Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna23

Nie chcę tego ślubu!!

Polecane posty

Gość niepewna23
tak owszem pisałam monotonia nuda itp Nigdy nie bede pania tej sytuacji i wcale tak sie nie czuje ...Ale w dalszej czesci postanowil opisac czemu tak sie wydarzyło ...zeby bardziej to naswietlic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"On nie dbal ani o mnie ani o zwiazek tylko stawial dom\" hę? Chyba tu czegos nie rozumiem, zaplatalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem po czyjej stronie...
on uwaza i co z tego?wazne jest tez to co Ty czujesz i w zyciu trzeba isc na kompromis! on te posiadł tej ważnej umiejętności poza tym takie gadanie "juz Ciebie nie pożadam" to szantaż emocjonalny!!!!! inni mogą uwaza ze seks to nawet 90% udanego zwiazku! pod warunkiem ze oboje tak myslą i oboje w równym stopniu czerpią radość z seksu! On Ciebie zmuszał emocjonalnie do seksu i nie dziwię się ze masz takie watpliwości...wielu na tym forum uwaza ze powinnas odwołac slub i odejść..on się juz nie zmieni a Ty?mimo tylu lat spedzonych z nim masz jeszcze szanse zachowac miłe wspomnienia po nim i ułozyc sobie zycie z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkll
Podsumowując: 1. seks to przymus i obowiązek 2. fAcet - typ zaborczy, w dodatku podnosił na ciebie rękę 3. masz dosć tego związku Tyle że nie masz odwagi z tym skończyć. Zapyataj się uważnie, czy masz odwagę skazać się na życie w koszmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Moment :) nie jezdze na imprezy by uparwiac sex cos sie nie zrozumielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest klasyczna sytuacja, jaką znam z reala.... Facet od razu rzuca sie na głęboką wode... chce postawic dom, musi miec super samochód... zapieprza jak dziki, zero rozrywek, żadnych radosci w związku, bo jego idea fix to pobudowac sie przed 30.... trwa to kilka lat, wydaje sie, ze facet dba o rodzine.. ale on tak naprawde realizuje swoją wizje, nie dbajac zupelnie o zadowolenie kobiety w związku.. kiedy dom juz soti, miedzy partnerami nie ma juz ani odrobiny z tego, co było kiedys... trzeba mierzyć siły na zamiary i nie rzucac sie z motyką na słońce... duza kasa na gwarantuje szczescia w zyciu... choc przyjemniej byc z nią nieszczesliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkll
Po prostu dziewczyno ocknij się póki jeszcze możesz, bo skończysz jako żona przy mężu z 2 dzieci, mężu, który co noc będzie przymuszał cię do seksu a za dnia szmacił na każdy inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkll
Naprawdę nie pojmuję kobiet. Jak można co noc przymuszać się do seksu i jeszcze udawać, że ci to odpowiada i masz z tego przyjemność????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłos do CBA, ze Twoj facet jest częścią liberalnego układu oligarchów :P Bedziesz go miała z głowy a dom zostanie dla Ciebie :P Ps facet skonczył studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.ete
Ma przedstawić swoje racje i pokazac ze jest coś warta.Pisze to pod kątem tego,ze nie moze dać sie terroryzować a to ze zdradzila to juz inna bajka..Zarówno kobieta jak i mezczyzna maja prawo do szacunku i wolnosci w tym psychicznej wiec musi z tym skonczyc jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
ill - czego nie rozumiesz? Nie dbał o mnie ..nie było go gdy go potrzebowałam , nie troszczył się o mnie ...kiedy mialam problemy nigdy go nie było przy mnie...tylko liczyły sie pieniądzę żeby jak najwięcej sie nachłapać... Chciałam zaznaczyć że ja w tym domu nie mieszkam mieszkam u mamy :) bo wczesniej padly stwierdzenia ze niby czerpie z tego jakies korzysci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chlopaka autorki tematu to ja mysle ze on zu taki ma charakter ze chce byc tym kto pracuje a kobieta siedzi w domu i pilnuje dzieci. Sa wlasnie takie osoby ktore gdzies podpatrzyly taki sposob bycia w zwiazku i po prostu inaczej on nie umie. jak juz zarobi na dom auto samolot prom kosmiczny itp to znajdzie nastepny cel na ktory bedzie zarabial kase. To nie jego wina ze on taki jest on po prostu inaczej nie umie. jesli jest dosc rozumny to powazna rozmowa powinna go troche oswiecic. ale wydaje mi sie ze autorka napewno z nim rozmawiala o tym ze woli go przy sobie a nie w anglii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Nie nie skonczyl, nigdy niue chcial sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Niejednokrotnie o tym z nim rozmawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro z nim rozmawialas to on sie juz raczej nie zmieni. potem do konca zycia prawdopodobnie bedzie ci wypominal ze wszystko co masz to dzieki nimu idt. a jak ma podobna rodzinke to jeszcze i jego rodzina dolozy swoje 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co twoja rodzina to????????????? niby czytalem temat od poczatku ale chyba nie bylo tego pytania. Rozmawialas z rodzicami czy przyjaciolmi(ale takimi dobrymi a nie od imprez)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to weźcie slub
komiczne z piltonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończ to, bo będzie coraz gorzej i całe życie będziesz sobie w brodę pluła, że nie podjęłaś decyzji, kiedy koszty były jeszcze małe...A co do wieku - nie rozśmieszaj mnie...Męża poznałam w wieku lat 24. Masz kupę czasu, a życie tylko jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Moja rodzina ...Mama od samego początku nie była zanim ona chciala dobrego przystojenego wykształconego chlopaka dla swojej corki ( nic się nie spelnilo)...Tata się nie odzywa... Babcia - to jest jej ukochany wnuczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
No wlasnie ja tez nie wyobrazam sobie siedzenia w domu ....kurde nie po to sie uczylam by byc tylko i wylacznie kura domowa ..chce byc aktywna i spelaniac sie zawodowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
W jego rodzinie pieniądze leżą na piedestale.... Podczas niedzielnych obiadow mówi sie tylko o nich ...kto ile zarobil ...jakie fuchy... jakies wałki.... Rodzina materialistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Pedagogikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkll
Dajcie jej spokój. żeby jeszcze dziewczyna miała się przed wami tłumaczyć. Tłumaczyć to ty się będziesz musiała ze spieprzonego zycia. Wlasnego. Miej dziewczyno jaja i nie pozwól się dmuchać ja lalę, bić i zamykać w piwncy. Odważ się miec własne zdanie. Bo ze strachu przed rodzina i "co ludzie powiedzą" sprawisz sobie codzienne piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×