Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość nie dajcie sie
Dajcie sobie spokój z taką pracą. Jeśli pójdizecie do tej pracy to firma zawsze będzie szukała takich jak wy nie dając szans na uczciwe zatrudnienie i zarobek. Nie wolno takich ofert przyjmować. Niech się nauczą że w Polsce frajerów nie ma. Po frajerów to do intway !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZORT
Szczerze mówiąc, po prawie miesiącu szukania uczciwej pracy, dzisiaj rano wychodząc z GF pomyślałem: p******e! wracam na Wyspy! Miałem nadzieję że znajdę TU jakąś ciekawą uczciwą pracę, na razie jestem rozczarowany, wszędzie próbują cię przerobić i wciągnąć w jakieś dziwne oferty.... :( . W każdej takiej firmie mają jakiegoś menedżera który liznął trochę technik negocjacji i próbuje przed zestresowanym potencjalnym pracownikiem kozaczyć oklepanymi pytaniami, tekstami . Rzadko zdarza się rozmowa z naprawdę kompetentnymi ludźmi... Wszystko to mnie niesamowicie irytuje... Widmo barmana, kelnera w Wielkiej Brytanii coraz jaśniej mi się rysuje. Przynajmniej na takim stanowisku będę mógł żyć w standardzie brytyjskim, a polskie realia jak widać... Zobowiązania finansowe na karku, także niech się nie dziwią ci którzy piszą: DAJCIE SOBIE Z TĄ PRACĄ SPOKÓJ! Jak to się mówi? Tonący GETIN FINANCE się chwyci?? (czy jakoś tak) Pomęczę sie tu jeszcze do wiosny (może coś znajdę) i żegnaj kochana Polsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_255
Jak każdy wie do grupy getinholding poza GetinFinance, OpenFinance,DomBank i wiele innych wchodzi także Fiolet( Fiolet-PDK). I ten że ostatnio "segment" pragnę Wam polecić!!! Oczywiście jako dradca klienta nie mylić z doradcą mobinym.Pracuję w małym mieście a moje zarobki kształtują się w granicach 2000 - 5000 zł. Część stała wynagrodzenia nie należy do najniższych ale nie jestes oszałamiająca 1500 brutto resztę dopracowowuję udzielonymi kredytami.TUTAJ NIE MA PROWIZJI OD KONKRETNEJ KWOTY ZA KAZDA POZYCZKE/KREDYT masz nawet do 4 % kwoty brutto. I tak wychodzi się na dobra kasę.Praca w miejscu w biurze.Nie masz kontaktu z dyrektorem jesteś sam dla siebie.Pozyskujesz klienta jedynie w taki sposob ze zatrudniasz ulotkazra dajesz reklame w lokalnej gazecie - wszystko oni finansują!!!! Jesli jest ktos zainteresowanym piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.F to toalne dno, wlasnie wrocilam z rozmowy u nich. Pierwszy m-c pol etatu 600 zeta i jak sprzedam za 6 tys. polis inwestycyjnych 500 prowizja. Minimum 3-4 polisy wepchac, potem umowa na 6 m-cy i to samo. U mnie na 6 znalezli 3, ktorzy wlasnie biegaja przed otwarciem placowki i maja naganiac se klientow. Akwizycja w najgorszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZORT
GAGA ZGAGA>>> dzięki że mnie utwierdziłaś w przekonaniu, ufff!!! a już prawie podpisałem umowę -zlecenie... Martynka>>> właśnie szukam pracy w której mógłbym się wykazać, doradzać, coś a'la Twoja praca. Gratuluję fajnej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Olaa
:o nie ma to jak uczciwa praca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Olaa
odechciewa się wszystkiego :( ale i tak pojade na to szkolenie zobacze co to za gowno ale jak mi kaza jakies numery podawac do znajomych-klietow to ich chyba zapier piiiiiiip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffwwwwwwwww
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaza
hejka wszystim! ja już jestem po rozmowie no i dostałam się do getinbanku... 10.11 ide pierwszy raz do pracy, wiem tyle, że dostane w cholerę materiałów do nauczenia a potem będzie z tego test a dopiero potem na szkolenie pod koniec listopada... powiedzcie mi Ci, którzy tam pracują a to czytają- czy te testy są rzeczywiście tak straszne jak słyszałam?? walcie szczerze.. :) jakby ktoś miał jakieś pytania to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula24
