Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

A co u was z planami na walentynki ? My mamy zamiar juz jurto wyskoczyc na romantyczna kolacje i jakis dobry film ( tyle, ze ma w kinie nic co bym chciala zobaczyc :P ) , tesciowie obiecali zajac sie dziecmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was z samego ranka.... dziewczyny janie dam rady isc do dyrektora po pierwsze ma on ta inspekcje a po drugie mieszkam 4,5km dalej jestem sama z mackiem a a zeby go wziasc na dwor to odpada bo pogode mamy okropny wieje jak cholera a dzis snieg pada. a moj maz przychodzi z pracy wtedy jaj dyrektor wychodzi. dlatego mama u niego byla. dyrektor wie ze jestesm z dzieckiem nawet wtedy mowil ze w wakacje moge go zabierac ze soba. zobaczymy w poniedzialek bedzie wiadomo wszystko. wstawac spiszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wklejam tresc wiadomosci ktory dostalam od mamy Oliwki ( kiedys z nami tu pisala ) Ja niestety nie moge pomoc , bo nie mieszkam i nie rozliczam sie z podastku w Polsce , ale moze ktoras z was zainteresuje sie tym tematem :) Aga piszę to do wszystkich moich znajomych i rodziny. Mam prośbę . Moja koleżanka Ewa Deko urodziła w ubiegłym roku synka z zespołem downa .Mały jest bardzo chory przeszedł juz operacje na otwartym sercu.Prosze Was o przekazanie 1% na fundacje "zdążyć z pomocą" Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" KRS: 0000037904 Mateusz Deko - należy wpisać w rubryce "Informacje uzupełniające - cel 1%".W PIT nie wpisuje się nigdzie numeru konta. Bardzo Was proszę żebyśmy Jej pomogli.Nas to nic nie kosztuje a dla Nich to życie ich synka. Z góry serdecznie Wam dziękuję. Ewa Karwacka-Deko jest wśród moich znajomych na nk .Jakiś czas temu pochowała Tatę a w ubiegłym roku Jej mama przegrała walkę z rakiem . Myślę ,że już wiele wycierpiała dlatego chciałabym Jej jakoś pomóc ... Nam się udało mamy zdrowe dzieciaczki.Proszę popros dziewczynki z forum może się zgodzą . Całuję Was mocno mama Oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szkoda, ze Oliwia juz tu ni9e zaglada. Ja nie wiem jak z podatkami, maz sie tym zajmuje. Ale moge cos nabaknac mu o tym, nie ma sprawy. My po zabawie :) Ninka szaleje, normalnie cala godzinke przetanczyla, zjadla faworka, popila wody i dalej poszla tancowac :) I pieknie mowila ze przyszla na bal. Bal, bal powtarzala w kolo :) Wogole sie na mnie nie ogladala, poszla wsrod dzieci...moze nie bedzie tak zle jak pojdziemy do przedszkola kiedys. Spotkalam swoja nauczycielke z podstawowki ( zabawa byla dla zerowki i klas 1-3), no i ona do Ninki zagadywala. A ta tanu tanu ...nauczycielka stwierdzila, ze mala ma to w genach, ja ze nie wiem po kim ( juz troche minelo jak tanczylam po raz ostatni ) , a ona jak to po kim..wykapana mamusia :D Uroslam :P Kolezanka z podstawowki tez powiededziala, ze Ninka do mnie podobna. Tylko z przebrania nic nie wyszlo, bo gwiazdy ktore zrobilam nie pasowaly malej, poniszczyla, z opaski tez sciagla i wogole powiedziala, ze w opasce nie pojdzie :o Wiec byla w bialej sukieneczce na swoim pierwszym balu :D Agula, ja nie wiem co z Walentynkami, moj ma szkolenia, moze po poludniu tesciowke poprosze to sie Nina zajmie :( Chociaz ostatnio sie troche na nia wkurzylam. Bo zostala mi z mala na godzinke w sobote i godzinke w niedziele. No i oczywiscie zamiast zajac sie dzieckiem to musi w tym czasie gary myc, sprzatac i robic nie wiadomo co...I jeszcze mi opowiada, ze sie zdenerwowala, ze dziecko zniklo. Ona wolala, a Ninka nagle wyskakuje zza kanapy i akuku :P. A w niedziele byl problem, ze Nina patrzy na telewizor :o No to po co