Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hejo Spoznione zyczonka dla Julianka 🌻 A my dzis na plaze troszke pociaptac sie w wodzie i nawdychac jodu ;) Moja tez dzis niedzielnie pospala do 8.30 a teraz wlasnie padla znow bo malym buncie oczywiscie. Dziewczyny, jak ja zachecic do chodzenia? Ona nie chce chodzic sama. Tylko za raczki chce. Albo na czworaka. Sama nie wiem jak z nia cwiczyc to chodzenie :( NAwet probowalam szalika, te jej szelki - nic nie pomaga. Boi sie :( Buziaki dla wszystkich i milej niedzielki. A ty Ewcia nie kus tym ciastem bo na diecie jestem :P Ale bym zjadla takie domowe z owocami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny dzionek :D Gabrysia ma sie juz lepiej, ale w nocy myslalam , ze bede jechac z nia na pogotowie, bo ciezko bylo zbic jej temp :( Teraz zalicza druga drzemke, bo wstala o 4.45 i pol nocy nie spala, P zabraz Kamilke na farme truskawek wiec mam chwilke na kawusie, serwuje espresso, skusi sie ktoras ?? :) Ewcia , jak tam po spacerku ??? Alez ten Erys to spioszek :) Moja najdluzej kiedys spala do 7.30 , bo zmienili wtedy czas z zimowego na letni ;) Gosiek, zaprazszam do nas, pogode mamy piekna , bardzo niedzielna !!!!!! Surfitka, ojjjjj nie wierze , ze ty to piszesz :) Ty, taka racjonalna babka ;) , przeciez pisalas, ze sama zaczelas chodzic majac 13 m-cy, a Ninka niecale 2 tyg temu skonczyla roczek. Wiekszosc dzieci ktore znam ( a znam sporo :) ) zaczela chodzi w 13, 14 miesiaacu zycia . Malo ktore wystartowalo przed roczkiem. Daj Nince troche wiecej czasu, ona jest bardzo ostrozna i wie , ze nie ma sobie po co tylka niepotrzebnie tluc :) Widze po moich dziewczynach Kamilka zaczela chodzic o miesiac pozniej od Gabi i byly to odrazu stabilne kroczki, bez wiekszych wywrotek , a mloda - co ona sobie dupine otlukla, o Boziuuuu ... Udanego wieczoru zycze, spadam robic obiad - szanowny malzonek zazyczyl sobie mloda kapustke z zeberkami, a potem narzeka , ze brzuch mu rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe odpowiedzi :) Wszystkim jubilatom składamy razem z Kają moc gorących życzeń!!!! Za wszelkie postępy w chodzeniu, mówieniu i innych niesamowitych czynnościach składamy gratulacje. :) Ewcia kurcze ale kasy musicie wywalić teraz na te wszystkie sprzęty, szok!! Agula faktycznie Twoje dziewuszki takie aniołki, że niewiarygodne, że rozrabiają. Oby gorączka już się nie powtórzyła, fanie czytać, że idziesz obiad robić, a przy Twoim poście już po 19 hihi ehh ta różnica czasu. Surfitka to Ninka aparatka dała popis u Ciebie w pracy - super :) No i też nie mogę uwierzyć, że pytasz jak ćwiczyć chodzenie!!!! Moja odpowiedź - NIE ĆWICZYĆ sama się nauczy i to już niebawem :) Cammomilla i Aisha na pewno teraz pójdzie Wam łatwiej, udanego porodu!! A teraz uwaga MAM PRACĘ :D :D :D :D :D i do tego mam taaaaaaaką radochę, że hoho. W nocy z czwartku na piątek wysłałam swoją aplikację i dobrze, że się przed kompem zasiedziałam, bo w piątek rano zaprosili mnie na rozmowę - ostatni dzień rekrutacji. Poszłam i mnie przyjęli :) się dowiedziałam popołudniu. Otwierają w Brzegu sklep OKAY z rtv i agd i tam będę pracować na stanowisku kasjer - pracownik administracyjny. Zaczynam 6 lipca szkoleniem niestety wyjazdowym :( wyjeżdżam w niedzielę wieczorem i wrócę w piątek wieczorem :( będzie strasznie tęskno do Kajci :( ale trudno, przez 5 dni świat się beze mnie nie zawali, a potem praca na miejscu, a o to trudno. Byłam z Kają u lekarza w piątek bo coś kaszle jakoś mokro, ale kaszle tylko wieczorem i rano ze dwa razy i koniec. Mam jej dawać syrop, którego nie chce