Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

witam unas juz troche lepiej chociaz dalej jest bardzo ciezko na sercu... katrina gratuluje kochana!!! to ci sie udało, parka super naprawde gratuluje!!! byle do konca.... aisha ogladalam zdjecia łazienki, bardzo ładne naprawde..... podobała mi sie.... mam pytanie o te majtki... powiem wam ze nigdy sie z takimi niespotkalam i nawet sa fajne.... zastanawiam sie zeby je kupic ale powidzcie mi czy to sa jednorazowe czy potem sie je pieze...niewiem...sorry moze glupie pytanie zadaje ale niewiem naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona, to sa zwykle bawelniane majtki , tylko tam w kroku maja jakby wiecej materialu , pierze sie je normalnie z ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona, sorki ale te ktore pokazala Hanio chyba sa ''foliowe'' na wierzchu , prawda Hanio ? opis produktu Wewnętrzna strona majteczek jest wyściełana bawełnianą tkaniną i wchłaniającym wkładem. Pielucho-majtki posiadają również specjalną warstwę, pozwalającą maluchom na odczuwanie wilgoci, dzięki czemu są bardzo pomocne w procesie przyuczania dziecka do korzystania z nocnika. Majtki sa nowe,oryginalnie zapakowane. Można je prać i suszyć mechanicznie. Skład: 65% bawełna, 35% poliester Moje sa 100% bawelniane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina gratuluje serdecznie,super wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!! fajnie będziecie mieć cudną parke :D:D agula ja dziś na obiadek serwowałam danie chińskie z ryżem i kurczakiem - zieńciuniowi smakowało ;) dziś miałam takiego powera szok !!! cały domek na błysk posprzątałam :) ale teraz wieczorkiem parter wygląda jak rano :( yhm i tak zawsze,ręce można urobić przy tych moich chłopakach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nasze majtki mają 3 warstwy, wewnątrz i na zewnątrz bawełna, a w środku jakieś tworzywo takie, że nie przepuszcza całego siusiu na zewnątrz, także zwykle same majtki są mokre, a nie spodnie. ale ja wolałam zwykłe majtki, bo przynamniej widać, że dziecko się zlało ;) ale my uczyliśmy się latem, więc inna para kaloszy... dobranoc. jutro jadę do Wrocka... jak ja wytrzymam tydzień bez moich chłopaków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio gratulacje dla Rubenka, no i oczywiscie dla Ciebie za nocniczek:)!!!! Agula a kiedy Kamilka przestala sikac w pieluche? Gabi tez zuch dziewczynka! Mialam kiedys dla Majki takie pielucho-majtki, i niestety siuski wsiakaja tak samo jak w pieluche, czyli nic to nie warte jak dla nas. Aischa sliczna lazienka!!! Bardzo mi sie podoba! My dalej w trakcie remontu, tymrazem pokoj Majki, rynny, i inne przerobki w domu. U nas chyba te remonty nigdy sie nie skoncza. Chacjenda stara, wiec gdzie nie spojrzysz tam cos trzeba zrobic;( ale i tak jestem szczesliwa:) Katrina kochana GRATULUJE SYNKA!!!!! Ale super, nie ma jak to parka!!!! A tak swoja droga ciekawe co tam u GOBY?????? ODEZWIJ SIE!!!! Ewcia dawaj nr skypa chcialam sie cos dowiedziec odnosnie okien. Jezeli masz ochote porozmawiac oczywiscie:) Gosiek ciesze sie, ze u was wszystko ok po tych szczepieniach. Wesolych Swiat w Polsce! Surfitka lece obejrzec twoj wybor kafli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Milka wzywałaś Gobe ale ja sie odezwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas ik dzieciaczki zdrowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście ja na buezaco Was czyta łąmale żeby coś napisać to leń