Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ewcia już możesz nas zobaczyć na interii, po prostu wysłalam meila bez załączników, to wszytko z pośpiechu Aisha to fajnie się bawicie w święta, super klimat tam musi być. Zazdroszczę. Fajne te Twoje dzieciaczki i jakie duże!!! A u nas nocka dzisiaj okropna, oj dawno już takiej nie było, mała budziła się z płaczem, chyba to zęby-piątki, bo od jakiegos czasu pcha znów palce do buzi. A jak Wasze dzieciaczki znosiły wyżynanie się 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia już możesz nas zobaczyć na interii, po prostu wysłalam meila bez załączników, to wszytko z pośpiechu Aisha to fajnie się bawicie w święta, super klimat tam musi być. Zazdroszczę. Fajne te Twoje dzieciaczki i jakie duże!!! A u nas nocka dzisiaj okropna, oj dawno już takiej nie było, mała budziła się z płaczem, chyba to zęby-piątki, bo od jakiegos czasu pcha znów palce do buzi. A jak Wasze dzieciaczki znosiły wyżynanie się 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dzis byłam odebrac wyniki z zelaza i krwi i sa super.lekarka powiedziała ze widocznie to co je to mu wystarcza.a ja k bedzie mial 2latka to syrop na apetyt dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to sie z kafeteria wyprawia, ciagle jakies problemy z polaczeniem 😠 Aisha , sliczne masz dzieciaczki , Filipek juz taki duzy :) Miezejka, witaj 🖐️ ALe panienka wyrosla z Ani , nie poznalabym jej ;) U nas tez marudzenie przez 5-tki :( , w tamtym tygodniu wyszla jej ostatnia trojka i myslalam , ze bedzie juz spokuj a tu masz , o nowa pobudki w nocy co chwila i w dzien tez chodzi jakas taka nie swoja :( Iza , ciesze sie ,z e wyniki sa w porzadku pomino ze Bartus taki drobniutki :) Myslalas moze o podawaniu tranu , podobno tez poprawia apetyt u dziecka a w zimie napewno nie zaszkodzi :) Gosiek , wracaj juz w tych wczasow . Ile bedziesz leniuchowac ;) :P Surfitka, buziaczki dla Ninki 😘 Ewcia , masz juz jakies wiadomosci ? Kurcze ja tez bym sie bala porodu posadkowego :O , zycze jej lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia :) A Eryczek jeszcze sie rozgada, ma czas :) Ja nie moglam sie doczekac kiedy starsza zacznie mowic a teraz blagam ja o 5 minut ciszy ;) Mojej siostry synek nie mowil prawie nic do 4 latek a teraz ma 6 i gada jak nakrecony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to sie z kafeteria wyprawia, ciagle jakies problemy z polaczeniem 😠 Aisha , sliczne masz dzieciaczki , Filipek juz taki duzy :) Miezejka, witaj 🖐️ ALe panienka wyrosla z Ani , nie poznalabym jej ;) U nas tez marudzenie przez 5-tki :( , w tamtym tygodniu wyszla jej ostatnia trojka i myslalam , ze bedzie juz spokuj a tu masz , o nowa pobudki w nocy co chwila i w dzien tez chodzi jakas taka nie swoja :( Iza , ciesze sie ,z e wyniki sa w porzadku pomino ze Bartus taki drobniutki :) Myslalas moze o podawaniu tranu , podobno tez poprawia apetyt u dziecka a w zimie napewno nie zaszkodzi :) Gosiek , wracaj juz w tych wczasow . Ile bedziesz leniuchowac ;) :P Surfitka, buziaczki dla Ninki 😘 Ewcia , masz juz jakies wiadomosci ? Kurcze ja tez bym sie bala porodu posadkowego :O , zycze jej lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia :) A Eryczek jeszcze sie rozgada, ma czas :) Ja nie moglam sie doczekac kiedy starsza zacznie mowic a teraz blagam ja o 5 minut ciszy ;) Mojej siostry synek nie mowil prawie nic do 4 latek a teraz ma 6 i gada jak nakrecony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to sie z kafeteria wyprawia, ciagle jakies problemy z polaczeniem 😠 Aisha , sliczne masz dzieciaczki , Filipek juz taki duzy :) Miezejka, witaj 🖐️ ALe panienka wyrosla z Ani , nie poznalabym jej ;) U nas tez marudzenie przez 5-tki :( , w tamtym tygodniu wyszla jej ostatnia trojka i myslalam , ze bedzie juz spokuj a tu masz , o nowa pobudki w nocy co chwila i w dzien tez chodzi jakas taka nie swoja :( Iza , ciesze sie ,z e wyniki sa w porzadku pomino ze Bartus taki drobniutki :) Myslalas moze o podawaniu tranu , podobno tez poprawia apetyt u dziecka a w zimie napewno nie zaszkodzi :) Gosiek , wracaj juz w tych wczasow . Ile bedziesz leniuchowac ;) :P Surfitka, buziaczki dla Ninki 😘 Ewcia , masz juz jakies wiadomosci ? Kurcze ja tez bym sie bala porodu posadkowego :O , zycze jej lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia :) A Eryczek jeszcze sie rozgada, ma czas :) Ja nie moglam sie doczekac kiedy starsza zacznie mowic a teraz blagam ja o 5 minut ciszy ;) Mojej siostry synek nie mowil prawie nic do 4 latek a teraz ma 6 i gada jak nakrecony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to sie z kafeteria wyprawia, ciagle jakies problemy z polaczeniem 😠 Aisha , sliczne masz dzieciaczki , Filipek juz taki duzy :) Miezejka, witaj 🖐️ ALe panienka wyrosla z Ani , nie poznalabym jej ;) U nas tez marudzenie przez 5-tki :( , w tamtym tygodniu wyszla jej ostatnia trojka i myslalam , ze bedzie juz spokuj a tu masz , o nowa pobudki w nocy co chwila i w dzien tez chodzi jakas taka nie swoja :( Iza , ciesze sie ,z e wyniki sa w porzadku pomino ze Bartus taki drobniutki :) Myslalas moze o podawaniu tranu , podobno tez poprawia apetyt u dziecka a w zimie napewno nie zaszkodzi :) Gosiek , wracaj juz w tych wczasow . Ile bedziesz leniuchowac ;) :P Surfitka, buziaczki dla Ninki 😘 Ewcia , masz juz jakies wiadomosci ? Kurcze ja tez bym sie bala porodu posadkowego :O , zycze jej lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia :) A Eryczek jeszcze sie rozgada, ma czas :) Ja nie moglam sie doczekac kiedy starsza zacznie mowic a teraz blagam ja o 5 minut ciszy ;) Mojej siostry synek nie mowil prawie nic do 4 latek a teraz ma 6 i gada jak nakrecony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to sie z kafeteria wyprawia, ciagle jakies problemy z polaczeniem 😠 Aisha , sliczne masz dzieciaczki , Filipek juz taki duzy :) Miezejka, witaj 🖐️ ALe panienka wyrosla z Ani , nie poznalabym jej ;) U nas tez marudzenie przez 5-tki :( , w tamtym tygodniu wyszla jej ostatnia trojka i myslalam , ze bedzie juz spokuj a tu masz , o nowa pobudki w nocy co chwila i w dzien tez chodzi jakas taka nie swoja :( Iza , ciesze sie ,z e wyniki sa w porzadku pomino ze Bartus taki drobniutki :) Myslalas moze o podawaniu tranu , podobno tez poprawia apetyt u dziecka a w zimie napewno nie zaszkodzi :) Gosiek , wracaj juz w tych wczasow . Ile bedziesz leniuchowac ;) :P Surfitka, buziaczki dla Ninki 😘 Ewcia , masz juz jakies wiadomosci ? Kurcze ja tez bym sie bala porodu posadkowego :O , zycze jej lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia :) A Eryczek jeszcze sie rozgada, ma czas :) Ja nie moglam sie doczekac kiedy starsza zacznie mowic a teraz blagam ja o 5 minut ciszy ;) Mojej siostry synek nie mowil prawie nic do 4 latek a teraz ma 6 i gada jak nakrecony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejko ślicznie wyglądacie !!!!!!!! a Anulka już taka panna :) śliczna dziewczynka !! agula nie,nie mam jeszcze wiadomości od mojej koleżanki,a szwagierka była dziś na ktg i jeszcze troszkę pochodzi sobie z brzusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, pewnie sie posypia brzuszki po nowym roku. Moja kumpela tez bedzie rodzic, juz sie nie moge doczekac takiego maluszka :) Kurna, wszyscy nam na sieta zyczyli drugiega brzdaca, ech... Agula, ja wogole wczoraj nie moglm tu wejsc. Nina dostala ostrej biegunki, nawet w nocy musialam jej zmienic pieluszke. Chyba tez zeby jej daja w kosc. A nie da sobie sprawdzic. Czym hamujecie biegunke? Zaraz ide ogladac zdjecia. