Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Cześć kobietki:) Ja też z czytaniem jestem na bieżąco, ale na pisanie czasu brak:( Mój tata był w szpitalu i jak Ola spała, to ja pędziłam do niego. Na dodatek wieczorami jest jakiś horror z usypianiem dzieci. Ola marudzi zamiast spać i jak dawniej zasypiała 20-30 minut, tak teraz nawet i 1,5 godziny:/ No i przy okazji Filip wybija się ze spania, bo nie mogę go położyć do jego łóżeczka, bo Ola go zaraz budzi. No po prostu masakra. Dzis właśnie przed chwilą skończyłam usypianie:( Na dodatek małżon wraca dopiero z delegacji, więc cała zabawa z kąpaniem i usypianiem spadła na mnie. Wczoraj bylismy z dziećmi na szczepieniu. Ola miała meningokoki, a Filip rotawirusy, pneumokoki i standart na 12 tygodni. Ten mały smok waży już 7,5 kg i jest strasznie długi. Już mi wyrasta z ciuchów 74. A najśmieszniejsze, że Ola nosi pieluchy 5, a on już 4:) Zresztą jak znajdę jutro troszke czasu, to podeśle fotki na interię, jak leżą obok siebie i Fifi niewiele mniejszy:) A dzień szczepienia to dla mnie czarny dzień. Po wszystkim jestem po prostu wykończona psychicznie:( Jakoś wydaje mi sie, że dzieci z takim wyrzutem na mnie patrzą:( Aha, no i jeszcze Ola ma skazę:( Po tatusiu:( W czwartek idziemy do alergologa, to zobaczymy co powie, ale ma bardzo brzydką skóre. Aż takie strupki sie jej robia w niektórych miejscach:( Smaruje jej to specjalnym kremem, ale nie widzę poprawy. Strasznie mnie to przybiło, bo mój mąż do tej pory ma problemy ze skazą. No ale dość narzekania, chciałam to mam:) I juz planuję trzecie:D Agula - przecudne karteczki Ci wyszły:) A dziewczynki to prawdziwe gwiazdy:) Szkoda, że mój Filip taki młody, po powalczyłabym z Ewcią o rękę którejś;) Kasia - piatki wychodzą róznie, tak jak i inne zęby. Moja Ola już ma 3 piątki. A co do dużych dzieci, to nawet nie strasz:) Hanio - dzieci chyba wyczuwaja, że rodzice gdzieś sie śpieszą:) W każdym razie życzę miłej niespodzianki:) Ola tez je wszystko, co widzi u nas na talerzu:) No i paluszki:) Chodzi za mną i mówi: "daj mi pło" i pokazuje palec u ręki:) A "pło" tzn. proszę. No i biega na paluszkach:D Jak jej powiem, że Olusia biega na paluszkach, to wyciąga dwa paluszki wskazujące i rusza nimi podczas biegania:D Nie do opisania, ale my mamy z tego starszny ubaw:) Jeśli chodzi o kontakty z dziećmi, to uwielbia wszystkie dzieci i chętnie oddaje im swoje zabawki. A jak poznaje jakieś nowe dziecko, to od razy wieczorem w paciorku jest wymienione w prośbie o zdrówko:) Tak, że już mamy całkiem pokaźną litanię;) Po Mikołaju dom mi się znowu skurczył, a chrzestny Oli ma ułańską fantazję:/ Kupił jej taki pompowany basen do skakania o średnicy 2 metrów. Jak go napompowali, to nasz salon skurczył sie do dwóch kanap i telewizora:/ A Oluśka zachwycona była, owszem, ale przez godzinę. Na drugi dzień M go złożył i będzie czekać do lata. No i jeszcze zabawki od dziadków i chrzestnej i niedługo będę musiała wynieść stół:) Matko kochana, ale sie rozpisałam:) Dobranoc mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, help Jak czyscisz ta aquadoodle? Nina mi porysowala kredkami :o Fajnie, ze dzieciaki tak dobrze sie rozwijaja :) Aisza, widze, ze u ciebie to wkrotce przedszkole bedzie..ile wogole dzieciakow planujesz? Moja tez przekreca