ciagle chodzi pudlo? Bo dziadzius lezy i oglada...Babcia tez musi 5 razy dziennie pogode patrzec. A dziecko patrzy...Sama czasem puszczam jej bajki, bo jakos trzeba obiad zrobic, czy poprasowac, poooglada z pol godzinki i tyle. Ale do nich dziecko trafia na godzinke, gora dwie i raz w tygodniu mogliby jej poswiecic troche czasu :o W koncu maja jedyna wnuczke...:( Wiec wracajac do tematu walentynek, najprawdopodbniej zrobie jakas dobra kolacje, winko..mala uspie..nastroj, i te sprawy :P Bo jakos nie wierze, by maz chcial mnie czyms zaskoczyc ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem nie było mnie bo od rana latanie badania,bank potem jazda do ojca wracaliśmy 3,5 godziny a zawsze 1,5 taka śnieżyca masakra byłam w domu po 18 wiec zajęłam się logowaniem do konta internetowego i obiad i podawanie nr konta ludziom z allegro co wygrali aukcje och mówię wam laski brak mi sił jutro mamy wyniki ja i mąż i on jutro na ekg i zaraz potem na wizytę wiec dam znać dostała na alaty i aspaty bo mnie swedzi ciagla ciałąo-nogi i moze to byc chelioza?/jakos tak a mnie dziś nic nie swędzi wiec może wyniki będą ok mój sobie ubzdurał guza mózgu-brak mi słów na niego masakra jakaś bo wkoło ludzie maja raki i może on tez jest chory ach niech mu lekarz lepiej da skierowanie do psychiatry mu powiedziałam a mój tata źle niema siły mówić chudy jak patyczek ok 50 kg wazy nie chce jesc kazał sobie kupić sok jabłkowy bo miał apetyt i lekarz pozwolił wiec jak odjechaliśmy to już kilka godzin rzyga jak kot ja już niemam sił proszę boga żeby nabrał ojciec sił i wyszedł juz do domu może mama załatwi przetransportowanie do poznania i będzie nam lepiej (i ojcu myślę tez bo codziennie ktoś pojedzie a tak co 2 dzień jeździmy na zmianę ja siora i brat z mama za każdym razem bo mama nie jest mobilna,) bo na miejscu a tak jazda ok 100km nie chodzi o paliwo ale o czas i drogi w taką pogodę same wiecie dobra odezwę się jutro całuje was kochane i pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha mała zdrowa ma 1,5 kg i jest główka w dół ułozona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, duzo zdrowia i sily dla ciebie i twojego taty :) Surfitka, jak czytam o twojej tesciowej to jakbym widziala moja :O Tez jak zajmuje sie dziecmi to robi wszystko co nie trzeba , a najchetniej wtedy gotuje 😠 w wielkich garach na pierwszych palnikach na kuchence 😠 !!!!! Ale za to dziadek jest cudowny , poswieca czas tylko dzieciom , wymysla im zabawy i nie spusci ich z oka na chwile :) My zaraz wieziemy dzieci do dziadkow a sami wyskoczymy gdzies kolacje walentynkowa, bo w sobote nie damy rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piątkowo, wreszcie weekend się zaczyna!!! wlasnie wróciłam z sesji zdjęciowej ;) próbka na mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) agula jestem,jestem ;) czytam was dziennie :) ewelona ja też sądze,że powinnaś iść na ten staż...a ludzie niech se tam gadają :P goba dużo zdróweczka dla taty ....oby wam się wszystko pomyślnie poukładało..... mi podoba się imie Paulinka - Paula :) .....a z córuni to już ładny kawał babki ;) surfitko o jak fajnie bawiła się Ninusia na zabawie - super !! a moje dzieci ominie bal karnawałowy :( Oskar nadal zakropkowany :( a teraz czekam czy Eryk też się zarazi ? miłej sobotki wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Ja jestem świeżo po usg więc piszę żeby się pochwalić że mój synuś waży już 2500 kg czyli kawał chłopa z niego,szykuje się na jakieś 4 kg tak jak Vanesska ech...już się boję porodu.Na szczęście jest zdrowy i ma wszystko na swoim miejscu:)Zostało nam jakieś 7 tygodni