Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witajcie Życzenia dla wszystkich solenizantów. mamy drugiego ząbka, a chyba niedługo pojawi się górna prawa jedynka, bo już ją widać. Jak nie było nic tak nie było a teraz lawinowo idą. A ja w końcu załatwiłam chrzciny, mamy date na 5 lipca, normalnie w angielskim kosciele na angielskiej mszy św. Będzie tylko 11 osób bo reszta rodzinki w Polsce i nie mają jak przyjechać. Tak więc tydzien po tygodniu świętujemy. Najpierw 27 czerwca urodzinki a potem 5 chrzciny (niestety wcześniej się chrzcin nie dało zrobić bo chrzestny nie dostałby urlopu) Na urodzinkach będzie tylko kawa torcik i ciasta, a na chrzciny robimy obiad itd. Co do jedzonka to Julek tez często je oviadki razem z nami, zjada zupy, ziemniaczki,kluski mięso z pieczeni, rolady czasem trochę sosiku też dostanie, jak coś mamy w panierce to zdejmuję panierke i też dostaje, na śniadanie zjada jajecznicę lub kanapki z szynką, dżemem lub białym serem, masełko dostaje na chlebie od dawna i oczywiście kaszki tez zjada, na kolacje też raczej jakieś kanaki na zmianę z kaszką. W dzień pije herbatkę, wodę albo rozcieńczony sok. Mleko pije 2-3 razy na dobę, w sumie ok 500 ml. Jak narazie nic mu ni zaszkodziło, a ostatnio podprowadził Wiktorii frytke z talerza i też nic. Pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zapraszam do pisania .U nas ok ,pogoda deszczowa.Trzeba sie zabrac za jakas robote a w taka pogode mam lenia,normalnie spac mi sie chce. Maly dzisiaj zrobil mi pobudke w nocy,chyba zabki kolejne,my mamy na razie caly czas 8 sztuk:) Do potem kochane Demiluna,julek slicznie ci je,ja mojemu tez daje wszystko jak juz pisalam ale bez przesady,wiedze ze podobnie z Julkiem sie zajadaja,moj pije tak okolo 750ml mleczka w tym kaszka,albo czasami kaszka jest dodatkowo:P:P:P Dzisiaj przed drzemka dam mu jajeczniczke:P:P:P Hanio,wielkie gratulacje dla ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Podziekowania dla P boga za wyrozumialosc i Rubiego,ze byl tak grzeczny i dal mamusi czas na nauke :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Wszystkiego najlepszego dla małych solenizantów 🌻 i spóźnione życzenia dla Elmirki sto lat kochana,spełnienia marzeń i wszystkiego naj,naj !!!!!!!!!!!!!!!!! Dopiero dziś mogę troszkę odsapnąć po roczku,jakoś ogarnełam ten bajzel,oj a było co ogarnąć :O Eryczek był cudowny w kościółku,chodził i gadał sobie :) Ja bardzo się denerwowałam wszystkim i na początku imprezy obraziłam chrzestną Eryczka i ona powiedziała że mi tego nie wybaczy :O a poszło o : Ja układałam do stołu a siostra męża która nie była w kościele zapytała jaki był Eryś ? a Ilona chrzestna mówi że była \"tragedia bo Eryk chciał chodzić i płakał \" Ja mówię \"Ilonka czemu mówisz że Eryś płakał ? jak on nie płakał\" a ona na to \"ja nie powiedziałam że płakał\" więc ja ją przeprosiłam przy tych osobach co tam siedziały. Później zawołałam ją na osobności i jeszcze raz przeprosiłam że tak głupio wyszło a ona mi na to że mi tego nie wybaczy :O że bardzo źle się zachowałam i ją obraziłam :O ja się powyłam bo niechciałam jej urazić.Moje szwagierki powiedziały że one też usłyszały że ona powiedziała że \"Eryś płakał\" - a jak było,to ja już sama nie wiem ? Chrzestna Eryka była i jest na mnie obrażona,i