pić, bo płuca i gardło czyste i w ogóle wszystko ok, więc to jakieś udawane, ale ta moja kruszynka waży dopiero 9270g hihi A dziś byliśmy na basenie, wzięliśmy jeszcze ze sobą moją siostrę z bliźniakami i dzieciaki super się bawiły. Fakt, że ubieranie i rozbieranie zajęło nam więcej czasu nic pływanie :p ale warto było. Kaja jest jedynaczką, więc musimy jej zapewniać kontakt z dziećmi, a bliźniaki są 3 miesiące młodsi, więc akurat. :) Jutro muszę jechać do Opola do lekarza, więc znowu mnie nie będzie więc trzymajcie się dziewczyny, buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem, pisza nawet ze czym pozniej tym lepiej, bo dziecko ma mniejsze szanse na krzywy kregoslup i nozki..ale ja niedlugo bede miec krzywy kregoslup od tych raczek ;) Niecierpliwie sie bo z kolei wiekszosc dzieci ktore ja znam przetuptaly roczek. A moja no coz... Elmirka, gratuluje pracy !!! Bedzie super. Moja tez jedynaczka i jakos o kontakt z dziecmi nam tu trudno, w Polsce bedzie latwiej troszke. :) Agula, zdrowka dla dziewczynek. Oby ta temp sie juz nie pokazywala. Heh, jeszcze moj tata dzis wspominal i nabijal sie, ze jak bylam taka mala jak Ninka to bylam tak samo ostrozna, ze raczka sobie sprawdzalam odleglosc od podlogi jak chcialam siasc zeby sie nie potluc...a ona robi dokladnie tak samo, byle sie nie przewrocic. A ja sie jej dziwie :P Buziaczki dla dzieciaczkow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demilna
Witajcie Dziękuję za pamięć i życzenia dla Julianka. Tyle się czekało na ten roczek a tu imprezka i po imprezce. Ale 5 powtórka bo mamy chrzciny. A jak narazie zapraszamy na torcik jak narazie wirtualny mam nadzieję że wyjdzie. …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~~*~*~*~*~*~*} ……… @@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~**~*~*~***~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* W DNIU *~*~*~~*~**} …{ *~*~ URODZIN 100 LAT ~*~*~*} …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ ~*~*~*} …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\ Agula współczuję tej gorączki, ja zauważyłam że na moje dzieciaki najlepiej działa nurofen dla dzieci, paracetamol w syropie nie działa, a w razie czego mam paracetamol w czopkach(przywieziony z Polski bo z tego co wiem to tutaj też nie mają. Moja wiki jakieś 2 lata temu dostała nagle prawie 40 stopni gorączki, nie pomógł calpol ani chłodny prysznic, ale miałam jeszcze wtedy przepisaną przez pediatrę z Polski pyralginę, wiem że niby nie podaje się jej dzieciom ale pediatra powiedziała że podać jak już nic innego nie działa. I to pomogło. Mam nadzieję że dziewczynki szybko wyzdrowieją. Ewcia to naprawdę pecha mieliście, jeden piorun i akurat wam szkody wyrządził. U nas ostatnio też była silna burza ale ja się o tym dowiedziałam rano bo nawet się nie obudziłam, mnie w nocy budzi jedynie Julek, nic innego Surfitka myślę że nie ma co Ninki poganiać, zacznie chodzić jak będzie gotowa. Najwidoczniej musi nabrać więcej odwagi. Moaj Wiki chodziła już jak miała 10 miesięcy, a na roczku już biegała. Julek woli raczkować lub chodzić za rączkę, a potrafi samodzielnie zrobic kilka kroczków. Czasem stoi np przy pralce i jak go zawołam to potrafi te 5-6 kroczków do mnie przejść.Ale nie ma co go poganiać, zacznie jak będzie gotowy. Elmirka gratuluję znalezienia pracy. We wtorek mamy szczepienie, a potem kolejne za miesiąc, mam nadzieję że nie będzie bardzo marudny,bo i tak od 3 dni marudzi w dzień, czwarty ząbek się pcha ale przebić się nie może. Ale za to (mam nadzieję że nie przechwalę) lepiej spi w nocy, na to wychodzi że