Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

czesc dziewczynki ewcia kochana współczuje ci kochana agula aprpo mojej szwagierki kula się juz bardzo w 34 tyg w zeszłym miesiacu mały miał juz 3 kg wizyte mamy za tydzień ale mówi ze nie dokula się do tego teminu-generalnia u niej ok tesciowa coagle tam siedzi i mnie potem przyjezdza wk...bo mi gda jaka to ona nie jest zmeczona wogóle ostatnio nie moge na nia liczyc wiec narzekam na naia ze hej a maz się wkurza :-)ale co tam :-) mój kuba tez szamie wszystko nawet nie patrzy co je dam mu cokolwiek to zjada tak jak gabrysia dziewczyynki nie wiem co kupic kubie na swieta bo w sumie to niemam pomysłu w tym roku 1 raz nie robimy prezentów dla dzieci naszego rodzenstwa-w koncu ja uwazam bo juz nie było co kupowac a kasy tez na to szło tyle ze hej wiec wiecej dla moich bedzie no i dla meza zamówiłam za 250 zł (oczywiscie on niewie)moze troche duzo ale niech ma w koncu na nas pracuje nie no wiec zamówiłam mu srebro-brznsoletke i łancuszek :-)mam nadzieje ze się ucieszy bo o bransoletce juz dawno marzył a łancuszek zgubił potem jze do was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycje u okulisty,pani dr. powiedziała,że wszystko ok. ale mój mąż ma wade wzroku i chciałaby Erysia dokładnie sprawdzić, ale do tego trzeba się przygotować i kolejną wizyte mam na 21 stycznia,5 dni przed badaniem muszę mu zakrapiać kropelkami oczka 2 razy dziennie aby źrenice się powiększyły - mam nadzieje,że po tym badaniu też będzie wszystko ok. Teraz biorę się za obiadek a Eryczek śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja ciągle na wykładach, im bliżej końca, tym bardziej wydaje mi sie, że siedzę na szpilkach. Już mi adrenalina w górę skacze, bo jutro się spotkam z moimi chłopakami. czuję się jak przed pierwszą randką z mężczyzną moich marzeń. pamiętacie to uczucie? przyspieszony puls, ciężki oddech... ;) ciężko się skupić na wykładach! tym bardziej, że wieczorem wyszliśmy grupą na rynek z wykładowcą z prawa i wróciliśmy... o 3 :P było świetnie, ale jestem jakoś niewyspana ;) noooo ale w spiżu dają takie pyszne piwo (miodowe, moje ulubione, a poza tym pszeniczne itd - mmmm), fajnie się dyskutowało i tak nam zeszło.... :) http://www.spiz.pl/wro/index.php pozdrowienia z Wro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, u nas -17 C w nocy a w dzien nie lepiej, brrrr A jak u was pogoda, tez tek zimno ?? Ewcia , trzymam kciuki, aby badania w styczniu wyszly wszystkie OK :) Ale spioszek z Eryczka, moja spi najdluzej do 6.30. Goba, zycze szwagierce szybkiego porodu i zdrowego dzidziusia, bedzie niezly klocek z niego ;) W sprawie prezentu dla Kuby nie pomoge , bo u nas same lalki i wozki ;) Choc ostatnio Kamilka uparla sie w sklepie, zeby jej kupic pistolet :D Ewelona, a co u was ??? Jak twoja dieta , Macius zdrowy ? Martusia obiecala cos czesciej pisac a tu cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciszaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!! Katrina a ty nadal w PL czy juz w domku ? Jak wyszly wyniki Vanesski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Agula, u nas nie jest tak zimno. Wogole nie ma mrozow. A dziewczynki masz sliczne po prostu :) A Gabi ma niezly apetyt..a ja myslalam, ze Nina duzo je. ;) Ale przy twojej to wymieka. Ewcia, to dobrze ze z oczkami okey. I nie martw sie na zapas. Goba, no szwagierka faktycznie ma sporego dzidzia w brzuszku :) Co do Sylwestra..hmmm...ja na 100% w domku. Kto by mi z mala zostal, skoro nawet tatus nie potrafi. Tak sie ostatnio zastanowilam, i przez 18 miesiecy maz uspil i wykapal ja raz, jak moj tata mial operacje i bylam w szpitalu. W nocy wstal do niej 2 razy, jak juz bardzo plakala, nakarmil moze 10 razy...:( Szkoda gadac, co za tatus :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... agula dzieki za pamiec.... i dietka jakos leci, dalej sie niedaje i ja trzymam chodz teraz jest ten okres co waga stanela w miejscu i ani drgnie.... chodz powiem wam ze zaczynam miec chec na jakies frytki, pizze ojjjjj zjadla bym................... a pozatym unas ok jakos leci do przodu, nadal mam malego nerwusa w domu i wszystko jest na nie, nie.... z nocnikiem narazie dajemy spokoj na wiosne sie zato wezmiemy tak porzadnie.... z prezentami tez mamy problem co na gwiazdke.... co do sylwestra to my tez siedzimy w domku... no chyba ze pojedziemy do szwagra oni tez maja takiego brzdaca, dzieci pojda spac,, a my.... napijemy sie troche i tez spac.... ewcia24 mam pytanie co do tego badania? dlaczego musisz przez 5dni wczesniej dawac mu krople zeby sprawdzic czy ma wade....chyba ze o inne badanie chodzi.... bo my ze 2miesiace temu tez bylismy u okulisty bo mąż ma bardzo duza wade wzroku i nas jego okulista skierowal. ale poszlismy tam i pielegniarka wziela taki ala pistolet staneła z 4metry dalej zagadywala go zeby sie patrzyl na nia przez3sekundy , psrykneło i juz było po badaniu. wszystko tam wyszlo czy ma zeza czynie, czyma wade i jaka... i niestet ma juz mała wade ale jeszcze obejdzie sie bez okularów.... i ten okulista powiedzial ze lepsze sa te pistolety niz tradycyjna metoda oko w oko bo tak sie niezbada takiego malego brzdaca dokladnie... zaplacilismy 100zl... takze jesli wam chodzi o sprawdzenie czy ma wade to moze rozejrzyj sie za gabinetem okulistycznym w ktorym to bedzie..... ale zamotalam...... mam nadzieje ze mnie zrozumialas.. ewcia jest mi bardzo przykro z ta tragednia co sie stało... a pare dni wczesniej ja wam pisalam.... wiem co przezywasz... przytulam cie goraco!!! hanio...oj teskni sie teskni... ale juz niedlugo..... agula to ostatnie zdjecie co dodalas na nk to mistrzostwo swiata.... sliczne poprostu a dziewczynki super... pogratuluj fotografowi spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona , dzieki - fotki sama im robilam :) Twarda jestes z ta dieta , ja najdluzej bylam na diecie 2 dni :P ;) Surfitka, Gabryska ma ostatnio niesamowity apetyt, je 2 -3 razy wiecej niz Kamilka . A jak jest u dziadkow to juz na okraglo rusza buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula naprawde zdjęcie świetne,masz prześliczne córeczki:) Ja jeszcze w Polsce,do 2 grudnia.Wyniki krwi takie sobie bo blisko anemii,niestety widać że niejadek po wynikach,muszę jej dawać żelazo przez 4 tyg i syropek z aronii na apetyt.A co do moczu to też chyba jakaś bakteria się plącze bo ph wysokie i muszę zrobić posiew,tylko że to trzeba pobrać środkowy strumień moczu,jak to zrobić????Robiłyście już posiew może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki :) ewelona nie mam pojęcia jak to u tego okulisty jest,on może nie ma takiego sprzętu jak ten co wy u niego byliście,wiem że Eryś musi mieć rozszerzone żrenice bo będzie miał robione badanie komputerowe,ale jak to wygląda i co dalej nie pytałam. katrina ojej biedna Vanesska dużo zdróweczka jej życzę i oczywiście wielkiego apetytu :) ja niestety nie pomogę z tym posiewem :( a ty chyba do 2 stycznia będziesz w PL ? dziewczynki życzę wam miłej sobotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula boże jakie ty masz śliczniutkie te dziewczynki !!!!!!!!!!!!!!! normalnie prawdziwe cuda !!!!! ale będe miała piękne synowe ;) każdy mi takich pozazdrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Szkoda ze juz tak malo piszemy :( Ja tez sie ku temu przyczynilam, zgadza sie, ale jakos tak weny brak. Ostatnio jakas taka nieswoja jestem. Nie chce mnie odpuscic przesilenie jesienne..czy po prostu depresja :/ U nas wszystko dobrze. Ninka mala