Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hehe :D agula ale twoje dziewczynki są pomysłowe :) nie zła aparatka jest z Kamilki :) eh.. napewno wtedy tobie nie było do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak cos napisac na necie :o Niezle tu swirow na kafe. Ewcia, u nas tez upaly. Agula, moja tez pieknie schodzi z lozka, nawet naszego wysokiego umie zeskoczyc :) A z mama rozmawiam tye ile musze. A twoje male to niezle agentki :) Chyba dzieciaki tak razem to sie lepiej rozwijaja. Kamilce samej w wieku Gabi bylo gorzej. Hanio, no pieknie ze sie udalo wszystko ladnie. Mam nadzieje, ze kleszczor nie przeniosl zadnych bakteri. Pom. mamo, ja tez jeszcze normalnych lodow nie daje malej. Dalam jej tylko domowej roboty zamrozone owoce zmiksowane z mlekiem - i to takie pol zmrozone jest jest. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam i zapraszam na kawusie :) U nas oki.mały bawi się z braciszkiem :) Dziś znów zapowiada się upalny dzień. Pozdrawiam,buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. Surfitka o co chodzi z tymi swirami,bo nie zakumalam:P Ja tez nie daje lodow Kubie,ale kiedys jadlam loda z bita smietana i dalam mu tej smietanki ja glupia,juz dawno,ale bylo ok,juz wiecej nie bede ryzykowac,nie pomyslalm o tej salmonelli:( Pom mamo,Kuba jeszcze nie smiga tak superowo,umie ale ostrozny sie zrobil,jak przejdzie dluzsza mete to potem i tak pada na pupe ,jeszcze traci rownowage,ale wczoraj siedzac na tarasie maly stal kolo taty,a tat siedzial na lezaku,a zen odwrocil sie i raptem puscil sie i poszedl sam.Jak wyrwalam za nim,bo balam sie zeby nie upadl na beteon,ale padl potem na pupe.Niezle sie zdziwilismy ,bo do tej pory chodzil jak go wolalismy,albo jak go postawilam i puscilam,a teraz sam zakumal,super to wygladalo,udawal takiegio odwaznego i z dumna mina szedl.Ale jeszcze to troszke potrwa zanim dobrze zacznie biegac,ale najwazniejsze poczatki sa,wiec bedzie cos z tego:P Surfitka Twoj ziec tez ostrozny jesli chodzi o piasek i trawke.My z mezem sie smiejemy,ze on jako jedyny nie depcze trawy u nas na dzialeczce tylko chodzi chodnikiem,dotyka delikatnie trawy a jak go posadze na trawce to ucieka ,bo go kluje hehehehePiasek tez nie bardzo,ale lubi grzebac miedzy kwiatkami w korze ,ktora mi rozwala:D U nas tez bedzie upal,na razie da sie jeszcze wytrzymac:)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... spoznione zyczenia dla naszych malych urwiskow.... u nas pogoda super, goraco jak diabli o 8rano juz bylo 31st, i jak tu wyjsc na dwor?? popoludniu tak.... dzis mija nam z mwzusiem 3rocznica slubu.... hm.... musze cos wymyslec ciekawego.... wczoraj bylismy u naszej lekarki i ona stwierdzila ze te jego uczulenie pisalam wam wygladaja jak beble po komarach... to nic innego jak alergia pokarmowa po grypie jelitowej..... i to ma zwiazek z jego nietolerancja... dala nam kartke z badaniami ktore mamy zrobic wszystkie prywatnie ponad 200zl ma nas to vwyjsc..... znow fast na mleko, na pylki traw, na kurz i cos tam cos... maja pobierac z zyły..ojjjj bedzie sie działo...... milego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula,Twoje corcie sa boskie,male komediantki:D:D:D Hanio,super ,ze obraczka sie znalazla,ale szczescie i jak tu nie wierzyc ,ze bog jest!!!!!!!!!!!!! Kleszcza nie zazdroszcze,jejku ja juz bym panikowala,super ,ze tak latwo z nim poszlo.Jak to trzeba uwazac,jejku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona,szkoda ,ze ta alergia meczy Macuisia,ale