Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

No tez sie nad tym zastanawiam gdzie sie panie podzialy :) Fajnie, ze Olenka zakumala o co biega z nocnikiem. Nina ma takie wzloty i upadki. Dzis sama przyszla ze chce siii..i zrobila kupke do nocnika, a kiedy indziej posiedzi 20 min. a jak wstanie wszystko laduje w pieluszce. Bo ogolnie to ona mi nie ucieka z nocniczka, dopoki ja zabwiam, czytam, malujemy, ogladamy bajke, lub cokolwiek robimy to siedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza..supr wygladalas na imprezce :) A paieroski nadal podpalasz? Czy po/przy dzieciach przestalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mamy 700 stron :) Pytalas o moja tesciowke. No ona jest nie bardzo odpowiedzialna. Zostanie na godzinke, maksymalnie dwie, ale normalnie to ona pracuje, wiec tylko w weekend jesli cos. W sobote ide do endo, no to zostanie i znow bedzie Nine dokarmiac, kurna ciagle jej cos daje do jedzenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko moja teściowa też ciagle dokarmia Olę:( Na szczęście przestała już wciskać jej słodycze, bo kiedys po wizycie u nich Ola miała mega zatwardzenie i powiedziałam jej, że się dziecko przez nich męczy. I skończyło się. Bo w domu Ola rzadko je słodycze, częściej jakies paluszki czy flipsy, a najchętniej owoce. Co do papierosków to rzuciłam chwile przed pierwszą ciążą i już mnie nawet nie ciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie malduje dzisiaj :) :D mialam nawet zaszczy otworzyc 700 -na strone :D To chyba wszystkie tesciowe lubia dokarmiac dzieci :O , moja na szczescie bardzo rzadko daje im slodycze, prawie wogole . Babcia 'pasie ' je zdrowymi owockami, niekiedy nawet uda sie jej wcisnac jakies warzywko i miesko, duuuzo mieska ;) Gabi to ciagle rusza u nich broda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U nas zima na całego, szkoła Wiki zamknięta i ogólnie paraliż komunikacyjny. Julcio chory - ma infekcję uszu i dostaje antybiotyki. Przez kilka dni miał katar i kaszel aż w końcu ciągle płakał, nie spał w nocy, a gdy termometr pokazał 38 st to od razu poszliśmy do lekarza. Na szczęście już jest lepiej. W domu wszyscy się pochorowali,ja od sylwestra kaszle kicham itd. Postanowiliśmy przenieś Julka do pokoju Wikusi bo dotychczas spał w łóżeczku w naszej sypialnii, dzisiaj kupiiliśmy łóżko piętrowe.Wiki się cieszy że będzie w jednym pokoju z braciszkiem a Julcio cały dzień biega do pokoju kładzie się na łóżku i przytula do podusi - widać że jest bardzo podekscytowany. Narazie chcę go kłaść do nowego łóżka tylko w dzień a w nocy jeszcze z nami dopuki w pełni nie wyzdrowieje. U nas z nocnikem nie ma żadnego postępu, mój łobuziak nawet nie chce na nim usiąść.Chyba trzeba poczekać, ale ostatnio pokazuje na pieluszkę jak już coś się wydarzy, więc może jesteśmy na dobrej drodze. Jedyne co mnie martwi to to że Julek nadal nic nie mówi- tzn czasem zdarza mu się powiedzieś tatuś i dziadziuś, ale tak to nic. Komunikuje się z nami na wiele innych sposobów ale jednak nie możemy się doczekaćtych pierwszych słówek. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Julianka , niech szybko wraca do zdrowka 😘 My wyruszamy zaraz na szczeniepie na 18 - scie mieciecy , ciekawe jak Gabi je zniescie ? ZNowu sypie snieg i mamy zasypane drogi, bedzie ciezko jechac ... ech , mam juz dosyc sniegu w tym roku !! Ewcia , gdzie ty sie podziewasz ? A reszta tez cicho siedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Dużo zdróweczka dla chorowitków 👄🌻 agula dzięki za pamięć 👄 jestem,żyje i wszystko oky u nas ;) Teraz jakoś mało czasu mam :( rozbieramy ścianki gipsowe i jest tyle pracy,że ho ho :( Przed chwilką mieliśmy kolęde :) Eryczkowi bardzo podobał się ksiądz tak fajnie z nim gadał :) A zaraz zmykamy do sklepu na zakupy,narka dziewczynki i miłego popołudnia Wam życzę :) buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niemam weny do pisania niewiem czy wam pisałm ale tata od niedzieli w wzpitalu zżółkł i go mama zawiozła i różne badania robili i wogóle i jest źle dzisiaj go wypisali ma guz na trzustce 11mm a w pon jedzie na protezowanie przewodów żółciowych i dzisiaj juz byli u onkologa-(mama właśnie nic tacie nie powiedziała jak przebiegła rozmowa a kazała mu zostać z moja siora na korytarzu) a onkolog powiedział ze widzi to żle ze guz mały ale jesli uciska przewody żółciowe to może być od spodu większy ,ze ciężko się go leczy i w ogóle same przykrości pozostaje nam czekac do nastepnego czwartku co wykarza badania-pobranie próbki znowu tomograf i rezonans ale cięko to widzi w poznaniu nie podejma się raczej tego operowac,raczej warszawa ale wiekszosc pacjsntów nie przezywa operacji lub po operacji a jesli juz to tylko 5 % i zyja niedługo moze tylko dostanie chemie bez ingerencji skalpela i moze wtedy bedzie lepiej a moze to tylko guz zapalny ponieważ pił i palił ale marne szanse są na to och zły mam dni od wczoraj bo się boję,mówie wam masakra dobra ale jujuz wam nie smuce do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagierka urodziła bartoszka przez cc wazy 4360 i 9 punktów reszty narazie niewiem bo drugiej szwagierki nie wpuscili do małego bo za duzo panuje wirusó super nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, a co wy znowu za remonty robicie ? :) Goba gratulacje dla szwagierki 🌻 Oj myslalam, ze ty juz przezrzucilas sie calkiem na temat o 3 dzieci , no tak u nas mniej dziewczyn pisze , ale nie zapominaj o nas :) Bardzo ci wspolczuje sytuacji z tata :( , trzeba byc dobrej mysli 😘 A my juz po szczepieniu, jeszcze tylko raz na 19 m-cy a potem dopiero na 4 latka :D Gabi tylko skrzywila sie przy kuciu a tak nawet nie zaplakala , zuch dziewczynka :) Pani doktor nie mogla sie nadziwic jaka grzeczna i duza jest . Grzeczna to rzeczywiscie byla niesamowicie , siedziala u lekarki na kolanach a ta ja sobie badala , sprawdzala a mloda ciagle usmiechnieta :D A dla mnie Gabi to kurdupelek , bo Kamilka w jej wieku byla prawie 5 cm wyzsza ! Przespala sie w samochodzie 30 min i tyle spania w dzien na dzisiaj :O , pewnie bedzie okropnie marudna wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agula, no to Kamilka byla bardzo duza jak na ten wiek. Moja wazy 12100, i nie mam pojecia ile mierzy, ale tez cos kolo tego na bank. Goba, przykro mi. Ale mam nadzeje, ze tata wyzdrowieje i bedzie dobrze. Trzymaj sie dzielnie, dbaj o malutka w brzuszku :) Ewcia 🖐️. Fajnie, ze koleda z glowy. DO mnie tez kiedys pewnie przyjdzie..tylko kiedy? Aisha. no to super, ze juz nie palisz. Mam nadzieje, ze nie wrocisz do nalogu ;) Moja tesciowa daje Ninie wszystko, zaczynaja od bananaka, poprzez kanapeczki, zupki, inne owoce, az do slodyczy :/ Dobrze, ze sie stosunkowo rzadko widza. A kiedy wracasz do pracy? Czy wogole? Kto bedzie z dziecmi jesli wracasz? Moda dalej nie ume sobie poradzic w towrzystwie rowiesnikow. Buczy jak diabli o byle gowno :o No nic, trzeba ja jakos utwardzic, niech walcz o swoje, a nie ryczy ciagle. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, a moze warto zapisac Ninke na jakies zajecia grupowe dla jej wieku ? My od lutego idziemy z Gabi na zajecia przy Kamilki przedszkolu , jest to grupa od 1-2 lat , kiedys chodzilam tam z Kamilka i bardzo jej sie podobalo. Mysle , ze mala tez bedzie ucieszona :) Na zajeciach obecna jest mama, ale zabawa z rowiesnikami . Oj Kamilka wychodzila mi ponad siatki centylowe jak miala 18-24 m-ce , teraz tez kroluje na najwyzszych centylach :) W grudniu skonczyla 3,5 roku a na dzien dzisiejszy ( lekarka mi ja zmierzyla dzis ) ma 104 cm . W mame wzrostem to ona nie poszla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tk Agula. Juz ja prawie zapisalam, ale wyszla ta choroba to sie odwleklo. ALe mze w przyszlym tygodniu pojedziemy tam. http://www.kreatywka.pl/ Zajecia sa w roznych miastach Polski. Kuzynka meza mowi, ze fajnie. Jedynie polecala mi, zeby ja zapisac do grupy 2-3, bo 1-2 to ona nie bedzie miala co robic, gdyz sa tam dzieci, ktore nawet nie umieja chodzic jeszcze. A moja juz gada, biega...i blizej jej do 2-latka niz 1-latka. A ja sie boje troszke, ze jednak za duze dzieci to tez nie dobrze. Przydalby sie lepszy podzial wiekowy ;) No to Kamilka wdala sie w tatusia :) Na jaki rozmiar jej kupujesz ubranka - 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) JA sie niby ucze teraz:P:Pale cicho sza.Jak tak teraz przeczytalam o tym''nie nie'' to mysle jednak ze pomalu maluchy wchodza nam w bunt 2 latka..Moja to non stop ''no no''ale tylko jak w dobrym humorze.Wczoraj poszla pierwszy raz do zlobka po przerwie swiatecznej.JAk wrocila do domu to ok bylo,przytulanie sie,buzi,zabawa w chowanego ze mna,potem troche pobawila sie z Laura tzn ona jej zabawki zabierala i sie cieszyla kiedy tamta sie denerwowala..no i pod koniecwlaczylam jej te durne Teletubisie,do tej pory ich nie lubila,ale ze tam jeden z tych stworow zwie sie LAla czy jakos tak,podobnie do LAULA ,spodobalo sie.Na zlosc wczoraj w odcinku byla jakas dziewczynka i pasterka,stwory zniknely no i Claudia wpadla w czarna rozpacz doslownie:oTakiej akcji dawno nie bylo,myslalm ze rozwali i glowe i telewizor.Jak tylko stwory wrocily sie uspokoila do czasu az zachcialo jej sie czekolady,ktora jej wydzielam i znow wycie,rzucanie sie na ziemie i wszystkim co wpadnie w rece.Przestraszyla Laure i ta tez wlaczyla syrene. No i tak to wyglada.Od jakiegos czasu perfidnie laduje kupsko znow w pieluche mimo ze jedziemy na wielorazowkach,nie przeszkadza jej kupa ani to ze czuje mokro.Ostatnio jak dalam jej nocnik zeby usiadla to go wziela i rzucila nim we mnie.Malo kto jej podskoczy:DWyobrazam sobie jak ona dzieci w zlobku po katach ustawia:P:Pskoro ostatnio to 5 letnia kuzynke uderzyla i podrapala ze ta teraz respekt:DMam nadzieje ze to przejdzie niedlugo. Zeby myjemy pasta bez fluoru i tez u nas wiecej zje tej pasty niz nia umyjezeby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis zdycham ... dostlam bardzo bolesnej @ , lep mi peka :( nIc mi sie nie chce a na jurto umowilismy sie ze znajomymi i trzeba przyszykowac cos do jedzenia a tu weny i sily brak :O Surfitka, Kamilka nosi ciuchy tak na 4-5 lat, a z niektorych sklepow nawet na 6 lat . Ciekawe musza byc te zajecia, Nince napewno sie spodobaja :) U nas nie da sie przeskoczyc