Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

czesc niewiem co pisałyscie ale :ewcia ospa zaraza sie 2 tyg przed wybiciem na 100% :-) surfitka ja trzymam kciuki za twojego 2 bejbika katrina ajk ci idzie z limpkami dla małego?bo ja daleko w polu mam tylko w wszfie przebrane i to wsio :-) agula a tatwoja gabi musi słodko to gadac co? polecam się laski znowu :-) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9604982 wlece potem bo małego musze kłaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, a sprzedaja ci sie te ciuszki? No i dzieki za kciuki. Napewno sie przydadza :D Agula, ale Gabi musi byc slodka z tym I love you :) Nine probuje nauczyc kocham cie, to poki co tylko mnie mocno sciska i mowi buzi, buzi..i daje buzialki :) Katrina, u nas tez zabkowanie w toku. Jak wkladam palca to mnie gryzie i mowi palec :o WIec nie wiem, ale goraczkowala, budzi sie w nocy i wola mama ziaziu i pokazuje wlasnie na zeby, jak sie pytam gdzie. Nic innego sie jej nie dzieje, zeby jakas choroba, no i paluchy non stop w buzi ostatnio :o Chyba musimy to jakos zniesc. Nie mamy wyjscia. Pomysl, ze nasze dzieci maja gorzej, bo to je boli na dodatek. jak dobrze mi dzis pojdzie zrobie zdjecia i wysle na interie wieczorem. Ale poki co to plyn do mycia sie do mnie usmiecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja mam już praktycznie wszystko przygotowane dla małego:)Dużo podstawowych rzeczy mam po Vanessce a ciuszków dostałam multum od kumpeli i jeszcze siostra mi wysłała 2 reklamówki a do tego ja troszkę dokupiłam ale malutko więc mam wszystkiego duuużo i już są poprasowane i czekają ułożone w szafie:)Torbę pakuje na początku marca a łóżeczko złożymy jakoś pod koniec marca,tak szybko bo ja mam termin na 6 kwietnia ale jestem pewna że urodze szybciej,nie wiem czemu ale tak czuje:) Dzisiaj źle się czuje bo spojenie daje znac o sobie mocno a Vanesska daje mi popalic:(Teraz śpi uffff:)Ja wiem Surfitka że nasze dzieciaczki cierpią i bardzo im współczuje,staram się to wszystko jakoś przetrwac choc czasem trudno bo hormony biorą górę i za bardzo się denerwuje wrrrrr:(Na noc dam jej jakiś syropek bo cały dzień gryzie szczoteczkę do zębów więc już jestem pewna że to te niedobre piątki ją męczą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina zycze wam przespanej i spokojnej nockii dzisiaj :) U nas sa podbudki co noc, nie wazne czy to zabki czy nie to i tak co najmniej 3 razy w nocy wstaje do nich :O Najgozej jest juz tak od 2-3 w nocy , bo przychodza na zmiane do mnie do lozka . Kamilka twierdzi , ze sie boi i jak zasnie przy mnie to ja przenosze do jej lozka. Potem przychodzi Gabi , kladzie sie obok mnie i zaczyna marudzic , ze nie ma obok niej takze Kamilki .Wiec ide razem z nia do sypialni dziewczynek i spimy jak sardynki w puszcze we trzy na ich lozku , do momentu kiedy mi np. reka nie zdretwieje , to ide spowrotem do siebie . I tak w kolko do 6 rano :P ;) Goba a co slychac u naszego Kubusia ? :) Surfitka i jak zdjecia zrobione ? Ale mnie dzis glowa boli , nawet tabletki nie pomagaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie nie za dobrze. Jestem z Filipem w szpitalu, bo ma zapalenie płuc:( Już od poniedziałku jesteśmy w szpitalu i do poniedziałku minimum. Na szczęście mój mały bohater dzielnie to znosi:) Usmiecha się do wszystkich i piszczy radośnie jak go ktoś zagada. Tylko noce fatalne dla mnie, bo nie dość, że