zrobisz badani i bedziesz wiedziala,jak postepowac i co dokladnie jest. Nooooooooo,to sie dzisiaj bedzie dzialo,bedzie goraco Ewelona ,zamiast 30stopni na dworze,to wieczorem 60 stopni w sypialni heheheheZycze milego dnia Wam z okazji rocznicy i duuuuuuuuuuzo szczescia,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!! uu nas tez upały i Krystian ma angine ech !!!!!!!!!!!!!!juz lepiej byłam w czoraj u lekarza i Kinie tez zbadła ale jest zdrowa odpukać!!!!!!!!!!!!!!!!i ta pogoda lubi ejak jest ciepło ale ten skwar............na razie siedzimy w domu Krystian moze wychodzic pozniej pojdziemy niech załapia troche świeżego powietrza!!!!!!!!!! HANio K.-Bóg Cię chyba lubi!!!!!!!!!!!!!!!!Masz Farta normalnie pod szcześliwągwiazdą urodzona jesteś chyba co????? A jak zauwazyłas że to kleszcz????????Fajnie ze urlopik sie udał! A moj chłop ma od 10 lipca wolne i tez jedzie nad morze ale z Krystianem ja nie chce!!!!!!!!!ja to chyba oszaleje jak bedzie mi siedział w domu 2 tyg.!!!!!!!!!!!!!he,he ale jestem wredota jedna no nie lubie jak ma za duzo wolnego to mi przeszkadza jak by jeszczecos porobił ale tylko leń z niego sie zrobił...........ech! KINIUsia umie sama wydmuchac nosek!nauczyłam ją!!!!!!!!mała spryciara! Agula ja zawsze daje ciepłe rzeczy do pcia a jak jogurty to z godzine przed podaniem wyciagam zlodówy!takjuz sie przyzwyczaiłam! lece bo juz sie obudzila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleszcz musiał być bardzo swieży, bo nie ma żadnego zaczerwienienia nawet... wiec ani antybiotyku nie trzeba! wiecie co? mój Ruben nauczył się wchodzic po schodach! ślicznie sam wchodzi na nasze 3 pietro (z pierwszego) więc się bardzo cieszę, bo nie muszę go nosić. w związku z tym przypomniałam sobie (nie wiem, czy wam pisałam) - we Francji mowi się, ze jak dziecko wchodzi po schodach, jest tez zdolne do trzymania moczu i kupki, bo to ta sama grupa mięśni. Kupkę już Rubi trzyma (woła a-a, w ostatni miesiąc tylko 2x mu się zdarzylo zrobic do pieluchy a i to jak mial rozwolnienie), także teraz chodzi po domu bez pieluchy i najwyżej bedziemy wycierać kałuże ;) gorąco jest, więc nie ma problemu ;) ciekawe, ile nam zajmie nauka czystosci wiadomo, na dżemki będę mu pieluchę zakłądała (choć już od dawna po dżemkach w dzień ma suchą pieluchę) - moze sprubuję nawet tetrową, no a na noc pampersy, wiadomo, bo w nocy to jeszcze pewnie dlugo bedzie potrzebowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odświeżyłam strony i nie zauważyłam, ze są wpisy... kleszcz - u nas jest sporo i ciągle teściom wyciągam, więc wiem jak to wygląda... taki ciemny (czarny?) płaski "paproszek", którego się nie da usunąc. a jak się przyjrzeć to widać nożki... mąż zauważył, na szczęście był w domu wiec od razu moglismy pojechać do ośrodka. pielęgniarka mówia, że jeszcze nie raz z kleszczem przyjdziemy, ze ciagle kleszcze wyciagają... wiem, ze jest takie specjalne "urządzenie" do wyciągania kleszczy - chyba trix się nazywa? czytałam w gazecie... chyba sobie kupię. wiec, ze można pęsetką (tak sieto pisze?), ale zawsze się boję że coś zrobię źle i zostanie główka w ciele... Beja, oj Pan Bog to mnie kocha nieziemsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my po południu poszliśmy na zakupki i za 20 minut złapała nas ulewa!!!!!!!!!!!!ale blisko wyszłam wiec nic sie nie stało!!!!!!!A teraz tak po 16 sie zrobiło ładnie a moje skarby sobie śpią..........he,he! A ja juz po popo ludniowej kawusi jestem! A teraz czeka prasowanie..............nie