Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

Gość lehannaa33
Ale pogoda co ;[ Z tym zdjęciem to może być metoda , tez mam takie zdjęcia na których wygladam ochydnie bree nienawidzę tych fotek Mam dzisiaj smuty dzień jak ta pogoda za oknem ;[ Okazało się że moja córka dodała sobie w "naszej klasie" zdjęcie mojego męża ( a jej ojca) no i ludzie zaczynają pisać do niej wiadomości żeby go pozdrowiła , żeby napisał co u niego słychać itp. a mi tak ciężko bo mój mąż od 7-miu lat nie zyje ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ptysie Przyłanczam się do Wiaterka :( aż mi łezka polecia. Lehanno, musisz mieć w sobie duzo siły Kwiatuszku, życie bywa okrutne, każdy to wie. Wypełniaj kazdą chwile tak, aby potem wspominac ją z radością i żyj najpiekniej jak umiesz, Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Dzięki dziewczyny , ja już skończyłam rozpaczać z tego powodu , w końcu to 7 lat , ale czasem tak się przykro robi -szczególnie jak w tym przypadku. Teraz mam nowy dom, nowego męża , i jeszcze jedna córeczkę Martynkę ma 3 lataka, a starsza ma na imię Noemi i ma 12 lat .Obie daja powód żeby cieszyć się zyciem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło Lehanno :) że szczęście gości :). A My dzieciaczków jeszcze nie mamy, ale za to jest piesio :) Figa, taka moja mała menda i zaraza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Piesek w domu jest potrzebny :-) Moja starsza córa dostała pod choinkę sznaucerka mini , razem rozrabiają ile wlezie - pies ma 6 lat i zawsze ochotę na figle .W porównaniu z jamnikiem którego miałam gdy byłam mała twierdzę że był skapciały w tym wieku ;-) Młodsza chce komika (tak mówi na chomika) ale boję się że go zamęczy , więc na razie czekamy Ja mam ryby w oczku przed domem - niestety chwilowo w domu w wanience dziecięcej bo oczko nam pękło zimką i woda zwiała.... A mój mąż ma swoje rybki w domku w akwarium 300 litrowym Wszystko się wyrównuje pies szaleje , ryby uspokajają - i wszystko gra (szczerze to się cieszę że nie muszę z psem na spacerki chodzić bo jak pamiętam z dzieciństwa - to była katorga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dom, będzie pies! zrobiłam wojtusiowi ciasto imieninowe i nie zjadłam ani kawałka :) brzozy pylą... ledwo żyję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu Ptysiu :) :) :) gratuluje Silna wola górą :) suuuper. A moja Figa Lehanno też ma 6 lat to mieszaniec pekinczyk z kundelkiem, wyglada jak taki mały lew tzn mi przypomina, bo mój Krzychu woła na nią Mop hi hi. Ale to wierny i pocieszny psiak. Jak mąż wraca z pracy to ona już pod drzwiami waruje i to taka moja przytulanka:) A rybke chce sobie kupić, ale jedna do kuli, oczywiście taką co by pompki nie potrzebowała. A poza tym myśle już o wakacjach doczekać się nie moge kiedy mój Misiu będzie miał urlop, a to jeszcze 3 miesiące, ale zleci. Miłego wieczorka i świętowania Misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjjjjjj cieplusio na dworze, kurtki i plaszczyki do szafy, ojjjjjjjjjjjjjjj co mnie bedzie maskowalo, chyba wpadam w panike letnia, ojjjjjjjjjjjjjj nie podoba mi się to ojjjjjjjjjjjjjj moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Ciasto 'snickers" upieczone ,ummmm pycha będzie ;-] Strasznie szybko zleciały te dwa lata nauki , dzisiaj zakończenie ;-] z tąd to ciacho ;-) Wrócę z pięknym świadectwem hi hi i pochwalę się mamince przez skypa :-D A wieczorkiem uczczę z mężusiem swój mały sukces :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Cześć Kziu !!! Nie martw się odzieniem , pomysl że niedługo może się to zmienić :-D Apropo jak tam waga na zelixie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja domowa wskazuje 70 kg-wczesniej bylo na lekarskiej 71.5 