i już się nie moge doczekać. A Vanesska dała nam dzisiaj popalić w nocy,budziła się co chwila z płaczem,ja nie wiem co jej było,chyba zęby chociaż nie mam szans zobaczyć czy te piątki idą czy nie bo sobie nie da zajrzeć:( Zazdroszcze wam że niektóre dzieci już tak ładnie mówią,ja się nie mogę doczekać ale moja to chyba mały leniuszek jest:)Życze miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Surfitko - jak przeczytałam twojego posta o cenach odzieży dla dzieci, to powiedziałam na głos "witaj w Polsce":) Mój mąż popatrzył na mnie dziwnie:) Ale jak mu wytłumaczyłam o co chodzi, to tylko zaczął sie śmiać. Bo niestety ceny tu są chore, zwłaszcza, jeśli ma sie porównanie ze Stanami czy Anglią. Oli ciuchy w większości kupuje moja bratowa w Stanach a ja im kupuje książki w zamian, bo te znów tańsze u nas:) Ninka super wygladała na zabawie:) Przyślij więcej fotek na interię:) Hanio - faktycznie nie wygladasz na wiecej niż 17:) Agula - z planów walentynkowych to właśnie mąż robi kolację i winko czeka i... komedia romantyczna na DVD:) Nie wiem, jak M to wytrzyma:P Ewelona - mam nadzieję, że ludzkie gadanie nie zrujnuje Twoich planów. A swoją drogą, ludzie potrafia być podli:( Goba - duzo siły dla Ciebie i zdrowia dla taty:) Katrina - super, że synuś tak rośnie. A czy Ty już masz dla niego imię? Powiem Wam, że moi teściowie jak zabierają Olę do siebie, to nie istnieje dla niech nic poza nią. Tesciowa to nawet obiad przygotowuje sobie dzień wcześniej, żeby mieć czas tylko dla niej:) A zabieraliby ją najchętniej co sobotę, ale oczywiście im na to nie pozwalam, bo... po takiej sobocie Ola jest nie do zniesienia:) Ciężko sobie z nią poradzić, taka rozpuszczona przez dziadziusia;) Dobra dziewczynki, ide na kolację:) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, ja tez staram sie kupowac przez internet w USA, a potem to mi rodzice przysylaja lub jak ostatnio przywiezli. Wlasnie najwiecej ciuchow kupuje w Children Place. Jak mieszkalam w USA to mialam zaraz kolo pracy ten sklep :) Ale i tak czesto kupowalam przez neta, a jak cos mi sie nie podobalo mozna bylo zaniesc do sklepu i oddac. Zero problemu. A ciuchy za grosze mozna bylo kupic, ladne, dobrej jakosci i nowiutkie. Tutaj naprawde to jest jakis horror z tymi ciuchami, nie tylko dla dzieci ;) Wielka wyprzedaz, jeansy wranglera za 150 zeta...no pewnie wyprzedaz, bo bez niej z 250, ale w USA to specjalnie szukac nie trzeba i za 80 zl byly :P A teraz z ta zabawa zabylam troche. Nie sadzilam, ze wogole bedzie chciala isc. Ale teraz juz nie bede frajerka i kupie cos jak pisalam po Haloween. A na maila wam wysylam linki do filmikow . Niestety tylko krotkie mi sie udalo zaladwoac, dlugie ( znaczy ponad 2 min :P ) robil sie blad. Ide usypiac Ninke. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina - piękne imię:) A u nas zima na całego. Zasypało nas całkiem:) Mój mąż musiał z dachu snieg zrzucić, bo już pół metra było i baliśmy się, że moze dojść do jakiegos nieszczęścia. A potem wspólnie odśnieżaliśmy podjazd. Najwiekszą frajdę miała Ola:) Takie Walentynki;) A Wy pewnie świętujecie z mężusiami:) Miłego wieczorku zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, nas tez zasypalo :) Tylko, ze u nas to wygladalo tak osniezanie, ze maz machal lopata, ja pilnowalam Niny i psa bo on ciagle jej sciaga rekawiczki i ucieka w snieg. A ona krzyczy ze jej zimno ;) Urwanie glowy :D Katrina, fajne imie :) Goba, jak tata? No i jak po walentynkach? Mysmy nie swietowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio K naprawde wygladasz bardzo młodo. Nie obraż się ale na tym zdjęciu gdzie