Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Oj Camomilla jak ja Ci zazdroszczę, że to już:) Życzę lekkiego porodu! Przedemną jeszcze 3 miesiące hodowania brzucha;) Mam tylko nadzieję, że lato będzie dla mnie łaskawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke wrzucilam zdjecia z urodzin na interie , Gosiek a tobie na e-mail :) obiecuje odedzwac sie pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No to ładnie, ale z Was koleżanki, żadna się o mnie nie upomniała, żebym coś naskrobała Dużo zdrówka dla solenizantów których ominęłam przez brak mojej obecności. Jestem za usunięciem nieodzywających się mam. Nie odpiszę Wam wszystkim ,przyznam że wszytko przeczytałam i gratuluję każdemu z osobna nowych umiejętności ale nie pamiętam co u której :p Ja już po egzaminie, niestety oblałam, kurwa uczyłam się po 8h dziennie, mam już dość, a tu z nów na wrzesień trzeba się uczyć. Wypadłam najlepiej z zaocznych, czyli wszyscy oblali, a z dziennych tylko kilka osób zdało. Przerobiłam wszystkie testy z poprzednich lat, a tu się okazało, że od teraz testy wymyśla ktoś inny i są zupełnie inne. Ehhh... no trudno, jeszcze bardzo duuuuuuużo nauki przede mną. Na dodatek w ciągu tego tygodnia musiałam odmówić dwie prace, jestem tym strasznie przygnębiona. Miałam iść do biedronki, ale facet mnie wykołował i po miesiącu zwodzenia oddał kasę za badania i do widzenia. Byłam na rozmowie w zeszły piątek jako doradca finansowy, bardzo chcieli mnie przyjąć, ale system prowizyjny na umowę zlecenie, jak nie sprzedam, to nic nie zarobię, bo żadnej podstawy nie dawali, więc się trochę bałam. A wczoraj przyjęli mnie jako telemarketera, przeszłam wszystkie próby i ze sporej grupy wybrali 4 osoby m. in. mnie. Byli przede wszystkim licealiści co chcą dorobić na wakacje, a mi dawali 18 lat, aż musiałam dowód pokazać, bo tam średnia wieku na rekrutacji była 17 hehehehe. No i też niestety musiałam odmówić, bo ze względu na godziny pracy od 12 do 20 i dojazdy, to wychodziłabym z domu o 10, wracała o 22, a Kaja zapomniałaby jak wyglądam. Nie takim kosztem szukam pracy. Byłam dziś w urzędzie pracy i wzięłam dwa ogłoszenia na sprzedawcę. Gadałam z babką, że może uda mi się załatwić ponownie staż, dobre i to jak nic innego nie ma, a siedzę w domu, choć to tylko około 550zł ale zawsze coś. Z postępów Kai, to ona się kurcze uczy nowości z dnia na dzień. Co do jej chodzenia, to bawi się z nami w berka :) wiec gitowo. Wie jak robi krówka, rybka, kotek, baranek i czasem koza.Wszystko pokazuje w domu typu komputer, tv, okno, drzewo, sroczkę na drzewie, kawę, czajnik, kwiatki itd itd.....wie gdzie sroczka kaszkę waży ale to już bardzo dawno, jak jej śpiewam piosenkę z teletubisiów to wie, że na końcu ma zrobić papa, bo robi pięknie papa, puszcza całuski, daje cześć, kosi kosi łapki to pokazuje i na końcu jak głowa boli to się łapie, wie gdzie oczko, uszko, nosek, włoski, brzuszek, ząbki, prawa nóżka, lewa nóżka, pokazuje jaka jest duża i jeden paluszek jak pytam ile ma lat, pięknie mówi tata, mama, baba, dziadzia, ciocia, dziec (czasem), woda, mówi \"baj baj\" jak szczeniaczek uczniaczek (bo mamy po angielsku), pokazuje gdzie \"fuj\" czyli pieluszkę, umie wąchać kwiatki tak ślicznie dziubek robi i wącha wszystko co jej się powie \"powąchaj\", pokazuje gdzie ma skarpetki i buciki, jak ma na nóżkach. Pokazuje jakie dobre, czyli głaszcze się po brzuszku i gdzie jest kuku na muniu, to puka się w główkę :p. Jak mówię wierszyk \"siała baba mak...