Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hihihi niezly rozrabiaka z tego malego na filmie :-) ja dzisiaj bylam u lekarza, teraz mam 26 tydzien i maly wazy 950 g i ma 34 cm wiec to chyba taka norma w tym czasie :-) ja przytylam od poczatku ciazy do dzisiaj 3 kilo az sama bylam w szoku jak stanelam na wadze bo sie czuje na duuzo wiecej i obzeram sie strasznie no ale przyrost nie jest jakis tragiczny...chyba przez to ze ja zawsze mialam wiecej tluszczyku wiec teraz sie az tyle nie produkuje :-P maly tez glowka w dol juz sie ustawil ale lekarz powiedzial ze to jeszcze nic pewnego ze tak zostanie do 32-34 tygodnia sie jeszcze moze 100 razy przekrecic wiec dalej niewiaodomo jak bedzie :-) potem skoczylam na zakupy i udalo mi sie kupic w koncu kurtke na siebie...nic specjalnego no ale aby jakas mam na wiosna a kolor czerwony hihi ale zaszalalam no ale nie bylo zbytniego wyboru :-/ i to tyle lece robic pomidorowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to twoja dzidzia jest bardzo długa. Czytałam że waga taka jaką mają wasze maluszki to ok ale długośc tak koło 25/26 cm. A tu 34. Duży synuś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi z ta dlugoscia to roznie pisza...bo to zalezy jak dziecko sie mierzy...ok 23-25 cm to ma w 26 tyg ale od glowki do pupki...a mi lekarz zmierzyl malego lacznie z nogami przez to taki dlugi sie wydaje :-) tez mnie to dziwilo ze taki jakis za dlugi sie wydawal ale wlasnie niewszedzie jest podane jak dzieciak mierzony jest z nogami czy bez ...hehe a moze mi zmierzyl malego od czola po koniuszki palcow stop ...a jak synek odziedziczy nozki po ojcu to sie chyba zaczne juz bac :-P i za wczasu 7milowe buty szukac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ten twój maluszek jak mój. a jesteś już umówiona na ktg?ja na 4.04. a apropo tego maluszka buszującego-to tak jakbym widziała mojego nieraz jak buszuje-identyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny filmik ja tez bym chciała zeby moja Julcia mi tak buszowała w brzuszku bo jak na razie to ona jest bardzo grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki :) No rosna te wasze dzieciaczki. Sama jestem ciekawa jak duza jest moja michasia a patrzac po brzuchu chyba dostala jakiegos dopalacza ostatnio..kurtka robi sie mala i wygladam wiosny :) ale poki co nie zapowiada sie zadne usg :( Co do kopania to moj brzuch tez sie robi kanciasty ;) Moze nie az tak jak na filmie, ale tam byla bardziej zaawansowana ciaza..wiec moge przypuszczac co mnie czeka. A teraz biore i hustam mala ..kolysanie ja uspokaja i idzie spac :) Bo czasami przesadza z zabawa w moim brzuszku..kocham jak sie rusza, ale zaczyna to bolec jak potraktuje jakis czuly punkt odpowiednio :P A waga naprawde nie jest wazna..wazne by dzidzia byla zdrowa i mama :) moja kolezanka przytyla w ciazy 25 kg a dzis to chodzacy patyczak ( jak dla mnie ;) ) . Ona tez sie smieje ze w ciazy byla nie do poznania, a zrzucila wszystko w pol roku. My tez zrzucimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Dzięki za zaproszenia na nasza klase goba1i Gosia 29!!!!!Gosia mamy ten sam odstęp u dzieciaczków 5 lat .Mój już nie może sie doczekać siostry-bidok wykreśla dni w kalendarzu i prawie co dzień pyta się kiedy czerwiec.Mierzejka te 4kg az nie moge uwierzyć jak urodzisz to normalnie talia osy......A my co niektóre po porodzie to na nowe forum o dietkach się przerzucimy.....Już tak się nie przejmuje -widocznie tak ma być i już ważne żeby Kingusia urodziła się zdrowa i wszystkie Nasze dzieci na które czekamy.....Były dziś u mnie koleżanki z pracy,ówiły ze szef czeka na mnie ąż wrócę po macierzyńskim-troche się zdziwi nie wie na razie , ze chce na 2 lata na wychowawczy iść.Nie mogę przegapić pierwszego ząbka,pierwszych słów,kroków...Z Krystianem powróciłam do pracy jak miał 1,5roku była z nim teściowa lub m moj mąż.Nie zapomnę jak były upały w lato to na popołudniową zmianę szłam zalana łzami,że nie mogę z nim spacerować i po prostu byc z nim.A jak ój miał wolne i był cały czas z małym to luzik.Teściowa do dziś mówi ,ze mam KLEPE(tzn.coś z głową)na punkcie synka.Jak mam go na chwile zostawić z kim kolwiek(oprócz mojego męża)to normalnie szału dostaję.Wiem ,ze to głupie...Ale tak już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nastepna wizyta za 4 tyg , bede wtedy w 30 tyg ale nie wiem co bedzie chyba juz te ktg u mnie roznica wieku miedzy dzieiakami spora :-P 9 lat ale jakos sie nie moglam zdecydowac wczensiej :-P, piwrwszego syna urodzilam jak mialam 21 lat hehe wczesnie zaczynalam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miałam kupić wszystko jednego dnia dla małej ale nie wytrzymałam dziś. Pojechaliśmy z mężem ogładać wózki a że sklep był zamknięty to weszliśmy do hurtowni i kupiłam dla córuni dresik spioszki i skarpeteczki. Tyle ślicznych ubranek było że nie wiedziałam na co się zdecydować a i ceny moim zdaniem nie zawysokie. Tylko kupowałam na rozmiar 62 - a Wy kupujecie mniejsze ubranka w sumie dzieci szybko rosną i nie wiem czy opłaca sie takie malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA NADRABIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! abii----------- zazdroszcze wyprawki, ja musze jeszcze duzo rzeczy skompletowac :) , nie znam przepisu na to ciacho bo to maz z pracy mi przywiozl :) ale to bylo cos w rodzaju, biszkoptu, na wierzchu jakby masa karmelowa posypana orzechami, w srodku bita smietana. alkatraz--------Twoja lista jest b.przydatna :D, porownam sobie ze swoja przed wyjazdem do Polski, na pewno czegos mi brakuje :) co do ciuszkow to mam wiecej na 62 niz na 56 :) mysle, ze maly szybko wyrosnie BEJA 1981--------------------ciesze sie, ze Krystianek jest zdrowy :) wiesz, jak przeczytalam co Ty jesz, to ja bym z glodu umarla :/, widocznie masz b.duzo wody,wiec sie tym nie przejmuj bo to na pewno zejdzie, a cos mi sie wydaje ,ze Ty jestes w bardziej zaawansowanej ciazy niz mysli lekarz :) Milka_--------------ja tez sie wybiore do szkoly rodzenia, ale juz chyba po swietach, musze sie streszczac, hehe , na poczatku kwietnia mam spotkanie z moja polozna, ma przyjsc do mnie do domu na rozmowe. A co Ci sie dzieje, ze idzesz do szpitala?? na kotrol? czy bedziesz musiala lezec? co do paczkow to pisalam 2 dni temu, ze chodza za mna takie pyyyyyyyyyyycha cieple.. z cukrem pudrem, domowej roboty...aaaa slinotoku dostalam :p mala mi---------a to cie tesciowka zaskoczyla :p gosia---------chuderlaku :p co to jest 3,5kg phi, ciesze sie, ze maly ok :D, ja tez kupilam kurtke, ale tez nie specjalna , niestety musimy jakos to przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA NADRABIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! abii----------- zazdroszcze wyprawki, ja musze jeszcze duzo rzeczy skompletowac :) , nie znam przepisu na to ciacho bo to maz z pracy mi przywiozl :) ale to bylo cos w rodzaju, biszkoptu, na wierzchu jakby masa karmelowa posypana orzechami, w srodku bita smietana. alkatraz--------Twoja lista jest b.przydatna :D, porownam sobie ze swoja przed wyjazdem do Polski, na pewno czegos mi brakuje :) co do ciuszkow to mam wiecej na 62 niz na 56 :) mysle, ze maly szybko wyrosnie BEJA 1981--------------------ciesze sie, ze Krystianek jest zdrowy :) wiesz, jak przeczytalam co Ty jesz, to ja bym z glodu umarla :/, widocznie masz b.duzo wody,wiec sie tym nie przejmuj bo to na pewno zejdzie, a cos mi sie wydaje ,ze Ty jestes w bardziej zaawansowanej ciazy niz mysli lekarz :) Milka_--------------ja tez sie wybiore do szkoly rodzenia, ale juz chyba po swietach, musze sie streszczac, hehe , na poczatku kwietnia mam spotkanie z moja polozna, ma przyjsc do mnie do domu na rozmowe. A co Ci sie dzieje, ze idzesz do szpitala?? na kotrol? czy bedziesz musiala lezec? co do paczkow to pisalam 2 dni temu, ze chodza za mna takie pyyyyyyyyyyycha cieple.. z cukrem pudrem, domowej roboty...aaaa slinotoku dostalam :p mala mi---------a to cie tesciowka zaskoczyla :p gosia---------chuderlaku :p co to jest 3,5kg phi, ciesze sie, ze maly ok :D, ja tez kupilam kurtke, ale tez nie specjalna , niestety musimy jakos to przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , wyslalao dwa razy , cos mi sie komp zawiesza. Ja kupilam wczoraj juz nosidelko maxi cosi :) , babka powiedziala, ze sa lepsze niz römer, bo maja wiecej miejsca, i mozna poduche odczepic jak podrosnie, a w römer niemozna :) Ale mi sie chce paczkow, moja mama dala mi przepis na paczki, ze zawsze wyjda pyyyyyyyyyyyyycha i szybko sie robi, ktora chetna???? Milka????? co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM brakowalo mi cie tutaj dzisiaj:) Do szpitala nie ide na szczescie, tylko pisalam jak to u mnie bylo wczesniej. Do szkoly sie zapisz, a najlepiej z facetem, ja chodze z kolezanka ona ma termin na maj. Cos wspominalas ze wybierasz sie do Polski na swieta podam