ale po ciuchach nic a nic nie widze, a brzucho mi ciazy, dzis bede jechac na steperze:) do lekarza dopiero pod koniec nast tyg sie wybiore, i tam prawdy sie dowiem o kilogramach :) ile ubyło ojjjjjjjj nie moge dac plamy od dzis na sniadanie jem 2 lyzki platkow owsianych zalanych woda i na kolacje tez, a obiadki niskokaloryczne I GRATULUJE swiadectwa UCZENNICO LEHANNO:) a propo ciasta mi smakuje Krówka to takie z pudełka pychotka ojjjjjj a po tych plateczkach latam do kibelka :) MILEGO DNIA PTYSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) fajnie się czyta to Wasze "gadulenie" :-) misiaczku - trzymaj się!!! a ja znów wprowadzam zmiany :-) wczoraj najpierw pomierzyłam się i zważyłam (niestety, nie ma się czym chwalić :-() potem zaliczyłam fryzjera (farba) i manicure to na dobry początek następnie zrobiłam zdjęcie całej sylwetki i postanowiłam wystartować w 13. edycji konkursu SuperLinii "Chudnij z nami" konkurs potrwa od 1 maja do 31 lipca - liczę, że uda mi się osiągnąć zamierzony cel, a konkurs to dodatkowa mobilizacja :-) już dwa razy wysyłałam swoje zgłoszenie na ten konkurs, ale nigdy go nie ukończyłam - jednak teraz na pewno mi się uda, w końcu "13" to moja szczęśliwa liczba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Wietrzyku TRZYMAM KCIUKI !!! Na pewno ci się uda :-D Mam na świadectwie jednego dopuszczaka niestety, oczywiście niesprawiedliwego ha ha ha ,4 z wos-u i historii i jedną 5 z chemii reszta to dst ale i tak jest ok :-D Teraz na maturkę się uczę ale dziś piwkuję w końcu mam powód POZDRAWIAM I BUZIAKI ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):):) Wiaterku do 3 razy sztuka :) wiec będzie Good też trzymam kciuki. ojjj a mnie coś głowa boli, i chyba się nie wyspałam Dziołszki milego piąteczku życze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) lehanna - GRATULACJE!!! lehanna i kazia - dzięki za wsparcie :-) uda się: \"13\" to moja szczęśliwa liczba :-) zmieniłam stopkę - stan na 23 kwietnia 2008, czyli na dzień podjęcia decyzji o udziale w konkursie SL sporo nadrobiłam, ale i tak jest o co walczyć - o ileś kg i cm jestem mniejsza jeszcze tylko muszę zdobyć pieczątkę lekarza :-) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Ale mi się strasznie dzisiaj nudzi ;[ Normalnie tak mi się ciągnie czas że szok , a i do tego jakiś leń mnie dopadł i tzryma w tym domu jak w więzieniu , co tu robić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, pocwicz! ja ide :) zaraz! 4 ostatnie dni sie opuscilam w cwiczeniach, bo meczy mnie straszny katar alergiczny, dzis wzielam lekarstwo, ktorego normalnie unikam i ide :) na dwie godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Kolejny tydzień odchudzania , waga w mijscu 89 kg (było 95),chyba bardziej przycisnę pasa - bo coś słabo spadła jak na 2 m-ce. To pewnie to ciasto i piwko , chyba trza zamienić browarka na wódeczkę ,w końcu wódeczka ma 0 węglowodanów a piweczko całą fuuuurę. Życzę moim kochanym współodchudzaczkom miłego wekkendu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Dawno mnie nie było. Poczytałam Was i cieszy mnie, że życie na tym topiku płynie:) Muszę Wam powiedzieć, że życie trochę mi zawirowało. Niestety w nienajlepszym kierunku i w nienajlepszym momencie :( Obiecuję, że będę Was czytać, czasem może coś skrobnę. Może jak odrobinę zwolnię tempo, to wrócę na stałe. Naprawdę mi żal, bo zżyłam się z Wami bardzo. Niestety, w życiu zawsze jest coś za coś :( Dziewczynki, trzymam za Was kciuki. Nie dajcie się! Chudnijcie na zdrowie (mi to już raczej nie grozi). Wietrzyku - wierzę, że tym razem Ci się uda Wierzę, że uda się Wam wszystkim. 🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ptysie, ojjj ja tez musze pasa przycisnac, wszystko nie tak