Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

a przynajmniej zaoszczesdzisz duzo kaski naprawde moge ci powiedziec tak! za wizyte z USG placi sie wlasnie ok 100zl no a juz nie mowie ze za kazde badania sie placi ok 30zl a badania robi sie (jak jest wszystko dobrze) co 3 miesiace a jak cos tam jest nie tak to nawet co miesiac wiec zobacz ile juz pieniazkow idzie:( no chyba ze masz duzo pieniedzy to wtedy nie bedzie robilo ci to roznicy ja az tak duzo nie mam wiec wole za te pieniadze cos kupic dla mojej przyszlej dzidzi a naprawde przychodnie panstwowe maja taka renome ale sama zobacz na zdrowy rozsadek przeciez lekarz nie moze cie zle prowadzic nie moze zrobic tak zeby dla twojego dziecka bylo zle wiec to samo jest prywatnie i panstwowo no prywatnie to napewno lekarz jest super mily i mozesz cos tam w gratisie dostac ale podejrzewam ze pozatym niczym sie nie rozni. a ta kase mozesz sobie odlozyc np na szkole rodzenia bo uwazam ze warto isc a ona tez kosztuje tak od 100 do 120zl na miesiac ja ide od 7 lub 8 miesiaca jeszcze nie wiem dokladnie ale ide na 100% ALE SIE ROZPISALAM ALE CHCIALAM CI TO JAKOS NASWIETLIC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna Babka z Forum no widzisz a u mnie zapisuje sie na godziny i ja nigdy nie czekam czasem ale nie wiecej niz 15min i podejrzewam ze w wiekszosci przychodni tez tak jest! a pozatym u mnie jest tak ze jak sie zadzwoni i mowi ze jest sie w ciazy to zawsze ustalalja dogodny termin troche taki przywilej ciezarowki:P maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
to ja tez tak zrobie..tylko nie mam pojecia do jakiej przychodni tutaj isc.. hmmm...jest ktos z krakowa? halo halo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna babka z forum to tak szczerze ci powiem ze dawno juz nie bylam w takiej przychodni zeby czekac 2 godziny powaznie przeciez juz od dawna sa przychodnie sprywatyzowane i raczej wszedzie sa zapisy na dana godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a na 1 wizyte idz juz sobie prywatnie bo bedziesz miala spokojna glowe i wtedy mozesz sobie czekac w przychodni. a to od kiedy mieszkasz w krakowie?? nie wiesz gdzie tam sa takie przychodnie?? u mnie zbyt duzo nie ma ale ja do tej kobitki co mnie prowadzi juz od dawna chodze i nawet nie szukalam innych ale wiem ze u mnie jest paru ginow w przychodniach i dziewczyny sobie chwala! wiec mysle ze musisz poszukac a napewno cos znajdziesz:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
ech..pewnie sie umow9ie na prywatna i zaplace,chociaz wolalabym panstwowo..ale ja musze wiedizec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak! teraz pewnie jakbys poszla do panstwowowej to musialabys jeszcze poczekac a wiem ze sie denerwujesz i bardzo byc chciala juz wiedziec! wiem sama po sobie jak bylo ale ja jak sie dowiedzialam to sie bardzo cieszylam i jakos az tak mnie nie pililo wiec czekalam ale cos ci powiem! ja bylam u lekarza jak juz bylam w 7tygodniu (bo wiesz ze poczatek cizy lekarze licza od pierwszego dnia ostatniego okresu) a dowiedzialam sie jak bylam w 5 tygodniu no i czekalam 2 tygdonie na wiztyte wiec jak poszlam to mialam juz 7 tydzien i moj lekarz jeszcze nic nie stwierdzil zobaczyla test zbadala mnie i kazala sie zapisac na kolejna wizyte i zle ila badania, powiem ci ze jak wyszlam to plakac mi sie chcialo bo bylam bardzo niezadwowolona ale jak poszlam za kolejne dwa tygodnie to zalozyla mi karte cizy zbadala i powiedziala ze juz czuje zmiany:) i dla sierowanie na USG a tam juz bylo widac czarno na bialym:) wiec kiedy mials ostatni okers?? a dlokadnie ktorego dnia ci sie zaczol?? no ale nie mowie moze lekarz jak pojdziesz prywatnie to odrazu ci zrobi USG i bedzie juz wiadomo czy jestes w ciazy czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