lubie tego ech!!!!!! lece buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas mala placzliwa, marudna...chyba ja boli gadlo i jeszcze zab :o Gosek, a nie widzialas tego wpisu , ze koniec swiata nadchodzi? KAzalam usunac , bo normalnie... Ewalona, gratki z okazji rocznicy ! HAnio, ja mialam raz kleszcza, do brzucha mi sie przypial i sama wyrwalam, w calosci. Ale wiem, ze latwo ukrecic glowke i wtedy ma sie problem. A mojej babci kot mial chyb z 10 i usunelismy mu, ale i tak biedaczysko zachorowalo po tym zeszlo mu sie :( A ja kawusi nie pijam, bo podnosi insuline :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja zdrowia dla dzieciakow 🌻 Brawo dla Kingusi, sprytna dziewczynka :D Ja tez nie moge jak moj P siedzi w domu ;) , normalnie mi przeszkadza :P 😘 dla Ninki i Mateuszka, moja tez nadal maruda , dalam jej teraz przed spaniem lek na zabkowanie. Ida jej 4 zeby , dwojka na dole i czworki , na razie mamy 8 zebow. Ewelona, gratuluje rocznicy !!! I aby jak najmniej Macius plakal na pobieraniu krwi 🌻 No i wiem teraz gdzie sie cale slonce podzialo !!! U nas zimno, max 17 C !!! Zapowiadaj deszcz :( A co sie dzieje z Mierzejka ?????????????????????????????????????? Ewcia, jak sie miewa moj zieciunio ?????? Hanio , bardzo ladnie idzie Rubenkowi nauka zalatwiania sie :D Ide zrobic sobie kolejna kawusie, bo usypiam na stojaco. Na dworze cisnienie niskie i udziela mi sie :O . U mnie zazwyczaj 90/60 a dzis pewnie jeszcze nizsze ...... spac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, rzeczywiscie razem dzieci lepiej sie chowaja :) Kamilka byla mniej kumata w wieku Gabrysi, nie miala tylu bodzcow do rozwoju. Nie ma duzej roznicy wiekowej miedzy nimi, wiec maja jeszcze wspolny jezyk ;) Kamilka ma tysiac pomyslow na minute, a mala wpatrzona w starsza siostre chce robic to samo, tyle, ze Kamilka nie do konca wie co mozna robic a czego nie , nie zdaje sobie sprawy , ze niektore zabawy sa niebezpieczne dla Gabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlansie o to mi chodzi, ze Gabi robi to co Kamilka, a Ninka np. jest tylko z doroslymi a ja nie pamietam jak sie bawic i w co z takim malcem. Agula, czy mi sie wydaje, czy twojemu M brzuszek urosl ? Sie wkurzylam na wlasciciela mieszkania, bo wczoraj zglosilam ze sie wyprowadzam, a dzis juz dwie osoby przyszly mieszkanie ogladac. Ja w rozgardiaszu, pakujemy sie, rzeczy z polek wyrzucone, pranie wisi, zupa kipi, zabawki wszedzie..a tu mi wchodza obcy z butami. Juz wiecej nikogo nie wpuszcze, przeciez place do konca miesiaca i nie mam obowiazku wprowadzac obcych na moja wlasnosc. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Pewnie sie domyslacie ze u mnie nadal nic skoro pisze hihi,co ma byc to bedzie,widac mlodszej tez sie nie spieszy na ten swiat tak samo jak starszej siostrze:)Ja przed chwila sie zorientowalam ze mi jedna osoba zwinela telefonMz poprosil znajomego jednego z tutejszych obibokow zeby przyszedl (oczywiscie za kase,bo tutaj nie istnieje takie cos jak bezinteresownosc) pomoc mi z grubasza jedynie w ogarnianiu tego bajzlu,bo juz koniec malowania.No to przylazla ta kanalia doslownie 5 min jak ten wyszedl do pracy,ja poszlam czyscic lazienke,o komorce to nie myslalam.No i skurczybyk nie dosc ze mi wiekszy syf zrobil,to uszkodzil kabel od netu-cud ze dziala,bo prawie przeciety na wpol jest-tak wynosil szafki kuchenne,to jeszcze zwinal mi komorke.Jak dzwonie to polaczenie jest odrzucaneJuz dzwonilam do mz bedzie go szukal,ale tak ide do niego do baru,jestem tak wsiekla ze jak spotkam ta gnide to jawnie przyloze w morde!