Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

aha,no dzięki beja 👄 ja właśnie nie wiem bo lekarz nic mi nie mówił jak długo mam podawać mu ten syropek :( ja też zmykam,dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór u niestety Juleczek zakatarzony i ma lekko podwyższoną temperaturę,mam nadzieję że na tym się skończy i szybko mu przejdzie. Niestety ostatnio każdy katar trwa u niego 2-3 tygodnie. Boję się żeby znowu nie przeszło mu to na uszka. Teraz śpi i ja też idę spaćbo dzisiejsza noc nie była lekka i nie wiem jaka będzie dzisiejsza. Dobranoc i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale bym wam dzis tu narzekala pomarudzila z checia , ale nie mam nawet sily pisac :P Te moje dwa diabelki przechodza same siebie , prawie codziennie maja zapewnione jakies atrakcje ( zajecia plastyczne, plac zabaw taki pod dachem, wypad do McDonalda , weekend do babci itd ) i ciagle im malo :O Zadko kiedy pobawia sie ladnie , przewaznie kloca sie o zabawki a jak sie juz razem bawia to w takie zabawy, ze az sie wlos na glowie jezy ze strachu , ze albo rozwala mieszkanie albo zaraz bede jechac z ktoras na pogotowie ! A pomyslec , ze jak Kamilka byla w wieku Gabi to ja umieralam z nudow , wszystko posprzatane , obiad nie raz na dania , wyspana, paznokcie zrobione :P ;) Gabryska ma calkiem inny charakter niz Kamila , balaganiara z niej okropna i raptus . Dobra , nie marudze wiecej :P Demiluna, zdrowka dla Julka 🌻 Beja, ale ty fajnie piszesz , tak zyciowo :) A synka to masz przebojowego , dobre z ta kasa :D Trzymam kciuki, aby Kinia wyleczyla sie lakarstwani, wyrosla z tych napadow, bo wizyty w szpitalu do przyjemnych nie naleza :( Ewcia, czyzby Erys poszed w slady narzeczonej ? ;) Male diabelki nam rosna . Ja moja przechwalilam z samodzielnym zasypianiem i od dwoch dni urzadza mi ucieczki z pokoju :O A jaka ma fraje z tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczeta Na interie poslalam krociutki plik jak moja mowi. Ale nie wiem, czy bedziecie w stanie odtworzyc. Mi sie udalo normalnie w windows Playerze, z tym, ze trzeba o wybac z listy, bo sam domyslnie nie odszukuje tego formatu. A jak sie wam nie uda to przekonwertuje. Wiecie co? Moja wczoraj wogole nie poszla spac przez caly dzien. I nawet marudna nie byla. Rano wstala o 8.20, a poszla spac o 19.40. Mam nadzieje, ze jej tak nie zostanie. Agula, hmmm...czyli jednak nie myslec o drugim :P Ninka jest dosc grzeczna, umie sama soa sie zajac, ale jest balaganiara, ciagle zbieram cos z ziemi, bo co wezmie, pobawi sie 5 min i rzuci na ziemie. Ucze ja by mi pomagala, i pomaga przz 2 min :P Beja, Kinia wyrosnie z tego . A teraz domyslam sie ze to nie jest przyjemne dla nikogo. Ewcia, no wiesz, w takim przypadku za gaz tez bedziecie wiecej placic. Prawa fizyki mowia same za siebie, zeby wytworzyc wiecej ciepla potrzeba wiecej spalic :P Dla mnie 23 stopnie byloby duzo za cieplo. Uciekam, ciekawe czy dzis mloda pojdzie spac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Demiluna dużo zdróweczka dla Julianka 🌻 agula ha no chyba tak Eryś chce dorównać narzeczonej ;) wiesz ja przy Oskarku miałam identycznie jak ty - na wszystko miałam czas :) surfitko no tak wiadomo,że wtedy więcej byśmy płacili ale jakie plusy są gazu : czyściutko,zero odpadów z pieca i oczywiście mąż nie musiałby chodzić do gotłowni rozpalać,czyścic piec wywozić popiół ....miałby wtedy więcej czasu dla nas :D a tak to zawsze się w tym piecy za przeproszeniem ujebie :O:O