slowa. Np. na rurke mowi jeje. ;) Hanio, no ładnie mowi Rubenek :) Kasia, ty najepiej wiesz jak podejsc do dorastajacej corki. A co do zabkow to my jeszcze trojek nawet nie mamy, wiec nie pomoge. Ale mnie dzis glowa boli, przez ten snieg chyba, albo cos sie szykuje..jakie chorobsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa wcielo mi tekst 😠 tak szybko... Surfitka, podobno magic ereser dobrze sciera kretki z maty, w Polsce odpowiednik tego to Jan Niezbedny czy jakos tam, taka twarda, biala gabka ktora tylko zwilzasz woda http://www.google.com/products?hl=en&rls=com.microsoft:pl:IE-ContextMenu&rlz=1I7ADBS_en&q=Mr.+Clean+magic+eraser&um=1&ie=UTF-8&ei=iNQoS80NjfQxhfW0hQw&sa=X&oi=product_result_group&ct=title&resnum=3&ved=0CCoQrQQwAg Nince podoba sie aquadoodle ?? Aisha, masz super dzieciaczki, Olenka jest taka bystra !!! Nie spimy od 5 , bo miom pannom juz sie nie chcialo lezec w lozku :O Ja za 2 h jade do dentysty z kamilka, bo spucho jej dziaslo, ma tam jakby malutkie ranki i dostala goraczki , Az boje sie pomyslec co tam sie bedzie dzialo, gdy na samo slowo :dentysta jest pisk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) agula jestem,jestem dzięki za pamięć 👄 Jakoś tak po tym pogrzebie mi smutno i weny do pisania brak :( Wczoraj dowiedziałam się,że ten pijany kierowca wcale nie siedzi w areszcie :( podobno ma żółte papiery i jest nadal na wolności :( dziewczyny ale fajnie wasze dzieciaczki już mówią :) surfitko mojej koleżanki synek również płakał o zabawki,bardzo się denerwował jak jakieś dziecko zabierało mu zabawki pomimo iż on się nimi nie bawił i wiesz po jakimś czasie wyrósł z tego :) Eryczek bardzo ładnie bawi się z dzieciaczkami,uwielbia ich towarzystwo :) agula wow !!!!!!! piękne kartki ale jak może być inaczej jak takie śliczniutkie modelki :) hehe a ja poproszę taką cudną karteczke :) kasiu ojej tak mi przykro :( wiesz kochana ja niestety nie pomogę z córcią ale życzę wam abyście znalazły wspólny język i dogadywały się z Zuzią hanio gratuluję mężowi premi i życzę udanego remontu :) Aisha to pod nieobecność męża miałaś z dzieciaczkami bardzo wesoło ;) ho,ho a Filipek to już duży chłop :) Aisha biedna Olunia ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć,że wyrośnie ze skazy :) aha i życzę wam udanej staranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - jakie staranko???:) Wypluj te słowa kobieto:) Owszem, chciałabym mieć jeszcze jedno lub dwoje dzieci, ale najwcześniej za 3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja się zaczynam do ciąży przygotowywać ;-) hehehe. bardziej o siebie dbam, jakieś witaminki biorę, kwas foliowy od czasu do czasu, jak mi się przypomni ;) dużo piję, dobrze (zdrowo) jem, właśnie wyszłam z kąpieli z olejkiem - także o nawilżenie skóry też zwróciłam uwagę... tylko kurka morska za te cwiczenie mi się zabrać nie chce. szlag! nie znoszę ćwiczyć i już. ale muszę. to moje noworoczne postanowienie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, jednak nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie :( , zoltymi papierami mozna sie od wszystkiego wykrecic , a w ogole jak takiemu dali prawo jazdy ?????? Aisha, jak skaze ma Olenka ?? Czy to alergia na pokarm czy czynniki zewnetrzne powoduja problemy ? Hanio to kiedy