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wpuszczaj obcych do domu...:( Camomilla, juz wkrotce bedziesz miec dwie ksiezniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj urosl, urols ;) I to nie brzuszek a brzuszysko :P Camomilla , kurcze, ale dran z tego pomagiera :O A ty do konca widze na pelnych obrotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla , a Claudia kiedy sie urodzila, przed czy po terminie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, Claudia urodzila sie niby w 41 tygodniu....po terminie pisze niby,bo do konca nie bylam pewna daty ostatniej menstruacji,kalendarzyka nie prowadzilam,wyliczylam mniej wiecej bo wtedy Moj mial urlop,ale to moglo byc 2-3 dni w jedna lub w druga strone.Wg daty co wtedy podalam miala sie urodzic 26 maja,ale lekarz juz mnie straszyl ze w pierwszym tygodniu maja urodze,bo lozysko wg niego bylo stasze niz wychodzilo z wyliczen.Teraz mala ma czas do 9 lipca zeby sie przeterminowac:P Mialam juz to wiele raz napisac,ale jakos zawsze mi umykalo:DJak tak czytam o Kamilce i Gabrysi to mi sie tak fajnie robi jak pomysle ze za jakis czas Claudia bedzie Mala uczyla \'\'sztuczek\'\':D:DMysle ze obydwom na dobre to wyjdzie:) a co do tej gnidy to nie jest taki calkiem nieznajomy,wczesniej bezczelnie przyszedl po zaplate,a ten mu dal kase bo nie wiedzial ze wzial moj tel.Tez trzeba miec tupet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki - stawiam południową kawusię:) Widzę, że pogoda nie sprzyja siedzeniu przy komputerze i frekwencja na Kafe spada;) U nas kolejny upalny dzień. Ola śpi, ale woda w basenie już się jej grzeje:) Ona też by mnie sprzedała za wodę Agula;) Jak tak czyatm, że nie lubicie, kiedy Wasi mężczyźni są za długo w domu, to myślę, że chyba coś ze mną nie tak, bo ja to najbardziej bym chciała, żeby M nie musiał nigdzie wychodzić z domu. Nawet jak coś robi, np. ostatnio lampy zakładał na zewnątrz, to mnie woła, żebym z nim posiedziała:) No tak, właśnie zadzwonił, że dał auto do mechanika i muszę zrobić zakupy na grilla:) Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam powiedzieć, że byliśmy wczoraj z Olą u dermatologa, bo wyszła jej taka jasna plama na nodze i bałam się, że to bielactwo, bo ja to miałam w dzieciństwie. Na szczęście lekarka powiedziała, że to nie wygląda na bielactwo, ale kazała obserwować czy się nie powiększa. Kamień spadł mi z serca, bo pamiętam jak bardzo wstydziłam się tych moich plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rzeczywiscie pustki tu dzisiaj .... Aisha dobrze , ze z Olenka wszystko Ok :) WIesz oglonie to lubie jak P jest w domu, ale 3 dni wolnego to juz za duzo :P Jeszcze, zeby zrobil cos pozyteczneno. Dziecmi sie zajmie , nie powiem, ale do robot domowych to dwie lewe rece :O Od pol roku nie korzystamy z ubikacji w naszej sypialni. bo nie moze biedny wezyka dokupic 😠 Camomilla , na poczatku pewnie bedzie ci ciezko , ale potem to same plusy :) Zobacz , kto glownie ma czas na kafe - mamy 2 lub 3 dzieci ;) Chyba dlatego, ze dzieciaki bawia sie ze soba i nie wymagaja ciaglego zainteresowania doroslym :) Ja chcialam, aby roznica wiekowa byla jescze mniejsza mniedzy moimi pannami , no ale nie dalo rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, to zeby miec taka roznice jak ty to juz musialabym startowac ze staraniami ;) Aisha, ciesze sie ze to nie to co sie obawialas. I mam nadzieje, ze lekaz sie nie pomylil