Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna23

Nie chcę tego ślubu!!

Polecane posty

Juz postanowiła, tylko pytanie, czy to zrobi? Nie rozumiem tych wszystkich cierpiących kobiet, głównie kobiet!, które na kafe, bądź gdzie indziej żalą się, że \"po ślubie on miał się przecież zmienić na lepsze\" albo: \"myślałam, że coś swe mnie drgnie\" :O Ludzie, no litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końcówka końcówki
przecież poboloałoby pobolałoby i już bym miał nowe życie, a zycie w kłamstwie, oszukiwanie drugiej "osoby" - bo bedzie cierpieć, to gorsze niz odejście , i tak kiedyś ten fałsz pęknac musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, musi pęknąć albo nie musi. Ludzie latami żyją w kłamstwach, nawet wiedząc o nich i nic z tym nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końcówka koćówki
to lekkie zaklamanie i masochizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Hmm ja nie potrafiłabym żyć w takim kłamstwie ... prędzej czy później bym oszalała... Końcówka końcówki ----- wczoraj po tym forum odbyłam z nim poważną rozmowę.To koniec. Tylko wiecie co jest najgorsze ... Nie chcę mi się już żyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj jak najszybciej
nie martw sie,to tylko taki poczatkowy szok,bo przyzwyczailas sie do tego zwiazku. czas leczy rany, glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie żyją w różnych układach, z masochizmem i bez... niepewna23, bardzo dobrze zrobiłaś Nie rozumiem, po co ludzie wiążą się ze sobą (z \"papierkiem\" lub bez), skoro tak naprawdę - wewnętrznie - tego nie chcą? Ała, złe wspomnienia mnie dopadają, serce zakłuło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj jak najszybciej
jestes bardzo mloda, znajdziesz na pewno kogos fajnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Mam taką cichą nadzieję :) Ale póki co chcę odpocząć od facetów, związków...A czy kiedykolwiek jeszcze pokocham?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
aaa i jeszcze jedno Odbyłam tą rozmowę wczoraj a dzisiaj od rana dostałam z 20 smów od niego typu "Nie opuszczaj mnie bo zycie nie ma bez Ciebie sensu""Zabiję sie ""Napisz że będzie z nami dobrze, że się ułoży" Wymiękam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końcówka końcówki
Moja ex przez, brak zdecydowania zabrała nam być może kilka fajnych lat (ale z innym partnerem/rką) i tak co się miało zawalić to zawaliło, tylko większa kupa gruzu i smrodu, który będzie się ciągnął za nami jeszcze długo a może po wsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×