ze mnie był!!!!!!!!!!! AJ troche schizowałam bo @mi sie spózniałą 13dni ale sama sobie winna tych nerwow byłam zrobiłam sobie gódówke 6dni i to dlatego tak wyszło!ale wczesniej tez robiłam i tak iego opózniena nie było!no co zrbić! GOba ,ELMIRKA meldować sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katrina fajnie ze bedziesz miała parke!ja tez mam ale za duza róznica ale u Ciebie bedzie fajnie!JUz sie dogaduja ale było cięzko ! KInia dziś 0 4nad ranem sie przebudziła no i krystian tez wylazł zwyrka i na przedpokój czy był Miołaj i prezenty zobaczył i wziął je do łozka i zasnął z nimi Kinia tak samo!ach te dzieciaczki! drobne dostały prezenciki dzieciaczki dzieciaczki Krystian maskotke Spange boba,spidermana na okno do zawieszenia i mikołaja z czekolady A kinia zabawkowwa komórka,i świecaca gasienica gumowa i tez mikołaj z czekolady! Na gwiazdke robimy zawsze droższe! A co do majtek co pisłyście to ja zdnych specjalnych nie kupuje zwykle zakładam mam pełno jak poczuje mokro w tyłku to raz dwa sie nauczy!ale kilka rzay próbowałam i szału nie ma !jak latała w majtach to sidała w nich na nocnik i wiadomo gatki mokre a ona zadowolona ze do nocnika zrobiła! kochane melduje sie!pozdrawiam was i dzieciaczki!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚWIĘTY MIKOŁAJ ……..…(O) ……..…/_\....PUK, PUK, PUK!!! ….….../__\ .…..…/____\...MIKOŁAJ ………/_____\....PUKA ! …..../_______\ ...…/________\...MIEJSCA ...../__________\..NA ....{`.`.`.`.`.`.`.}..PREZENTY ....//...(●)...(●)…\\..SZUKA. ...(....(__(_)__)....) ....(..../...\_/...\…) ..../..../...........\….\ -`,-…---\--------/-----`. -/-----_-`.-----,'--_-----\ |--_/-----`-._.-'----\_-.-|-- Zaczyna chodzić Mikołaj Święty Grzecznym kobietkom nosi prezenty Pewnie zapuka do Twoich drzwi No bo o Ciebie pytał się mi Ja powiedziałam super dziewczynka Uśmiech na twarzy cudowna nminka Bardzo cierpliwa miła laseczka A on wąs zakręcił i na saneczkach Pomknął więc pewnie odwiedzi Ciebie Co Ci przyniesie tego ja nie wiem Widziałam że miał pełniutki worek Mnóstwo radości uśmiech humorek Trochę miłości i eliksirek Cierpliwość mądrość kilka pastylek Powab urodę i czaru troszeczkę No i swobody jedną flaszeczkę I elegancji powabu wdzięku I trochę taktu na lewym ręku Szczęścia bez liku i wigoru Do makijażu kilka kolorów Tańca zabawy winka i siły Miał także sporo ten Święty miły Co Ci przyniesie odgadnąć trudno Ale napewno paczuszkę cudną Za Twoje czyny no i serduszko Napewno nie postraszy Cię różdżką Zapewne zajrzy do domu Twego I powie Tobie cosik miłego Chodzi poświecie Mikołaj Święty Kochanym paniom niesie prezenty... RADOSNEGO DNIA ŻYCZYMY ! CIEPLUTKO POZDRAWIAMY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak tam dziewczynki, co dostałyście od Mikołaja? ;) Chyba dużo bo cichutko siedzicie. U nas tez czas szybciutko ucieka. W sobote przylecieli moi rodzice, o dziwo Nina doskonale ich pamietała skubana. Mikołaj przywiózł jej dużo prezentów wiec zabawa na całego :) Pozdrawiam was serdecznie. Beja, Kinia nie chodzi juz w pieluszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszystkim.... oj widze ze mikolaj bogaty byl w tym roku.... pustki takie.... umnie niestety niebylo mikolaja, chyba nie grzeczna bylam..... maciek dostal duuzo prezentow, samochody, kolejki, jakies drogi z samochodami itd...narazir bawi sie po5min i tatus ma wiecej radochy z tym prezentow niz on.... a tymczasem moj maciek przemienil sie w malego diabelka...... chodzi non stop