\" to se wymyśliłam pokazywanie do tego i zawsze jej rączkami pokazywałam, a teraz sama to pokazuje, jak pytam gdzie baja to patrzy od razu na tv i jak mówię będą śpiewać (na baby.tv) to leci do tv szybko zobaczyć staje i tańczy. Pięknie przynosi różne zabawki, typu przynieś piłeczkę, książeczkę, kubeczek itp.. pokazuje na swoje zabawki jak się jej pytam po imieniu np. gdzie matylda, gdzie bociek itd.. i nie pamiętam coś może jeszcze. Kurcze ale się pochwaliłam moją córcią :D Ale za to do jedzenia to koszmar, jadłaby tylko mleko, choć muszę pochwalić pije picie z kubeczka niekapka bez problemu i to takie trudnego co trzeba ciągnąć, a nie że leci, bo to na serio nie kapiący kubek :) No i jeszcze jedno, przechodzę w mojej diecie do etapu utrwalania wagi, który będzie trwał do 9 grudnia :) Schudłam 17 kg, teraz ważę 66 przy wzroście 165 i czuję się bardzo dobrze :) Ale dziś się przechwalam, a co hihihi Miłego popołudnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elmirka, bardzo madr dziewczynka z Kajuni. Maly geniusz skoro juz tak wszystko wie. :) Gratki z powodu utraty wagi. Aisza, jeszcze sie doczeksz wrzesnia i bedziesz miala z dwojka urwanie ;) Agula , zaraz zagladne na interie. U nas dzien ja codzien. Ninka zrobila kupke na nocnik, jak ja wolam to odkrzykuje mi "ide !" , nauczla sie robic moj, i wszstko kocha przytulajac pod broda, nawet smoczka. No i nadal nie chodzi sama, za jdna reke juz ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirko - dobrze, że jesteś:) Gratuluję postępów Kajci, a Tobie fantastycznej wagi! Co do chwalenia, to od tego tu jesteśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - widać na zdjęciach, że imprezka się udała:) Fotki super i jaka pogoda u Was fantastyczna! No i laski z Was niesamowite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ;) Surfitka moja Kaja też pokazuje \"moja moja\" wtedy się słodka do nas przytula i do wszystkiego tylko jej powiem zrób moja moja przyznam, że to słodko wygląda. A no i dalej nie będę skromna, przypomniało mi się, ze Kaja karmi wszystkie lale i pluszaki tym co sama je, czasem jej mówię zobacz czy lala ma fuj, to jej wącha dupkę, robi cacy, mówię że płacze to idzie i robi moja moja, tak się opiekuje tymi zabawkami hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) My tez kladziemy zabawki spac na dobranoc, rano budzimy, robimy moj, dajemy jesc ;) Wreszcie ogladlam inetrie. Mierzejka, sliczne zdjecia, Anulka jest urocza i ty laska ze hej. Agula, no super zdjecia i widac ze Gabi tez bardzo opiekuncza dla lali. Goba, tez sliczne zdjecia, Kubus przystojniak i ty slicznie wygladasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu wszystkie nasze dzieci są bardzo mądre, kochane, przepiękne, zabawne i najlepsze. :D :D Maluszki słodziaczki 🌻🌻 Kurcze coś mi interia muli i nie mogę zobaczyć fotek, ale dziewczyny na pewno wyglądacie fantastycznie, skoro inne tak mówią ;) Więc dobrych snów, bo ja coś spać nie mogę. Jutro wyruszam na porządne poszukiwania pracy, więc czeka mnie ciężki dzień jak akwizytora. Życzcie mi powodzenia paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jakos ostatnio