grupy wiekowej , swoje trzeba przejsc :P Nasze nastawione sa na zajecia ruchowe , zabawy grupowe i czas wolny kiedy maluch robi co chce - zajecia sa na sali gimnastycznej . Sa tez inne klasy dla 1-2 latkow , na ktorych np . sa zajecia plasyczne czy muzyczne, ale juz trzeba wiecej sluchac sie pani i wspolpracowac z grupa . A te na ktore teraz idziemy sa luzniejsze :) Camomilla, ale aparatka z Claudii :D Pewnie w zolobku uczy sie od starszych dzieci niezlych numerow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) goba ojej tak mi przykro,trzeba być dobrej myśli,trzymaj się dzielnie kochana 👄 surfitko co do 3 dzidzi to będziemy się o nie starać tak około czerwca ;) agula twoja Kamilka to taki olbrzym jak mój Oski był kiedyś,bo teraz wzrostem i wagą to podobnie jak rówieśnicy. Nie nierobimy remontu,tylko rozbieraliśmy ścianki,które kiedyś dzieliły salon,jadalnie i kuchnie - chłopcy mieli wcześniej w jadalni pokój zabaw a teraz zdecydowałam,że znów ma być tam jadalnia - och ja nie mogę żyć bez zmian :O Ostatnio u Erysia zauważyłam,że w tym miejscu co miał guza ma taką kuleczke 3-5 mm yhm boję się co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla ale twoja Claudia to niezłe ziółko ;) agula je też dziś z bółu zdycham :( i jeszcze tak strasznie mnie rwie szycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, normalnie co waszych cykli to zegarki mozna regulowac ;) Pozazdroscic. Kiedys mialam po was 2 dni, a teraz mam dopiero 20 dc :P Spoznialska jestem ;) Camomilla, no to ma twoja corcia temperament. Pewnie po tacie ? Moja Nina probuje usnac, ciekawe ile jeszcze bedzie sie turlac i gadac sama do siebie ;) Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia moze sie wchlonie samo-trzeba byc dobrej mysli;) Surfitka,bo poprzednio zapomnialam,nie kupuj ceratki,najgorsze co moze byc!Teraz jest ogromny wybor wielorazowek.Jak chcesz uzywac tetry to wez otulacz welniany,PULowy albo z mikropolaru;) A ja to okres cos mam za czesto wg mnie,albo kiedys mialam za rzadko:DBo teraz np mialam 7 grudnia i znow 20 grudnia:o Moze z czasem wroci do poprzedniego stanu. Claudia to po ojcu charakterek,z wygladu po mnie.Laura z kolei mowia ze na odwrot,spokojna po mnie i drobna po nim,a z twarzy po Claudii:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny......... ale pogoda do dupy..... juz mam dosc tej zimy... CHCE WIOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! goba strasznie mi przykro....... trzeba miec nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!! trzymam kciuki i przytulam cie cieplutko.. unas tymczasem z nowosci jest to ze mleko juz jest ne..... niechce wogole jesc mleka z kaszka.... tylko chlebek..... i nawet jajek w zadnej postaci niechce....a pozatym te je wszystko jest taki obzarciuch ze szok.... kupilam mu ta paste nenedent i jak narazie jego mycie zebow to nieprzypomina tylko jedzenie pasty to tak, nawet pluc jej nichce.... nauczy sie.... zycze milego wekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kajusi