i buczy,,, wszystko nerwy pokazuje, jest tak marudny ze szok od paru dni, a smoczka z buzi niewyjmuje ale juz odkrylam czemu... otoz te nieszczesne trojki sa juz pod wierzchem i pewnie przez to..slyszalam ze one sa najgorsze... do tej pory bezobjawowo mu wychodzily a teraz....coz.... piszcie dziewczynki jak tam u was?czy spotkalyscie mikolaja?? surfitka.... ninka to mala modelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas mija dzieńza dniem bez większych nowości - raz lepiej raz gorzej ale w sumie nie ma co narzekać. Julek ma już od tygodnia katar, ale na szczęście nic innego mu nie dolega. On już tak ma że jak się katar przyplącze to 2 tygodnie murowane. A tak pozatym to mamy narazie 11 ząbków i dolną czwórkę w drodze. O nocniku narazie nie myślę, bo po pierwsze mały nie chce nawet na nim usiąść a po drugie nie robi na nim wrażenia że poleci mu po nogach albo ma mokro(próowałam zakładać mu tetrę i normalne majteczki-zero reakcji) Jedyne co mnie martwi to to że Julek nadal nic nie mówi- tzn gada tam coś po swojemu, czasem powie mama czy tata aleraczej nie jest to skierowane do nas. Słyszy dobrze(miał niedawno badanie słuchu) rozumie dużo, wykonuje proste polecenia, wszyscy mówiąnie martw się ale to nie takie proste. W sobotę Julek pierwszy raz zostanie z babcią na noc bo my idziemy na przyjęcie świąteczne organizowane przez pracodawcę mojego M. Sukienka i garnitur już wiszą w szafie a ja jestem ciekawa jak to będzie i czy wogóle mały będzie chciał iśc spać z babcią. pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!! U mnie Mikolaja nie było...........ja chyba tak jak Eelona niegrzeczna bylam Surfitko odpowiadam na pytanie-rzadko po domu chodzi bez pieluchy,jezeli na przykład pieluszka jest pełna o godz.18 to nuz nowej nie zakładam -szkoda mi(ale wredna ze mnie matka-ha!ha!)KĄPIE ja o 19.30 wiec wtedy lata bez i jest róznie! Ale tak ogólnie to chce sie wziąć za nią w kwietniu maju zeby wołała bedzie cjuz coraz cieplej,beda wakacje wiec juz bez problemu zeby w majtach była na dworze nawet jak narobi-uwazam ze sżybko powinna załapać!Bedzie mieć 2latka to juz musi mi wołać! Ale odkąd zazeła siedzieć to jasadzałam na nocnik przed kzada zmianą pieluchy -duzo sika jak sie obudzi i juz wie o co chodzi!wiec nie bedzie tak żle !a w ciagu dnia idzie mi maksymalnie 3pieluchy! u mnie świeta po prostu fajn e i sylwek do du.... W 2świeto M do pracy w pierwsze przyjezdzają Kingi chrzetni zeby sie nawalić-dosłownie!!!!!!i najeść!!!!!!!Zenada!A i w 1świeto do moich rodziców z rana! Wigilia do tesciów i po świetach!!!!!!!!!! A SYLwester.................Z Kinią na białej sali.............w domu Krystian do teściow a M do pracy bo...............forsa(pół wypłaty dostanie ale od 29 non stop bedzie przygotowywal na 100osób imprezke)wiec super!!!!!!!!!!!!!! ELMIRKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka zjadło mi tekst.......... ELMIRKa odezwij sie jeszcze pracujesz?jak Kajunia? Goba-wiesz juz jaka płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas tez byl Mikolaj, ale tylko dla najmlodszych ;) Dzieci dostaly po skromnych prezentach a prawdziwe paczki czekaja na swieta . Choc u mnie w domu bylo na odwrot, to na 6 grudnia dostawalo sie te wymarzone prezenty a w swieta to juz jakos drobnostke. Milka, Kamilka zaczela chodzic bez pieluchy tak naprawde jak miala 2,5 roku . Zaczelam ja uczyc na wiosne , gdy nie miala jeszcze 2 latek i robila ladnie na nocnik, ale nie wolala. Potem