada przy tym tiu, tiu, tiu ) i robic jak indianie jadacy na wojne ;) Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUBENKU MALUTKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI TWYCH PIERWSZYCH URODZINEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekkkk
witajcie,ale puchy ,zapraszam na pogawedke:) U nas ok,co tu pisac hmmmmmmmmmmmmmmmmFajny dzien jak codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekkkk
kurkamchcialam zmienic nick,dodalam 3 razy k zamisat mojego wieku:P i zostalam pomaranczowa hehehehe,musze szybko dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekkkkkk
no i jak teraz???????jestem czarna???????hm mam nadzieje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUBENKU WSZYSTKIEGO NAJ.. NO I DLA NASZYCH TEZ JESTEM PIERWSZA :GABI OLIWKA I MÓJ KUBULKU WSZYSTKIEGO NAJ KOCHANI Z OKAZJI ROCZKU DUZO ZDRÓWKA I UMIECH MOI DRODZY MÓJ KUBA roczku nie przechodzil sam tylko z palec u nas po imprezce wszyscy spia tylko ja buszuje ale czemu powiem wam zaraz kuba zadoolony chwycił kieliszek :-D hihi ja niewiem po kim :-P dostał ubranka rowerek i kaske a ja siedze bo czekam na wiesci ze szpitala bo moi rodzice dojechali do domu i tete zbrało pogotowie-ida z badniami w kierunku zawału ale mama nie kazała mi przyjechac bo ja tez wysłali do domciu wiec czekam po 2 za tel od mamy bo juz beda jakies wyniki :-( dziewczyny az mi sie płakac chce bo ten rok tak szybko minął o godzinie 3;dzie równe 12 miesiecy jak go rodziłam a to tak szybko leci a ten jego cudny usmiech poprostu cudo moje koffane wynagradza mi wszystko no i wiki tez ale ona to juz bardziej do kłótni ze mna niz do przytulania :-P jeszcze raz wszystkiego naj...moi kochni skrabeusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka za literówke bo mi klawiatura siada o godzinie 3:53 bedzie 12 miesiecy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Gabi, Oliwki, Rubiego i Kubusia. Duzo zdrowka dla was!!!! My zapracowani pakujemy sie do paczek, zeby juz wyslac. Goba, co z tata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat,100 lat i wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych solenizantów : mojej synowej Gabryjeli,Oliwii,Rubena i Jakuba 🌻👄 Wiele gwiazdek jest nocą na niebie, Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie dla Was, Dużo zdrówka, szczęścia i radości, Niech Wasz śliczny uśmiech na buzi zawsze gości, By było mało złości, a duuużo pięknej miłości, Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, Tych dużych i tych małych, tego Wam życzę...... Kochane nasze aniołki :) U nas wszystko oki :) Wczoraj byliśmy na festynie szkolnym,oj było tyle atrakcji Oskarek się wyszalał za wszystkie czasy a Eryś był grzeczniutki bardzo,cały czas się uśmiechał :) wesołek mój mały :D Dziś mieliśmy gości i tak jakoś czas zleciał,teraz dopiero mam chwilkę aby coś skrobnąć ;) Życzę Wam spokojnej nocki..........dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam pytanko odnosnie doboru pampersow. Do tej pory Nina uzywala rozmiar 3 ( waga 7 kg- 13 kg), ale miala troszke odgniecione nozki, wiec zmienilam na 4 ( 10 - 17 kg) , ale one sa wielkie. Raz sie zesika i taka torba zaraz wisi. Mala wazy ok. 10,5 kg. I ta rozmiarowka jakies strasznie szerokie ma te widelki i sama nie wiem co robic. Bo 3 sa male, a 4 za duze chyba. Jak wy wiecie ktore pieluchy sa dobre? Agula, a ty ktore uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wilson