tak mi się coś wydaje że szybko do nas nie przyjedzie :O Kurcze tyle stresu miałam przed roczkiem,w trakcie i po :O Torcik zamówiliśmy myszke Mickey z napisami a zrobili nam Mini :( oj zła byłam strasznie :( Wczoraj jak sprzątałam to się załamałam :( panele całe porysane :O dziewczynki Julka i Wiktoria jeździły samochodzikami takimi dużymi,były wożone w nich,a na podłodze były kamyczki piachu z podwórka i tym oto sposobem mam podłoge załatwioną - wyć mi się chce 😭 Jestem nie do życia przez to wszystko - załamana,zdołowana itp. Elmirko nam również masa jedzonka się została :( i po co było tyle wszystkiego szykować - a kasy na to poszło ho,ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, szkoda ze takie nastroje w twojej rodzinie panuja :( U nas nie ma problemu, bo nikt nie robi roczku na tyle osob ;) A co do paneli to wiem, ze sa miekkie. Kiedys slyszalam opinie ze to sie nadaje tylko do sypialni i pantofli, bo inaczej zaraz sie porysuje. Ja nie mam paneli nigdzie w domu. Glowa do gory, bedzie co ma byc. Jak ktos chce sie obrazac niech sie obraza. A ty sie nie martw, bo nie zrobilas nic zlego. Nawet jesli sie przejezyczylas to nie jest powod do obrazy :O Tym bardziej, ze przeprosilas. Gosiek, grati dla Kubusia za pierwsze samodzielne kroczki. Domyslam sie ze robi je tak samo jak Ninka - szybciutko i z rozpedu wpada ci w ramiona? ;) Hanio - gratuluje zdanych pieknie egzaminow ! Deminula, gratuluje Juliankowi zabka :) U nas wszystko w normie. Mala grzeczna, zeby na chwile odpuscily wiec pelna radosc :) W piatek mamy szczepienia i kontorle. Ciekawe ile pulpecik wazy :P Madralinska taka, teraz sama chce zeby jej spinke do wloskow przypinac, nadstawia sie zeby ja czesac i czeka cierpliwie az jej zepne wloski :) Pozdrawiam serdecznie. A Agula po urodzinach meza calkiem zamilkla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rok temu tuliłam już swoją Kruszynkę. Urodziła się o 9 rano, jak to zleciało, nawet nie wiem kiedy... Teraz śpi rybka moja słodka, normalnie tak ją kocham, że hoho :p I wiecie co, tak w tajemnicy to już chciałabym drugie ;) żeby móc też tak kochać jeszcze jedno hihi, ale muszę najpierw popracować i mieszkanie chcemy kupić, wtedy będziemy myśleć, może jeszcze ze 3 lata... Ewcia dzięki zażyczenia i wiesz co, nie przejmuj się to chrzestną, Ty przeprosiłaś, a ona jakaś obrażalska w takim razie, a skoro nie przyjedzie to tym bardziej dziwna, bo obraziła się na Ciebie, a nie na dziecko. Surfitka ja uważam, że Ninka jest najmądrzejszym dzieckiem na tym forum (mam nadzieję, że inne mamy się nie obrażą ;) ) Jak czytam co potrafi, to maja Kaja za murzynami, a to że nie chodzi, to przecież nic strasznego, jeszcze ma czas i się nauczy. Gratulacje dla wszystkich dzieciaczków za ząbki, pierwsze kroczki i inne postępy. Ja dzisiaj zdycham, choroba mnie bierze, łeb boli, tempka niewielka ale dobija, kości łamią, katastrofa. Wzięłam od rana już leki i jakoś funkcjonuję, w dodatku pogoda pod psem, bo wisi coś w powietrzu, mogłoby popadać, bo duchota niesamowita. Od jutra małżon ma urlop, więc już mu na wieczór prasowanko zostawiłam :p W dodatku chciałam sobie iść kupić jakieś spodnie na ciucholandzie, żeby niedrogo, miał być dzisiaj towar, a tu wyprzedasz starych dostaw, wszystko połowę taniej. Oczywiście