mój rozrabiaka nie lubi spać przykryty, teraz śpi w cieniutkiej piżamce ale bez jakiegokolweik przykrycia i budzi się w nocy tylko raz, a tak to śpi i nie wierci się tak jak kiedyś. dziewczyny teraz uciekam, postaram się wysłać jakieś zdjęcia na interię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki Spoznione Z yczenia dla WSZYSTKICH SOLENIZANTOW I SOLENIZANTEK🌻 Ja was kochane podczytuje wieczorami i nie mam siły zebrac sie do pisania jestem wykonczona całym dniem z Jula moja mala diablica ,jak zaczeła chodzic a robi to juz bardzo dobrze i w domku i na trawce jej wychodzi pieknie chodzenie ale tzeba miec oczy zdo okoła glowy wiecie co ona dzis odwaliła oczywiscie moja mała diablica nauczyła sie odkrecac butelki jak nie raczka to cwaniarka zabkami otorz moje miłe otworzyla sobie olej 3 litrowy taki do smazenia i jedzenia i cały wylale mowie wam sprzatania co nie miara masakra a ,na noc w łaziece wpadła do miski z zimna woda i na dodatek wszystka wylała z niej jest naprawde maly diabelek wszedzie jej pełno spi dwa razy na dzien w miare spokojnie a wnocy nadal udreka mysle ze jej te zabki wyrzynaja sie w nocy pediatra mowi ze tak moze byc do dwoch lat no to jeszcze mi zostal rok .Kochane mam do was pytanko gdzie wy kupilyscie w jakiej firmie dzieciaczkom sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, a to masz urwanie glowy :) Moja jeszcze nie umie odkrecac butelek, na szczescie ;) Odtyka tylko chrupki i otwiera pudelko z chusteczkami nawilzajacymi. Ja mam z firmy Ecco sandalki, ale byly bardzo drogie. Moj sie uparl i ma fajniutkie, gdyby tylko chciala chodzic :P Znaczy chodzi w nich wszedzie za raczki ;) Takie: http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/dzieci/infants/76581/55578/detail.do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a to aparatka z Julci :) Ja ma dla starszej buty z ECCO i sa superowe , te ze Stride Ride nie umywaja sie do nich. Teraz znajomy przywiozl nam z PL buty z firmy Memo , nie za piekne sa ale oni specjalizuja sie w produkcji obuwia ortopedycznego i buciki do chodzenia maja bardzo dobrze wyprofilowane http://www.memoinfo.pl/sklep/produkt.php?ido=23 Elmirka , gratuluje nowej pracy :D Pewno Kajcia miala radoche na basenie :) My mamy basen na osiedlu i jeszcze ani razu nie bylismy w tym roku :( Najpierw woda byla za zimna, a teraz jak woda fajna to panny chore , echhh :O Tak, te moje dziewuszki to wygladaja tylko na zdjeciach jak aniolki , w realu to daja niezle popalic ;) Demiluna , torcik pyszny :D Gabi tak samo jak Julianek, spi teraz w samej cienkiej pizamce, bez stopek i spi o wiele lepiej :) A dalej tak wczesnie ci wstaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkiego naj,naj dla solenizantów Julianka synka Demiluny i dla Synusia POMarańczowej mamy i kogo tam pominęłam wszystkiego anj,naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ewcia-ale masz teraz wydatek!!!!!!!!!!Pewnie bedzie bajzel jak ch,olerka!!!!!!!!!!! Agula -ale przerypane tam z lekami !dobrze ze z dziewczynkami juz ok! ELMIRKO-gratuluję pracy!!!!!!!!!!!!!!!!i powodzonka życze!!!!!!!!!!!!!!! Kochane my mielismy w niedziele roczek było super!na 13 o 0 17 juz goscie sie rozeszli!był u małzona w restauracji gdzie pracuje!kinia pospała,poszalała,dostała kaske ,2 lale krzesełko uczydełko fischerr prica,5sukienek i inene ubranka!krystian tez przy okazji sie nachapał-he,he zgarnął troche kaski,ubranka tez słodycze!pozniej impreza przeniosła sie do domu tylko młodzi tzn.kto chcial ale sami młodzi przyszli mój na roczu noie pil bo samochodem ale w domu jak dali czadu to ...................ech zgon totalny!!!!!!!!!!!!!!!!!o 23 wsszyscy padli.......nocował chrzestny Kingi a reszta w takse i do chaty!!!!!!!!!!a teraz mój śpi...........a ja wiadomo tez bym sobie pospała ale .........dzieciaczki!!!!!!!!!!!! dalam 3 fity z roczku an nk moze pozniej cos wrzuce!