Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ewcia, no poczucie humoru...wchodze własnie na nk a tam 10 razy się to samo zdjęcie posłało :P:P:P No i nie ja zblokowałam nk ? :) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,oj jakie pustki........ czytam Was codziennie,ale nie mam weny na odpisywanie,sorrrrki U nas ok,ale Jas troche przeziebiony,a Kubus ma lekkie zapalenie oskrzeli,nic ciezkiego,dopiero poczatek,ale dostal antybiotyk. Ja bylam u gina na kontroli i tez ze mna ok.Czekam na wyniki cytologi,mam nadzieje ,ze bedzie ok.Zbadal mnie super dokladnie,sprawdzil wszystko co sie da ,nawet wsadzal mi palec w tylek hehehhhe,jakby za malo mu dziur bylo,ale to tak profilaktycznie na wypadek raka jelita.Tak wiec teraz znow dopiero za rok. Na swieta wyjezdzamy w gory,prezenty juz ma kupione dla dzieci,strasznie sie ciesze na ten wyjazd,uwielbiam gory zima:) Pozdrawiam was kochane i przepraszam za moja cisze i lenistwo.Mam nadzieje,ze wszystko u was ok,a dla chorujacych duzo zdrowka i buzka ,papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nie bylo mnie pare dni , myslalam ze bede miala czytania ze ho, ho a tu slabiutko.... Nie mielismy internetu , kurcze ale czlowiek uzalezniony od tego kompa , normalnie mnie nosilo, ze nie moge pobuszowac sobie po sieci :P Wypad do tesciowej obyl sie bez wiekszych niespodzianek ;) tylko, ze siedzielismy tam do soboty !!! Gosiek , zdrowka dla Kubusia 😘 Widzialam na nk twoj wpis u Surfitki , ze obcielas Kubusiowi wloski . Wrzuc jakas fotke jak nasz przystojniak wyglada w nowej fryzurze :) Mnie dopadla jakas chandra jesienna :( Jestem przemeczona i rozdrazniona .... dziewczyny daja popalic a ja na nich ciagle krzycze :( :( :( Chcialabym tak 1 dzien miec tylko dla siebie, wyspac sie porzadnie i nie sluchac tych wiecznych piskow i marudzenia :O A z milych wiadomosci to sciagnelam Gabi pieluche i chodzimy siku na nocnik :) Dzisiaj mamy zasikane 3 pary spodni i jedna pieluche do spania a tak reszta siuskow laduje w nocniku . Dwa razy udalo sie jej zawolac siusiu :D Mam tez kupione prezenty dla dzieci na swieta , Gabrysia dostanie mate magnetyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) gosiek mały leniuszek zrobił się z ciebie ;) dużo zdróweczka dla dzieciaczków 🌻 ale fajnie macie z tym wyjazdem,poszalejecie napwno będzie super :) a ja to straszny domownik jestem :( mi w domku najlepiej i tyle ! agula brawo dla Gabrysi !!!!!! zdolniacha,super !!!!!!!! tylko mój Eryk sto lat za murzynami :( yhm :O wiesz ja też ostatnio miałam chandre,normalnie byłam nie do życia :( wszystko mnie denerwowało och :O Musiałam coś w wyglądzie zmienić aby się lepiej poczuć i poszłam do fryzjera,może tak super się nie czuje ale napewno wyglądam inaczej bo obciełam włoski. życzę wam miłego popołudnia a ja zmykam sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, gratuluję!!! no, na poczatku jest trochę tego prania, ale warto :) ja mojego jak nasiurał w gacie wsadzałam do wanny i prysznic robiłam od pasa w dół ;-) on tego nie lubił, może dlatego tak szybko na poszła nauka ;-) hehhehe ja wsiąknęłam w naukę. w piątek jadę do Wro i zostaję tam na cały tydzień. Mąż zostanie z Rubenkiem, a w godzinach jego pracy Rubenkiem zaopiekuje się moja mama. cieszę się, ale też stresuje mnie to, jak Rubenek zniesie tydzień bez mamy... w dodatku w poniedziałek idę na depilację laserową (nogi + bikini), to też mnie trochę stresuje ;) ale muszę, bo nie umiem sobie poradzić w inny sposób... no i to chyba na tyle ;) lece się uczyć, poki R śpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio, pierwszy zabieg laserem??? Wiesz, ze to troche boli , niestety. Ja mam w piatek, ale twarz, bo mi klaczki rosly przez moj kochany testosteron :o