spodni nie znalazłam, za to kupiłam sobie koszulkę levisa superową za 7zł :p, mężowi koszulę, spodenki krótkie i dla Kai dwie bluzeczki. W sumie niby fajne zakupy, ale nie to co trzeba. Wczoraj byłam w innym też po spodnie, to kupiłam sobie bluzę :p Ale kurcze dżinsy jakieś mi trzeba, bo wszystko mi z tyłka spada przy tej diecie i muszę całą garderobę zmienić. Chyba będę zmuszona na sklep, więc więcej kaski pójdzie :( Zaraz ma przyjść jeszcze do Kai moja koleżanka z córcią, napierałam, żeby przyszła dzisiaj, bo tak mi się umyśliło, a teraz jak się tak fatalnie czuję, to nic mi się nie chce bleeee. Dobra miłego popołudnia życzę wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, pozazdroscic dietki i samozaparcia. Musze gdzies je kupic :P Tylko gdzie ??? No i az sie czerwona zrobilam . Ja tam mysle, ze wszystkie nasze dzieciaki sa madralinskie. Jedne umieja to a inne co innego.Ale wszystkie sa przekochane !!! Wszystkiego najlepszego dla Kajuni !!!! PS. Mi sie tez marzy drugi babel, taki malusi ;) Malzon sie zgodzil na proby od konca tego roku :D Ale pewnie nam nie wyjdzie :( No a do lekarza i stymualcje dopiero moge pojsc jak znajde prace w Pl...czyli pewnie za 2 lata jak Nina do przedszkola pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, jestem, jestem tyle ze mocno zakrecona bo Gabi zrobila pobudke o 3.30 i poszla spac dopiero o 7 !!!!! A na urodzinach P bylo tak ja przewidywalam - poszlam spac po 2 a Mala wstala juz o 5.40 :O Na dodatek tesciowa przyjechala w niedziele, bo ona nie lubi naszych znajomych i \'nie bedzie siedziala z nimi przy jednym stole \" :O :O :O Z urodzinami dziewczynek tez robi problemy , ale o tym pozniej ;) Spoznione ale baaaaaardzo szczere zyczenia urodzinowe dla naszych gwiazdeczek :) 🌻 😘 🌻 Gratuluje kolejnego zabka Juliankowi 🌻 A Kubusiowi samodzelnych, pierwszych kroczkow 😘 Ewcia, szkoda ze tak to o wyszlo na urodzinach, mam nadzieje ze bynajmniej chlopcy dobrze sie bawil.... Slyszalam , ze drobne zarysowania z paneli mozna usunac olejem jadalnym, sama nie probowalam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3356216 Surfitka, ale ta twoja Ninka bystra dziewczyna :D Gabi troche wkurza sie przy robieniu kucyka ;) A co do jej jedzenia to dalej bez zmian :( wczoraj na obiad jadla sam makaron . Sloiczkow dawno nie kupuje ( jedynie deserki ) Pare dni temu dalam jej ostatni jaki znalazlam w szce i efekt yl taki, ze siedziala z jezykiem wywalonym na brode i plakala jak by ja ta papka miesno-warzywna parzyla w jezyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat, 100lat, 100lat niech zyja, zyja nam !!!!!!!! Wwzystkiego najlepszego w dniu pierwszych urodzin dla Kajci i Mikolajka 😘 Surfitka, trzymam kciuki , aby szybko i bezproblemowo poszla wam "praca" nad rodzenstwem dla Ninki :) Pieknie, matka na kompie, a Kamilka wylala pol butelki mydla w plynie do zlewu 😠 lece opanowac sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomialo mi sie .. w tamtym tygodniu dalam Gabrysi frytke i okropnie prutala po niej , na koniec zrobila bardzo rzadka, smierdzaco kupke :( wczoraj zjadla pare winogron ze skorka i byly 3 wodniste kupki i wielki pawik .... jej dieta jest prawie taka sama jak 7 miesiecznego dziecka , a jakies wieksze nowosci nie najlepiej wplywaja na