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne dzieciaki. Anulka wyrosla, sliczna dziewczynka. A Ola smieszka fajna :) Juz nie mowiac o Filipie jaki kawaler, nawet Nina zareagowala na jego zdjecia O, dzidzia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.... meldujemy sie po swietach... unas po swietach wporzadku, jezdzilismy po calej rodzince i tak jakos zleciało.... waga tez unas poszla w gore, na swieta troche odpuscilam z dieta ale zaczynam od nowa.. przed swietami bylismy na szczepieniu z mackiem, wazy 11,7 takze jest super... a jak bylam u kuzynki i ona ma 5miesiecznego i wazy 10,100 przerazilam sie bo dopiero zaczyna mu wprowadzac jedzenie a przy urodzeniu wazyl 3,100... ale taki fajniutki maly pulpecik jest.... unas dzis tak dopadalo sniegu ze szok i pada nadal a temp +2 takze nie dlugo on bedzie ja maciek wstanie to idziemy na spacer, wezme aparat to porobimy pare zdjec i przesle na interie i wtedy obejze wasze pociechy.... na sylwestra...no coz...musze niestety uciec z domu i jechac do tesciow na wies i znimi spedzis szok najgorszy sylwester... a musze uciekac z domu bo unas niedaleko domu bede puszczac fajerwerki i boje sie sie ze maciek sie obudzi i wystraszy bo ostatnio , wszystkiego sie boi, szczekania psa, samochodu mowie wam wszystkiego... i niestety trzeba wiac.... ok spadam juz bo pobudke zrobic juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki moje kochane dawno mnie nie było bo zasiedziałam się na matkach od 3 dzieci :-)no ale wybaczcie mam zapalenie oskrzeli i problem z rodzinnym lekarzem ************* *********** ************* ********** **************** ************* W dniu 28 grudnia b.r.odbyłam wizytę u lekarza rodzinnego pani dr.**** ************ i to co mnie tam spotkało podczas wizyty,tak jak zostałam potraktowana przez panią doktor przechodzi wszelkie oczekiwania. Jestem w 23 tygodniu ciąży i niestety dopadła mnie choroba. Na początku mojej wizyty pani doktor powiedziała mi,że powinnam z biologii dostać dwójkę ponieważ oskrzela nie bolą bo nie są unerwione co ja zgłosiłam jako objaw.(ja kończyłam szkołę ekonomiczną a nie medyczną). Zostałm zapytana ,która to moja ciąża i na moją odpowiedź,że trzecia pani doktor powiedziała "o boże kobieto co ty robisz?- może niedługo z czwartym będziesz chodzić".Po czym zbadała mnie,stwierdziła,że mam zapalenie oskrzeli i cały czas nie dawała ani mi,ani sobie spokoju z moją ciążą.Powiedziała że no trudno się mówi jak już jest to jest to dziecko ,powiedziała cos ja odebrałam jako przytyk,że życie sobie zmarnowałam mając juz trzecie dziecko. Powiedziała,że kobieta w moim wieku powinna robic coś innego ,a nie wychowywać tyle dzieci,i że w wieku 27 lat jestem już dojrzałą matką. Posunęła się do tego stopnia,że zaczęła wypytywać mnie o status rodzinny i finansowy w tak perfidny sposób,że nie da się tego opisać. Wizyta ta nie przebiegła w formie troski tylko w formie poniżenia ze strony pani doktor. Składam skargę na panią doktor *** **********ponieważ żadna kobieta ,a tym bardziej ciężarna nie powinna być potraktowana w taki sposób w jaki ja zostałam. Jestem zbulwersowana takim zachowaniem,bo żyjemy w państwie polityki prorodzinnej ,a mnie spotyka takie coś u lekarza rodzinnego. Wyszłam z gabinetu w głębokim szoku i z płaczem,że usłyszałam coś takiego w takim miejscu. Przychodnia Pani cieszy się dobrą opinią ale po takiej wizycie już zmieniam zdanie i zapewniam,że jeśli coś Pani z tym nie zrobi ja tego tak nie zostawię w przestrodze do innych kobiet,zgłoszę na forum internetowym, a następnie do NFZ. Z poważaniem ************ ******* oto treść mojej skargi