jestes z mążem i Rubenkiem to on wyglada raczej jakl wasz starszy brat a nie mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki :) katrina śliczne imie :) Mateuszek to już duży chłopczyk :) hanio tak to prawda bardzo młodo wyglądasz,masz taką delikatną,dziewczęcą urode :) Aisha,mała mi surfitko ale Ninusia świetnie tańcowała na zabawie :) U nas Walentynki były bardzo gościnne ;) była u nas moja siostra z chłopakiem a później przyjechała jeszcze ciocia z wujkiem....a więc walentynki świętowaliśmy w domku :) U nas również zaspy że ho,ho :O już dobre 0,5 m jest śniegu i cały czas sypie :( normalnie dobjia mnie już ta zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie strasznie rozłożyło. Mam gorączkę i katar( w końcu jestem pociągająca :P ) I ten cholerny śnieg. Już mam go dość. Moja Hania ma jutro zabawę choinkową w przedszkolu. Nie mam dla niej żadnego przebrania więc tylko ubiorę ją w jakąś ładną sukienkę. Mała uwielbia tańczyć więc mam nadzieje że bedzie sie dobrze bawiła. Jak P gra na gitarze to Hanka szaleje po całym pokoju i na swojej raczce pokazuje ze ona tez gra. Aha no i mamy psa. Labradora. Straszny łobuz z niego i za tydzień zaczyna szkolenie w psiej szkole. Pozdrawiam wszystkie gorąco. Byle do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki oj małą_mi dasz rade z choróbskiem tylko sie leczi dbaj o siebie ewcia to mieliscie niedziele udana u nas normalnie bo niemamay sił czasamui na imprezy-męża cos bierze robi różne badanoie cisniennia ma wysokie wiec dalismy sonbie spokój mój tata raz ok a za 3 dni stan straszny jak dla mnie teraz znowu lepiej ale i mam nadzieje ze tak zostanie hanio ale młoda to ty naprawde jestes:-) katrina piękne imię i małuy jaki duży moja ma 1,5 kg w 30 tyg tak ze bedzie miałą przy urodzeniu ok tak jak kuba 3600 myśle aischa fryz masz cudowny lece bo kuba broi :-)mały cwaniak mi rosnie corazwiecej gada i mądry taki ze hoho wlece potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) mała mi śliczny ten wasz psiak :) dużo zdróweczka Tobie życzę,kuruj się kochana 🌻 goba ojej.. to co twojemu mężowi dolega ?? dużo zdróweczka życzę całej twojej rodzinie !!! no i tobie kochana dużo,dużo sił 🌻 hanio no pewnie,że ty młoda jesteś :) jeśli mogę zapytać to ile ty masz lat ? agula co tam u was...jak moje synowe ?? Eryś teraz się troszke uspokoił.........no i mleczka już w końcu w nocy nie je :) surfitko jak tam,łazieneczka już zrobiona ?? podeśli jakieś foteczki...napewno super wygląda :) Kurcze a ja mam doła :( dziś stanełam na wadze i mam 5 kg na plusie :( Kuźwa ta zima mnie dobjia ehh i słodycze poszło mi w boczki :( od dziś się ograniczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, te 5 kg to ci tylko na dobre wyszlo ;) Bo straszny szczupak bylas. A lazienka sie kisi, a to pan nie przyszedl, a to sufit, a to siamto..dzis konczy fugowac w kazdym razie. Jutro zrobi sylikony i finito z plytkami. Maz w weekend moze zrobi bialy montaz wiec foteczki dopiero w przyszlym tygodniu. A teraz czeka mnie mega sprzatanie, bo dom w kurzu i pyle, ze az strach. Goba, tez mam nadzieje, ze tak zostanie u taty. Twoja panna tez duza, a 3,5 kg to dziecko w sam raz, nie za duze, nie za male. Czas leci. Dzis moja Ninusia skonczyla 20 m. :) Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia synowe choroba mogla i nie daja rady rozrabiac . Obie sa na antybiotykach :( , Gabrysi poszlo na oskrzela a u Kamilki dodatkowo doszlo zapalenie ucha . Nocki mam koszmarne , dzis prawie nie spalam bo budza sie z placzem na zmiane . Ja tez jestem przeziebiona, juz nos mnie boli od wycierania . Tak wiec z naszej