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,najpierw najwazniejsze zyczonka dla mateuszka,zdrowka kochanie!!!!!!!!! U nas ok,maly spi teraz ufffffffffffff.Wczoraj mial gorszy dzienw jedzeniu,ale coz ,czasami tak bywa,nie wciskalam mu na sile,bo wiem,ze nastepnego dnia bedzie jak zawsze i jest:) Surfitka nic na sile.Pisalam,ze moj przeszedl nie raz cale mieszkanko,tzn.Idzie kilka kroczkow ,zatrzymuje sie i dalej idzie,i tak potrafi isc i isc.Jak go wolalam to tez sie puszczal i szedl do mnie,ALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wczoraj,nie wiem co mu sie stalo,czul jakis lek i nie bardzo chcial sie puszczac,nawet za raczke nie mial ochoty chodzic,mysle ze sie moze przestraszyl:(Dzisiaj zas ostroznie przeszedl kawale,ale zauwazylam,ze robi to teraz ostroznie i 10razy pomysli zanim sie pusci.Odmienilo mu sie,bo pisalam,ze on leci jak burza i na nic nie patrzy.Tak wiec Surfitka widzisz,jak to jest.Niby Kuba potrafi przejsc dlugi kawal sam,a teraz jakos nie chce za bardzo.Woli raczki no i ewentualnie 4-5 kroczkow bez trzymanki.Nie zmuszam,bo po co???????????????Nie zalezy mi by juz chodzil,jak poczuje sie na silach i odrzuci strach to bedzie chodzil.Czasami to chodzenie przychodzi z dnia na dzien ,szybko tak jak u nas,ale nie chce na sile go tresowac i zniechecic przez to.Daj czas Nince,przeciez ma go jeszcze wiele,a rozwija sie swietnie. Elmirka gratuluje pracy,super:) Beja ide na nk obejrzec foty:) Kasiu jestem pelna podziwu jak twoja julcia broi:D:D:DMyslalam,ze moj taki rozrabiaka,ale widze ze julcia jest lepsza.D:D:D To diabelki male:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki:) Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka!!! 🌻 Surfitko - sama wiesz, że niczego nie trzeba przyspieszać na siłę, ale i tak się przejmujesz? Wyluuuuuzuj;) A kręgosłup sprawisz sobie nowy;) Agula - to dobrze, że Gabi już lepiej. Elmirko - gratuluję pracy! A te 5 dni szkolenia na pewno szybko zleci:) Demiluna - moja Ola też śpi bez przykrycia. Zasypia ładnie pod kołderką, ale po paru godzinach już jest na kołdrze z dupką do góry:) Też przestałam się tym przejmować i jak jest chłodno, to ubieram jej ciepłą piżamkę, a teraz w samym body sobie śpi. A śpi pięknie, dziś od 19 do 7.15:) Kasia - no to masz małego urwiska w domu:) Co do sandałków, to pierwsze kupiłam Oli takie: http://allegro.pl/item673241366_elefanten_dla_ksiezniczki.html fajne takie, mięciutkie, ale zapłaciłam prawie 100 zł za nowe, a ona w mig z nich wyrosła. Teraz kupuję jej takie zwykłe za 30zł, byle miały miękką podeszwę i dobrze trzymały się na nodze. I zawsze zabieram ją do sklepu, zakładam buty które chcę jej kupić i pozwalam jej pochodzić 10-15 minut i widzę, czy się jej dobrze chodzi w nich. Beja - no to imprezka się udała:) A my wczoraj rozłożyliśmy Oli basen w ogrodzie:) Rany, ile było radości!!! Dodać do tego piaskownicę i moje dziecko jest najszczęśliwsze na świecie:) Ja trochę mniej, bo po zabawie w piasku dziecko nadaje się tylko do kąpania;) Idę coś zrobić, ale mam mega lenia:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka !!!! Dziewczyny, no nie dam rady niczego przyspieszyc, boi sie chodzic i juz, dzis przyszla ze 3 kroczki i sie mnie zlapala i zaraz delikatnie na ziemie siada. Sama musi zaczac. A