jej zoladek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Nina pluje coraz wieksza iloscia rzeczy :o Wcoraj dostala chrupki jablkowe. Nie dobre. Dalam arbuza (nie pierwszy raz) - wyplula. Morele, kwasna wyplula, slodka i dojrzala zjadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula och to miałaś udaną imprezke i nocke :( ja też w niedziele poszłam spać o 3 ale pospałam do 8 rano. dzięki agula za pomoc :) - spróbuję tym olejem kurcze mamy panele już 3 rok i było ok. to jest 4 klasa ścieralności,nie narzekałam na nie aż do wczoraj :O wydaje mi się że to wina tych kamyczków,och szkoda że nie pomyślałam że to może się tak skończyć :( oj chłopcy wyśmienicie się bawili :) wszystko było super !! tylko ten incydent z chrzestną Eryczka :O och teraz już wiem że ona jest bardzo obrażalska :( a ja przecież nie chciałam jej zranić. Moje szwagierki powiedziały mi abym się niczym nie przejmowała,że to ona jest niewporządku skoro moich przeprosin nie przyjeła :( A przypomniałam sobie.....Gosia męża siostra ( ta która ma 3 letnią córke Wikusie ) w styczniu spodziewa się dzidziusia :D Hanio bardzo się ciesze że tak ci ładnie poszło :D mądra dziewczynka jesteś :) gosiek gratki dla Kubusia za pierwsze kroczki :) super !!!!!! surfitko gratuluję Ninusi kolejnego ząbeczka :) elmirko jak ten czas szybciuchno leci. sto lat,sto lat dla Kajuni z okazji 1 roczku 🌻👄 Eryczek też je to co my,frytki jadł i było oki. w ndz. nawet flaczki wcinał z Julcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj:) Spóznione życzonka dla Kajci i pozostałych dzieciaczków które kończą roczek:)Aż mi mi łza w oku kręci jak pomyślę że rok temu każda z nas po kolei rodziła,my świętujemy już za 3 dni:)))Tort już zamówiony i przyjdzie kilka osób,szkoda tylko że nie będzie nikogo z rodziny bo my w Irlandii a bilety wyjątkowo drogie bo to już okres letni i linie lotnicze wykorzystują:(((Trudno,już w sierpniu my lecimy do Polski odwiedzić rodzinkę i odpocząć troszkę:) U nas nocki koszmarne ale to na pewno ząbki,bidulka się męczy:(( Surfitka Ninka naprawde jest przesłodka,jak patrze na zdjęciach na nią to aż się uśmiecham,super dziewczynka i to jaka mądra!!! Ewcia dopisuję się że nie powinnaś się przejmować,denerwuje mnie jak ktoś się tak obraża bez powodu bo dla mnie to nie jest powód do obrazy. Elmirka podziwiam twoją silną wolę mi jakoś jej brakuje a tak bym chciała trochę zrzucić ale kurcze coś mi nie idzie:( A co do drugiego dzieciaczka to u nas już postanowione,zaczynamy się starać już w sierpniu,na wakacjach;)Ja już po 30-tce także nie ma na co czekać a ja jednak chce drugie bo nie chce żeby Vanesska była sama.Surfitka za was też trzymam kciuki,na pewno się uda i będziecie mieli drugiego równie mądrego dzieciaczka jak Ninka:))) Życze miłego dnia laseczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!! Surfitka,tak jak napisalas jest dokladnie tak samo,Kuba jak robi pierwsze 2-3 kroczki to biegnie i wpada mi w ramiona ,a potem jest ten cudowny smiech i radosc:) Elmirka napisala dobrze,moja synowka to najmodrzejsza na naszym topiku jest,nie obrazajac innych mam i siebie heheheh:P Co nie znaczy ,ze pozostale maluszki w tym moj Kubus sa tez zdolne i wiele potrafia:P:P:PA cwaniaki ,ze hohohoho U nas ok!!!!!!!!!!!!!!!Maly szaleje jak