Ja jestem ciepłolubna uwielbiam ciepełko :) ale w sypialni mamy dużo chłodniej...wtedy nam się lepiej śpi :) surfitko coś nie mogę otworzyć tego nagrania :( goba świetnie wyglądasz kochana,masz cudny brzusio - troszkę ci go zazdroszczę :) a dzieciaczki przesłodkie ! Kubuniek już taki mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, sliczny brzusio, i chyba dosc spory juz . No nie? ;) Ewcia, no pewnie, ze z gazem to luksus. Czysto, temperatura dokladnie taka jak chcesz, nie trzeba kupowac wegla, przerzucac itd...A czy wiecej zaplacisz? Chyba bedzie podobnie do wegla, moze troche wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde coś mnie brzuch pobolewa i takie zawroty mam :( a temperatura 37.2 ehh nie wiem czytałam,że taka temperatura może oznaczać ciąże.... surfitko ty się znasz na tym jaka powinna być temp. w czasie cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ewciu spozniasz sie? Bo normalnie w drugiej fazie cyklu temp jest podwyzszona, jesli trwa to dluzej niz 18 dni moze byc ciaza. Mam trzymac kciuki? ;) A Ninki tyle sie udalo nagrac, bo potem bylo alo, alo...bo nagrywam telefonem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie @ mam dostać 4 stycznia to jest mój 22 dc. parę dni temu rozmawiałam z koleżanką o moich boleściach brzucha a on mi powiedziała,że jak jest wysza temp to mogę być w ciąży. a jak ty ta piszesz to napewno normalne,może ja mam chore jajniki,że mnie tak nisko brzuch pobolewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko jak ci się uda to nagraj jeszcze Ninusie....fajnie jej tak słuchać :) ja teraz zażywam wspomagacze witaminowe i będe obserwować swój cykl a może za jakiś czas uda nam się ustrzelić tą upragnioną przezemnie córe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, a ta tempka to wewnątrz czy na zewnątrz? tzn gdzie mierzyłaś? wewnętrzna jest fizjologiczna w 2cz cyklu. oczywiscie jesli jest ciąża, utrzymuje się stale. w 1dniu @ spada. jeśli na zewnątrz taką masz, to wewnętrzna pewnie ok 0,5 stopnia wyższa -> i za wysoka jak na cykl, moze to atak jakiegoś wirusa np w układzie pokarmowym i organizm walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagram, nagram ;) A co do cyklu to na pewno jest to normalne, ale wiesz, jeden pomiar jeszcze o niczym nie swiadczy, a dodatkowo za wczesnie na jakies objawy ciazy. Poczekaj zatem kilka dni i jak sie @ nie pojwi , tempka nadal bedzie wyzsza i test dodatni to bedzie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzieki za komplementy surfitko brzuszek mam dosc mały jak na juz opoczatek 7 miesiaca zostały mi równe 3 napewno mniejszy niz przy kubie a wydawac się moze ze duzy bo miałm taką bluzke nie obcisłą tylka taką zwisającą kupiłam ją jak kuba miał 5 miesiiecy na andrzejki i nie chciałąm zeby było fałdki wiec ona taka luźna jest ewcia kochanie poczekaj do dnia @ i wtedy się wszyystko wyjeśni gadaj od kiedy mamy zaczac trzymac kciuki bo powiem wam ze teraz nie żałuje ani ciut tej mojej bezimiennej kruszynki dzisiaj chce jechac kupic kocyk posciele ale neiwiem czy siora dojedzie po mnie i pozatym sciło mnie i chodze wpól zgięta-krzyż odezwe się potam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanio temp. mierzyłam w pochwie......od 5 dni ona się tak utrzymuje - czasami jest 37.3 stopnie. a wcześniej nigdy nie mierzyłam. goba udanych zakupów wam życzę :) buziaki dla twojej kruszynki w brzusiu 👄 pamiętam jak nam pisałaś o tym,że jesteś w ciąży i tak się biedna bałaś tego