zaczely sie spacery na plac zabaw i zakladalam jej pieluche , bo szlysmy na 2-3 h a to rownalo sie z pozwoleniem na sikanie w gatki :( No a gdy pojawila sie Gabrysia , to Kamilka stwierdzila, ze ona chce tez miec pieluche jak Gabi i ona nie bedzie latac co chwila do lazienki :O :O :O Gabrysce idzie bardzo ladnie ( tfu, tfu ) . Pieluche zakladam tylko do spania , idzie nam teraz 1 na dobe , bo po poludniowej drzemce mamy sucha pieluche , wiec zakladam ja spowrotem na noc :) A dzis rano , pierwsze co zrobila po przebudzeniu to zawolala : mama , siusiu :D :D :D . W dzien tez czesto wola , ale jak jest bardzo zaabsorbowana zabawa, a wiem, ze dawno nie robila to sama sadzam ja na nocnik . Strasznie wkurzylam sie w sobote, bo zawiozlam mala do tesciow i prosze, zeby sadzali ja na nocnik bo jestesmy w trakcie nauki . Przyjezdzam z pracy a mala lata w pielusze 😠 , bo jest jeszcze za mala ....................... !!!! A rozmawialam z tesciowka tydzien wczesniej i mowila , ze jej chlopaki do 1,5 roku juz byli bez pieluchy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) milka wpisz moje imie i nazwisko i będziesz miała namiary na mojego skypa :) beja,demiluna,ewelona,hanio,surfitka,agula oj swatko ależ ty masz tą teściówke :O Kurcze w tym roku u nas Mikołaj jest bardzo smutny :( w sobote rano pijany kierowca zabił na miejscu mojego brata ciotecznego przyszłą teściową,dosłownie koszmar !! okropnie to przeżywamy,cały czas płakać mi się chce :( Dagmara córka tej pani straciła obojga rodziców,ojciec zmarł w wieku 28 lat jak miała 6 lat :( normalnie nie wierzę w to co się stało w sobote,ogromna tragedia dla wszystkich :( a tak się cieszyli bo w październiku 2010 będzie ich ślub. Dziewczynki to życie jest takie kruche :( a czasami człowiek nie potrafi go dacenić :( http://www.rmf.fm/fakty,166114,Wrzosowa,Pijany,kierowca,zabil,kobiete.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dawno mnie nie było sory wielkie kłopoty z kpmpemi netem numery mi sie pokaowały na komórki juz kwietniu do was wiec nie miałam nawet jak napisac ze u nas ok a wiec u nas ok kuba zdrowy wiki i my tez ja juz mam 20 tydzień za tydzień kolejkna wizyta na 80% na poprzedniej wizycie była dziwczynka tak jak czułam zobaczymy co teraz powie lekarz niestety nie nadrobiłam was bo dopiero zasiadłam a wiec przeprawszam al w w olnym czasie to zrobie "-) dziewczynki tak za wami teskniłam ze wam się to w głowie nie miesci ale juz jestem i się ciesze :-) do potem całuski dla was i dizeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, ja nadal we Wro, tęsknię strasznie, Rubi ma się dobrze i dzielnie znosi moją nieobeczność depilację mam za sobą, bikini bolało trochę, pachy w ogóle. nóg na razie nie robiłam. za bikini i pachy zapłaciłam 400zł. na pocztę na mikołaja przesłałam coś, jeśli Mikołaj nie dotarł do Was, tam znajdziecie odpowiedz na pytanie: dlaczego ;-) wracam myślami na wykład ;) strasznie mało piszecie, prawie tydzien mnie nie bylo, a tu raptem 1 strona???? nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witaj goba ! super,że już jesteś z nami :) gratuluję córuni :D fajnie,że wszystko u was ok. hanio ale piękne zdjęcie !! a ja zaraz idę na pogrzeb tej pani,dziewczynki tak mi strasznie smutno :( życzę wam miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!! No Goba witaj !!!!!!!!!!!!!no,no dziewczynka podobno super!!!!!!!!!!!!!!!! EWcia-straszna tragedia,Boże czemu tak sie dzieje? Pijany kierowca oby poniósł