ja ja tylko bede zachecac jak do tej pory..czyli jak stoi to chodz do mamusi ;) Mam ogromna czyscioszke, boi sie piachu na plazy, mowi bee, i z kocyka nie chce zejsc. A do wody wczoraj tez nie poszla. A i tak mamy chrypke, nie ma goraczki tylko zgrzypi . Agula, dawac jej jakis syropek ? Jesli tak to jaki, bo ja w lekach nieobeznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam My juz po wizycie w na placu zabaw , pogoda dzis piekna na dworze !!!! Taka jak lubie nie za goraco i nie za chlodno :D Gabi wlasnie zasnela , a ja zamiast brac sie za jakas robote w domu to oczywiscie siedze na kafe :P Surfitka, na chrypke to chyba nie ma tu lekarstw dla rocznych dzieci, chyba ze poszukasz cos homeopatycznego, ale raczej wszystko jest od 2 rz. My podajemy zimne napoje, lody , sorbety owocowe, chlodne napoje. Boze, gdyby to moja babcia przeczytala to pewnie dostalaby zawalu ;) Tu wszystkie choroby gardla leczy sie zimnym, teraz tez przy zapaleniu gardla lekarka kazala nam podawac zimne rzeczy i dala nam syrop- mieszanka Benadrylu z Maaloxem, pierwszy to na alergie a drugi na zneutrealizowanie kwasow ( stosuje sie go przy zgadze ). No i nie podawac kwasnych rzeczy do jedzenia, po jeszcze bardziej podrazniaja gardlo. Moje to matke by sprzedaly za wode i piasek :P W czwartek jedziemy znowu !!! do tesciowej , pilnowac jej pieskow bo wyjezdza , to beda sie mogly wybawic :) Beja, no to impreze byla udana :D Bardzo ladnie wygladasz, a Kinia to mala ksiezniczka :) 100 lat dla Mateuszka 🌻 Gosiek, a co Kubusiowi ?? Zabki mu ida ?? Ok , uciekam brac sie za sprzatanie,bo zaraz mloda wstanie pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, a to mnie zaskoczylas. Bo ja z cieplym do dziecka, dzis czapeczka itp :P Wydaje mi sie ze jest przeziebiona, bo sie jeszcze katarek pojawil. Wiec sprobuje cos od lekarki przez tel wydobyc, tylko ze franca nie oddzwania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam bardzo zaskoczona tym, bo z PL zawsze cieple mleczko i te sprawy :) Teraz jak bolalo je gardlo to Kamilka przez pierwszy dzien jadla lody i zimne napoje, nic innego nie mogla przelknac i po dwoch dniach bol minol :) Niedawno rozmawialam z tata ( jest w PL ) i mowie, ze zamowilam torta lodowego na urodziny dziweczynkom, to bylo : co ty, chcesz dzieci pozaziebiac !! Nie mogl uwierzyc , ze Gabi je jogurty prosto z lodowki, a Kamilka zimny sok . Do tej pory nie mialy problemow z gardlem, tylko teraz , ale to wirusowe i wszystkie dzieci ktore byly u nas na urodzinach to przechodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz, ze jakis wirus szaleje ? To moze i moja to zalapala w parku od innych dzieci...tylko, ze nie ma goraczki. Za do glos nieziemski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie nadal nic hehe pewnie z now lekarz sie pomylil,cos mu spieszno zawsze do mojego porodu:PAle w obecnej sytuacji dobrze ze jestem w domu jak najdluzej,bo sajgon u nas nieziemski!!Do tej pory nie w pelni jest zrobiona kuchnia i lazienka,a sprzatania to chyba bedzie na miesiac:o Z tym podawaniem zimnego przy przeziebieniu cos musi byc,bo pare razy bylo tak ze Claudia miala katar,dalismy troche loda i nastepnego dnia mijalo:) Jak narazie sama to chodzi po lozku,bo tez sie boi,pamieta chyba caly czas jak rabnela czolem w parku,no coz ja teraz juz nic nie \'\'przyspieszam\'\' bo prowadzanie jej za reke to teraz dzialka tatusia:D:DWogole jak jestemy gdzies na zewnatrz,na zakupach czy w parku to on sie nia teraz zajmuje,przynajmniej wie jakie to meczace jak tak wpol zgiety musi ganiac z C za pilka:P:P Nad morzem