komediantka. Tanczy, spiewa..jak widzi cyferki to mowi trzy lub szesc, potrafi nazwac i pokazac wszystkie czesci ciala, oprocz pleckow i pupy..bo nie widac ;) Mam z nia natomiast problem jesli chodzi o kontakty z rowiesnikami. Nie bardzo sobie radzi. Jak jej dzieciak zabierze zabawke od razu w ryk. I nie wazne ze ona ja odlozyla juz 5 minut wczesniej :/ Nie robi zadnej krzywdy innym, ona nie zabierze nikomu nic..tylko jak ciele stoi i ryczy. Obiecalam sobie czesciej zabierac ja do dzieci, wiec jakos sprobuje ja z tego wyleczyc, bo inaczej bedzie problem z przedszkolem. Katrina, ile Vaneska ma wzrostu bo taka maciusia na zdjeciu sie widzi. A moze moja taka duza, kto wie ;) Co do moczu to ja badalam raz, jak mloda miala 2 miesiace, a na rok mi sie wylalo i juz nie powtorzylam :P Ale ze srodkowego strumienia to juz wogole jakis cud chyba musialby byc by zlapac. Tez zycze duzo zdrowia dla córusi i dobrego apetytu. Agula, Nina tez u dziadkow rusza buzia :) WLasnie teraz mam chwilke laby, zostala u tesciow :) Zjadla pol placka ziemniaczanego z gulszem, wypila szklanke herbaty i zadowolona. Po pol godziny dopchala pomadke, pare precelkow, chrupkow..a na wychodne obralam jej jablko, to pewnie tez da mu rade ;) Dziewczyny piszcie cos wiecej bo tak cicho strasznie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka przed chwilą zmierzyłam Vanesske i ma 82 cm,może to nie jest jakoś dużo ale to może dlatego że ja też wysoka nie jestem,mam tylko 160cm i mój mąż ma 176 także chyba za wysoka to ona nie będzie:( Kuzynka jak widać na zdjęciu na nk jest wyższa mimo że młodsza bo ma dużo wyższych rodziców,na pewno to ma jakieś znaczenie.Najważniejsze że poza tym dobrze się rozwija. A co do zabaw z innymi dziećmi to ona też nie potrafi się podzielić zabawkami,tylko że moja to wszystko zabiera mimo że się nie bawi daną zabawką to jak ktoś weźmie to ona zaraz jest zainteresowana.Mam nadzieję że jak będzie już rodzeństwo na świecie to się zmieni bo porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina, no to Vaneska nie jest taka mala. Nina ma moze 1 cm wiecej. W takim razie to kuzynka jest bardzo wysoka ;) A gdzie reszta dziewczat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my dopiero wczoraj wieczorem wrocilismy od tesciow. Staram sie nie wchodzic na interie z jej kompa, bo jeszcze znalazlaby moje wypowiedzi na jej temap i wtedy dopiero dzialoby sie :P Gabryska poprostu oszalala na punkcie dziadka !!!! Jak tylko tam zajezdzamy to nie odstepuje dziadka na krok , mnie odpycha , nie pozwala mi np. wyjac sie z krzeselka po jedzeniu, zalozyc ciapkow - wszystko dziadek . Nawet musial sie z nia isc polozyc bo nie chciala zasnac tylko darla sie : dziadzia !!! Tylko Kamilka jest troche zazdrosna , bo to ona do tej pory byla ukochana wnusia . Dziewczyny , bardzo wam dziekuje za przemile komantarze pod zdjeciem moich panien na nk 😘 Naprawde jestescie kochane :) Zdjecia robilam im do kartek swiatecznych , ciezko bylo ich uchwycic na jednym zdjeciu w fajnej pozycji . Jak jedna siedziala ladnie to druga uciekala albo plakala . Moja Gabryska raczej ladnie dzieli sie zabawkami z dziecmi i ladnie sie z nimi bawi , ale to chyba dlatego ze jest druga i od poczatku musiala bawic sie ze starsza siostra, ale Kamila do tej pory urzadza awantury o kazda zabawke :O DZiewczyny , no wlasnie jakie duze sa wasze dzieciaczki ? Ja zmierze dzis Gabi . Ale jest chyba taka jak Vanesskana wzrost , ma ok 81 cm a wazy 11,5 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to dobrze bo już myślałam że moja faktycznie jakaś mała ale w porządku jest:) Agula to nasze dziewczynki są takie same bo moja waży jakieś 11 kg może z małym haczykiem i ma 82 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina, no to waza podobnie :) Z