brakuje mi czasu a i w domu ciagle jakies problemy :O Od tesciowe wrocilam zmeczona, bo musialam ciagle latac za Gabi. W domu to mam wszsystko pozabezpieczane, pozamykane przed dziecmi a tam wszystko na wierzchu, schody, psy , ostre kanty lawy itd i i na krok nie mozna jej sposcic z oczu . Kamilka zlapala wirusowe zapalenie gardla, temp do 40 C , cala noc nie spalam Llekarka mowi , ze pewnie Gabrysia tez sie tym od niej zarazi :( Surfitka, a propo tych zwisajacych w kroku pampersow. Kiedys slyszlam opinie, ze 4 specjalnie sa tak zrobione, aby dzieciom bylo latwiej chodzic . Niemowlaki pieluchowalo sie szeroko, a sa przystosowane do chodzenia i caly \'magazyn \' uklada sie miedzy nogami :) Camomilla zycze lekkiego porodu i zdrowej corci :) Jejku ale ten czas szybko leci ... Elmirka, ale fajnie zjechalas z waga !!!! Dawaj jakas fotke :) Powodzenia w szukaniu pracy 100 lat dla Kubusia na pierwsze urodzinki 🌻 Aisha , Goba 🖐️ A gdzie to podziewa sie nasza Ewcia ????? dziekuje za mila slowa odnosnie naszych zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naj naj naj dla kubusia i wczoraj dla kini :-) zapraszam na kawke ewcia melduj się kochana co z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje za zyczenia dla mojego rozrabiaki,my swietujemy jutro,ale w malym naszym gronie,rodzinka w polsce,a moi rodzice przyjada na poczatku lipca,zas tesciowie w sierpniu.Chrzestni nie moga bo maj od cholery zalatwiania,gdyz na poczatku lipca zenia syneczka ,tam wlasnie jedziemy:) Ale bedzie fajnie,bedzie torcik i pierwsza swieczka,przynajmniej nie musze gotowac:P:P:P Agula,zdrowka dla Kamilki,biedulka malenka,ona jest swietna,starsza siostra hehehhe,nauczy Gabrysie wszystkiego:D Camomilla,szybkiego i latwego porodu,pewnie bedzie bolao:P,nie ma wyjscia,sprez sie szybko,trzymam Kciuki:) Elmirka,wooooooooow super schudlas,jak sie chce to i mozna,suuper,a prace kiedys znajdziesz najwazniejsza jest Kajunia,bardzo mi sie to imie podoba tak na marginesie wspomnialam:P Pochwale sie ,bo wspominalam,ze Kuba przedwczoraj przeszedl caly pokoj i przedpokoj wzdluz kilka razy.Wczoraj nie pokazal nic,a dzisiaj znow ladnie chodzi,o dziwo stoi sam nawet 5 minut,dzisiaj stal i ogladal TV:D Jejku nie pomyslalabym,ze tak mu sprawnie i z dnia na dzien pojdzie,ale na 95proc moge powiedziec ,ze chodzi:DNa razie robi to nieudacznie i krotkie etapy pokonuje,ale jak stoi i go wolam to idzie,albo ja ide za nim ,a on przede mna,ale sie ciesze,bo myslalam ze sie nie doczekam.Mysle,ze tydzien i zacznie latac juz dobrze,dojdzie do wprawy,nie moge sie nadziwic,ze to tak nagle mu przyszlo,zreszta tak jak z raczkowaniem bylo u nas .NIc nic,a jak ruszyl to od razu przez pokoj caly a na drugi dzien to juz mial opanowane.Udalo mu sie dwa dni przed urodzinkami, no i dzisiaj w dniu urodzin,fajny prezencik:) Pozdrawiam mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to Kuba chodzi jak go zachece,zawolam,wiekszosc czasu przemieszcza sie przy meblach albo na raczka,on jeszcze nie zakapowal,ze moze poruszac sie na swoich nozkach:D,ale teraz to juz z gorki:P Chcialam wyjasnic,byscie nie pomyslaly ze go przechwalam i ,ze moze smiga juz jak szalony,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiego najlepszego dla Kubusia !!! Dzuo zdrowka i spelnienia marzen malenki !!! Gratuluje