zasłużoną kare! Dziewczyny może to głupie co napisze ale to mi sie w głowie nie mieści.......Moja kuzynka urodziła w polowie pzdziernika córkke miała 3poronienia jak była w ciąży to mówiła zeby tylko donosic szzesliwie,ze nic dla niej nie bedzie sie liczyć tylko dziecko?i co?.......................Urodziła wszystko ok a po 2 tygodniach polazła z mężem na bal........andrzejkowy sie bawić...............A córke z mama zostawiła!!!!!!!!!!!!!!!!!No mo to sie w głowie nie mięsci!!!!ale cóz jej sprawa!!!!!!!!!ja bym tak nie potrafiła.........takie maleństwo......ech!Zapomniałą co gadała.....zenada!!!!!!!! A u nas pralka sie popsuła naprawa200zł!!!!!!!!!!!!! he!he!to chyba od mIkołaja prezent spózniony.....pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Goba, fajnie :) No i dobrze ze wszystko ok. Beja, troszeczke nie rozumiem twojego oburzenia. Ja czekalam na Ninke 5 lat i poszlam do pracy jak miala 3 miesiace, a dzis z checia bym ja z mama zostawila i poszla na bal...kolezanka przeciez nie porzucila dziecka, zostawila dziecko na jeden wieczor z wlasna matka, tez jej sie cos od zycia nalezy. A to ile czekala na dziecko nie ma zadnego znaczenia. Chyba tak lepiej, niz gdyby miala to dziecko w zlote ramki oprawic Takie moje zdanie. Agula, ale fajnie ze Gabi juz tak sobie radzi :) Pozazdroscic. Ewcia to smutne co piszesz :( Hanio, faktycznie nie duzo zaplacilas. Ja za twarz place 300 zl, tzn. to jest broda i troche szyji, bez wasika. A za same paszki mi powiedzieli 300 zl :( Ale ja nie mam zadnych znizek. U nas ok. Mala zdrowa, szaleje za dziadkiem i babcia. Wszystko im opowiada, wiekszosc swoja gwara ;) A ostatnio nauczyla sie sprzatac, i uklada swoje zabawki :) Z sikaniem nie ma postepu.ale to moja wina, za leniwa jestem. Ale to postanowienie noworoczne - nauczyc Nine sikac na nocnik.:P Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ewcia , bardzo wspolczuje im tej tragedii :( Surfitka , dziadkowie pewnie nie moga sie nadziwic jaka maja mala gadule :) Spryciulka mala ! Moja tez coraz wiecej slow uzywa ;) Ostatnio mamy : o , noool ( z ang ) jak cos sie stanie :P np popsuje sie wieza z klockow . Z sikaniem nadal OK . Musze ja wysadzac tez w nocy . Tak ok 22 wysadzam Kamilke na spiaca i wtedy tez budzi sie mala i wola siusiu :D No i potem rano , jak wstanie to tez prosto do lazienki . Surfitka, nie pozazdroscic tylko brac sie za nauke korzystania z nocnika ;) :) Goba , gratuluje coreczki !!!! Myslalam , ze przenioslas sie na inny topik a o nas zapomnialas :) Hanio, sliczna fota :) Beja , ja mam podobne zdanie do Surfitki . Pzreciez szczesliwa mama = szczesliwe dziecko. Malusze i tak pewnie spal , wiec nawet nie zauwazyl wyjscia mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja o jej aż 200 zł ta naprawa :( surfitko Ninusia napewno bardzo szczęśliwa z dziadkami :) super,że tak fajnie mówi :) agula zdolniacha ta moja synówka :) Ja wróciłam z pogrzebu,jest mi strasznie przykro :( łzy same cisną się z oczu.Dziewczynki mówie Wam jeszcze nigdy nie byłam na tak smutnym pogrzebie. Ś.P zmarła jechała w ten tragiczny dzień z córką (17 lat) i z pieskiem,ten piesek ocalił życie tej dziewczynie,piesek zginął również na miejscu. Boże dosłownie w głowie mi się to nie mieśći taki koszmar,strasznie to przeżywam - biedne dziewczyny :( wyć mi się chce :( przepraszam,że wam ty tak smuce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, od tego tu jestesmy , aby dzielic sie smutkami i radoscmi :) Bardzo