Cześć :) To ja Elmirka - jestem w pracy i nie pamiętam hasła. Pamiętacie mnie jeszcze? Tylko nie krzyczcie, żew tak długo mnie nie było, bo codziennie (prawie :p) o Was myślałam. Na prawdę nie miałam czasu zerknąć na kafe. Cały grudzień pracowałam po sześć dni w tygodniu po 11 godzin, a dzień wolny w połowie spędzałam z Kajusią, a połowę spędzałam na udzielaniu korepetycji, więc byłam mega przemęczona. Nie jestem w stanie nadrobić zaległości w czytaniu, zerknęłam tylko, że Ninka świetnie skłąda zdania - gratulacje!! ona zawsze była mega mądra, no i Goba wielkei współczucia, miejmy nadzieję, że z Twoim tatem nie będzie tak źle. Może i wcześniej bym do Was zajrzała, ale wymieniłam komputer i system i nei zapisałam sobie stron - dziś sięnaszukałąm tematu, ale znalazłąm Was wreszcie :D Kaja rośnie jak na drożdżach ;) czyli jest nadal malutka, ma 80 cm i waży 10,5kg ale jest bardzo zaradna, sama sięrozbiera i ubiera, ubieranie tylko trochę poprawiam i zapinam guziczki, zaczęła już lepiej jeść, ściera kurze, zbiera zabawki i w ogóle bardzo pomaga przy porządkach i jest na prawdę grzeczna. Dobra wystarczy bo się rozpisuję, muszę Was odnaleźć na domowym kompie, przypomnieć sobie hasło i będę regularnie zaględać. Całuski dla maluchów i dla Was też Gwiazdy paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypada cos napisac, zeby dzien nie uplynol bez zadnego wpisu :P U nas leniwa niedziela , wczoraj mielismy wieczorem gosci , posiedzieli do 24 h . Dobrze , ze dzieci daly pospal do 7.30 :D Za to w domu mam bajzel okropny, sprzatac mi sie nie chce , ogarnelam tylko z wierzchu a reszta czeka az dzieci pojda spac , bo z nimi to nie zadne sprzatanie . I zimnooooooo , temp. spada w nocy do -18 C , :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona, moja samego mleka tez nie chce pic ale pije mleczko w postaci koktajlu mleczno-owocowego . Do mleka dodaje deserek owocowy z Garbera , jak pila jeszcze z butelki to robilam troszke wieksza dziurke w smoczku, teraz pije z kubeczka niekapka z miekkim ustnikiem z takimi wiekszymi otworkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, mysle ze swietnie sklada zdania to za duzo powiedziane. Raczej zdarza jej sie wyrwac kilka slow kolo siebie ktore maja jakis sens ;) Super, ze Kajunia taka fajna, ze pomaga sprzatac i sie ubiera. Moja umie ubrac tylko czapke i buty. Ale tez uwielbia ze mna sprzatac, wyrzuca smieci, wyciaga szufelke i zamiata, albo sciera szmatka kurze ;) Takie nasze kochane pomocnice male :) No i faktycznie mozna powiedziec rzucilas sie w wir pracy. A kto jest z Kajcia? Tesciowa? Agula, no to macie zime. Dzis w wiadomosciach podawali ze w ktoryms z stanow, chyba minessocie, zamarzl 16 m wodospad. Temp. wynosila -55stopni. Szok. A ja dzis rekordowo usypialam mloda godzine i 10 minut. Normalnie coraz dluzej zwleka z zasneciem, a rano coraz wczesniej wstaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, a jak ja usypiasz ? JA jedna musialam usypiac 2,5 roku, wiec Gabryske uczylam od malego samodzielnego zasypiana . Dziewczyny , slyszalyscie/czytalyscie o malej aktywnosci slonca od 2 lat ? Z stad te nasze mrozne zimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Witaj elmirka buziaczki dla Kajuni 👄 Brrrrrr u nas zima na całego,normalnie masakra :O a najgorsze jest to,że prądu nie ma :( u nas na ulicy jest ale tam gdzie mieszka mój dziadziuś i ciocia to prądu nie ma już od soboty :( no szok !!!!!! Dziś Oskarka zaprowadziłam do przedszkola i okazało się,że tam też prądu brak,jak byłam go odebrać to pani powiedziała,że może do czwartku zrobią,a jutro Oskarkowi robię ferie zimowe dziś w przedszkolu z Oska grupy było 5 osób a temperatura w przedszkolu wynosiła 13 stopni :( agula a o co chodzi z tym słońcem,gdzie można przeczytać o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×