bo powiem wam szczerze wyłam jak wół a teraz spadam cos na obiad dac dzieciom (wczorajsz zupka)mierzejka a jak tam się czujesz?bedzie cois czy nie?:-) ca luski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! GOBA-jak czytałąm co napisałaś to normalnie myślałąm że spadne z wrażenia! Co za podła baba!co a idiotka!Brak słow-dobrze ze złożyłaś skarge!mam nadzieje ze dostanie za swoje!!!!!!!!!!!!!!!!! ELMIRKa-pisała mi na nk wiadomość ze odezwie sie do nas w styczniu -pracuje pon 11godz,dziennie w tygodniu i ma 1dzień wolnego -który w caółosci pświęca Kajuni!Tez ma przechlapane tyle tyrać!No ale życie!!!!!!!niestety! JA naoisalam orośbe do pracodawcy o zmiejszenie mi etetu na mniejszy nie zgodził sie-a jak dzwoniłam do pip to powiedzieli ze musi nie ma wyjscia !no ale co zrobić pode na ten cały etet jakoś bedziemy na rzesach stawac zeby dzieciaczki jak najmniej to odczuły!!!!!!!!!moj mąż pracuje połowe miesiaca a połowe ma wolna -bo po12-14godz.pracuje wiec jakoś bysmy dali rade -chyba ale jak juz pisałąm wczesniej chca mnie zwolnic po przyjsciu z wych,wiec i tak nie panikuję!póki co! A u nas Kinia chora-ma lekie zmiany na oskrzelach lekarka chciałą antybiotykm doustnie no ale stanęlo na zastrzykach ma je do niedzieli!Bo z niej to taka rzygun zze szok!kazdre lekarstwo wymiotuje-NaweT JAK KRople DO NOSA DOSTANIE tO WYMIOTUJE-to juz naprawde przesada zjej strony!no ale mam nadzieje ze z tego wyrosnie! WIec SYLwester super-małżon w pracy Krystin u tesciów a ja w domciu-i tak juz było ustalone !ale rano pobudka 0k.8przyjadą dac zastrzayk i po poludniu ok,17 i tak do njoedzieli!!!!!!!!! Co do swiat to niecały kg na plusie wiec nie jest tak żle!!!!!!!!!!!!! GOBA_jescze raz nie moge sie nadziwić ,ze tacy lekarze są!jak tak można!od razu powinni ją zwolnić!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymaj sie kochana i nie denerwuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Goba ,normalnie dwa razy czytalam twojego posta bo nie moglam uwierzyc w to co czytam !!!!! Co za podly babsztyl 😠 mam nadzieje , ze poniesie konsekwencje swojego wrednego zachowania ! A ty juz wiesz co bedzie - chlopczyk czy dziewczynka ? Twoja szwagierka urodzila ? Beja, biedna Kingusia :( no ale jak nie chce lykac lekarstw to nie ma innego wyjscia :( Zycze jej szybkiego powrotu do zdrowia i mniej chorob w Nowym Roku :) Ja bede miec Sylwesta podobnego do twojego , P do pracy na cala noc , Kamilke podobno ma tesciowa zabrac do siebie a ja z Gabi w domu , jedynie wyskocze do sasiadow za sciany na chwile . Surfitka, ja tez zycze wam drugiego dzidziusia ;) A ty jak do tego podchodzisz : chcesz czy jeszcze nie ? ( oczywiscie wiem ze to nie takie proste w waszym przypadku ) Ewelona , zycze udanego sylwesta u tesciow , moze nie bedzie tak zle :) Ewcia a ty juz na pepkowce ? ;) Mloda jakas nie wyrazna, chyba zabki nadal jej dokuczaja :( Chodzi bez przerwy ze smokiem , pieluszka i dwoma pluszowymi pieskami pod pacha . Do tej pory byl tylko jeden piesek, ale dostala od Miklolaja pieska Pluto i teraz chodzi spac z calym majdanem . Dostala mnostwo prezentow ale najwieksza radosc sprawil maly pluszowy Pluto :D , bo jestesmy na etapie ogladania wkolko Mickey Mouse ;) Zpraszam za polgodzinki na ciasto drozdzowe do kawki , jezeli sie mi uda , bo takiego wynalazku jeszcze w zyciu nie robilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez cos podlapala , bo oprocz biegunki wymiotuje :( Prawie nie je, tylko ją poję. No i zamast piec placka na jutro i isc na impre idziemy do lekarza, a Sylwek w domu, bo tam gdzie mielismy isc tez maja takiego szkraba, a mielismy isc z nia. Taka dziecieco - dorosla imprezka. No ale teraz to zostaje wlasne łózio. Goba, normalne sie scyzoryk