Witam! Moj syn 29-go czerwac skonczy rok :))Pozdrawiam dzieciaczki i ich mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy pani wilson zaperaszamy do nas surfitka ja uzywam 4 tych do 18 kgi jest ok , a tata prawdopodobnie przepracowany miesic serca ale wszsytko ok tylko ciagle go boli wypisali go wczoraj do domu a dzisiaj ma isc do rodzinnego zobaczymy co zalatwi. pozdrawiam i stawiam kawke i słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,ja sie dolaczam do zyczen dla wczorajszych solenizantowa:) U nas ok ,maly rosnie i rosnie,ale jak lobuzuje ,o boze!!!!!!!!!!!!!Najgorsze jest to,bo kiedys pisalam ,ze taki grzeczny i ulozony:P,no i tak bylo do 11 miesiaca,teraz wysiadam,bo jak tylko mnie widzi to chce domnie a najlepiej na rece,musze czasami sie ukrywac przed nim bo wysiadam,strasznie potrafi umeczyc czlowieka,a jak psoci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale pomimo,jest swietny nawet to jego rozrabianie przestaje przeszkadzac jak pokaze swoj usmieszek i swoja glupia minke,ma jedna taka z przymarszczonym noskiem,minka jest boska,kiedys musze zrobic fotke tej minki jak mi sie uda. Surfitka,nie pomoge,moj juz od 2 miesiecy nosi nr 5,a w sumie to nie jest grubiutki,nie przesiakaja nam pieluszki i nie wisza,moze dlatego,ze ja zawsze zakladam mu body jako bielizne i to przytrzymuje mu ten \"worek\":D Pogoda ladna,maly spi a ja ide na taras poleniuchowac 5 minut,do potem i piszcie czesciej. Pom mamo ,a ty co tak rzadko zagladasz ,tak cie lubilam czytac ,co u Mateuszka???????????Inne dziewczynki tez ,odezwac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja również sieprzyłączam do życzeń dla KUBY Goby i Gabi Aguli i innych!wszystkiegi naj,naj! U nas ok jeszze nie chodzi Kiniusia,mało je,ide odebrac po południu wynik moczu czy nie ma bakteri.Krystiam jescze do konca czerwca do przedszkola i bede mieć w domu sajgon przez 24h!!!!!!!!!!!!!!!!!!!he,he!a na dodatek spożnia mi sie @9dni he,he stary chodzi załamany ja olewam sprawe zrobiłam test i ze nie jestem w ciąży ale nadal czekam az dostane!he,he ale by było bym chyba oszalała!!!! Goba zdrówka dla taty!!!!!! bede pozniej dam znać jaj badanie moczu pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo. U nas dziś pogoda barowa, cały dzień pada:( A nam się tak już tęskni za podwórkiem, bo w domu to kota można dostać. Moja Ola bije rekordy grzeczności:) Wczoraj miała imprezkę - dużo ludzi, dzieci, więc była w żywiole. Bo ona tak lubi dzieci, że wystarczy, że są, a ona chodzi koło nich i cała w uśmiechach:) Dziś też były u mnie moje bratanice, więc Ola znów miała rozrywkę. A teraz tatuś ją wziął do spania ( chyba jemu się bardziej chciało spać niż jej;)), a ja mam chwilkę dla siebie:) Surfitko - Ola nosi 4, ale ja też jej zakładam body, albo zwykłe majtki jak jest upał i dzięki temu nie wisi jej tobołek:) Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was z nocnikami? Bo ja się już przymierzam i przymierzam, ale brakuje mi konsekwencji i tak na prawdę to nie wiem jak się do tego zabrać. Ola siedzi kilka minut, jak ją posadzę, ale o sikaniu nie ma mowy. Poradźcie coś. Aha, i znalazłam plac zabaw w przyzwoitej cenie: http://allegro.pl/item656909830_plac_zabaw_place_zabaw_hustawki.html Ola dostała od chrzestnego piaskownicę taką plastikową, przykrywaną, do tego jak rozłożymy jej basenik i nasz basen to ogród mi się zamieni w wielki plac zabaw i kawałka trawnika nie zostanie;) Dobra, idę na jakąś kawusię. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez musze zakladac bodziaka w takim razie i z workiem nie bedzie problemu. Bo juz kupilam extra wielka pake 4 ;) Goba, mam nadzieje, ze sie mendy nie pomyla. Mojego tate odeslali ze szpitala z kolka nerkowa, a 4 dni pozniej pekl mu wrzod. Normalnie rece zalamywac na tych lekarzy. Beja, a chcialabys byc w ciazy? Ninka jest grzeczna, oczywiscie musi troszke rozrabiac, i jak wczoraj zesmy skladali rzeczy no to pomagala do zlego, mieszla, rozrzucala itp. No ale to dziecko przeciez. Musi troszke podokazywac ;). Co do nocnika, to tez brak mi konsekwencji. I szczerze mowiac zakladanie pieluchy wiaze sie z mala wojenka zawsze i na samo sikanie jej nie sadzam. Jak wiem, ze bedzie kupa no to siada. I siedzi z 3-5 minut, wiecej nie ma szans. Z reguly zrobi kupke wtedy. Ale jak pisalam, czesto mnie klamie, mowi, ze nie bedzie kupy, a za 10 minut juz jest fuj - w pieluszce. Aisza, nic sie nie martw, u nas tez ogrod zmieni sie w plac zabaw. Maz musi ogrodzic oczko wodne, zeby mala nie wpadla. Wiec troche zmian nas czeka. Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i ich mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnosnie zabkowania, bo Nina zaczyna pchac rece do buzi ale tak daleko. Ktore trzonowce z reguly ida najpierw. Czworki u gory czy na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Spóźnione życzenia dla solenizantów 🌼 My dziś dopiero przyjechaliśmy od teściów, byliśmy tam od piątku, tylko ta pogoda do bani Surfitka, niewiem jak jest z tymi ząbkami, ale Ani wyszła najpierw 5 na dole i czwórkę też już widać, wogóle tych zębów to już ma całą buzię:) Teściowa ciągle chwaliła Anię że jest taka mądra, bo wszystko rozumie, pokazuje jak ją głowa boli, jak mówie żeby zaśpiewała to śpiewa, pokazuje wszystkich paluszkiem, tylko z tym staniem nadal nic:(:(:( Wpadnę jutro bo mam dużo prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!wyniki są ok moczu wiec ulga wielka! SURfitko_kinga nosi pampersy 8-18kg a jak jest bardzo ciepło to na dwór zakładam same majtki jak widze ze robi siku to jej sciągam ale nigdy nie zdążam!al ejak jesten na placu zabaw tylko a w w ozku to nie i czasem w domu tez n agalotach lata.zawsze to zaoszczedze na pampersach!he,he!a u nas nocnik elegancko idzie zawsze rano robi siku i przed kazda zmianą pamoersa i kupke tez!jak juz dobrze siedziała to ja sadzałam i tak do tej pory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zebów to nie pomoge nie wiem jak wychodza my mamy 7!SURFITKO-pytasz sie czy bym chciała byc w ciąży trudne pytanie...jak bym była to nie załamałabym sie trudno trza by było jakos żyć juz czasem z 2 mam dosyć a trzecie to juz noie na moje nerwy!mam takie chwile jak widze małego maluszko który co dopiero sie urodził to bym mogła od zaraz zajsc!!!!!!!!!!!!!! a mój dzwonił czy dostałam @a ja ze nie no bo nie dostałam i nakłamałam mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!he!he!ale ze mnie żona !!!!!!!!!!ze mnie bolą piersi ze ,ze żle sie czuje i ze Chyba zamówie pizze bo juz nie wytrzymam taka mam ochote !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!he!he!a ten chyba uwierzył!!!!!!!!!!!!!!!!!!uwielbiam go w kręcać!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak z doskoku , bo jestem u tesciow a zaraz jade z dziwczynkami do lekarza surfitka, my nosimy 4 i tez wisza w kroku :O co do zebow to Gabi wyszla gorna 4 -ka , Kamilce pamietam, ze tez najpierw wyszly gorne 4-ki impreza urodzinowa udana , torty pyszne :D pozdrawiam wszystkich pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 kuba ruszył z miejca jak zaczał latac to koniec jak nakrecony i na dodatek napity z pokoju do pokoju bo gonił dziewczyny (u wiki jest kuzynka na wakacjach) poprostu łezka w oku ale nadal tak niepewnie ze musze go asekurowac z tyłu b(tylko tak zeby nie widział bo od razu mnie odpycha)bo jak taki motorek w ta i z powrotem szok jak sie ciesze,tylko ciekawe czy do jutra nie zapomnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny....my juz po roczkowej imprezie... dzieki za zyczenia na kafe i nk..... i były udane.... bardzo fajnie było.... 15osob starszych i 4dzieci w wieku macka.... prezenty tez rozne, dostal rowerek, samochod jezdzik, ubrania i troche kaski.... co do zabkowania to nic niewiem... moj ma tylko 4zabki jedynki gorne i dolne takze..... a nocnik to tez super przewaznie kupe mi robi tylko w nocnik a do pampersa bardzo rzadko, siku tez robi ładnie.... i tez nosimy 4 ale nie tylko pampersy bo tez hugissy, happy roznie co w promocjii jest... jutro ide do szczepienia... ciekawe ile wazy???? dla solenizantow wszystkiego najlepszego zyczymy i buziaczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Kubusiowi - super tak dzien po urodzinkach ierwsze kroczki :) Ja juz sie ni emoge doczekac kiedy ta moje przylepa zacznie chodzic