chodzenia, wyprzedzil swoja przyszla \"zonke\" :D Bo ja to sie chyba nie doczekam. Ona lazi przy meblach nawet przy plaskiej scianie, a sama normalnie sie boi i jak nie ma oparcia zaraz siada i na czworaki.... Agula, no to moze jak ma te 4 teraz to zacznie chodzic ;) Pzkro mi ze Kamilka chora. No ciekawe gdzie Ewcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Gratuluje Kubusiowi samodzielnych kroczkow !!!! On to taka cicha woda, zrobil mamie niespodzianke ;) Surfitka, Ninka pewnie zaraz tez wystartuje jak sie dowie , ze narzeczony powolutku juz sam drepra ;) Fajnie jak brzdac zacznie sam chodzic, ale wtedy zaczyna sie prawdziwe pilnowanie go, na czworaka to jakos tak bezpieczniej :) Goba, swietnie wygladacie na zdjeciach z Kubusiem , bardzo podoba mi sie twoja fryzura. Ja musze cos wymyslec z moimi wlosami, bo do dupy nie podobne to co teraz ma na glowie :O Kamilka nadal goroczkuje , cala noc budzila sie i jest marudna okropnie . Gabrysia na razie jest OK , tylko ma biegunke, ale to chyba na zabki. Jedna 4-ka juz jest, a pozostale tuz, tuz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka dzieki w imieniu Kubusia:) U nas jest tak,ze Kuba do bojacych nie nalezy,zmienil sie:POn rwie jak burza,przewroci sie i nie boi sie dalej robic tego samego,dzisiaj jak szedl do mnie to walnal po drodze o drewniana porecz fotela,uderzyl sie w glowke,zaplakal,trzymal sie raczka w bolace miejsce,a jak go postawilam to szedl znowu,a balam sie ze sie moze przestraszy,ale nie taki diabel straszny dla niego jak go maluja:D Ty tez doczekasz sie u Ninki niedlugo,musi malenka przelamac strach,przy scianach to on juz dawno chodzil,a jak patrzylam jak on zasuwa przy tych plaskich scianach to mialam strach w oczach,na nic nie uwaza ten moj Kubolek.Teraz dopiero sie zacznie pilnowanie,hehehhe Ewcia,Mierzejka,Demiluna,Melania,beja,i inne Panie gdzie jestescie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula,ja to sie zawsze usmieje sama do siebie jak czytam twoje teksty:D:D:D Ty to masz humor:D:D:D Biedna Kamilka no i Gabrysia tez,u nas tez wychodza 4 ,cos zauwazylam ze chyba jedna wyszla,ale nie wiem czy to 4 czy 3,moze nie pokolei beda u nas szly. Surfitka,przypomnialo mi sie jak pisalas,ze Ninka sie zswstydzila ,ze Kuba zaczal raczkowac i jakos za kilka dni napisalas ,ze Ninka wziela przyklad z Kuby i tez raczkuje,wiec teraz bedzie tak samo,oni razem rowno ida:DJak by nie bylo sa para wiec musza rowno isc hehehe:P Kuba przesyla malego "kopniaczka" dla Ninki,zeby przelamal strach i puscila sie tych scian:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!hej! Dziękuję za życzenia w imieniu Kiniusia dzięki za pamięć!!! GOSiek-naj,naj wszystkiego dla Kubusia!!!!!!!!! JA TEŻjestem za wypisaniem dziewczyn ztabelki tych które wcale do nas nie zaglądają!! he,he topik podtrzymują nasze główne mamuśki Gosiek,surfitka,Agula,Ewcia sa chyba najczesciej!tak mi sie wydaję choć ksiegowosci nie prowadzę!!!!!!!!!he,he! CAmomilla kochana mam nadzieje ze poród bedzie szybki,bezbolesny a Córcia sie oswoi z nowa sytuacją tznsiostrzyczką!!!!!!!!! ELMIRKO-Kajcia mała mądralinka,moja potrafi tylko daj,mama,tata,nana-tzntak woła na Krystiana ja tk toodbieram i pokazuje na niego palcem.Pokazuje jaka jest duza,ja mowie gdzie masz oczko to pokaze i cycuszki tez pokazuje jak si