zwykle:) Odezwijcie sie w koncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, twoja synkowka to mnie zadziwia kazdego dnia. Od wczoraj mowi \\\"pojde\\\". Pytam - pojdziesz do parku ? - pojde. Dzis pytam pojedziemy do babci ? - pojde :D - padla odpowiedz. Nie wiadomo czy jej nie przejdzie bo czasem zapomina to co robila/mowila wczesniej. No i moi rodzice twierdza, ze mala spokojnie robi kilka krokow miedzy meblami np. Moj maz tez widzial jak sama szla , a ja jeszcze nie :( Widzialam jak sama ladnie stoi, ale przy mnie nie chce sama chodzic. Katrina, czas faktycznie szybko leci. Twoja za 3 dni, moja za 6. A brzuchal pamietam jakby to bylo wczoraj... Zdjecie paszportowe z nk dalam na konkurs, wiec jesli mozecie zaglosowac bede wdzieczna :) Szanse na wygrana i tak zadne. Jedna wredota dala Nince 1 :( Buziole dla wszystkich malych cwaniaczkow i sprycialkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaagaaaaaa
##33 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 33 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 33 3 3 3 33 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 33 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaagaaaaaa
5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaagaaaaaa
jeszcze trocche;; '66666 6 66 6 6 6 6 6 6 66 6 6 6 6 6 6 66 6 6 66 6 6 6 6 6 66 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Znowu ta migajaca reklama 😠 Ewcia, oj ale mialas duzo gosci :) dobry pomysl z przerobieniem Pani Myszki na Pana Myszke ;) a jakie super prezenty !!!! Katrina zycze owocnej pracy nad powiekszaniem rdziny ;) Surfitka, Gosiek 🖐️ u nas wszystko po staremu,na dworze sie wypogadza, wiec jak tylko Gabrysia wstanie to pojdziemy zaczerpnac swiezego powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Tobiaska 🌻 moze czasem nas Gosia29 podczytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz mam chwile to napisze wam co z naszymi urodzinami a wiec: z gosci mieli byc dziadkowie , tesciowej brat i jego dwaj synowie - jeden z nich jest chrzesnym Gabrysi ale , ze ona jest poklocona z bratem , wiec nie przyjedzie do nas tylko robi przyjecie dla dziewczynek u siebie w domu i zaprasza jeszcze jakis znajomych, i najlepsza kolezanke Kamilki bedzie w sumie ok 20 osob razem z dziecmi i tak : wsobote wujek z synkami u nas w domu, a w niedziele u niej impreza a niech sobie robi, powiedziala, ze jedzeniem, tortami ( 2 !) ona sie zajmie, my mamy tylko przywiesc dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) 100 lat,100 lat dla Tobiaska !!! katrina,surfitka życzę wam owocnej pracy w łóżeczku ;) mam nadzieje,że już niedługo będziecie chodzić z ślicznymi brzusiami :) agula ale masz super teściową ;) wyręczy cię z szykowaniem :) moja nic kompletnie mi nie pomogła :( dobrze że mam mamę i siostrę wporzo to mi pomogły :) ciacha popiekła mi kucharka to miałam luzik :) mama zrobiła flaczki,galaretę,śledzie,mięcha - cały obiad z siorą zrobiły,siostra jeszcze zrobiła sałatkę jarzynową. ja zrobiłam bigos i 3 sałatki - nawet nam to bardzo sprawnie poszło :) a i ten nieszczęsny tort jeszcze przerabiałam :( agula to mówisz że dobrze zrobiłam z tym tortem ??? och ale miałam wtedy nerwy :( surfitko no właśnie co z tymi bobasami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie chce