Agula, pogratulowac Gabi. Ja nie mam odwagi, mimo, ze Nina mowi mi ze wlasnie robi siusiu ;) Ale obiecalam sobie po nowym roku pozwijac dywany i zaczynamy. Ewcia, wracajac do lazieniek, wlasnie projektuje dzisiaj swoja. Zdecydowalam sie na kolor bialy i stare srebro. Zobaczymy jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwamy nadal w postanowienu , ze odstawiamy pieluche :) Zaliczylismy juz mokre majtki , bo durna mama dala dzieku do picia sok pomaranczowy a ten jak wiadomo dziala moczopednie :O Ewcia , ja 2 tyg temu zrobilam kolor na wlosach - pomog na chwile ;) scinac ich nie bede , bo teraz zapuszczam , w krotkich nie czuje sie dobrze :) ALe moze jakis fajny ciuszek pomoglby i wakacje w cieplych krajach :P Hanio , oj ciekawe czy bedzie bolec ta depilacja ? Przez ten tydzien napewno stesknisz sie bardzo za Rubenkiem !! Z mojej Gabryski zrobil sie straszny obzarciuch !! Ciagle cos musi miec do jedzenia , je normalne posilki a miedzy czasie cos do reki : jabluszko,mandarynka , paluszki , ciasteczko , platki sniadaniowe na sucho , normalnie buzia non stop w ruchu i butelka z piciem 'przyklejona do reki ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, ciekawe poloczenie kolorkow, napewno bedzie swietnie wygladac twoja lazienka :) jeden zabieg laserem zalatwil wszystko, czy bedziesz musiala jeszcze isc pare razy ? U mnie na szczescie malo dywanow w mieszkaniu ;) Ale i tak jak nasika w majty to raczej wszystko wsiaknie po drodze w spodnie zanim doleci do podlogi bo sika po trochu a czesto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, Nina tez sika malo a dosc czesto. Gerber ma specjalne majtki bawelniane z wkladka, (kupilam w TArgecie, ale jeszcze nie uzywalam), zeby wlasnie nie pocieklo na ziemie tylko dupina byla mokra. A co do depilacji to niestety boli, bikini na bank bedzie Hanio bolec. Ja mialam dopiero jeden zabieg, teraz mam miec drugi, jednym niestety nic sie nie zalatwi. Mi odroslo ok 20 % wloskow, ae jest niebagatelna roznica, bo niestety mi wyrastaly na brodzie grube, twarde i czarne wlosy jak u faceta, wstyd sie przyznac ile ich bylo, teraz jest juz tylko kilka. Mi zapowiedzieli ze mam miec kilka tych zabiegow, ja mysle ze jeszcze 2 zalatwia sprawe na jakis czas, bo potem w zwiazku z tym, ze mam to przez zachwiane hormony i tak wloski moga odrastac, ale to juz raz na 2-3 lata sie powtarza. Tak przynajmniej sie ludze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietne ta majtki !!! Bede musiala sie w takie zopatrzyc :) Napewno sa lepsze od pielucho-majtek, bo pamietam jak starsza je nosila , to dalej sie czula jak w pieluszce a nawet jak nasikala w nie to wchlanialy wszystko i dalej byly suche, jedynie dobrze je bylo wkladac i zdejmowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tych majtkach jest tylko troche bawelnianej wkladki, wiec na bank dzieci beda czuly ze cos jest. Ja co prawda jeszcze nie probowalam, ale moze sie skusze jutro ? ;) Akurat jestem swiezo po praniu, to mam zapas rajstop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Agula - nie daj się chandrze!!! Już niedługo dziewczynki pójdą na studia, to odpoczniesz;) Gratuluję postępów nocnikowych:) Ewcia - ja też jestem domatorem, odkąd zostałam mamą. Moi znajomi są kochani i robią wszystko, żebym nie zgnuśniała na amen wśród pieluch:) Nawet andrzejki zorganizowali w takiej knajpie 300m ode mnie, żebym mogła przyjść. Strrrrrrrasznie mi sie nie chciało, ale cóż było zrobić;) Hanio - a czy możesz powiedzieć, jakiego rzędu jest to wydatek, taka depilacja? Surfitko - ja mam łazienkę jedną w starym srebrze właśnie:) Czyżbyś wybrała takie same płytki?:) Zrobie fotki i podeslę na interię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Aisza, kto wie, moze to samo :) A co depilacji, to tam gdzie ja robie za cale nogi powiedzieli 800 zl /jeden zabieg, a trzeba 3-4 :( Marnym pocieszeniem jest, ze czwarty zabieg i dalej platny jest 50% . Dziewczynki, a gdzie wy jestescie, ze tak malo piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) surfitko ja jestem i melduję się :) u nas dziś pogoda jest okropna,wieje leje i ciemno strasznie brrrr :( surfitko podeśli link z wzorem płyteczek :) ojej strasznie drogi jest ten zabieg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, kosztowne te zabiegi usowania wlosow , dobrze ze u mnie na nogach wlosow tyle co na mysiej pipce :P i do tego jasne ;) Moja kolezanka usowala wlosy z twarzy + szyja i placila $600 za calosc - nie wazne ile razy trzeba powtorzyc zabieg. Plus gwarancja na 3 lata. Ale miala takie mocne wlosy , ze po roku chodzenia na zabiegi ( chyba 6 zabiegow ) nadal odrastaly jej wloski :( Ewcia, u nas tez szaro i buro na dworze :O Mialam w planie porobic dziewczynkom zdjecia do kartek swiatecznych , ale nie ma dobrego swiatla dzis do zdjec . A moj aparat robi slabe zdjecia przy sztucznym swietle . Aisha mowia : male dzieci -maly klopot, duze dzieci - duzy klopot ;) Wczoraj moj P zajal sie dziecmi popoludniu przez chwilke a ja ucielam sobie polgodzinna drzemka i odrazu swiat wygladal lepiej :D Ja tez jestem typem domatora , a juz w sezonie jesienno-zimowym to nosa na dwor nawet nie chce mi sie wystawic ;) W andrzejki siedzielismy w domu , bo P w niedziele od rana do pracy a on nie potrafi siedziec w gosciach o pustym kieliszku i zaraz pewnie by sie napil :O Tak wiec zrobilismy sobie po drinku i ogldalismy filmy na DVD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no depilacja laserowa bikini na pewno będzie boleć. cóż, trzeba przeżyć......... tam gdzie ja się zapisałam (we Wrocławiu) mają bardzo atrakcyjne ceny depilacji laserowej, całe nogi + bikini 400-800 zł, jak wócę dam znać ile mnie dokładnie skasowali, bo to pewnie od powierzchni zależy. A mają dodatkowo 30% zniżki dla studentów, czyli jak dla mnie to od 280-560zł depilacja. W zależności od tego, ile sobie zażyczą, biorę pod uwagę też pachy (około 100-150 zł ze zniżką studencką). Zobaczymy.... surfitka, mnie twarz też czeka, ale to kiedyś... teraz nie, nie starczy mi kasy. i tak na ta depilację rok zbieralam.... ty przynajmniej wiesz, ze to wina testosteronu, u mnie hormony mniej wiecej w normie, a tez kłaki rosną :( masakra.... Rubi zasypia a ja powinnam się brać za naukę. szkoda tylko, że z nóg padam :( a mąż pojechał na mecz :( więc sama cały wieczór z Ru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.............. ja tylko na chwilke u nas wszystko w porzadku, zdrowi.......... ale za to unas w miescie bedzie załoba od jutro......pewnie slyszeliscie o wypadku dzisiaj tir zderzyl sie z autobusem......... to 4km od mojego miasta, autobus jechal od nas...szok mowie wam.....2osoby niezyja i23ranne..............i to wszyscy znajomi bo nasze miasteczko jest małe.............. plakac mi sie chce non stop...tragedia straszne.........wszystkie wiadomosci dzis o tym mowily........... niewiem jak dalej bedzie...........niewiem jak usne dzis bo mam ich przed oczami....................