na podłodze w śpiworze, to jeszcze jeden dzieciak tak strasznie się drze, że budzi mi Filipka:( Kończę, bo jestem w domu tylko na chwilę, a Ola musi się ze mną "nabyć":) I ja z nią zreszta też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, duzo zdrowia dla Filipka 🌻 a tobie sily :) Myslalam, ze juz troche zmienilo sie w szpitalach dzieciecych i zapewnili matkom jakies godziwe warunki , a nie tylko miejsce do spania na podlodze .... U nas nic spelcjalnego, tyle , ze mnie dalej boli glowa . Zaraz jade do dentysty na czyszczenie zebow, wiec wpaldlam tu tylko na chwile . A widze, ze wszystkie gdzies wywialo z kafe. Dziewczyny co z wami ??? Kasiu78 , ciebie tez dawno nie bylo , co u ciebie i Julki ????? Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza duzo zdrowia dla syneczka !!! A dla ciebie duzo sil i cierpliwosci. Agula, ano wywialo, jak sie pogoda lepsza zrobila to stale cos robie. Jakos od razu mam wiecej energi z wyzsza temperatura ;) Tylko wciaz zdjec nie zrobilam :o Ninka maruda nad marudami. Dzis sie poddalam i mimo ze nie miala goraczki dalam jej nurofen. I wreszcie usnela, spala 2 h i nie to dziecko..tzn. oddali mi moje slodkie dziecko :) Dobrej nocki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wekendowo... aisha duzo duzo duzo zdrowka dla filipka!!! obyscie szybko wyszli z tego szpitala zdrowi oczywiscie.... surfitko... ja tez czasem jak maciek jest mega marudny, daje mu syropek. raz lekarka mi powiedziala ze niewazne czy dziecko ma wysoka goraczke czy stan podgoraczkowy czy poprostu zły dzien, lepiej mu dac syrop zeby dziecko przestało sie meczyc.... unas wszystko w porzadku.... z nocnikiem jest ok ale wsposob odwrotny tzn. maciek leci po nocnik ale jak juz kupa w pampersie.... ale wydaje mi sie ze to dobry poczatek bo zaczyna cos kumac w odrotny sposob ale jest jakies swiatełko w tunelu... no i najwazniejsze unas zmiany to te ze od poniedziałku rozkleilam ogloszenia ze sprzedajemy nasze mieszkanko... mamy teraz kawalerke jeden pokoj tylko ale duze bo 38m kwadr.... ale coz chcemy juz wieksze... juz mamy zaklepane inne mieszkanie m-4 na osiedlu gdzie sie wychowalam, obok w bloku moja mamai w drugim obok moja siosrta...takze bysmy tworzyli taki trojkat rodzinny.... ale poki co musze moje sprzedac...dzwonia ludzie, przychodza, ogladaja ale nic konkretnego.... wlasnie dzis kolejni przychodza o 14.... a ja tylko chodze sprzatam, i pucuje mieszkanie zeby wypadło jak najlepiej... zycze milego wekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!witajcie kochane!!!!!!!!! Trochę mnie nie było..........sorki działo sie tyle ze szok................................................................................................... Po kolei Wam streszczę...otóz ostatnią miesiączke miałąm 5stycznia 14lutego robiłam test bo m iesiączka nie nadeszła a czułam sie dziwnie -apetyt na maksa nasilony,non stop bym jadła -test pozytywny!szok!załamka !itd.Poszłam do lekarza i na usg okazało sie że..........sa 2 małe ledwo wodoczne pęcherzyki a obok nich 3krwiaki!!!!!!!!!miałm za tydzien przyjść na wizyte..................poszłam a lekarz mówi widze 3pęcherzyk !!!!!!!!!!ja zemdlałm uwierzcie !!!!!!!!!!Naprawde jestem twarda babka ale taka wiadomość szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SORKI pewnie mnie zlinczujecie ale pierwsza myśl jka zrobiła test to żeby usunąć-mam zaufanego gin!!!!!!!!!!Ale niestety BOg mnie pokarał..........26lutego lutego poszłam na wizyte znowu w czwartek 25zełam delikatnie krwawić! ale ciut ciut jak pod koniec okresu............. Lekarz mówi ze 2pęcherzyki sie zmiejszają a tego 3 prawie nie widać!!!!!od razu szpital 2 godziny i po ciąży........................ Tak to sie skończyło-przykro mi bardzo,obwiniam siebie bardzo mocno o to ze na początku pierwsza myśl to taka zeby usunąć,ale uwierzcie to trwalo chwilke,taki błysk w głowie nie wiem jak to nazwać.................głupota,sama nie wiem,moze to ze do pracy wróciłam 1,5 mca temu i wpadłam w panike!!! Ale mam za swoje..........czuje sie dobrze nic mnie nie bolałao po 2 godz,do domu,narkoze miałam i czyszczenie jamy macicy! U mnie w rodzinie nikt nie ma bliżniąt a tu trojaczki by były....cóz trzeba życ dalej....wiem ze to dziwne co napisałam ale taka jest rzeczywisto,ść nie odwroce tego! Teściowa była najlepsza-dobrze ze tak sie stało bo co WY Byście zrobili??????????????co za k.... sorry ale nerwy mnie biorą!gów....ja to obchodzi by były i juz ajej nic do tego!!!!!!!!!!! A tak poza tym u mnie ok,pracuje ,dzieciaczi zdrowe,Kinia mówi co kot napłakał taka mała niemowa ale dogadać sie idzie z nią!a broi ze szok!ostatnio wysypałą moją bielizne-majtki i sobie miedzy nogi próboała załozyć! JUz mi lepiej ze Wam sie wyzaliłam.............. pa!kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u nas sądny dzień. Postanowiłam utemperować troszkę Hankę bo P strasznie ją rozpuścił. Ona maja niewiele ponad półtora roku rzadziła całym domem. A P robił po prostu wszystko co ona chciała. No i jest płacz. Straszny. Mała nie jest noszona cały czas na rękach. Mój Maksio usiadł na jednym małym krzesełku i Hania chciała go przepedzić z tego krzesła a obok stało takie samo. I nie pozwoliłam jej na to. Więc znów krzyk i rozpacz. Tak samo z zasypianiem. Ja ją kładę do łóżeczka mówię dobranoc i wychodzę z pokoju. Ale jak jest P to musi być lulana i noszona na rękach. Rozpuszczone małe paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha ,Olenka jest NIESAMOWITA !!!! , masz fenomem w domu :D Ona mowi jak 3 letnie dziecko , jak sluchalam paciorka w jej wykonaniu to malo co szczeka mi nie opadla na klawiature , doslownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maly geniusz :) Beja, bardzo wspolczuje ci tej sytuacji z ciaza :( Mysle, ze nie powinnas obwiniac sie ''za glupie mysli'' , tak widocznie mialo byc . No ale strzelic trojeczke to prwadziwa sztuka :) U nas Ok , jedziemy dzis do kontroli po skonczonej kuracji antybiotykowej , mam nadzieje , ze juz wszystko bedzie dobrze i nie beda brac wiecej lekarstw. Jedynie ja i P dalej jedziemy na antybiotykach . A tu w sobote szykuje sie niezla impreza ;) Gabrysia przeszla na etap : JA . Do tej pory gdy np. ubierala sie i chciala robic to sama to mowila : Gabi , Gabi a teraz mamy : ja, ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha jestem pod wrażeniem Oli-jak ona pięknie mówi-szok!!!Moja to praktycznie nic nie gada w porównaniu do niej,zazdroszcze!!!!Ja już się nie mogę doczekac aż Vanesska zacznie nawijac:) Beja współczuję przeżyc-trzymaj się jakoś!!! Ja czekam właśnie na mamę-jeszcze 2 tygodnie i będe miała pomoc bo coraz trudniej mi się poruszac ale jeszcze 5 tygodni!!!!!Dziewczyny trzymajcie kciuki bo boję sie jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fajnie Olka mowi paciorek :) A moja ostatnio spiewa. Postaram sie nagrac to posluchacie. Beja przykro mi z powodu tych smutnych przezyc. :( Katrina zanim sie obejrzysz jak Vaneska zacznie gadac, ze zamarzysz o ciszy :) Agula, to i tak dobrze ze Gabi mowi o sobie ja czy Gabi. Moja uparcie mowi Ania :P A do mnie tez jej sie wyrywa po imieniu, rano mi mowi Chodz Ania, Ania chce mniam- mniam ;) Bo moj tak do mnie zdrobniale mowi - Ania :) A siebie tez oczyiwscie mimo usilnych tlumaczen tez nazywa Ania. Wszystkim zdrowka zycze. Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was a my walczymy z przeziebieniem.... wczoraj mial goraczke wieczorem a dzis spiki po kolana... mam nadzieje ze gorzej nie bedzie..... z mieszkaniem dalej nic.... mnostwo telefonem ale konkretow brak...cos mi sie zdaje ze nigdy niesprzedam tej kawalerki.... beja........... bardzo mi przykro z tego co sie stało.... trzymaj sie.... musisz byc silna.... tez bym chciala usłyszec jak ola mowi ale nieststy moj internet jest do dupy i niemoge odtworzyc nagrania.... pozdrwaiam was i zycze zdrowka dla chorowitkow i piszcie bo ostatnoi jakos was tu brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka i jak ogarnelas juz ten balagan w domu ? Bo czekamy na fotki ;) Moja tez spiewa , ma taka ulubiona plyte dvd z piosenkami dla dzieci i kaze sobie ja w kolko puszczac . Tanczy i spiewa razem z tymi dziecmi na plycie :D Mala-mi ja wam idzie dyscyplinowanie Hani ? Ewelona duzo zdrowka dla was i powodzenia w sprzedazy mieszkania :) Katrina, dobrze surfitka pisze , jeszcze troche i zamarzysz , zeby Vanesska przestala na chwile gadac ;) U mnie Gabi jest jeszcze do wytrzymania ale jak Kamilka zacznie swoje opowiesci to uszy bola :) Do tego lawina pytam : na co ? po co ? dlaczego ? na ktore trzeba odpowiedziec , bo nie da spokoju. Wczoraj zaliczylismy ostatnie szczepienie , teraz spokoj do 4 r.z. Lekarka kazala nam podawac wapno z witamina D oraz multiwitaminy. A jak u was, dajecie dzieciom jeszcze jakies witaminki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wiem że jak już zacznie gadać to nie przestanie hehe,ale i tak się nie moge doczekać:)Co do witaminek to ja daję już jakieś 3 miesiące tran norweski i jestem zadowolona bo mała mi nie choruje-odpukać!!!Ale za to muszę się trochę namęczyć żeby jej go dać bo za bardzo go nie lubi...ale dajemy w słupku także jakoś dajemy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj . u nas tran byl nie do przelkniecia :( teraz kupilam im fish oil w zelkach , bardzo smaczny :D Dziewczyny na interie wyslalam jakis czas temu albumy ze zdjeciami . Na albumie ze zdjeciami swiatecznymi ( czytaj stare :P ) wyswietlaja sie tez zdjecia , ktorych nie moge usunac . Nie wiem czemu wyskakuja pomimo , ze wywyalilam jej z katalogu :O . Sa to fotki jak zalalo nam lekko mieszkanie , wiec nie zbyl ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liecncjat2010
Witam serdecznie wszystkie Mamusie !!! Przepraszam już na wstępie ze przerywam topik ale bardzo proszę Was o pomoc w wypełnieniu ankiety. Potrzebna mi ona jest do pracy licencjackiej. Jeżeli mogłybyście na maila: liecencjat2011@o2.pl (bo już bardziej nie chce Wam zaśmiecać topiku) wysłać mi odpowiedzi będę bardzo wdzięczna. Swoja droga mam nadzieje ze już niedługo będę mogła dołączyć do zaszczytnego grona mamuś tak bardzo bym chciała.. może właśnie po obronie 🌻 Pozdrawiam wszystkie mamy i maluchy !!! i z góry