z tym jedzonkiem, obiecanki cacanki a mi cos nic nie idzie, jutro znowu goscie, wszyscy do nas lgna hi ale to dobrze:) Agro bedziemy pamietac o Tobie i czekac na Ciebie Kwiatuszku- zycie pelne niespodzianek jest, buziaki i weekendujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Droga Agro :-D Jestem poważnie zaniepokojona Twoim nastrojem :-( Ponieważ nie moge Ci pomóc inaczej jak tylko słownie ,muszę Ci powiedzieć że w zyciu są czasem "takie zakręty" na których wypada się z "drogi" ale nie ma sytuacji bez wyjścia -choć czasem wydawałoby się że jest inaczej - to z powodu że wszystkie sytuacje przeciągaja się w czasie a nam się wydaje jak gdyby trwały wiecznie , każda z nas przeżyła np. zawód miłosny , który powodował że czułyśmy się fatalnie i nie widziałyśmy sensu życia - tak jest ze wszystkim (nie tylko z miłością),z pracą , z zarobkami , z dziećmi itp.Ja przyjęłam sobie do serca (już dawno , dawno temu) ze nigdy nie jest tak żle żeby nie mogło być gożej ;-) Życzę ci powrotu do dobrego humoru no i oczywiście do nas :-D CZEKAMY NA CIEBIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, podupada topik, podupada :( agro, ściskam serdecznie! nawet te zmiany,które w tej chwili wydają się b. trudne mogą prowadzić do nowego dobrego! pozbieraj się i wracaj 🌻 wietrze, wygraj ten konkurs! dasz radę! u mnie sytuacja wygląda tak, że dałam sobie trochę czasu na stabilizację, w tej chwili mogę napisać, że jest ok! bo wypicie piwa nie powoduje skoków wagi, czas który jest teraz (w niedzielę były chrzciny maćka, dziś są moje imieniny, jutro urodziny maćka, w sobotę imienint toni) odpuszczam sobie nieco :) ale tylko tak, by nie przytyć ;) tzn. gril i piwo tak, ciasteczko i chleb nie! na chrzcinach wysłuchałam wielu komplementów, czekam na jakieś zdjęcia, to spojrzę na siebie inaczej niż w lustrze :p a za tydzień w poniedziałek ostateczne starcie z resztą kilogramów i powinno już być całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ptysie:) MISIU- sto lat sto lat niech żyje żyje nam....życze dużo zdrówka, szczęścia, wszystkiego NAJ... a przede wszystkim spełnienia marzeń - i nam wszystkim mniej kilogramów :) U mnie nie zaciekawie, w niedziele goście byli i na ciacho się skusiłam:(, wczoraj do kawy też więc nie ma się czym pochwalić idzie mi najgożej wstyd sie przyznać, ojjj gdzie ta moja silna wola?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Gruby misiu w moim kalendarzu widnieje imie Rita , czy tak właśnie masz na imię? W dniu Twojego święta życzę spełnienia marzeń :-D Kaziu nie martw się , ja wchłonęłam kilka ciach w tamtym tygodniu i efekt - wcale a wcale nic nie schudłam przez cały tydzień . W sobotę wzięłam ostatnią zelixę i więcej jej nie biorę !!! Wracam do Atkinsa - na tej diecie przynajmniej nie jestem ciągle głodna , mam zawsze dobry humor, a życie wydaje się być piękniejsze - od wczoraj wracam do niskich węgli i przyznam że nie jest to łatwe , ale dzisiaj o niebo lepiej. Idę kosić trawnik, potem kawka przed domkiem ummmm,jak macie ochotę to zapraszam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na imię mam katarzyna :) w wielu kalendarzach katarzyny jest 30. ale ja obchodzę od zawsze 29, wtedy jest katarzyny ze sieny, mojej patronki :) dzięki :) i oczywiście, tawet mając swoje małe święto, planuję dziś wieczorem porcję aerobiku! bo gości mieć nie będę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Misiu podziwiam :) Ja przed chwilą przytaszczyłam steper z piwnicy, mam nadzieje że nie na darmo :) Lehanno, a ja zauważyłam ze przez zelixe mam bardzo zmienny nastrój, jeszcze zostalo mi 10 tabletek, potem wybiore sie na lekarskie ważenie i zobacze co z tego bedzie Miłego popołudnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×