tym, ze moja pozera ostatnio wszystko !!! Trzeba sie doslownie chowac przed nia z jedzeniem, bo zaraz stoi maly sep i wola : mniam, mniam ;) Czasem sie zastanawiam czy ona nie jest jakas nadpobudliwa ruchowo, bo sekundy w miejscu nie wytrzyma , ciagle wszedzie biegiem . Tak, ze tluszczyk nie ma czasu za bardzo sie odlozyc ;) Aisha, a co u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke sie pochwale :P Wyslalam na inerie zdjecie katrek swiatecznych jakie robilam w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ? Jakies swieto czy co ze nikogo nie ma :( Ewcia, gdzie ty sie podziewasza ?? Sufitka, nie ma ze brak weny do pisania , skrobnij do nas slowko !!!!! Gosiek to juz chyba o nas zapomniala :( I gdzie cala reszta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agula, no bedne te kartki :) Sliczne te elfiki na nich !!! A co do pisania, to nie mam pojecia gdzie sie babulce podzialy. Pewnie sprzataja przed swietami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, dzieki :) JA za przedswiatczne porzadki wezme sie dopiero za tygdzien , bo i tak mi nabrudza do swiat ;) Twoi rodzice do kiedy zostaja w PL ? Ninka pewnie zadowolaona z ich przyjazdu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja porządki robię generalne i na komputer nie starcza mi czasu :( dziś wieczorem mamy wyjść z mężem, mąż zapowiada niespodziankę a ja zdechła jestem, Rubi zasnąć nie chce... Woła, że na nocnik, kupę rzeczywiście zrobił, ale teraz z nocnika zejść nie chce :( cyrk na kółkach. Mój Rubi się rozgadał na maksa. Zaczyna mówić zdaniami. Mamy za sobą już trzy, które się powtarzają ;) 1. mama, mniam mniam daj 2. tata, daj buzi 3. lampa świeci :D jestem z niego oczywiście szalenie dumna, tym bardziej że słownictwo każdego dnia bogatsze. z nowości to świeci, pan, pani, pracy (tata w pracy), psik (kichnięcie), ania (kuzynka), miś, dzik, jak, byk, iść, choć, wejść/zejść (w jednej formie)... ok... ja idę coś z sobą zrobić, bo wyglądam jak strach na wróble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja porządki robię generalne i na komputer nie starcza mi czasu :( dziś wieczorem mamy wyjść z mężem, mąż zapowiada niespodziankę a ja zdechła jestem, Rubi zasnąć nie chce... Woła, że na nocnik, kupę rzeczywiście zrobił, ale teraz z nocnika zejść nie chce :( cyrk na kółkach. Mój Rubi się rozgadał na maksa. Zaczyna mówić zdaniami. Mamy za sobą już trzy, które się powtarzają ;) 1. mama, mniam mniam daj 2. tata, daj buzi 3. lampa świeci :D jestem z niego oczywiście szalenie dumna, tym bardziej że słownictwo każdego dnia bogatsze. z nowości to świeci, pan, pani, pracy (tata w pracy), psik (kichnięcie), ania (kuzynka), miś, dzik, jak, byk, iść, choć, wejść/zejść (w jednej formie)... ok... ja idę coś z sobą zrobić, bo wyglądam jak strach na wróble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki ja czytam was cały czas tylko nie mam siły pisac Julcia jest strasznie apsorbujaca trzeba sie z nia cały czas bawic ,no i jak ninka nie da dziecia nic ruszac to chyba taki wiek zabkuje cały czas wychodzi jej ostatnia trojka na dole ,no i czekamy na piatki nie wiem kiedy one wychodza .Kochane mam problemy ze starsza corka klaudia jest strasznie nie dobra wcale mnie nie słucha i pyskuje zadne argumenty do niej nie docieraja mowie wam masakra ma juz prawie 13 lat ale jest wysoka piekna i dobze rozwinieta boje sie o nia zeby nikt jej mi nie porwał i krzywdy nikt nie zrobil bo teraz roznie na tym swiecie małe dzieci mały kłopot duze duzy i wczale nie jest za ciekawie .A CO DO Juli to tez ładnie mowi moze nie całymi zdaniami alle mowi zuzia daj am mama tata babcia dziadzi ciocia dzidzia pokazuje ze nas mocno kocha ze ma zmartwienie niu niu ze jedzonko było dobre i slicznie tanczy Natomiast