Ci adresy hurtowni we Wroclawiu jak chcesz, bo sama sobie spisalam, no ale u mnie nici z wyjazdu, kurna remont za to:P A paczka juz zjadlam, ale te tutejsze to jakies bez smaku, a przepisu nie mam sprawdzonego, a wiem ze z paczkami to nie takie hop siup:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM to nie komp tylko kafe, mi przed chwila wcielo takiego pieknego dlugiego posta posta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ale ten mój maluch kopie-nie mocno ale czuć-to jest coś pięknego.aż się rozmażyłam. ja wam powiem że w sumie to mi mało zostało do kupienia-rzeczy będę dokupować bo mam dużo więc zobacze czego braknie-no wiadomo że coś tam kupie -już kupiłam śpiocha i czapeczki. a tak to brakuje mi:wanienka,przewijak,butelki,baldachim,wózek,kocyk cienki-grubszy mam,ręcznik do kąpieli,kaftaniki małe ze 3,no i kosmetyki. pewnie coś jeszcze wleci ale generalnie mało co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...29...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....26.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......27. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......22....Hania proszę poprawiać bo pewnie nieaktualne niektóre tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Witam wszystkie przyszłe mamusie! Bardzo pózno się dołaczam ale dopiero teraz znalazłam to forum.Jestem w 25 tygodniu i też mam termin na czerwiec,dokładnie na 21 czerwca.Mieszkam w Irlandii i mam przy okazji pytanko czy jest tutaj jakaś mamusia która też mieszka w tym kraju? Serdecznie was wszystkie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka-------mi Was tez brakuje jak za dlugo nie zagladam :), mi paczki tutejsze tez nie smakuja za bardzo, ten cukier puder taki dziwny to dobrze, ze nie idziesz do zadnego szpitala :) poprosze o adres :) goba-.--- faktycznie juz wieksza czesc kupilas :),ciesz sie ze maluszek kopie katrin---------witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy w naszym gronie katrin.spójez na tabelke wyżej ale chyba z irlandii niema nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM ale mi ochoty narobiłaś na pączki, jak tylko wstane pójde do ciastkarni i kupie sobie jednego góra osiem;) na przeciwko mojego domku jest ciastkarnia i mają pyszne pączusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do siebie kupie ze 30 pączków zrobie dobrej herbatki i będziemy delektować się ich smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babole a wy ciągle o pączkach. ja właśnie jem śniadanko:kawiorek z serkiem homo i kawka maxwell hause-delikatna-velvet.słonko zaczyna się pokazywać,ale w nocy padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba---phi co tam kawior do swiezego paczusia:D chcialam dac ktorejs przepis ,zeby zrobila i pare podeslala, ale nie bylo chetnej :p wlasnie przebralam posciel, nastawilam pranie, musze dzis po poludniu jechac do miasta kupic pare pierdolek i potem do szkoly..blee ale mialam glupi sen, moj byly mi sie snil, ze dalej z nim bylam... :/ koszmar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak się zastanawiam po nocy zmieniłam wkładke i wydawało mi się że jest na niej kolor blado różowwczoraj byłam u ginia i wszystko było ok.co prawda mnie nie badał jak zwykle zresztą ale robił usg.i nie wiem czy mi się zdawało czy faktycznie wydzielina była inna.dodam że mały kopie a ja się wczoraj nachodziłam.miałyście tak?niewiem co mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam tak, nic sie nie martw, jak nie masz krwawienia to wszystko jest ok ;) lekarz mi mowil, ze macica uciska na wszystko i mozesz miec nawet lekkie krwawienie, trzeba sie wtedy skosnultowac z lekarzem jak chcesz sie upewnic ze wszystko gra, ale tak to nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) U mnie nocka super, a to za sprawa stoperow do uszu. Zatykam je sobie i nie slysze nic:D Moj mal chrapie czasami jak niedzwiedz. Tak mysle jak to bedzie jak mala sie urodzi, bo lozeczko mamy w sypialni. Przeciez malej uszek nie zatkam:D Goba to sobie dogadzasz, a ja ide zaraz zrobic sobie kawke. A Kubus jaki duzy, ho,ho! Super! PM a dobry masz przepis na paczki? To podaj jak bedziesz miala czas, a ja podaje Cie adresy hurtowni we Wrocku: Askot ul Sw Jerzego2 (centrum handlowe huby) polecam Bajka ul.Dlugosza 2-6 tel 07132 73 253 Bobolandia pl. Legionow 17 Urwis ul Gajowa 41 tel 071 336 47 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×