bardzo dziękuje za pomoc! METRYCZKA: 1.Płeć a) Kobieta b) Mężczyzna 2.Wiek a) 15 20 lat b) 21 30 lat c) 31 40 lat d) 41 50 lat e) 51 60 lat f) pow. 60 lat 3. Z jakiej miejscowości Pan(i) pochodzi (ilość mieszkańców) . a) Do 10 tys. b) 11 - 30 tys. c) 31 60 tys. d) 61 100 tys. e) pow. 100 tys. ANKIETA: 4 Czy czuje się Pan(i) bezpiecznie w swojej miejscowości ? a) Tak b) Raczej tak c) Raczej nie d) Nie e) Nie mam zdania 5Kto Pani(a) zdaniem odpowiada za stan bezpieczeństwa w miejscowości zamieszkania. a) Policja b) Straż Miejska c) Straż Pożarna d) Radni e) Urząd Miasta f) Prokuratura g )Mieszkańcy h) inne (jakie?) 6. Czy zna Pan(i) programy profilaktyczne i inicjatywy, które podejmowane są przez miejscową Policję lub inne organy w celu podniesienia bezpieczeństwa obywateli? a)Tak b)Raczej tak c)Raczej nie d)Nie e)Nie mam zdaia 7 Jak Pan(i) ocenia służby odpowiadające za porządek i bezpieczeństwo w miejscowości zamieszkania? a)Bardzo dobrze b)Dobrze c)Raczej dobrze d)Źle e)Bardzo źle 8. Jakiego rodzaju przestępstwa obawia się Pan(i) najbardziej? a) dewastacja, wandalizm, niszczenie, utrata mienia b) oszustw c) pobicia d) pijackich awantur e)przestępstw na tle seksualnym f)przestępstw drogowych g)rozboju, napadu grup młodzieżowych h)wyzwisk; zaczepiania i) inne (jakie?) j) Niczego się nie boje 9. Co wg Pani(a) jest największym zagrożeniem w miejscowości zamieszkania ? a) Biegające psy bez smyczy i kagańca; b) Chuligani, wandale c)Grupy pijanej młodzieży d) Gwałty e) Pobicia f) Piraci drogowi g) Inne (jakie?) h) W mojej miejscowości nie ma zagrożeń 10 Co Pani(a) zdaniem poprawi bezpieczeństwo w miejscowości zamieszkania ? a) Wzmocnienie patroli (policja, straż miejska) b) Kary dla właścicieli psów za nieprzestrzeganie przepisów c) Kamery w mieście d) Szybszy przyjazd policji e) Ograniczenie spożywania alkoholu f) Progi zwalniające prędkość g) Większa empatia mieszkańców h) Inne (jakie) i) Nic nie poprawi bezpieczeństwa j) Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) beja kochana tak mi strasznie przykro :( ty się nie obwiniaj tym co się stało to nie jest twoja wina,tak najwyższy Pan na górze chciał. Aisha Oleńka jest genialna !!! agula ja Erysiowi podaję syropek z witaminkami Multi vitamol 1+ i naszczęście mój synek przez zime nie chorował :) Ospe mamy już przebytą i skończoną....dzieciaczki moje przeszły ją rewelacyjnie :) katrina,ewelona,surfitka,mała mi a ja jak zawsze mam doła :( ostatnio zauważyłam u siebie na wardze sromowej twardą kulke wielkości 5 mm wyczytałam,że to może być gruczoł Bartoliniego :( wczoraj nacisłam go i wypłyneła z niego ropa i krew.....kuźwa zawsze coś :( dziś dostałam @ a w środe mam wizyte u gina. mam nadzieje,że do tego czasu @ zniknie - pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki,co tam u Was słychać ?? U nas wszystko prawie oki ;) ..prawie bo ja czekam na wizytę u gina. i boje się jak cholera co mi powie :O Dziewczynki życzę Wam wszystkiego naj,naj najlepszego z okazji naszego święta 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????????????? Co sie dzieje z postami ??? Wczesniej wyslalam posta, widzialam ze pokazal sie na topiku a teraz zagladam i nie ma go ????? Wiec raz jeszcze : Ewcia, co sie dwiedzialas u gina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) agula ja wizytę u gina. mam jutro,kurcze oby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) agula ja