otwiera, ze lekarka, wydawaloby sie ze inteligencja, a takie teksty....nawet jakby to bylo twoje siodme dziecko nie jej biznes ! Agula, pewnie, ze chce dziecko, ale jeszcze nie teraz. Kazdy mowi, ale do pomocy zeby przybawic chetnych nie ma. Nina musi podrosnac troszke, ja isc do pracy i przystapimy do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, duzo zdowka dla Ninki , pewnie jakis wirus znowu przyplatal sie :( Gabi pewnie pojdzie troche wczesniej spac na poludnie, bo chodzi biedak jakis slaby :( Ja tez zchecia zdrzemnelabym sie razem z nia i odespala troche nocke, ale trzeba siedziec z Kamilka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na biegunke dobry jest
lacidofil ( jest w kapsulkach ale mozna proszek wysypac i rozpuscic w przegotowanej letniej wodzie ) lub enterol ( w saszetkach ) jesli sa wymioty radze nie podawac zadnego nabialu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) o rany goba cóż za babsztyl z tej lekarki :O kuźwa szok !!!!!!!!!! ewelona udanego sylwestra życzę,napewno nie będzie tak źle :) beja dużo zdróweczka dla Kingusi 🌻 bidulka kochana agula hehe jakbyś zgadła,moja koleżanka urodziła synusia :D:D Aleksander 3820 :) Biedna miała bardzo bolesny poród i jeszcze czyszczona była i straciła bardzo dużo krwi,oj wycierpiała się strasznie :( ale najważniejsze że dzidziuń zdrowiutki !!!!!! surfitko biedna Ninusia,dużo zdróweczka dla niej 🌻 a może to grypa jelitowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - na wymioty polecam homeopatyczne czopki Vomitusheel, na biegunkę Gastrolit, Smecta, Nifuroxazyd-ostra biegunka. Odezwę się później, bo teraz czasu brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej biedna ninka i kinia surfitka tak jak pisała aischa polecam te laki beja biedna kiNIA ALE CÓŻ PORADZIC JAK NIE CHCE BRAC LEKÓW OJOJ sorka za literówke cosik mi się przekreciło surfitka ja ci powiem ze teraz jest najlepiej miedzy dziecmi wiem ze u ciebie nie ma lekko ale ja si ę ciesze teraz ze teraz mi się przytrafiło a nie za kilka lat jak juz bede wygodna agula podobno u mnie dziewczynka ale nie na 100% wiec 13 stycznia ide i mam nadzieje się rozkraczy a szwagierka ma termin na dzis i narazie się nie zapowiada dziecko ma juz ponad 4 kg ale ja jej wywróżyłam na poczatku roku-dlatego ze ja i i ta 2 szwagierka mamy dzieci z jednego roku wiec teraz bede miała z jednego roku z nia a nie z jej siostrą :-;-P spadam pichcic bo jutro siedzimy w domku przez moją chorobę wiec musimy miec dobre jedzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromnie dziekuje za rady. Mala podlapala wirusa. Juz rano dalam jej lacidofil, fakt, ze po poludniu juz kupek nie bylo. Ale brak apetytu i wymioty :( Lekarz przepisal smecte. Ale nie ma sily jej wcisnac. Poszla spac, moze po spiacemu jej dam cos, a przynajmniej sprobuje. NAwet herbatki nie chciala, i ciekawe jak mam ja nawodnic :o Goba, ja wiem, ze tak 2-3 lata to najfajniej miedzy dziecmi. Nie zabezpieczamy sie, jak ma byc to bedzie, ale konkretne dzialania zaczne jak pojde do pracy. A w sumie nie wiem kiedy to nastapi :o Ewunia, pogratuluj koleance. :) Beja, zdroweczka dla Kini. Ja dopiero dzis wiem co to znaczy jak dziecko nie chce lekow. Do tej pory Ninka wolala cucu za lekami , a dzis pogrom... Moj pokechal na zakupy, wiec jak corka jutro pozwoli upieke jakie ciasto, zrobie salatke..i tez siedzimy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!u nas juz o wiele lepiej kaszlu mniej!ale jaki rykprzy zastrzyku! SUrfitko-zdrówka dla Ninki!No widzisz nic fajego ztym ,ze nie chce brać leków -mam nadziejeże u twojej NINusi to tylko jednorazowy wybryk! Ewcia-no to twoja znajoma co urodziła spedzi sylwestra na prawdziwej białej sali