ama, ale cos czuje ze jeszcze sporo wody uplynie. Chyba ze bedzie jak z raczkami, jeden dzien i po zawodach. Obserwuje ja czasem tak z daleka, to sobie przecodzi od mebl do mebla - 2-3 kroczki. Ale jak wolam, chodz do mamy, to zaraz w raczki :P Czyli ten ty pampersa tak ma :) Ewalona, Agula ciesze sie ze impry udana byly. :) Beja, a ty wkrecasz tego biednego chlopine. Osiwieje jeszcze zanim z roboty wroci ;) A co do maluszkow - noworodkow to my kobiety ( mam na mysli normalne kobiety) juz tak mamy. Ja od zawsze sie rozplywalam nad takimi dzidziami :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! GOba super że Kubuś ruszył z miejsca Gratuluję!MAm nadzieję zei aj juz niedługo sie pochwale ale moja kinia to ma tak samo jak Surfitka napisała,o Nince!!!!!!!!!!!ech! No a koniec wkrecania małżona @przyjechała!!!!!!!!!! JUz widze ze w niedziele bedzie rewia mody!!!!!!!!!!!!!!!!!!żnaczy sie u nas na roczku moja mama,tesciowa,chrzestna Kingi juz sobie pokupowały tzw.kreacje!!!!!!!!!co za szaleństwo!!!!!!!!ja najchetniej bym poszła w jeansach rybaczkach i bluzce bawełnianej!beda 1przez 2 paradować!tak jak na chrzcinach!!!!!!!!!!!!!tacy ludzie juz są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUtro moja pocieszka i mała urwiska kończy roczek!!!!!!!!!!!ech tak się cieszę,ze ją mam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i stawiam kawusię:) Surfitko - mnie też się wydawało, że jeszcze dużo czasu upłynie, zanim Ola sama przejdzie kawałek, a tu z nienacka puściła się babci i przemaszerowała całe podwórko do mnie:) Tak, że czekaj spokojnie, bo nie znasz dnia ani godziny;) U nas znowu pada:( Porażka:( Ola stoi przy oknie i z utęsknieniem patrzy na podwórko i pokazuje, że zimno i pada deszcz. Nauczyła się tego na wczasach;) A wczoraj moja gwiazda oglądała teletubisie pierwszy raz. Myślałam, że wejdzie do telewizora:) I tylko odwracała sie do mnie i pokazywała mi je z takim uśmiechem na twarzy, jakby w totka wygrała. No i na zakończenie robiła im wszystkim \"papa\" i wogóle pełnia szczęścia:) To tyle. Miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tabelkę. Mam nadzieję, że nie bardzo stara? nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43----17.02-- 7270----74 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.12- --7600-- -80 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 Aisha11-------Ola--------03.06---3000------52----15.06-- --10400----78 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------04.12-- -7560----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2900-----57---- 15.02-- -7740--- -74 Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 12.01---8820---80 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -20.01--- 11010-- 74 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----05.12 - -7930-- 74 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55...19.01....... 8900..? Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 08.01-- --8600---74 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----5.11.--- 8140---67 Agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----29.12....9200...69 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----30.01-----8900--74 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--9520----?? pom mama -Mateusz----29.06---3950-----53-----28.12----9500---72 mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) goba super !!!!!!!!! gratki dla Kubusia !!!!!!!!! beja ciesze się że mocz ok :) udanej imprezki wam życzę :) ale męża wkręcałaś ;) oj biedny on,biedny ;) agula,gosiek,surfitka,mierzejka,ewelona Aisha mała agentka z Oluni :) Eryczek nie zwraca uwagi na telewizor, a Oskarek to był taki mały kinoman i do tej pory mu tak zostało :O U nas pogoda masakra :( cały czas leje :( ciemno strasznie,niebo zachmurzone :( brrrrrrrrr Eryk z nocnikiem porażka :( nie chce siedzieć i już :( Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×