Hej Karolaza :) a zdradzisz szczególy jak było na rozmowie? o co pytali? mieli jakieś szczególne wymagania? Pytam bo własnie złozyłam CV i nie wiem czy ktoś się odezwie a jeśli tak czy warto..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
karolaza: testy nie sa trudne, trzeba ogarnac kawalek materialu. przy dobrych wiatrach trafisz na wspolpracownikow, ktorzy dokladnie powiedza ci na czym sie skupic, kiedy dostaniesz do przeczytania stos procedur. awykonalne jest nauczenie sie ich na pamiec, trzeba tylko wiedziec co jest istotne w tym stosie papierow. wszystko jest do przezycie-ze swojego doswiadczenia w gb wiem ze podstawa jest zgrana ekipa. wszystko jakos latwiej przychodzi. powodzenia, wiem, ze stres jest potrzebny i mobilizujacy, ale akurat testem po programie mentorskim nie ma sie co przejmowac. wazniejszy jest ten w katowicach, ale napewno nie bedzie z kosmosu.dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaza
martula: rozmowa- typowa jak do takich instytucji. Z tego co pamiętam: na poczatku powiedzieć coś o sobie, póżniej o doświadczeniu zawodowym powiedzieć co sie robiło na poprzednich stanowiskach i dlaczego sie juz tam nie pracuje... później dlaczego akurat w tym banku chce sie pracowac i jak sobie wyobrazam prace na tym stanowisku, pozniej mialam sobie wybrac cos co chce sprzedac i potem poprzez rozmowe musialam to sprzedac:) jak pozyskiwać klientów-jakimi metodami.. jest tego wiele ale każdy może mieć inne pytania, warto sie przygotowac przed taka rozmowa, na necie jest duzo przykladowych pytan-pocwiczyc je... ale pozniej(zalezy na kogo trafisz) stres opada i jest GUT :D powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaza
edzidzik- troszke mnie uspokoileś :D tzn ja wiem, że wszystko sie da zrobić(prawie wszystko:) tylko wiadomo-stres... jeszcze słyszałam, że ten w banku jest ponoć trudniejszy niż ten w Katowicach-prawda? A jest to test wielokrotnego wyboru?? Chyba tyle mozesz zdradzić :) będę wdzięczna jak coś więcej zdradzisz :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaza
piszcie ludziska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaza
hejka wszystim! ja już jestem po rozmowie no i dostałam się do getinbanku... 10.11 ide pierwszy raz do pracy, wiem tyle, że dostane w cholerę materiałów do nauczenia a potem będzie z tego test a dopiero potem na szkolenie pod koniec listopada... powiedzcie mi Ci, którzy tam pracują a to czytają- czy te testy są rzeczywiście tak straszne jak słyszałam?? walcie szczerze.. jakby ktoś miał jakieś pytania to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaza
edzidzik- troszke mnie uspokoileś tzn ja wiem, że wszystko sie da zrobić(prawie wszystko tylko wiadomo-stres... jeszcze słyszałam, że ten w banku jest ponoć trudniejszy niż ten w Katowicach-prawda? A jest to test wielokrotnego wyboru?? Chyba tyle mozesz zdradzić będę wdzięczna jak coś więcej zdradzisz pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
testy w banku są jednokrotnego wyboru a w katowicach wielokrotnego ale jak na szkoleniu dobrze się dogadacie z prowadzącym to na bierząco mówi który temat jest poruszany na testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula24
Hej Karolaza:)na początku to gratuluje!!! i dzięki za odp ale mam pytanie podałabys mi swoje gg bo chciała bym Ci się podpytać jeszcze troszke :) z góry dzieki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateczka05
Witam, ja też się dostałam do Getin Banku.....przed wczoraj....tyle, ze dziś dostałam też oferte pracy z Raiffaisen Bank....no i nie wiem co zrobi...i tu i tu doradca klienta....Dodam,z ę doświadczenia nie amm zbytniego w tym kierunku no może wykształcenie ;) Naprawdę cięzko mi zdecydowa w tym drugim chyba większa odpowiedzialnośc ale bank chyba też troche lepszy...Przeraża mnie to, ze Getin zaostrzył teraz procedury...i tym samym gorzej o[premie chyba...no i to szkolenie....dla mnie to brzmi groźnie :PW srode mam niby dostac skierowanie.....z czegoś musze z rezygnowac...a jestem totalnie ogłupiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