planujesz ''zaciazyc " ? :) Tak jak sie spodziewalam, wizyta u dentysty skonczyla sie na tym, ze doktorka musiala na sile zajzec K do buzki :( Prawdopodobnie to reakcja na zimno , cos jak opryszczka na ustach u niektorych . Jak tam u was z przygotowaniami do swiat ? Ja robie w tym roku Wigilie u siebie , bo tak zawsze do tesciowej na gotowe :P I az mi sie slabo robi jak sobie pomysle jak pogodzic przygotowanie potraw z poskromieniem moich szalonych dzieci , starsza ma juz przerwe swiateczna w przedszkolu , wiec bonanza na calego, bo nudzi sie w domu !! A GAbryska to chyba ma jakies owsiki w tylku , bo na moment nie usiadzie . Ewcia, dawaj adres to wyslemy kartke, na Swieta juz nie dojdzie ale moze na Nowy Rok ;) Surfitka i jak , zeszly slady po kredkach ??? Polecam ci zaopatrzyc sie w zmywalne kredki, zwykla mokra szmatka usuwa slady po nich ze scian, podlog, mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, no jeszcze ie kupilam tej gabki. Troche wczesniej zaczelam probowac gabka z mydlem i troche zepsulam mate, bo takie odbarwienie mae sie zrobilo :( No i musze sie wybrac do supermarketu po gabke, bo w osiedlowym sklepiku to ja jej nie dostane ;) Hanio, no wlasnie na kiedy planujesz start? Ja mam strasznie mieszane uczucia. Z moim tak roznie sie uklada, chyba chcialabym wrocic do pracy, a nie ma kto byc z Ninka..ech pisalam wam o tym nie raz. Ale wiem, ze dzieci ktore maja rodzenstwo lepiej sie chowaja, i wogole jest to lepsze. Hmmm...trudno sie zdecydowac nie majac wsparcia w nikim. Nawet w mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam pomysłu na prezent gwiazdkowy dla mojego chrześniaka urodzonego właśnie w czerwcu 2008. Mogłybyście coś mi podpowiedzieć? Jestem dopiero początkującą mamuśką, urodziłam córkę 15.09.09 i jakoś mam problem z wymyśleniem czegoś odpowiedniego. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) agula ojej biedna Kamilka 👄 dla kwiatuszka i co chyba musisz jej to czymś smarować ? wiesz temu chłopakowi podobno dzień przed tym wypadkiem zabrano prawo jazdy za jazde pod wpływem alkoholu :O ja też się dziwie,że on dostał prawo jazdy - przecież tacy ludzie są niezrównoważeni :( Surfitko współczuję,kurcze co ten twój mąż taki niepoważny mężczyzna ? Życzę aby wam się układało jak najlepiej !! wiesz kochana mimo iż teraz jest tak nie ciekawie z męże to później napewno będzie dobrz i ja na twoim miejscu starałabym się o 2 dzidzi :) zobaczysz z czasem napewno będzie dobrze ! My jak co roku idziemy na wigilię do mojej mamy :) ona mieszka w placu a więc rano pobiegnę jej pomóc w garach,później u nas będziemy ubierać choinkę i na wieczór wezmę rodzinke do mamy i tam spędzimy wspaniały wieczór wigilijny :) a w święta jedziemy do teściów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenty gwiazdkowe: http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=1&string=znikopis http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=je%C5%BAdzik+big&from_showcat=1&category=0 http://www.allegro.pl/item840973248_sanki_drewniane_pchacz_materac_pasy_sznurek_f_va.html to sa rzeczy z których mój syn bardzo by się cieszył, moze cos z tego spasuje... poza tym zawsze mile są widziane ciuszki ;) można też powoli myśleć o większej pościeli (np 160x200) - mój synek już śpi na dużym łóżku i używa dużej pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka a ja nie mam pomysłu na prezent dla teściowej... tzn pomysł bym i miała, ale moja teściowa prawie nigdy nie używa tego, co dostanie.... chyba że jej kupię dzbanek jakiś? z bolesławca na przykład... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja tez kupilam znikopis Gabi na prezent , napewno bedzie zadowolona , bo bawi sie nim u znajomych i jest zachwycona :) HAnio a moze dla tesciowej taki prezent http://www.superfoto.pl/fotoprezenty_grupy.html Nie wiem czy akurat takie tam robia, ale ja swojej tesciowej zamawiam podstawki po szklanki ze naszymi zdjeciami a tesciowi podkladke pod myszke do komp . Mysle , ze kubek ze zdjeciem ukochanego wnuka , napewno spodoba sie kazdej tesciowej ;) Surfitka, pewnie przybija cie ta monotonnosc siedzenia w domu i wjscie do pracy duzo daloby. A co do drugiego dziecka... Z moim P tez nie jesti nie bylo kolorowo, czesto sie klocimy , ja prawie codziennie wkurzam sie na niego itd , ale kochamy sie :) juz to wam pisalam, ze on ciagle zwlekal z drugim dzieckiem, odkladal . Wiadomosc o drugiej ciazy byla dla niego zaskoczeniem, milym zaskoczeniem a dla mnie nie, bo mozna powiedziec "wrobilam go " . Ale nigdy ani ja ani on tego nie zalowalismy :) To byla dobra decyzja dla nas wszystkich, a gdybym patrzyla sie na humory mojego meza , to pewnie drugiego dziecka nie byloby , kazde z nas uciekloby w prace a Kamilka zylaby jak mala -dorosla :O Gdy Gabi byla malutka i wymagala wiecej mojej opieki ( karmienie, przewijanie ) to P zaczal zajmowac sie wiecej Kamika , stal sie prawdziwym tatusiem ;) Tak wiec, Surfitka do dziela ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna pisalam przed poludniem i nie poszlo :( Wiecie kochane jak jest u mnie. Na wpadke mam szanse taka jak wygrana w totka. Ja po prostu nie miewam owulacji przez te moje jajniki, i zeby zaczac starania musialabym zaczac stymulacje, tak jak bylo przy Ninie. Nie zabezpieczamy sie od tego cyklu, ale ciaza jest bardzo watpliwa, niestety. A co leczenia tej nieplodnosci, to kicha, bo nawet nie bardzo mam z kim Ninke zostawic, zeby chodzic do lekarza. W czasie staran o Ninke odwiedzalam klinike po 3-4 razy w ciagu cyklu. Jakby to tylko ode mnie zalezalo i byabym zdrowa to pewnie mialabym juz dzidzia w brzuszku. :) W Krakowie robia takie gadzety ze zdjeciami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, fotokubek teściowa dostała rok temu ;) i przez prawie rok stał na szafce, bo jak można taki kubek używać, grrrrr.... no, ale w końcu dała się namówić i czasem widzę, że używa. ale w czasie pisania ostatniego posta wymyśliłam dzbanek i myślę, że to może być trafiony prezent. stalowy duży dzbanek na herbatę + maselniczka - bo dzbanka teściowa dużego nie ma i zawsze jest problem, jak przychodzą goście, ciągle tylko po herbatę lata ;-) a maselniczkę pożycza ode mnie, więc... może akurat trafimy w potrzebę ;-) o znikopisie też myślę dla Rubenka, niestety za późno się za te prezenty wzięłam (mąż nie znosi zakupów więc odkłada to jak się da, ja mogłam wczesniej na allegro, ale myśleliśmy o sankach - tymczasem teściowie chcą sanki kupić.....) ok idę spać. wrocilismy wlasnie z wigilijki firmowej, tym razem w innym miejscu i bez rewelacji. sala