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam fotki łazienki na interię. Coś nam sie paskudnie strona rozlazła. Ewelona - współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio - to jeszcze nie tragiczne ceny. Dzięki za info. Ja też muszę pomyśleć o takiej depilacji, bo jak sobie pomyślę o wosku na bikini to wrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha - no ja przez około rok depilowałam bikini woskiem, ale u mnie to masakra, bo mi wrastały włoski, zapalenie mieszka włosowego non stop.... dałam sobie spokój. ból spory, a efektów żadnych, parę dni ładnie a potem powtórka z rozrywki... teraz golę golarką elektr, ale też nie do zera, bo mi zaraz wszystko puchnie, czerwienieje, zapalenie mieszków włosowych, pół dnia ładnie wygląda a potem tydzień piecze, swędzi, boli, a wygląda tak, że najchętniej do sypialni bym nie wchodziła......... także rok zbierałam na dep laser i mam wielką nadzieję, że będą ładne i trwałe efekty! ze juz nie wspomnę o depilacji bikini w ciąży, tssssssssss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha , lazienka bardzo ladna, jasna i jaka czysta :D Ewelona , bardzo wsploczuje .... Musze sie wam pochwalic, chodz wiem , ze to dopiero poczatki i ze jeszcze moze sie duzo zdarzyc , ale..... dzis tylko jedne mokre majtki !!!!!!!!! :D :D :D Bylysmy nawet w sklepie , zalozylam jej pieluche a ta do mnie : pu,pu ( tak wola ma kupke, ale teraz jej sie myli i wola tez tak na siuski :) ) dobrze , ze lazienka niedaleko i bardzo czysciutka . Kupilam te majtki o ktorych pisala surfitka, tylko obawiam sie , ze beda za duze :( , wrzuce je rano do pralki to moze sie zbiegna :P Dziewczyny, kozysta ktoras z windowsa 7 ??? Bo mi kumpel zainstalowal i jakos ciezko mi sie przyzwyczaic :O Zostawil na szczescie starego windowsa sx , wiec moge sobie zmieniac ;) A wam w ktrorym pracuje sie lepiej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) aisha śliczna łazieneczka :) szkoda,że ja twojej łazienki wcześniej nie widziałam bo może zgapiłabym płyteczki ;) ewelona ojej,cóż za tragedia,współczuję. agula gratulacje dla Gabrysi,ale fajnie :D hanio miłego spacerku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, bardzo ladna twoja lazienka, widzialam twoje plyteczki w ktoryms ze sklepow. :) Agula, brawo dla Gabi, ja wciaz nie mam odwagi. Najbardziej bpje sie ze mi kupe strzeli do majtek...bleee...:o Ewcia, ja sie zdecydowalam na plytki opoczno. http://www.opoczno.eu/. Trzeba wejsc w inspiracje i kliknac w serie metalic, bedzie filmik z lazienka, z tym, ze u mnie bedzie wiecej bieli, nie bedzie seledynowych scian i jako dekor planuje mozaike, a nie ta zebre szklana. Jak sie zrobi w styczniu to zrobie zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko śliczne te płyteczki :) super !! będziesz miała cudną łazieneczke :D ja robię obiadek a Eryś śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z Polski:) Ewelona współczuje-to straszna tragedia!!! Ja weszłam na chwilkę żeby się pochwalić że byłam dzisiaj na usg i będe mieć synusia czyli parkę będziemy mieli!!!Dzidziuś zdrowy także ciesze się jak nie wiem!!!!Jutro ide zrobić wyniki Vanessce żeby sprawdzić czy u niej wszystko ok,dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina gratuluje synka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale strzeliliscie parke :D Duzo zdrowka dla was . Hanio , mamy podobne :) Tyle, ze u nas najmniejsze sa od 12,7 - 14,5 kg , a moja ma 11,5 kg . Bo durni amerykanie do trzech lat trzymaja dziecko w pieluszce :O i malo komu przyjdzie do glowy takiego malucha juz uczyc sikac na nocnik . W sumie to nie przymierzalam jej jeszcze tych gatek, bo chce najpierw je wyprac a jakos prania nie moge nazbierac na zaladowanie pralki ;) Surfitka, czekamy na zdjecia lazienki, napewno bedzie super wygladac , mi bardzo podoba sie zestawienie takich kolorow :) U nas problem z kupka w majtkach juz zostal rozwiazany jakis czas temu , no chyba ze cos bardzo rzadkiego poleci ;) , ale to i staremu moze sie przytrafic :P :D Oczywiscie mam windowsa xp a nie xs , czy jak tam napisalam ;) Ewcia , co dobrego robilas na obiad ? Smakowalo mojemu zieciuniowi ? :) Ja tez lece do garow poki mala spi , dzis robie rosolek , zapraszam chetne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×