ezapytam gdzie sa i na nocnik pokazuje sisi! SUrfitko tak jak juz wczesniej oisałam moja Kinia tak samo identycznie jak opisałas do chodzenia sie rwie i tak jak twoja Ninka!!!!!!!!!!!!doczekamy sie na oewno lada dzień!!!!!!!!!! Elmirko gratuluje zgubienia zbednego balstu!!!!!!!!!!!!!!!!Pełen szacun!!!!!!!! U nas impra roczkowa w niedziele !pozdrawiam was i miłego wekkendu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, dobrze za was nie zanudzam :P Beja, kurcze nie pamietam czy skladalam zyczenia Kingusi :O A niechce mi sie przeszykiwac topiku, wiec jakby co to sladam spoznione i bardzo szczere zyczenia dla corci na pierwsze urodzinki 🌻 W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: ""Dziś jest Twoje święto..."" Jadą do Ciebie życzenia... jadą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam wam, ze P obcieli piatki w pracy :( siedz dzis w domu i doprowadza mnie do furji 😠 wszystkiego sie czepia i chodzi naladowany, wiem, ze martwi sie co dalej, bo z kasa teraz ciezko, ale meczy mnie to jego zachowanie.... no i ja rozgladam sie za jakos praca na weekend albo na wieczory, trudno bedzie cos znalesc, bo kryzys wszedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, a co chcesz robic, albo co umiesz robic? W czym bedziesz szukac pracy ? Moja sasiadka ma pol roczna corcie i poszla na wieczor piatek, sobota, niedziela do polskiej restauracji za kelnerke. Podobno za te 3 dni to ze 300 wyciaga :) Wkurzylam sie bo mnie gosc na ebayu oszukal, robie zapasy do POlski i kupilam malej krem do pupy, mial do sprzedania 4 sztuki, zapytalam przed licytacja do kiedy waznosc, odpowiedzial do 3.2010...przyszly i jakos jest 03..ale 2009 - przeterminowane :( Teraz zadam zwrotu calej kasy, bo normalnie kanciarz jakis jest :( Pierwszy raz ktos az tak mnie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odda mi kase tylko chce by mu ten syf odeslac. Nie wiem po co mu to, ale jego wola, on za to placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, pewnie wcisnie ten krem komus innemu :O Ja mialam podobna sytuacje z kremem do twarzy na te nieszczesne przebarwienia ciazowe. W maju przyslali mi krem za $50 z data waznosci do czerwca , wslalam im e-mail wyrazajacy moje oburzenie :P . Zaproponowali mi wymiane kremu albo zwrot 40 % kosztow kremu, wzielam kase , bo krem w malej tubce i do konca czerwca pewnie go wykoncze :P ;) Co ja umiem robic ??? Hmmm , to jest pytanie :D Z zawodu jestem chemikiem, ale tu musialabym zrobic nostryfikacje dyplomu a na weekendy czy wieczory raczej pracy jako chemik nigdzie sie nie zalapie :( Przed urodzeniem dziewczyn pracowalam tu jako opiekunka do dzieci. W nastepnym tygodniu jade porozmawiac z babka w cukierni ( tam gdzie zamawialismy torty ) mowila , ze moze od sierpnia mialaby jakas prace dla mnie :) zamiast przelewac z probowki do probowki bede przelewac z miski do miski :P P pojechal do pracy ! Po poludniu zadzwonil kupel, ze maja jakas fuche i jeszcze jutro beda to robic . Ufff, bedzie spokoj w domu :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,ja tez jeszcze jestem:P Tego dnia ,rok temu o tej wlasnie godzinie wyladowalam w szpitalu,z pierwszymi mocnymi bolami i rozwarciem na 6cm:P:P:P, a za dokladnie 55minut urodzil sie Kubus:D:D:D:D❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej jestem !! dzięki za pamięć 👄 u nas mała masakra :( 23 we wtorek uderzył gdzieś piorun i wszystko co było w gniazdkach nam popaliło :O oh poszły nam 2 tv. tuner cyfrowy,anteny naziemne,zasilacze,internet,lodówka,instalacja antenowa która znajdowała się pod tynkiem :O normalnie masakra :( dopiero dziś nam zrobili internet ja uchachana podłączam laptopa a tu .....nie działa,zasilacz też spalony :O mąż pojechał do supermarketu i kupił nowy teraz jest już git :) Eryczek już smacznie sobie śpi a ja nadrabiam zaległości w necie ;) gosiek wszysztkiego najlepszego dla Kubusia z okazji 1 urodzinek 👄🌻👄 gratki za samodzielne pierwsze kroczki :) elmirka super zdolniacha jest z Kajuni :) agula ale była szałowa impra,świetne urodzinki miały dziewczynki i pyszne torciki na pewno :) ślicznie wyglądacie,a teściowa ma piękny dom !!! camomilla szczęśliwego,bezbolesnego rozwiązania życzę :) ewelona dużo zdróweczka dla Maciusia 👄 goba ślicznie wyglądasz a Kubuniek przecudny :) pom.mamo,Aisha,surfitka,demiluna,Melania,beja ojej Surfitko to oszust z tego gościa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ewcia ja pierdyyyyyyyyyyyyyyyyle,wspolczuje!!!!!!!!rok temu u moich rodzicow walnal piorun i tez posuly sie tv,domofon,telefo,instalacja.Masakra,trzymaj sie i dzieki za zyczonka. Agula dzieki za meila:D ,fajnie,ze o mnie pomyslalas,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kubusiu wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu na buzi. Kingusiu dla ciebie też dużo zdrówka i uśmiechu zagladam codziennie ale jakoś nie mam czasu pisać. Ja właśnie baloniki rozwieszam w mieszkaniu, czapeczki urodzinowe już czekają, torcik sama zrobię(bardzo lubie pieczenie ciast i zawsze sama torty robię), bedzie tort z bitą śmietaną. Agula ja też rozglądam sie z jakąś pracą w weekendy, może jutro sie czegos dowiem może narazie na 3 weekendy cos bedzie ale to zawsze jakaś kaska wpadnie na konto a i do ludzi wyjde bo tak tylko dom i dzieci. Mam okzaję wykorzystać że mama jest u nas i będzie kto miał się dzieciaczkami zając bo M pracuje na zmiany i róznie ma wolne. No zobaczymy. A u nas z nowości to to że Wiki coraz lepiej idzie pływanie, mamy duży basen rozłożony w ogródku i jest w stanie kawałeczek przepłynąć, Aha a Julek coraz częściej stawia pojedyńcze samodzielne kroczki, wczoraj stał przy basenie, odwrócił się i zrobił 6 kroczków do mnie i coraz lepiej utrzymuje równowagę. Nie można jeszcze powiedzieć że chodzi, ale jest postęp. Teraz uciekam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ojej, ale koszty :( Agula, no mi tez sie zapytal czy wole wymiane czy zwrot kosztow. Ja tam u juz nie wierze, przysle cos z data waznosci za 2 miesiace, a ja kupilam 4 te kremy bo w Polsce ich nie ma. Chcialam miec ciut taniej, to musze teraz na poczte zaiwaniac :o Z praca nie pomoge, niestety. U mnie w firmie jest wolny etat :P I calkiem neizla kasa, pelne benefity...Bylam tam dzis z Ninka, do szefa powiedziala dziadzia, menagerowi z okrzykiem wytluamczyla , ze to przez babe mama nie pracuje :P Tzn jak weszla d jego biura od razu bylo bababa i potok innych slow blizej nieokreslonych...a tak to cale biuro stalo nad ta komediantka, a ta tanczy, i popisuje sie :) Ale na rece poszla tylko do kolezanki wszystkim innym mowi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×