taka nijaka, jedzenie też nie najlepsze. hehehe, mamy taka jedna ulubioną restaurację, czasem szef zażyczy sobie zmiany, ale na następny raz ZAWSZE wracamy do tej naszej ulubionej ;-) a oni tam nas witają z otwartymi rękoma, bo ponoć (jako radiowcy, było nie było) świetnie śpiewamy :D sama jak nas słyszę, chętnie bym nagrała jakąś płytę ;-) w ogóle fajna ekipa jest, bardzo zgrana, więc takie imprezy są rewelacyjne! Rubi oczywiście zrobił furrorę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Zero wpisow od 2 dni? No nieladnie sie spisujecie przed swietami. Hanio, slicznie Rubenek nasladuje zwierzatka. Ninka ma prawie tak samo :) Z tym, ze ona sie ze mna droczy i jak sie jej pytam kto kocha mame, to mowi tata, a jak sie jej pytam kogo jest? Mamy? To odpowiada odmieniajac poprawnie : "taty" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Hanio k.-Rubenek mały gaduła!Moja umie tylko pieska nasladować!!!!!A ostatnio ją nauczyłam KINIa pokaz gdzie masz wloski-a ona rączki na głowe i mówi -da,da i smutna robi minke!no szału na głowie nie ma meszek sam!a tak mi sie marzy kitusie czesać!!!!!! U nas Kinia troche chora byłam u lekarza i ma tantum werde do gardła zeby psikac i syrop eurespal!no oczywiscie nwet to tantum werde musiała zwymiotowac za 1razem bo by nie była sobą no ale juz jaos na siłe jej daje lekarstwa!i oczko miala czerwone-białko w oczku całe w czerwonych żyłkach i kropelki do oczka! Kaszel ma dziwny-tylko w nocy kaszle w dzień nie! jak do wtorku nie przejdzie to chyba zastrzyki!mówie wam,dawac jej leki to cos najgorszego wygina sie pluje wymiotuje,pręzy,cuda wyprawia! A nie wiem czy pisałam ze daje jej na noc do picia zwykłe mleko 3,2procent z kartonika ze sklepu i pije nic jej nie jest!lekarka powiedzia laze jak pije to niech pije-ze my tez na tym mleku wychowani!troche dziwnie -myslałąm ze mnie opierdzieli !ale zadnych wysypek nie ma nabiał je wiec wszystko o!k Martwie sie o ELmIrke-tak długo sie nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy szykuja sie do Swiat inikt nie ma czasu tu zajzec... Ja z przygotowaniami jestem daleko w lesie nic nie zrobione :( Jestem po prostu zmeczona i nie mam na nic sily i czasu . Kamila dalej chora, ma zapalenie jamy ustnej dopiro dzis ustapila goraczka , a z przyjmowaniem jest tak samo jak u Beji -pluje i wymiotuje nimi :O Nocki zarwane , w dzien tez chodza dwie i placza ( bo Jak Kamilka placze to i Gabi tez sie rozczula ) . Zaraz ma przyjechac tesciowka i obgadac co ktora przygotuje , bo chce mnie troche odciazyc a troche nie wierzy w moje zdolnosci kulinarne :P .Wiecie jak to jest , obiadki u tesciowej zawsze najlepsze ;) Moja mala tez sie rozgadala :D Jak sie bila o zabawke i je rozdzielam to dostaje ta : ktora pierwsza wziela , no i ostatnio Gabi gdy jest sprzeczka o cos to krzyczy : piejsia !!!! ( czyt. pierwsza ) ;) Zycze wam milego weekendu i troszeczke cieplejszej pogody, bo podobno silne mrozy was nawiedzily .