tez bylismy z jakis tydzien temu,akurat bylo wzburzone,bo tuz po burzy,myslalam ze mala nie bedzie chciala wogole nozek zamoczyc,ale ta jak zobaczyla to najchetniej cala by weszla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, camomila, a moja szwagierka miała termin na 8 lipca i co? i jej córeczka ma już 3 tygodnie :P no, ale wcześniaczek... nikomu nie życze. teraz już są w domu zdrowe i szczęśliwe :) witajcie dziewczyny, nie zdąrze nadrobic zaległości, bo mam w domu sajgon, grządki nie dość ze pływają po tych ulewach, to całe zarosnięte, a jak coś znad chwastów wystaje - oblezione przez miliardy ślimakow. fuj! na maila wsyłałam sporo zdjęć z wakacji, mam u siebie ok 80 wiec będę seriami wysyłać, teraz wysłałam tylko zdjecia jeziorka, nad któym mieszkaliśmy milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanio witaj po wakacjech jak było??? dziewczynki ja jade jutro na 7 dni do dziwnowa jestem ciekawa jaka pogode przewiduja bo jak sobie pomysle ze deszcze to mnie szlag trafia a teraz zmykam cosporobic jakies prasowanko szykowanko i jeszcze interia :-) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,surfitka wyluzuj i nie pospieszaj mojej synowej:P Agulamojemu ida zeby chyba,no i od wczoraj ma tez katarek,poza tym jest ok.Mowicie o zimnym??????????????????jejku ,moze sprobuje go tak podleczyc,ale sie boje heheheheOn przyzwyczajony po polsku:Plubi cieple napoje:D Poza tym ok,lece cos na obiad szykowac.Dzisiaj bylam z Jasiem w szkole,zapoznawcze spotkanie,mieli zajecia ,rysowali,bawili sie no i nastapil podzial klas.Oj juz niedlugo sie zacznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, moja tez wychowana tradycyjnie - sprobowalabym mame przekonac do tego, w zyciu nic by jej nie podala zimnego. A ja ostatnio podalam jej shake\'a jagodowego, wcianala az sie uszy trzely i moze od tego ta chrypa. Gadalam z lekarka, faktycznie nic nie maja tu dla takich maluszkow. Kupilam jej miodowy syropek homeopatyczny lagodzacy bol i tyle. Dzis mam wrazenie,ze lepiej sie czuje. A..i tez idzie jej osmy zab, juz tuz, tuz. Gosiek ja jej nie popedzam, nie da sie. Sama robi co chce. Camomilla, ja to przz 4 tygodnie chodzilam z rozwarciem, dziecko wstawione, szyjki brak...efekt porod wywolywany i to jeszcze dugasny. Zaden lekarz nie jest w stanie przewidziec dokladnie porodu. Czasem coniektorym sie trafi i tyle ;) Trzymaj sie dzielnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D Z tym leczeniem zimnym , to chyba dla dzieci ktore od malego sa przyzwyczajone do tego. Kamilke potrafi wyjac kostke lodu z zamrazalki i ja zjesc :) Gabi az takich zimnych rzeczy nie daje, ale lody lubi lizac . Mojej siostry dzieci chyba nie owazylabym sie tak leczyc .... bo one na cieplym wychowane . U nas ida trzy 4-ki , mala budzi sie czesto w nocy i poplakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamusie, bardzo dziekujemy za urodzinowe zyczenia :) i mile komentarze na NK :) Sto latek dla Julka :) Wszystkiego najlepszego!!! My juz po imprezie urodzinkowej, super sie udała, tylko Mati potem z nadmiaru wrazen nie mogl zasnac i budzil sie kilka razy w nocy. Dostał fajne zabawki i kaskę :) i troszke ciuszków :) Agula, moj Mateusz tez sie budzi w nocy z płaczem, czasami nawet kilka razy. Sa noce, ktore ladnie przesypia, ale sa tez takie \"placzliwe\". Jejku, zeby te zebole juz sie powykluwały, bo dzieciaczki tak cierpia. A ja troszke sie boje dac Mateuszowi loda i to nie ze względu na gardlo, bo on pije duzo chlodnych rzeczy, ale ze wzgledu na salmonelle. Mojego brata coreczka wyladawala w szpitalu z