ja zaczełam brac leki na nerwice bo chyba sie wykoncze bo ja choruje na taa nerwice lekowa mowie wam katastrofa Całuje was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki ja czytam was cały czas tylko nie mam siły pisac Julcia jest strasznie apsorbujaca trzeba sie z nia cały czas bawic ,no i jak ninka nie da dziecia nic ruszac to chyba taki wiek zabkuje cały czas wychodzi jej ostatnia trojka na dole ,no i czekamy na piatki nie wiem kiedy one wychodza .Kochane mam problemy ze starsza corka klaudia jest strasznie nie dobra wcale mnie nie słucha i pyskuje zadne argumenty do niej nie docieraja mowie wam masakra ma juz prawie 13 lat ale jest wysoka piekna i dobze rozwinieta boje sie o nia zeby nikt jej mi nie porwał i krzywdy nikt nie zrobil bo teraz roznie na tym swiecie małe dzieci mały kłopot duze duzy i wczale nie jest za ciekawie .A CO DO Juli to tez ładnie mowi moze nie całymi zdaniami alle mowi zuzia daj am mama tata babcia dziadzi ciocia dzidzia pokazuje ze nas mocno kocha ze ma zmartwienie niu niu ze jedzonko było dobre i slicznie tanczy Natomiast ja zaczełam brac leki na nerwice bo chyba sie wykoncze bo ja choruje na taa nerwice lekowa mowie wam katastrofa Całuje was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki ja czytam was cały czas tylko nie mam siły pisac Julcia jest strasznie apsorbujaca trzeba sie z nia cały czas bawic ,no i jak ninka nie da dziecia nic ruszac to chyba taki wiek zabkuje cały czas wychodzi jej ostatnia trojka na dole ,no i czekamy na piatki nie wiem kiedy one wychodza .Kochane mam problemy ze starsza corka klaudia jest strasznie nie dobra wcale mnie nie słucha i pyskuje zadne argumenty do niej nie docieraja mowie wam masakra ma juz prawie 13 lat ale jest wysoka piekna i dobze rozwinieta boje sie o nia zeby nikt jej mi nie porwał i krzywdy nikt nie zrobil bo teraz roznie na tym swiecie małe dzieci mały kłopot duze duzy i wczale nie jest za ciekawie .A CO DO Juli to tez ładnie mowi moze nie całymi zdaniami alle mowi zuzia daj am mama tata babcia dziadzi ciocia dzidzia pokazuje ze nas mocno kocha ze ma zmartwienie niu niu ze jedzonko było dobre i slicznie tanczy Natomiast ja zaczełam brac leki na nerwice bo chyba sie wykoncze bo ja choruje na taa nerwice lekowa mowie wam katastrofa Całuje was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki ja czytam was cały czas tylko nie mam siły pisac Julcia jest strasznie apsorbujaca trzeba sie z nia cały czas bawic ,no i jak ninka nie da dziecia nic ruszac to chyba taki wiek zabkuje cały czas wychodzi jej ostatnia trojka na dole ,no i czekamy na piatki nie wiem kiedy one wychodza .Kochane mam problemy ze starsza corka klaudia jest strasznie nie dobra wcale mnie nie słucha i pyskuje zadne argumenty do niej nie docieraja mowie wam masakra ma juz prawie 13 lat ale jest wysoka piekna i dobze rozwinieta boje sie o nia zeby nikt jej mi nie porwał i krzywdy nikt nie zrobil bo teraz roznie na tym swiecie małe dzieci mały kłopot duze duzy i wczale nie jest za ciekawie .A CO DO Juli to tez ładnie mowi moze nie całymi zdaniami alle mowi zuzia daj am mama tata babcia dziadzi ciocia dzidzia pokazuje ze nas mocno kocha ze ma zmartwienie niu niu ze jedzonko było dobre i slicznie tanczy Natomiast ja zaczełam brac leki na nerwice bo chyba sie wykoncze bo ja choruje na taa nerwice lekowa mowie wam katastrofa Całuje was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka znów kafe szwankuje. pokazywała mi komunikat, że błąd i w końcu wysłało dwa razy... zuzia daj am - to jest całe zdanie! jest podmiot i orzeczenie :) nawet wystarczy zuzia daj - i jest zdanie :) wrocilam z kolacji, mąż dostał premię. hurra :D wiec chyba w koncu skonczymy ;) nasz remont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×