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy szykuja sie do Swiat inikt nie ma czasu tu zajzec... Ja z przygotowaniami jestem daleko w lesie nic nie zrobione :( Jestem po prostu zmeczona i nie mam na nic sily i czasu . Kamila dalej chora, ma zapalenie jamy ustnej dopiro dzis ustapila goraczka , a z przyjmowaniem jest tak samo jak u Beji -pluje i wymiotuje nimi :O Nocki zarwane , w dzien tez chodza dwie i placza ( bo Jak Kamilka placze to i Gabi tez sie rozczula ) . Zaraz ma przyjechac tesciowka i obgadac co ktora przygotuje , bo chce mnie troche odciazyc a troche nie wierzy w moje zdolnosci kulinarne :P .Wiecie jak to jest , obiadki u tesciowej zawsze najlepsze ;) Moja mala tez sie rozgadala :D Jak sie bila o zabawke i je rozdzielam to dostaje ta : ktora pierwsza wziela , no i ostatnio Gabi gdy jest sprzeczka o cos to krzyczy : piejsia !!!! ( czyt. pierwsza ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ja pisze tak haotycznie ze zmeczenia albo kafeteria fiksuje :P - z przyjmowaniem LEKOW jest tak samojak u Beju ... - z tesciowka mam obgadac do ktora przygotowuje NA WIGILIE - zycze wam udanego nowego TYGODNIA, bo weekend wlasnie sie skonczyl ;) Jurto ( dla was juz dzis ) moja Gabryska konczy poltorej roczku :D Jejku ale ten czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wszystkiego najlepszego dla Gabrysi na półtorej roczku 🌻👄🌻 Dużo zdróweczka dla Kamilki i Kingusi - Beja 👄 surfitko ojej :( tak mi przykro,że tak ciężko tobie zajść w ciąże,ale trzymam kciuki i z całego serduszka życzę wam 2 dzidziunia :) hanio ślicznie Rubenek naśladuje zwierzątka :) U nas oki,chłopaki zdrowe tylko mnie coś znów złapało :( kurcze normalnie głos straciłam :( Dziś jadę z chłopcami na urodzinki to ich kuzyna,impreza ta odbywa się w magicznej krainie och będą chłopaki szaleć i będzie się działo - a ja nie wiem jak ja bez głosu sobie tam poradze ;) Miłego dnia życzę :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ewcia, zdroweczka i milej zabawy. :) A drugi dzidzius bedzie kiedys, wierze w to :) Agula, fajnie dzieciaki przekrecaja slowka :) Albo raczej niewyraznie je wypowiadaja. Zdrowka dla Gabi na 18 m. No leci ten czas i te nasze pociechy tak szybko rosna. Jezu, mam sprzatac a mi sie nie chce :( Dostalam wczoraj @ i brzuch mnie troche boli i jak mysle o sprzataniu to mnie mdli :o Nie zapedzilaby sie ktoras z was nieobecnych sprzatajacych do mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,nie zapomnialam o Was,ale najmocniej Was przepraszam za brak weny do pisania.Czytam czasami i nadrabiam,bo jestem ciekawa co tam u was.My pojutrze wyjezdzamy do szklarskiej poreby na urlop swiateczny,wiec musialam jeszcze sie z wami pozegnac. U nas ok,dzieci tylko troche maja kaszelek,ale to nic wielkiego,kataru niet i goraczki tez niet.Kuba rozwija sie swietnie,ladnie je,ladnie spi,ngada tak sobie,nie za duzo,ale wystarczajaco na swoj wiek,wiec sie nie martwie.Jest strasznie uparty i probuje rzadzic Jasie,przynajmniej mnie sie slucha. Mielismy male przemeblowania w domu,a przy okazji napadlo nas i pomalowalismy sypialnie i klatke schodowa z przedpokojami. Dziewczynki zycze Wam wspanialych swiat ,zdrowka i milosci i usciskajcie dzieciatka ode mnie i Kubusia.Jeszcze raz przepraszam,ale nawt jak sie nie odzywam dlugo ,to i tak o was pamietam i sledze Was heheheheheh Kocham Was czerwcowki papapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przygotowania do świąt. generalne porządki zakończone, dziś z mężem będę piekła ciasteczka. Wrócił przed chwilą z pracy, położyliśmy Rubenka spać, zjedliśmy obiad... i kurka, problem. Od jakiegoś