już po wizycie,ciesze się bo to nic poważnego,w sumie lekarz nie widział tej mojej kulki,bo ona już zeszła,ale w razie czego mam robić okład z riwanolu i będzie dobrze :) ciągle jednak mam tą nadżerke :( a więc jak narazie dostałam 2 rodzaje globulek dopochwowych a za jakiś czas pewnie będe musiała usunąć tą nadżerke aby ona nie przekształciła się w raka :( Na szyjce macicy kiedyś wyczułam taką kulke,ale dr. powiedział mi,że poprostu ja mam tak ukształtowaną szyjke i nie mam się czym martwić. Dziewczynki tak się ciesze,że wszystko oki :D Pozdrawiam was serdecznie.....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mala mi no wlasnie widzialam te aukcje twoje i mialam pytac czy to schodzi. Ja mam duzo ubranek Ninki, w niektorych byla raz, sa jak nowe. No i przykro mi ze tak ci sie omsklo z tymi aukcjami. Ewcia, ciesze sie ze tam wszystko dobrze. To kiedy zaczynasz zachodzic w ciaze? WIecie co, ja nie chce juz czekac. W przyszlym miesiacu ide do gina zeby dal cos na stymulacje owulki. Moze sie uda jeszcze raz. Agula, jakos nie moge sie zmobilizowac na robienie zdjec. Ale obiecuje poprawe. 😘 U nas okey. Mala rozkoszna, fajnie gada, super wszystko rozumie ( nic nie mozna przy niej powiedziec jak sie nie chce by wiedziala ;) ) , zero klopotow wlaciwie. Jedynie ma bardzo suchy brzuszek. Po tej kuracji co miala te krostki teraz normalnie papier scierny. I nie wiem czy kapac ja w Oilatum z powrotem czy smarowac czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka życzę powodzonka w staraniach o bejbika:) Ewcia dobrze że u ciebie w porządku,to zawsze stres jak coś człowiek sobie wynajdzie!! Na interie wysłałam kilka fotek,można zobaczyć mój brzucholek,zostało mi 27 dni do terminu ale ja jestem pewna że mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Zeżarło mi posta, więc w skrócie: Od poniedziałku wróciłam do pracy i szef od razu dał mi mega skomplikowaną robotę, więc nie mam czasu na rozmyślania:) Dzieci dobrze znoszą moją nieobecność na szczęście. Surfitko - Ola tez miała taki brzuszek po leczeniu grzyba i pomogła Lipobaza. I trzymam kciuki za staranka:) Ewcia - cieszę się że u gina wszystko ok:) Ewelona - spokojnie, mieszkanko sie sprzeda:) Mała mi - no to faktycznie się sfrajerowałaś. Ciuchy po Oli czekają na siostrę;) Beja - bardzo mi przykro:( Agula - Dzięki za komplementy dla mojej małej gaduły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina u ciebie juz prawdziwa wiosna ?? Drzewa i trawa zazielenione :) Slicznie wygladacie z Vanesska , u ciebie brzuszek juz nisko chyba, co ? Aisha , nic sie nie chwalilas ,ze idziesz do pracy ;) To kiedy przymiarki do kolejnej coruni ? Surfitka, trzymam kciuki za owocne staranka :) U nas tez gumowe ucho rosnie ;) Dzis byla taka akcja : Jakis czas temu robilam dziewczynkom wodne tatuaze na rekach. No a dzis siedzimy z P i rozmamwiamy a Gabi siedzi w drugim koncu pokoju i bawi sie zabawkami . Mowie do P , ze na lato chce przekuc Kamilce uszy a on na to: ta a na komunie tatuaz i kolczyk w pepku. A w tym momencie Gabi zrywa sie z podlogi , podciaga rekawy bluzki i pokazuje, ze ona chce tez tatuaz :D :D Ewcia, ciesze sie razem z toba , ze u gina prawie wszystko OK . Teraz czekam na woadomosc o dwoch kreseczkach ;) :) Mala_mi oj zalatwilas sie z tymi ubrankami ..... U nas powoli topia sie sniegi i zaczyna byc czuc wiosne w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×