romantycznej kolacji walentynowej na miescie nic nie wyszko, bo jak wam pisalam ostatnio , ze mamy jechac zawiesc dzieci do dziadkow to Kamilka zaczela wymiotowac .... Surfitka, a ja nie moge znalezc tego linka na youtube jak Ninka tancuje :( Oj duze juz te nasze dzieci . Wczoraj u lekarza pytaja sie ile ma Gabi a ja ze trzy razy dobrze sie zastanowilam , zanim powiedzialam : prawie 20 miesiecy ;) Mala_mi sliczny ten wasz psiunia , zycze zdrowka :) Ewcia, nie martw sie , zaraz wiosna , zaczna sie spacery i szybko zgubisz te 5 kg . U mnie +3 kg a czuje sie jakbym przybrala z 10 kg , bo u mnie nie rozklada sie to rownomiernie tylko cale sadlo zbiera sie wokol brzucha i boczkow 😠 Goba , ladnie rosnie ci corunia :) Trzymam kciuki za zdrowie taty . Katrina, mi tez bardzo podoba sie imie Mateuszek :) Koncze, bo tak kicham, ze nie daje rady pisac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, linki sa na interii :) No i zdroweczka dla twoich ksiezniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, wlasnie te linki na interi nie otwieraja sie , nawet jak je kopuje i daje na google to nic nie moze znalezc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, jutro przesle ci przez skypa te linki. Ale dziwne skoro Ewcia otworzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą :) agula dużo zdróweczka dla Was 🌻 oj to się bidulki pochorowałyście :( ja teraz patrzałam i normalnie otwierają mi się te filmiki....hm ciekawe czemu tobie agula nie ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę i czytam opinie na temat dr.gin chciałabym pójść do jakiegoś dobreko specjalisty,mam już jednego na uwadze i bardzo różne są opinie na jego temat... koleżanka mi go serdecznie poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z tym linkiem, mi sie nie otwiera :O Surfitka, czekam na wiadomosc na skype :) Ewcia tak to jest z tymi lekarzami , jednemu podpasuje a drugiemu nie . Ja naprzyklada bylam i jestem bardzo zdowolona z mojego gina a teraz chodzi do niego moja kumpela ktora jest w ciazy i ciagle narzeka na niego . Tak samo z lekarzem dzieciecym , kiedys chodzilam do pani doktor L , ktora przy kazdej wizycie doprowadzala mnie do furji , uwazam ja za beznadziejna lekarke, kompletnie bez podejscia do dzieci a mojego P szef uwaza ja za najlepsza lekarke dziecieca w calym Chicago :D A ty wybierasz sie do gina ze swoja nadrzerka ? Ja nadal zasmarkana, ale dziewczynki juz maja sie lepiej i od nowa zaczynaja szalec . A jaki byl spokoj jak Kamilce na 2 dni odebralo glos , mowie wam cisza i zero jej gadania :P ;) a ona potrafi zgadac czlowieka na smierc .... Tylko Gabrysia nic nie chce mi jesc , dzis przez caly dzien wypila butelke mleka i troche kubusia marchwiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) agula dużo zdróweczka życzę 🌻👄 biedna Gabrysia :( mój Eryk w zeszłym tygodniu też jakoś tak się rozchorował i cały dzień nic nie jadł :( męczył go kaszel,katar i temperaturę miła :( a na drugi dzień wstał zdrowiutki jak ryba :) i było wszystko oki....myślałam,że może to ospa się zaczyna ale jak narazie obiawów brak. Tak agula ja chciałam iść do innego lekarza z tą nadżerką i ma jeszcze parę pytania do gina ;) No tak co do lekarzy to tak jest że jedni chwalą a inni narzekają :O ja też już poznałam takich których mi bardzo polecano a ja nie jestem z nich zadowolona :( ale to tak jak ze wszystkim. U nas zima,zima straszna zima :( dziś w nocy znów było - 20 stopni :( a tak pozatym to wszystko oki..co dzień jedno i to samo na okrągło...haha dzień świstaka ;) mogłaby przyjść już wiosna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×