tygodnia Rubi regularnie po ułożeniu w łóżeczku woła a-a. czyli, że chce kupę. Wszystko ładnie i pięknie - ale czemu Małemu przypomina się o kupie zawsze w tym momencie? przed kąpielą siedzi na nocniku... Denerwujące jest to, że zawsze wydaje nam się, że już położyliśmy dziecko spać i mamy czas dla siebie, a tymczasem zanim zaśnie, zejdzie jeszcze godzina, bo trzeba porozbierać, potem siedzi na nocniku i całe wieki nie jest gotowy, mimo, że nocnik pełny... Wiecie, robi wszystko żeby nie iść spać po prostu... Grrr......... Potem mycie, ubieranie, i cały rytuał kładzenia się do łóżka - buziaczki, papa, amen... Ok, lecę coś zrobić, mam parę rzeczy do cerowania, zrobię to zanim Rubi zaśnie - a wtedy zabiorę się za ciasteczka z mężem, bo się zgłosił na ochotnika do pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia , udala sie wczoraj impreza ? Jak twoje gardlo , lepiej ? Surfitka, uporalas sie z porzadkami ? Mnie dzis to czeka , bo wczoraj pol dnia spedzilam na zakaupach a reszte z K u lekarza . W piatek bylam u innej lekarki ( bo naszej nie bylo ) i ta pizda !!!! nic malej nie dala, bo stwierdzila , ze juz dziecku przechodzi i do soboty bedzie OK . A w poniedzialek dziecko dalej placze z bolu , dzisala spochniete jak u boksera a buzia okragla jak poczek w masle !!! Mala nic nie je i nie pije !Z eby ta lekarke szlag trafil 😠 Wczoraj nasza lekarka dal nam zawiesine do plukania buzi i przeciwbolowa i mala od razu inna . Hanio a moze sprobujecie Rubena oszukac ;) Zamiast codziennych rytualow poluzcie go spac troche wczeniej , jeszcze przed kapiela ( tak na niby ) i niech wtedy wola kupe ;) A jak zrobi to wtedy dopiero zacznie sie prawdziwe przydotowanie do spania :) Gosiek zycze udanego wypoczynku i wesolych swiat 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) gosiek udanego wypoczynku Wam życzę,dużo zdróweczka i wesołych świąt kochani :) surfitko i co posprzątałaś już ? jak tak to zapraszam do mnie bo ja dziś mam strasznego lenia :( agula oj biedna Kamilka 👄🌻 kurcze co to za lekarz :O takich lekarzy to nie powinno się zatrudnić !!!!!!!!!! Wczorajsza imprezka była baaardzo udana :) dzieciaczki szalały ino gwizd ;) a Eryczek podchodził do stołów obok i wołał am am :) a tak ślicznie wyglądał mój cudaczek kochany - miał buźke pomalowaną na kotka,mój ciciaczek kochany :D wszyscy zwracali na niego uwagę i mówili,że śliczniutki koteczek :) (on był na tej sali najmniejszy) A z moim głosem nadal źle :( to chyba zapalenie krtani :( nie boli mnie lecz mówienie sprawia mi trudność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, dzieki 😘 Kamilka ma sie juz lepiej, juz lobuzuje razem z Gabrysia Ta lekarka idzie jakos za rok na emeryture i olewa juz malych pacjentow, szkoda tylko ze biedne dzieci musza przez nia cierpiec :( Eryczek wygladal przeslodko, taki malutki koteczek , cudny mruczus :) Oj mieli chlopcy widac sweitna zabawe , fajne miejsce na imprezy dla dzieci ! Ja probuje cos zrobic na Wigilie ale idzie mi to bardzo opornie . Na dodatek brakuje mi sporo skladnikow i musze czekac az P wstanie po nocce i posiedzi mi z dziecmi , bo u nas drogi zasypane sniegiem i nie chce w taka pogode jezdzic z dziecmi samochodem . Ale za to bedziemy miec biale swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×