JAK MOGĘ COS POWIEDZIEĆ TO DOBRZE SIĘ ZASTANÓW w GETINIE ZACZYNA SIĘ ROBIĆ NIECIEKAWIE (chyba brakuje im kasy) .Pomysl albo zaciągnij języka o drugim banku co tam się dzieje bo to wszystko to wyniku kryzysu gospodarczego i uwież mi jest do d.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateczka05
No własnie...szczerze.....ilu ludzi tyle opini...o Raiffaisenie też sporo negatywów...wiem, ze ideału nie znajde....ale chciałabym jakoś na spokojnie rozpocząc swoją karierę z bankiem :P martwi mnie troche kwestia tego szkolenia w Getinie....ze niby lojalka na 9 miesiecy ze zwrotem kosztów w tle...hmmm......nie mam duzo czasu a czuję, ze stoję w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateczka05
Z getinu najpierw była rozmowa telefoniczna...po 2 tygodniach chyba zaprosili mnie an spotkanie...i mimo, ze powiedzieli, ze w ciagu tygodnia sie odezwą to minęły jeszcze dwa dodatkowe ;> a Raiffaisen....po tygodniu od wysłania cv rozmowa.....po jakichś 5 dniach zaproszenie na następną...no i w dzień po rozmowie przyjeli mnie.... Co nie mzienia faktu, ze do dziś musiałabym sie zdecydowac :( ja naprawde nie wiem...nie liczyłam aż na takie szczęscie......w obydwu oddziałach mi się raczej nie uda jednocześnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydat na menadzera w GB
Witam, Jestem menadzerem ww innym banku, dostalem zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne do nowootwieranej placowki GB. prosze o info czy w ogole warto rozpoczynac przygode z GB? jak wyglada kwestia wynagrodzenia? premiowania? stosunkow w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaza
hej wszystkim! do kateczka- mialam podobna sytuacje i nie wiedzialam co zrobic, wybralam jednak getin. jestem zadowolona. Wiesz co na jakie forum byś nie weszła i o jaki bank pytala zawsze sa jakies minusy i tak jak napisalas-idealu nie znajdziesz. ja mam znajoma w getinie i wiem ze nie jest zle. a plany sa wszedzie, z reszta wszedzie jest podobnie. ja zaczynam prace w przyszlym tyg, juz nie moge sie doczekac, pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w getin banku
witam kateczka05- ja również pracuję w Getin banku, przeszło 2 lata, tyle tylko, że nie na placówce, a w centrali. Pracą jestem zadowolona, atmosfera w pracy super i ludzie bardzo sympatyczni i pomocni. Tak jak już ktoś wspomniał każdy bank, ma jakieś plusy i minusy. Mam kilka koleżanek w innych bankach i ich opinie nie są zadowalające. Życzę dobrego wyboru. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula*
Mam pytanie związku z tym że złożyłam podanie o prace do Getinu to chciała bym się zorientować jak wygląda ta pierwsza rozmowa telefoniczna jak dzwonia i potem mniej wiecej jakie pytania zadają na rozmowie? czy są to jakieś pytania podchwytliwe czy jakieś testy? wiem że pewnie duzo osób pyta o to ale jednak z dnia na dzień pewne rzeczy się zmieniają :) za pomoc od razu wielkie dzięki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jigsaw V
czy ktos moze mi powiedziec na czym polega praca jako specjalista w departamencie skarbu w getin banku? rozwazam mozliwosc zlozenia cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateczka05
Dziękuję za pomoc :D Mam czas do środy :) wtedy się pewnie zdecyduję :) To moja druga praca tak więc chcę dosc dobrze ulokowac moją "karierę" :P Co do rozmowy to oczywiscie dlaczego aplikacja akurat tam, zainteresowania, doświadczenie.....dlaczego zmieniasz pracę czy zrezygnowałeś z tamtej, jak sobie poradzisz w jakiejś podanej sytuacji, czy jesteś w stanie wykonac podana czynnośc.......takie dosc ogólne pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×