szpitalnej!!!!Najwazniejsze ze dzidzia zdrowa!!!!! KOCane ja nic nie robie do jedzonka na sylwestra-tesciowa ma przynieśc sałatkę i kawałek ciasta a mój małzonek jedzonko 1 przyniesie z pracy to co sie zostanie to podzielą sie pracownicy miedzy sobą i ok!!!!jak juz wczesniej pisałam u niego wpracy sylwek na 100osób! MIERZEJKO wszystkiego naj,naj zdrówka i spełnienia marzeń dziś masz urodzinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oby ten rok był lepszy od poprzedniego! DZiewczynki dla w WAStez szcześcia na NOWY ROK 2010 i waszych rodzin!!!!!!!!! pa kochane!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze duzo chorowitkow bedzie konczyc ten stary rok w łozkach.... ZYCZE WAM DUZO DUZO ZDROWKA W TYM NOWYM ROKU OBY BYL LEPSZY OD POPRZEDNIEGO I PRZEDEWSZYSTKIM ZEBY WSZYSTKIE NASZE PLANY I MARZENIA SIE SPEŁNIŁY!!!! TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO KOCHANE.... iiiiii DOZOBACZENIA ZA ROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mierzajko wszystkiego najlepszego kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności w całym 2010 roku oraz szampańskiej zabawy życzy Ewcia,Zbyś,Oskiś i Eryś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI DLA WAS I WASZYCH RODZIN ŻYCZĘ NA NOWY ROK WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO,ZDRÓWKA POMYŚLNOŚCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ-NAWET TYCH NAJSKRYTSZYCH Mierzejko wszystkiego naj naj kochana no i nasza nk ma urodziny 2 nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Życzę Wam i Waszym dzieciaczkom dużo zdrowia! 🌻 A na Nowy Rok spokoju, wielu radości i samych słonecznych dni:) Ja się pochorowałam:( Kuruje się czosnkiem, miodem i sokiem malinowym, bo leków żadnych nie mogę przy karmieniu. Dzis już jest lepiej, na szczęście, bo wieczorkiem idziemy na parapetówkę do znajomych. To tylko pare domów dalej, więc super:) Imprezka w stylu lat 20:) I kto powiedział, że przy dwójce dzieci nie ma czasu na imprezy?;) Moja Oleńka trzyma sie na szczęscie bez choróbsk. Jest twardziel:) bo w domu wszyscy po kolei chodzi, najpierw dziadkowie, teraz my, nawet Filip miał mały katarek. A Ola ma tylko jedną chorobe - skarpetkową:) Tzn. jak tylko gdzieś usiądzie, to ściąga pantofle i skarpety i goni boso po domu. W kuchni po płytkach i wogóle, ale nie ma na to sposobu. Zakładamy jej pantofle średnio 20 razy dziennie:) A to co pisałam Wam wczesniej, że Ola ma skazę białkową, to się okazało - na szczęscie - że to grzybek na skórze. Tez nic przyjemnego, ale lepsze, niz skaza. Myję ją Nizoralem i smaruję maścią te zmiany i już praktycznie nic nie ma. Ale zrobilismy testy alergiczne z krwi, bo na twarzy ma takie uczuleniowe krosteczki. Idziemy do alergologa 5 stycznia, wiec się wszystkiego dowiem:) A co mnie najbardziej zaskoczyło po poprzedniej wizycie, to że kazała nam zmienić materacyk Oli, bo miała kokosowy, a kokos się kruszy i ponoć bardzo uczula dzieci. No i zmieniliśmy na zwykły gąbczasty za 35 zł:) No dobra kochane moje, idę robić obiadek:) Szampańskiego Wieczoru Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba - nie do wiary, że tacy lekarze pracują z ludźmi!!! Dobrze, że napisałaś skargę. Wystaw jej jeszcze opinię na znanylekarz.pl, może to będzie przestroga dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha dużo zdrówka kochana 🌻 🌻👄 dla wszystkich chorowitków tych małych i tych dużych :) Eryś w domku też cieka z gołymi nóżkami :( co mu kapcie założe to i tak sciągnie noi oczywiście skarpety też ściąga ;) A my dziś siedzimy w domku,znajomi do nas przyjdą i razem przywitamy nowy rok :) zmykam bo Eryś domaga się am am :) dziś ma na obiadek swoją ulubioną zupke ryżową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×