pokazywac zdjec mojego dziecka obcym. BArdzo wiele osob nas oglada i nie koniecznie jest zyczliwym. Odtad tylko interia i nk. Jest na kafe ktos z mojego osiedla...i niekoniecznie musi tyle o mnie wiedziec. Mam nadzieje, ze mnie nie rozpoznano jeszcze. Ale macie z tymi imprezami za swoje :o Katrina powodzenia !!! JA to jeszcze nie, niesmialo zaczniemy z koncem roku, a smialo to za 2 lata pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora:) Dzis bylam u lekarza i okazalo sie ze nerka wrocila do normy,czyli poprzednim razem byla po prostu pelna siuskow:)Tetno tez w normie,jak to zwykle przy tym badaniu mala spalawiec trzeba bylo ja obudzic,zeby troche sie poruszala:p:pJa przy okazji sie zwazylam i doznalam szoku,bo waga pokazala mi 64kg-szczerze to bylam przekonana ze przekroczylam 70... surfitka zaglosowalam wlasnie na Twoja Mala-sliczne zdjecie:)A co to wogole za konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pięknie dziękuje za gratulacje i w ogóle... kochane jestescie!!! Ja właściwie wpadam, żeby się pożegnać, bo jutro wyjezdzamy na urlop. Tylko pogoda mnie przeraża... u nas, na śląsku, od soboty mają byc upały, a tam gdzie jedziemy (serce puszczy augustowksiej) - 18, 20*, a piątek z deszczem. Dużym deszczem... Strasznie się boje, że pogoda będzie taka denna, a my na campingu :( w piątek bo będziemy odsypiać (ekhm... już to widzę), ale tak bardzo bym chciała, zeby potem było juz pięknie!!! Poza tym... coś się ze mną dzieje. Od kiedy wróciłam ze studiow to po prostu nie mam siły na nic. emocje i stres opadły i nie potrafię się za nic w świecie zmobilizować. Cokolwiek robię, robię bo sie do tego zmuszam. Dopiero teraz czuję, jak bardzo jestem zmęczona... dzisiajsze urodzinki Rubisia tez musieliśmy odmówic, bo całe dopołudnie LAŁO. A mielismy grillować... wsylalismy smsy do znajomych, ale... jedni nie odczytali i przyjechali.... wsystko byłoby OK gdyby nie to, że .... my pojechaliśmy na zakupy strasznie mi głupio :( Rubi ostatnio ma koszmarne problemy z zasypianiem. Ciągle wstaje w łozeczku i placze. Klade go po 20 i 30 razy, zanim zaśnie. Śpi też gorzej... wiem, że zabek idzie, ale żeby aż tak? dziś w nocy imprezowal od 1:30 do 3:30. nic nie pomagało... jutro wyjeżdżamy a ja jeszcze nie spakowana, zupełnie. Musze zamrozić jeszcze troche ciasta i mięsa, a nie mam siły. Normalnie dętka! teraz siadłam, żeby zrobić przelew i wysłać urodzinowe życzenia siostrze... mam nadzieje naprawdę odpoczac na urlopie, bo czuję że mam NAPRAWDĘ DOŚĆ ech... teraz kolacyjka i dobranoc :) trzymajcie sie tutaj dzielnie, pamiętajcie o nas i badźcie zdrowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja pierwsze zobaczylam Myszke Miki na zdjeciu i tak sie zastanawialam, co z nim bylo nie tak, dopiero na dalszych zdjeciach zobaczylam jak wygladal tort w orginale :D Super robota, goscie napewno nie gapneli sie ;) A moja tesciowa to cwana bestia :P mimo , ze bardzo dobrze gotuje, to jedzenie i torta zamawia gotowe tylko jechac i gorace odebrac ;) Camomilla , ciesze sie razem z toba , ze z nerka wszystko wporzadku . I wage ladnie trzymasz :) Hanio , zycze pogodnego nieba i milego wypoczynku !!!! 100 lat dla Julci !!!!!!! wszystkiego najlepszego w dniu twojego swieta 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×