dzieki Wam..ostatni okres maialm 17 wrzesnia..ide sie pzresoac,bo zmecyzlam sie tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz wszedzie jest inaczej Ja np nigdy do gin panstwowo nie pojde bo w dupie mam usg w ciągu 3 min gdzie czeka 30 kobiet i wiecej czasu nie moze mi poświecic, woel zapłacić i miec komfort psychiczny i fizyczny i opiekę. Tak samo jak nie pojde do stomatologa państwowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jasne kazdy postepuje wedle soich zasad:) ale zobacz powiem ci ze ja akurat jestem kwietniowka i gadam na jednym z topicow i tak szczerze mowiac to moje usg z przychodni jest bardziej widoczne i wyrazne niz USG dziewczyn ktore byly prywatnie bo z tamtego topicu tylko ja jedna chodze panstwowo na moim USG to widac czlowieczka a u nich nic kompletnie:( ale ja bylam na genetycznym USG w prywatnej kliice za ktore zaplacilam 150zl ale wart bylo mozesz sobie zobaczyc zdjecia w stopce jak wyraznie widac moja dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze ze ludzie maja odmienne zdania bo byloby nudno:) hehe A teraz uciekam bo juz pol dnia przed kompem siedze i oczy juz mnie szcypia mam nadzieje ze sie niebawem spotkamy na forum:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna babko... no widzisz u mnie chyba okres sie zaczyna... mam dalej plamienie ale bardziej intensywne... wiec chyba wszystko sie wyjaśnia powoli... a widze że dziewczyny na topik wpadacie i nawet stronek pieknie przybywa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! i jak tam ktoras dolancza do ciezarowek?? czy okres sie pojawil?? z tego co czytalam to smanta chyba jeszcze nie bedzie miala dzidzi tak?? ciekawe jak tam nadia?? jutro chba idzie do lekarza wiec wszystko jej sie wyjasni:) Fajna Babka z.... a jak to u ciebie jest?? w ktorym jestes tygodniu?? i czy to twoja pierwsza ciaza?? czy masz juz dzidziusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinia_paulinka no chyba jednak to okres sie zaczyna... chodz musze Wam powiedziec ze drugi dzien i jedynie brazowe plamienie... nic konkretnego... przynajmniej jak okres to nie wygląda... a jak u Was kochane ? jak samopoczucie... ? bo u mnie dzisiaj straszna pogoda, zimno , mokro pada cały czas... taka pogoda potrafi przybić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkabambino
WITAM JA WŁASNIE WCZORAJ SIE "STARALAM" TAKZE JESZCZE TROCHE MAM CZASU DO ZROBIENIA TESTU. ZA PIERWSZA CIAZA POSZŁO SZYBCIUTKO PIREWSZE WYSTARANIE SIE I JUZ , CIEKAWE JAK BEDZIE TERAZ. MOGE OD CZASU DO CZASU TU WPAŚC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkabambino
PINIA TEZ CHODZILAM PANSTWOWO DO LEKARZA, CZEKALAM GORA 15 MINUT, BYLAM BARDZO ZADOWOLONA. JAK TYLKO DOWIEDZILAM SIE O CIAZY TO ZADZELAM CHODZIC PRYWATNIE, NO I NIE POPEŁNIE TEGO BLEDU PO RAZ DRUGI. PO PIERWSZE SPRZET JAKI MIAL LEKARZ TO CHYBA PAMIETA CZASU KIEDY MOJA MAMA RODZILA,WIZYTY MIALY BYC CO 2 TYGODNIE(MIMO ZE CIAZA WZOROWA- POPROSTU CHCIAL WYCIAGNA C KASY I TYLE). NO I DROGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna babaka z forum
Nie sdłonko, nie mam i nie jest to moja 1 ciąza. Wcześniej poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok to jest
Ginekolozka powiedziała, że mam trudności z zajsciem w ciąże bo po stosunku jak sie podmywam w bidecie to wiele nasienie wypływa Przecież to smieszne. Przecież wszystkiego nie wymyje a nie lubię brudna iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
Witam:) Niestety nie bylam dziisaj u lekarza bo na zajecia musalam isc:)ale jutro mam wolne wiec ide:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Smanta wiesz co nie chce cie martwic(bo nie wiem czy chcesz miec dzidziusia?) moja kolezanka miala takie plamienia przez 3 miesiace a byla w cizay myslala ze to okres ale wlasnie nie byl taki \"prawdziwy\" i okazalo sie ze jest w ciazy. ***Nadia to widze ze chyba nie chcesz wiedziec co:) :) jutro idz!! ***Oliwko ja jestem zadowolona z panstwowych wizyt i moze dlatego je polecam bo mam dobra opieke:) ***Fajna Babka z .... ojej to co sie stalo?? z pierwsza ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×