salmonella wlasnie po zjedzieniu loda i dlatego troche sie boje. Surfitko, moj Mati tez taki ostrozny jak Twoja Ninka :) Jak siedzi na kocyku to za nic w swiecie nie zejdzie na trawke czy piasek. Paluszkami dotyka i tyle. A poraczkowac sobie po trawce to ani rusz! Poza tym widze, ze tez boi sie sam chodzic, jak juz zrobi dwa kroczki samodzielnie to od razu siada na pupke. Zdrówka dla Ninusi i Kubusia!!! goba, udanych wakacji i przede wszystkim pieknej pogody zycze :) gosiek, super, ze Kubus juz tak pieknie chodzi :) Elmirko, gratuluje pracy :) Duzo zdrówka dla Kajuni. Beja, ale prezencikow dostala Kinia :) Super! Ewcia, wspolczuje problemow przez burze, na pewno mnostwo pracy teraz macie w domu... Postaram sie jutro wyslac kilka fotek na interie z roczku Mateuszka :) Dobrej nocy kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Goba :) na wakacjach było SUPER! piękne miejsce, cisza, spokój, wspaniałe powietrze, przebywanie na łonie przyrody 24h/ dobę - rewelka! na pewno tam wrócimy :) a ja miałam dziś strasznie zakrecony dzien: rano okazało się, że Rubi ma kleszcza na skroni, więc pojechaliśmy z nim do osrodka. Wychodząc chciałam wziac z wózka obrączkę (wczoraj wieczorem szłam plewić grządki i tam włożylam, a teść wziął Rubenka na spacer) - i co? obrączki nie było! Teść ja zgubił na spacerze! W dodatku cały dzien sie kiepsko czułam - słabe ciśnienie albo co - no ale zaczęłam się modlić... I cóż, Pan Bóg jest WIELKI!!! Pojechaliśmy do ośrodka z tym kleszczem, pielęgniarka zdezynfekowała - i kleszcz sam wylazł! A mocno siedzial! No wiec to pierwszy cud - bo nie trzeba było go wykręcać, wyrywac czy co tam... Wracamy do domu, a teść mi daje obraczke! Poszedl poszukać tą trasa, ktorą wczoraj szli, i też się modlił, i wyobraźcie sobie - na srodku drogi betonowej, między płytami w piachu była! I jak tu w cuda nie wierzyć? tu jest przemysłowy teren, ciężarówki po kilkanaście ton jeżdżą, taka przejechałąby mi po obrączce to byłby placuszek! A ona w piach wpadła i bezpieczna czekala na nas... teraz to mogę sobie zaśpiewać: \"kto nie boi się wierzyć że się uda - ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda\"! --> http://www.youtube.com/watch?v=BNZjZ5nQHVw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio , Bog ma cie w swojej opiece :) Pom mamo, Gabi nie jadla jeszcze takich jajecznych lodow, dawalam jej tzw wodne, owocowe :) Jak tez boje sie jej podawac tych prawdziwych... Moje dziewczyny ostatnio przesiadywaly na lozku Kamilki, zbieraly zabawki i tam bawily sie w tzw domek, bylo juz Ok , bo Gabi opanowala poruszanie sie i zchodzenie z lozka ( jest niskie ) i mogly spokojnie bawic sie same . A dzis poszlam do lazienki i wracam, a te siedzo obie na kanapie w salonie . Ja oczy jak 5zl a Kamilka ucieszona : ja jej pomoglam :D Boziu, znowu trzeba miec oczy wokol glowy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) 100 lat,100 lat i wszystkiego najlepszego dla Julianka i Mateuszka 🌻👄 agula,pom.mamo 👄 aby dzieciaczki już tak nie cierpiały,a te zęby szybciuchno wyszły :) elmirka gratuluję nowej pracy :) goba życzę wam udanych wakacji i pięknej pogody beja śliczny torcik miała Kingusia i pięknie obie wyglądacie hanio prawdziwy cud !!! gosiek,surfitka,aisha,camomilla u nas od 2 dni upał,szok !!! - ta pogoda taka zmienna jest. sprzęty po piorunie już prawie zostały naprawione,jeszcze tylko dekoder cyfrowy i 1 tv. narazie nic z anteną nie robimy - och nie mam pojęcia co to będzie,ale napewno kucie w ścianach wykluczone. Pozdrawiam dziewczynki,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×