w diagnozie. A u nas cos nie tak jest. Ide dzis do pediatry. Malej chrypka sie zmniejszyla, ale od 2 dni zaczela bardzo sie slinic, odmowila mycia zebow i bardzo brzydko pachnie jej z ust. No i dzis dojrzalam, ze ma cale policzki biale w srodku. Przetarlam gazikiem z rumiankiem ale nie schodzi. Goraczki nie ma, wieczorem miala stan podgoraczkowy. Nie mam pojecia co sie dzieje, siostra mowi, ze moze to byc angina ropna, a ja mam zepsuty termometr i mala ma temp. W sumie czasem wyglada jakby miala goraczke..sama nie wiem. Pol nocy nie spalam bo placze przez sen. Jak bede po wizycie odezwe sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już wszystko pozałatwiałam sobie do pracy i teraz tylko odliczam dni do wyjazdu na to szkolenie. Jadę do Głogowa, widziałam, że Kłakowska jest stamtąd, szkoda, że się częściej nie udziela to byśmy się może umówiły, bo przyznam, że marzę o wspólnym spotkaniu wszystkich mam. Kajka teraz śpi już dość długo, więc zdołałam nadrobić i może uda mi się odpisać :) Kajka też miała kleszcza tydzień temu, byłam w centrum handlowym jak zobaczyłam. Kupiłam w aptece ten trix i wodę utlenioną i w kąciku dla mam usunęłam, śladu nie ma, więc nie szłam do lekarza, wyjęłam go całego, jeszcze łaził skubaniec, spuściłam go w umywalce. Poszłam dziś kupić Kajce kapelutek jakiś różowy chciałam, bo powyrastała i tylko jej został zielony, a kupiłam jej spódniczkę, strój kąpielowy (bo też wyrosła) i spodenki krótkie :p Kurcze wychodzi mi ząb mądrości i boli :( posmarowałam Kajki dentinoxem i działa :D ale tylko na chwilę. Dziewczynki życzę wszystkim świetnej pogody i zdrówka. Kaja się budzi paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, jak bylam u lekarza ostatnio to lekarka tez mowila o ropnych wypryskach w buzi przy tym wirusie gardla co u nas szaleje :( Kamilka jeszcze wtedy nie miala, a potem nie dala mi zajzec do buzi , wiec nie wiem czy miala cos :O Moze to tylko plesniawki ??? A wtedy wiesz co najlepsze ? Obsikana przez dziecko pieluszka tertowa przecierac to cholerstwo. Wiem, ze to wydaje sie niechigieniczne, ale to sprawdzony sposob naszych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, ale skad plesniawki? Wiesz mala ma chrypke, boi ja gardlo no i te wypryski, moze to ten sam wirus :o Zobczymy. Elimrka, powodzenia na szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, melduje sie po latach, az wstyd ze sie nie odzywam, ale zyje jeszcze i mam sie dobrze :p, troche zmeczona, pogoda mnie dobija, maly nie spi po nocach,bo duszno jest i 30 stopni w pokoju, porazka, ja dzis po nocce wiec tez nie pospalam. Mlody zaraz do spania, marudzi bo jest spiacy, odezwe sie potem to napisze wiecej, buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) u nas znów burzowa pogoda :( agula Eryczek ma się oki. przesyła buziaczki dla narzeczonej Gabi 👄👄👄 ewelona jak tam po rocznicy ? chyba było bardzo,bardzo gorąco ;) elmirka fajnie że się tak obkupiłaś ;) ojjoj wiem jak musi cię boleć ten ząb :( pamiętam jak mi on wychodził :( życzę powodzenia na szkoleniu beja gratki dla Kingusi dużo zdróweczka dla dzieciaczków aisha to super że Oluni nic nie jest :) ja też uwielbiam jak mój mąż siedzi ze mną w domku :) moja mama mówi że ja bez niego to nawet wysrać bym się nie mogła ;) camomilla ojej co za drań współczuje :( i co udało się odzyskać telefon ?? surfitko i jak tam Ninka ?? biedna lalunia 👄 hanio gratki dla Rubenka - mądry chłopczyk !!! gosiek co u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×