wszystkiego....a teraz proszę wszystko by się oddało za tą mała istotke,którą się nosi pod serduszkiem :D goba spoko jak będziemy się starać do dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, to tak w kazdym cyklu jest. naprawde az do dnia spodziewanej @ wszystko dzieje sie tak samo: taka sama temp, tez moga pobolewać jajniki, podbrzusze... dopiero jesli sie taki stan rzeczy utrzymuje dluzej, a @ nie nadchodzi, mozna podejrzewac ciąże. wiem, bo przed ciążą co miesiąc "byłam w ciąży" ;) a potem jak zaszłam, to miałam dokłądnie takie objawy jak na @, nawet no spę wzięła, bo mnie tak zaczęło boleć podrzusze, dokładnie jak na @... a 3 dni później, jak @ nadal nie było, zrobiłam teścik i dwie krechy :D takze mozesz sobie nadal mierzyc i jak pewnego dnia spadnie - to pewnie pojawi sie @. a jak nie - testuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, moze sie mi tak wydawalo..a po za tym, nie wiedzialam ze to juz 7-my miesiac ! Jeju, myslalam, ze gdzies piaty :P Jak ten czas zapiernicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanio dzięki za cenne informacje :) normalnie mój Eryk przechodzi sam siebie :( chodzi po kuchni wlecząc za sobą wszędzie krzesło i zagląda tam gdzie mu nie wolno :( normalnie do szału mnie to doprowadza :O surfitko a wy zrobiliście już tą łazienke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe Nina tez ciaga za soba krzeslo czasem :) A w lazience wlasnie pan sie tlucze i sie zastanawiam kiedy ja obudzi, bo poszla spac po walce oczywiscie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wlasnie zaczelismy. Poki co przygotowanie, i mysle, ze od przyszlego tygodnia flizy. Jeszcze w kotlowni kladziemy plytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki Jestem taka przybita, że nie wiem od czego zacząć:( Mój tato w szpitalu i nie bardzo wiedzą, co mu jest:( Na dodatek pokłóciłam sie z moim M:( On jest na chorobowym i już chyba za dużo czasu spędziliśmy razem:( Czuję, że mnie łapie deprecha:( Dzieciaki na szczęście zdrowe. Ola wróciła do normalności i jest w miare grzeczna, a Fifi nadal złote dziecko:) Właśnie go oduczam smoczka i dobrze nam idzie:) Dziś drugi dzień bez smoka w dziąsłach:) Kurczę, wrzuciłabym nagrania mojej gaduły, ale nie umiem:) Bo w telefonie mam nagrane i jakieś dziwne rozszerzenie, muszę się pobawić tym. Ola oczywiście też nie da się nagrać, bo od razu chce telefon, ale nagrywamy z ukrycia;) A dziś rano bez jakiejkolwiek zachęty (bo my z mężem jeszcze jednym okiem spaliśmy) Ola powiedziała " huhuha, huhuha nasza zima zła. Szczypie nosy, szczypie uszy" Normalnie szok:) Próbowałam ją później nagra, żeby powtórzyła, ale to już nie to. A powtarza juz wszystko. Dziś szukała książeczki i mówi "Jezusie, no gdzie ona jest" - to mój tekst, i po babci "cholera":) Taki mały cwaniaczek. A ze spaniem jest nowy schemat: jak pójdzie na spacer, to później śpi w dzień, a jak nie to nie ma spania:) Za to wieczorem pada:) Beja - super Krystianek:) Nie zginie w życiu:) Demiluna - zdrówka dla Julianka Agula - rozpieszczasz swoje panny z tymi zajęciami:) Moja Ola cieszy się, jak pójdzie na pocztę;) Ewcia - :D:D:D A jak Ty czujesz? Będzie "coś" z tego";) Goba - wyglądasz super! Rób zakupy, póki masz siły:) buziaki dla kruszynki w brzuszku! Surfitko - nie zazdroszczę remontów:( Jak Ninka znosi hałasy? Moja Ola przespała wszystko, nawet kucie płytek młotem:) Dobra, idę pogadać z małżonem. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...jak juz pomarancze wchodza i wrzucaja rekalmy to by popatrzyly, ze tu raczej zadna mama nie kupi ciuchow na 86 lub 92 :( Nasze dzieci sa za duze. Aisha, poslucham Oluni jutro, bo dzis mam bezdzwiekowy komp. Ale domyslam sie, ze super nawija :) Przykro mi z powodu taty :( A mnie dzis moj maz zaskoczyl. Przyniosl do domu niespodzianke w postaci szczeniaka. Myslalam, ze go udusze !!! I juz postanowilam, ze w kwietniu zaczynam ostre starania o drugiego bejbika. Nawet slowem dzis sie nie sprzeciwl :P Dobrej nocki lasencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha , Olenka jest niesamowita z tym gadaniem :D :D :D Mala zdolniacha !!! Moj P tez mnie dzis wkurzyl , siedzial caly dzien z Gabi w domu ( Kamilka u dziadkow ) i nawet talerza do zmywarki nie wszadzil , wracam o 16.30 z pracy a ten, zebym wziela mala troche na dwor, bo dzis jeszcze nie byla :O !! No , troszke mamy tych zajec dla dzieci ;) Wiesz, ja czesto z nimi jezdze , bo moj P pracuje na noce i w dzien odsypia, a dziewczyny w domu urzadzaja bonanze , nie jestem w stanie urzymac je w ciszy caly dzien , bo to tylko dzieci no i ewakuujemy sie z domu ;) . Poza tym , jest tu mnostwo zajec dla maluchow i to naprawde za drobna oplata :) Chodzimy np. na darmowe zajecia plastyczne do bibiolteki , wystarczy mniec karte. Surfitka, nie, wiecej dzieci nie planuje ;) Ale moj P cigle marzy o chlopaku i jakby mnial pewnosc , ze mu 'wyjdzie' , bo by atakowal :P Ja czasami melise pije na uspokojenie ,bo tak mi potrafia cisnienie obie podniesc a gdzie tu myslec o trzecim . Ostatnio @ spozniala mi sie dzien a ten juz sie podniecal , ze w ciazy jestem :P Zycze wam owocnych staranek , Ninka napewno bedzie bardzo szczesliwa z racji posiadania rodzenstwa . A piesek zostal z wami ? Ewcia a ty jak ,w ciazy ? Trzymam kciuki z dziewczynke :) No pieknie, znowu bedzie wojna :O P pojechal po Kamilke do dziadkow , ja na kafe pisze a Gabryska porozrywala w tym czasie caly album na plyty DVD z bajkami Kmillki ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, ale z Oli aparatka. Orzygana lala :P, hehehe. I nie wiem czemu mam wrazenie, ze zmienil ci sie glos. Agula, no i tak...awantura gotowa. A piesek jest z nami juz. Maz go kupil, nie wypozyczyl ;) Bawia sie szkraby razem, urwanie glowy teraz. Nie miala baba klopotow kupili jej psa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tak na szybko wam skrobnę ze wszystko ok więcej już pisać dzisiaj nie będę jestem już nerwowa ze szok pomódlcie się kochane mocno jutro o 8 rano biorą tatę na operacje wiec ciężkie chwile przede mną całuje was odezwę się z rana a potem jak już będę wiedziała co i jak papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba.... trzymam kciuki.... napewno bedzie wszystko dobrze kochana.... trzymaj sie jakos... sciskam cie i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estem kochane moje operacja się udała 1/3 trzustki usunięta wraz z guzem i jeden węzeł chłonny bo się nie podobał lekarzowi.reszta ok.węzeł poszedł do badania histopatologicznego i za 3 tyg będą wyniki. jaki wynik by nie był(a mam nadzieje ze ok)to i tak dostanie chemie. jutro jadę do taty z mężem i mamą wiec zobaczę jak się czuje dzisiaj coraz lepiej ale śpiący jak nie wiem. dziękuję wam kochane ze ze mną byłyście w tych ciężkich chwilach i mam nadzieje ze teraz już będzie lepiej. a teraz idę zrobić sobie herbatkę bo mi chyba nerwy opadają jeszcze raz dzięki wielkie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×