wspolczuje rodzinie SP , to byla jeszcze taka mloda kobieta :( Trzymajcie sie dzielnie 🌻 Goba, a jak tam twoja kuzynka , ktorej zmarl narzyczony ? Ona ma termin na grudzien , prawda? Camomilla , ty chyba dalej balujesz po urodzinkach ;) Wracaj juz do nas i pisz co u dziewczynek !!!! Gosiek , halllllllooooooooooooooooooo !!!!!!! Mi dzisiaj cos zaszkodzilo na zoladku :( Mialam jechac po buty na zime dla siebie ( dopiero teraz :O ) , bo u nas od poniedzialku prawdziwy snieg , ale strasznie mnie brzuch boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula dzięki 👄 dużo zdróweczka dla ciebie 🌻 mojemu mężowi też coś zaszkodziło i cały czas wymiotuje :( Kurcze ale mi się Eryś załatwił :( pociągnął krzesło barowe albo wszedł na nie i ono poleciało na niego :( nie wiem jak to się stało bo ja stałam tyłem - to był moment :( Mój biedny Eryś nosek ma czerwony odbity i obdarty :( a na czólku wielkiego guza :( Normalnie nie wiem cały czas płaczę tu o tą ŚP panią i jej rodzinę a teraz o Erysia :( mam nadzieje,że mu nic nie będzie. Jutro o 11.30 jadę z Eryczkiem do okulisty,ciekawe co mi powie ? jeju tak się boje tej przyszłości,przeraża mnie wszystko :( Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej , biedny Eryczek, 😘 dla niego, zeby tak nie bolalo :( Czlowiek nie jest w stanie upilnowac tych maluchow , nawet jakby miec oczy wokol glowy , echhhh............. Mnie brzuch boli na pewno po surowej papryce , wiedzialam, ze moze mi zaszkodzic ale tak mi pasowla do salatki, ktora robilam, ze nie moglam sie oprzec, teraz mam za swoje lakomstwo :O U nas jutro ma byc -12 C a ja zostalam w 'cizemkach ' , bo tak sie zbieralam z zakupem butow ! Jak u was z planami na Sylwestra ??? My raczej w domku, znajomi namawiaja nas na wyjazd na Floryde z dziecmi . Ale dla mnie wyjazd z dwojka mluchow to zaden odpoczynek , juz wole siedziec w domu, polozyc dzieci o 20 spac i napic sie spokojnie drinka , niz latac za nimi po calym hotelu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki agula,to prawda co piszesz dzieciaczków nie da się upilnować:( ty jesteś taki łakomczuszek jak mój mąż,on zjadł mandarynki,jogurt i poprawił zimnym bigosem z lodówki - podobno zjadł tylko 2 łyżki :( my w sylwestra pewnie będziemy siedzieć w domu i uważam tak samo jak ty,wolę siedzieć w domku niż się wkurzać gdzieś tam na wyjeździe :( Teraz już naprawdę idę spać bo już 12. a jutro rano muszę wstać i Oskarka do przedszkola zaprowadzić. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej Gabrysce to napewno niezaszkodzily taki mix :D Kiedys skarzylam sie, ze nie chce jesc a teraz mloda wciaga wszystko jak odkurzacz i miksjue okropnie. Wczoraj jadla platki sniadaniowe na mleku krowim i zagryzala ogorkiem kiszonym !! - nic jej nie bylo , nawet kuznej kupy nie miala ;) A dzis zjadla trzy sniadania - najpierw wypila butle mleka z kasza o 6 , o godz 7 wstala Kamilka i zrobilam jej kanapki , ale nie byla glodna wiec oddala je Gabi , ktora zjadla je ze smakiem . A o 8 zgrzalam parowki , zeby Kamilka zjadla cos przed przedszkolem to i oczywiscie Gabrysce musialam dac , bo juz siedziala przy stole na samo haslo : parowki ! Gdzie to sie miesci w tym dziecku .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O kurcze faktycznie Gabrysia miksuje na całego i ma ładny apetyt ;) Eryk nadal mało je :( U nas nocka ok. mały jeszcze śpi,a ja zmykam Oskarka do przedszkola zaprowadzić. papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×